Slovakman 226

Triatlon
DÁTUM :4.8.2018 MIESTO :Piešťany

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno člen 1 Kategórie Čas Strata Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # Běh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno člen 1 Kategórie Čas Strata Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # Běh #
1 301 detail pretekára SMTA NITRA ELITE Anton Žáčik, Šimon Žáčik, Pavol Žáčik, Peter Žáčik 1. /  MIX 8:00:45.3 0:00:00.0 0:47:05.3 [2] 2 00:18.2 [3] 2 4:35:14.4 [1] 1 00:17.4 [3] 1 2:37:50.0 [1] 1
2 322 detail pretekára PIEŠŤANSKÍ FEŠÁCI Lukáš Rusnák (plavanie, bike,beh),Branislav Sivák (plavanie, bike, beh),Martin Vrábel (bike, beh) 2. /  MIX 8:35:33.0 0:34:47.7 0:51:42.0 [5] 5 00:23.9 [16] 5 4:45:43.3 [2] 2 00:19.5 [9] 2 2:57:24.3 [5] 2
3 337 detail pretekára AD TEAM Jaroslav Hýzl, Aleš Dedek, Kuba Rossler, Kuba Navrátil 3. /  MIX 8:35:45.4 0:35:00.1 0:50:13.6 [4] 4 00:24.8 [17] 4 4:47:42.2 [3] 3 00:15.6 [1] 3 2:57:09.2 [4] 3
4 306 detail pretekára PART OF HEART Dominik Hopjak, Richard Chrappa, Petra Kozmonova,Tomas Gemza, Gabriel Švajda 4. /  MIX 8:36:25.6 0:35:40.3 0:58:23.2 [9] 9 00:31.7 [31] 9 4:51:49.3 [7] 4 00:16.8 [2] 4 2:45:24.6 [2] 4
5 321 detail pretekára CREME DE LA CREME Matej Mayer, Miloslav Popovič, Peter Kucharčík 5. /  MIX 8:52:14.0 0:51:28.7 1:02:03.6 [12] 12 00:19.9 [4] 11 4:48:51.3 [4] 6 00:21.8 [17] 6 3:00:37.4 [6] 5
6 311 detail pretekára TRIATLON TEAM TRNAVA Stanislav Hamerlik, Martin Babušík, Marek Čičmanec, Juraj Štefanička 6. /  MIX 9:01:15.7 1:00:30.4 0:51:45.9 [6] 6 00:20.7 [6] 6 5:01:18.6 [10] 7 00:18.3 [5] 7 3:07:32.2 [7] 6
7 312 detail pretekára SRI CHINMOY MARATHON TEAM Peter Hlač, Pavel Machyniak, Patrik Kozub, Andrej Visnevsky 7. /  MIX 9:04:03.4 1:03:18.1 1:02:59.4 [16] 16 00:25.6 [18] 16 4:50:13.4 [5] 8 00:26.9 [30] 8 3:09:58.1 [8] 7
8 302 detail pretekára SMTA NITRA 2 Milan Dubaj, Ondrej Dubaj, Lubo Pazicky 8. /  MIX 9:22:22.0 1:21:36.7 0:46:13.3 [1] 1 00:16.9 [1] 1 5:04:34.0 [11] 5 00:24.9 [27] 5 3:30:52.9 [12] 8
9 319 detail pretekára BYSTRICKÉ TORNÁDO Michal Lepieš, Vítězslav Jureček, Peter Kráčik 9. /  MIX 9:29:42.1 1:28:56.8 1:02:35.5 [15] 15 00:22.3 [11] 13 5:00:07.5 [9] 10 00:20.5 [12] 9 3:26:16.3 [11] 9
10 336 detail pretekára CSGTRI TEAM Michal Kohoutek, Michaela Porazilová, Dávid Dobiáš, Šárka Dobiášová, Lucie Hamanová, Krištof 10. /  MIX 9:38:25.3 1:37:40.0 1:09:56.6 [19] 19 00:20.6 [5] 19 5:10:02.0 [12] 13 00:23.1 [23] 13 3:17:43.0 [10] 10
11 309 detail pretekára TIGA TEAM Miroslav Mihaľko, Natália Mária Gajdošová, Eva Gajdošová, Daniel Kravianský, Ivana Gajdošová 11. /  MIX 9:39:03.4 1:38:18.1 0:52:31.9 [7] 7 00:23.0 [13] 7 5:31:37.8 [20] 15 00:20.7 [13] 15 3:14:10.0 [9] 11
12 304 detail pretekára TRIAX BRATISLAVA Brunovský Simon, Poláková Katarína, Riška Dalibor, Vančo Michal, Kozlovský Matúš, Prokaj Filip 12. /  MIX 9:39:26.6 1:38:41.3 0:47:06.9 [3] 3 00:17.0 [2] 3 5:16:58.9 [14] 11 00:21.1 [16] 10 3:34:42.7 [14] 12
13 317 detail pretekára 3ATLON TEAM UNIČOV Ivo Krejci,Tomas Jozefcik. Ivo Krejci 13. /  MIX 9:55:38.7 1:54:53.4 1:09:13.7 [18] 18 00:26.8 [23] 18 5:11:55.5 [13] 14 00:24.7 [26] 14 3:33:38.0 [13] 13
14 332 detail pretekára VLÁDA Braun, Podolak, Rezak, Scheling, Beka 14. /  MIX 9:56:41.1 1:55:55.8 1:14:53.1 [27] 27 00:26.1 [20] 27 4:55:29.1 [8] 12 00:20.4 [11] 12 3:45:32.4 [17] 14
15 310 detail pretekára TRIOTURA Juraj Krištofík, Ján Marek, Michal Halinár 1. /  JA-TY-ON 10:03:59.1 2:03:13.8 1:11:09.5 [20] 20 00:33.5 [32] 20 4:50:59.9 [6] 9 02:02.5 [34] 11 3:59:13.7 [21] 15
16 308 detail pretekára QBSW, A.S. Boris Kotman, Rastislav Cisár, Lukáš Felis 2. /  JA-TY-ON 10:09:02.2 2:08:16.9 1:13:44.6 [25] 25 00:26.0 [19] 25 6:00:43.3 [33] 32 00:19.6 [10] 32 2:53:48.7 [3] 16
17 307 detail pretekára RETART Miroslava Darilova, Alica Kucharovic, Katka Malikova, Agata Malikova, Linda Skrucana, Monika Filipová 15. /  MIX 10:24:29.4 2:23:44.1 1:01:42.1 [11] 11 00:21.3 [7] 10 5:42:22.4 [24] 19 00:18.1 [4] 19 3:39:45.5 [16] 17
18 316 detail pretekára SNOWSPORTS Kurt Konrád, Juraj Jando, Ladislav Bartoš 3. /  JA-TY-ON 10:32:14.2 2:31:28.9 1:13:37.6 [24] 24 00:23.4 [14] 23 5:40:43.1 [22] 25 00:21.8 [17] 25 3:37:08.3 [15] 18
19 314 detail pretekára ELMIMI TEAM Vavrová Michaela, Kazik Milan, Svitková Elena 4. /  JA-TY-ON 10:39:32.4 2:38:47.1 1:02:28.2 [14] 14 00:30.6 [30] 14 5:29:20.7 [18] 16 00:28.1 [31] 16 4:06:44.8 [24] 19
20 303 detail pretekára IRONMAN TEAM LEVICE Jozef Bielesch, Lubomira Arpasova, Tomas Cernak 16. /  MIX 10:43:25.7 2:42:40.4 1:05:50.5 [17] 17 00:26.6 [22] 17 5:49:58.8 [29] 26 00:24.0 [25] 26 3:46:45.8 [18] 20
21 318 detail pretekára BASKETLAND TEAM Daniel Čurka, Michal Fojcík, Michal Kubala, Ondrej Kubala, František Kubala, Peter Ivanovič 17. /  MIX 10:50:20.6 2:49:35.3 1:02:05.4 [13] 13 00:22.0 [10] 12 5:51:38.0 [31] 23 00:21.0 [15] 23 3:55:54.2 [20] 21
22 333 detail pretekára OMILTYM Ján Orlík, Rišo Jaroš, Rišo Mošať, Rasťo Košec, Dominik Jeniak 18. /  MIX 10:52:35.9 2:51:50.6 0:57:03.2 [8] 8 00:27.9 [26] 8 5:45:28.3 [26] 18 00:25.2 [28] 18 4:09:11.3 [26] 22
23 331 detail pretekára MTB KOLEČKO 1 Katarína Belzárová, Martin Valachovič, Lubomír Zezula 19. /  MIX 10:56:02.2 2:55:16.9 1:12:35.5 [22] 22 00:21.9 [9] 22 5:40:19.4 [21] 22 00:23.3 [24] 22 4:02:22.1 [22] 23
24 329 detail pretekára MAXIMA Pavel Krbec, Karolina Krbcova, Jan Prázdný, Igor Lukáč, Petr Kohoutek 20. /  MIX 11:03:09.0 3:02:23.7 1:13:34.7 [23] 23 00:26.9 [24] 24 5:43:39.4 [25] 28 00:20.9 [14] 28 4:05:07.1 [23] 24
25 324 detail pretekára MTB KOLEČKO 2 Juraj Surový, Miloš Belzár, Branislav Surový 21. /  MIX 11:06:11.4 3:05:26.1 1:27:26.0 [33] 33 00:30.0 [29] 33 5:21:55.8 [16] 21 00:22.1 [20] 21 4:15:57.5 [29] 25
26 325 detail pretekára ASOCIÁCIA KOLEGOV SIMULUJÚCICH ŠPORT Peter Štrpka, Juraj Babiš, Lukáš Štefánik 5. /  JA-TY-ON 11:11:08.8 3:10:23.5 1:14:07.7 [26] 26 00:28.4 [27] 26 5:42:01.4 [23] 27 00:22.2 [21] 27 4:14:09.1 [28] 26
27 326 detail pretekára PIEŠŤANSKÍ JEZUITI Ľuboš Úradník, Dávin Gono, Leopold Slaninka, Martina Mrovčák 22. /  MIX 11:15:28.4 3:14:43.1 1:38:27.9 [34] 34 00:22.3 [11] 34 5:27:10.4 [17] 30 00:19.4 [8] 30 4:09:08.4 [25] 27
28 327 detail pretekára MAREK-TOMÁŠ-PETER Marek Vodička, Tomáš Lukeš, Peter Bohuš 23. /  MIX 11:16:35.2 3:15:49.9 1:19:00.0 [30] 30 00:26.1 [20] 29 5:45:44.4 [27] 29 00:28.4 [32] 29 4:10:56.3 [27] 28
29 313 detail pretekára TOVARYŠI Pavol Terpák, Roman Švec, Štefan Lukáč, Lucia Labošová, Daniel Čurka 24. /  MIX 11:17:25.3 3:16:40.0 1:12:12.7 [21] 21 00:23.8 [15] 21 6:09:14.7 [34] 34 00:22.8 [22] 34 3:55:11.3 [19] 29
30 323 detail pretekára 3RESPECT Drahomír Široký, Michal Cisárik, Marián Seitler, 6. /  JA-TY-ON 11:24:42.2 3:23:56.9 1:14:57.4 [28] 28 00:27.8 [25] 28 5:30:06.8 [19] 20 00:19.2 [6] 20 4:38:51.0 [31] 30
31 305 detail pretekára OŠK BREHY/CYKLOSPORT3000 Lukáš Klonga, Domnik Budinský 25. /  MIX 11:26:06.0 3:25:20.7 1:22:58.9 [32] 32 00:21.5 [8] 32 5:17:07.6 [15] 17 01:30.6 [33] 17 4:44:07.4 [32] 31
32 328 detail pretekára JMM TRENČÍN Juraj Vodička, Matej Martiš, Michal Martiš 26. /  MIX 11:36:16.1 3:35:30.8 1:19:10.8 [31] 31 00:28.7 [28] 30 5:57:16.9 [32] 33 00:22.0 [19] 33 4:18:57.7 [30] 32
33 320 detail pretekára KOVARSTVI SUCEK TEAM BENATKY Lhotský, Lhotska 27. /  MIX 11:55:54.6 3:55:09.3 1:18:34.5 [29] 29 02:09.3 [33] 31 5:48:53.0 [28] 31 00:19.2 [6] 31 4:45:58.6 [33] 33
34 315 detail pretekára TRIATLON MB KOLINOVI Michaela Kolínová, Jaroslav Kolín 7. /  JA-TY-ON 11:59:49.7 3:59:04.4 1:00:35.9 [10] 10 02:43.2 [34] 15 5:51:12.6 [30] 24 00:26.5 [29] 24 5:04:51.5 [34] 34

Kontaktujte časomíru