Triatlon Domaša - Triatlon Domaša - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :26.8.2018 MIESTO :Domaša

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 14 detail pretekára VERBOVSKÝ Matúš SVK 1998 ŠK Atóm Levice 1. /  AGm20-29 0:54:47.2 0:00:00.0 07:52.0 [3] 3 00:20.1 [6] 2 0:31:13.1 [2] 1 0:00:22.2 [4] 1 14:59.8 [2] 1
2 1 detail pretekára KUBO Ondrej SVK 1993 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm20-29 0:55:40.7 0:00:53.5 08:34.0 [15] 15 00:23.6 [29] 17 0:30:31.5 [1] 2 0:00:24.7 [15] 2 15:46.9 [5] 2
3 12 detail pretekára ŽÁČIK Peter SVK 1999 SMTA Nitra 1. /  Juniori 0:55:58.5 0:01:11.3 08:23.8 [10] 10 00:19.4 [3] 9 0:31:26.0 [8] 9 0:00:19.9 [1] 4 15:29.4 [3] 3
4 4 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš SVK 1996 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm20-29 0:56:16.4 0:01:29.2 08:19.3 [8] 8 00:20.0 [5] 8 0:31:22.5 [5] 3 0:00:23.0 [7] 3 15:51.6 [7] 4
5 8 detail pretekára OZORÁK Miroslav SVK 1973 Tk Nové Zámky 1. /  AGm45-49 0:57:08.6 0:02:21.4 08:23.8 [10] 10 00:23.4 [27] 12 0:31:24.4 [6] 11 0:00:27.4 [29] 11 16:29.6 [8] 5
6 3 detail pretekára DODOK Oliver SVK 2000 Prestigio Realiz Team BA 2. /  Juniori 0:57:15.1 0:02:27.9 07:51.1 [2] 2 00:23.3 [26] 4 0:31:52.3 [9] 6 0:00:25.5 [20] 8 16:42.9 [12] 6
7 18 detail pretekára BARTO Aurel SVK 2001 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Dorastenci 0:57:18.5 0:02:31.3 08:26.9 [13] 13 00:25.5 [37] 13 0:31:16.2 [3] 8 0:00:22.9 [6] 7 16:47.0 [13] 7
8 2 detail pretekára SIMONIDES Samuel SVK 1998 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 4. /  AGm20-29 0:57:23.7 0:02:36.5 08:38.5 [17] 17 00:21.0 [15] 18 0:32:12.1 [14] 12 0:00:23.1 [8] 12 15:49.0 [6] 8
9 5 detail pretekára HETTYCH Daniel SVK 2000 Prestigio Realiz Team BA 3. /  Juniori 0:58:04.9 0:03:17.7 07:53.5 [4] 4 00:20.7 [12] 3 0:31:54.0 [10] 7 0:00:22.1 [3] 6 17:34.6 [25] 9
10 32 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 1973 TRISPORT Nová Dubnica 2. /  AGm45-49 0:58:18.5 0:03:31.3 08:24.5 [12] 12 00:21.6 [18] 11 0:31:16.6 [4] 4 0:00:33.4 [64] 10 17:42.4 [28] 10
11 6 detail pretekára OBERGRIES Boris SVK 2000 New-wave multisport Banská Bystrica 4. /  Juniori 0:58:22.7 0:03:35.5 08:48.1 [24] 24 00:20.9 [13] 23 0:32:07.3 [12] 14 0:00:32.5 [60] 14 16:33.9 [9] 11
12 9 detail pretekára KRAVIANSKY Daniel SVK 1994 pro-body triatlon team Košice 5. /  AGm20-29 0:58:25.3 0:03:38.1 09:19.9 [36] 36 00:20.2 [9] 33 0:32:27.9 [15] 16 0:00:37.8 [88] 23 15:39.5 [4] 12
13 7 detail pretekára SMETANA Marek SVK 1997 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm20-29 0:58:54.1 0:04:06.9 07:42.8 [1] 1 00:21.4 [17] 1 0:32:01.5 [11] 5 0:00:24.3 [13] 5 18:24.1 [43] 13
14 20 detail pretekára POLÁK Juraj SVK 1998 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm20-29 0:59:24.5 0:04:37.3 09:00.0 [29] 29 00:18.3 [1] 26 0:32:50.5 [21] 17 0:00:34.3 [73] 20 16:41.4 [11] 14
15 34 detail pretekára HAMRÁK Richard SVK 1997 Triatlonový klub Košice 8. /  AGm20-29 0:59:34.3 0:04:47.1 08:43.2 [21] 21 00:20.5 [11] 19 0:32:11.9 [13] 13 0:00:26.5 [26] 13 17:52.2 [31] 15
16 19 detail pretekára MALČEK Marek SVK 1999 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Juniori 0:59:38.3 0:04:51.1 08:50.0 [25] 25 00:24.0 [31] 25 0:32:58.7 [25] 22 0:00:31.6 [51] 21 16:54.0 [15] 16
17 24 detail pretekára ULBRICHT Adam SVK 2002 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 2. /  Dorastenci 0:59:45.7 0:04:58.5 08:29.5 [14] 14 00:23.9 [30] 14 0:33:19.1 [31] 21 0:00:24.8 [16] 17 17:08.4 [17] 17
18 21 detail pretekára RIŠKA Dalibor SVK 2000 Triax Bratislava 6. /  Juniori 0:59:49.7 0:05:02.5 08:22.0 [9] 9 00:23.1 [25] 10 0:31:25.0 [7] 10 0:00:25.1 [18] 9 19:14.5 [60] 18
19 10 detail pretekára REDAJ Ľubomír SVK 1986 pro-body triatlon team Košice 1. /  AGm30-34 0:59:52.5 0:05:05.3 08:39.8 [19] 19 00:26.0 [40] 21 0:33:19.6 [32] 25 0:00:31.7 [53] 26 16:55.4 [16] 19
20 17 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 2002 Slovenská triatlonová akadémia 3. /  Dorastenci 1:00:21.1 0:05:33.9 08:58.2 [28] 28 00:22.9 [23] 28 0:32:52.3 [22] 23 0:00:31.6 [51] 22 17:36.1 [27] 20
21 28 detail pretekára BRUNOVSKÝ Simon SVK 1993 Triax Bratislava 9. /  AGm20-29 1:00:21.3 0:05:34.1 08:39.0 [18] 18 00:18.3 [1] 16 0:33:01.1 [26] 15 0:00:21.2 [2] 15 18:01.7 [35] 21
22 36 detail pretekára FOTUL Gregor SVK 1976 Triatlonový klub Košice 1. /  AGm40-44 1:00:40.5 0:05:53.3 09:15.7 [33] 33 00:19.9 [4] 32 0:32:35.4 [17] 19 0:00:24.6 [14] 16 18:04.9 [37] 22
23 101 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Romana SVK 1994 Triatlonový klub Košice 1. /  AGž20-29 1:00:42.4 0:05:55.2 08:34.5 [16] 16 00:20.1 [6] 15 0:34:39.3 [49] 29 0:00:28.4 [34] 30 16:40.1 [10] 23
24 102 detail pretekára JESENSKÁ Kristína SVK 2000 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  Juniorky 1:00:46.9 0:05:59.7 08:05.8 [6] 6 00:23.4 [27] 6 0:35:02.6 [56] 27 0:00:25.6 [22] 29 16:49.5 [14] 24
25 67 detail pretekára OLEJNÍK Oliver SVK 1999 TRI Tatry Triathlon Team 7. /  Juniori 1:00:52.6 0:06:05.4 09:19.1 [34] 34 00:21.6 [18] 35 0:32:31.1 [16] 20 0:00:31.1 [48] 19 18:09.7 [38] 25
26 13 detail pretekára ČIČMANEC Marek SVK 1977 Triatlon Team Trnava 2. /  AGm40-44 1:01:08.0 0:06:20.8 08:41.8 [20] 20 00:22.9 [23] 20 0:33:04.7 [28] 18 0:00:31.0 [46] 18 18:27.6 [44] 26
27 121 detail pretekára MIKLÓŠOVÁ Ivona SVK 1996 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGž20-29 1:01:13.2 0:06:26.0 08:43.9 [22] 22 00:25.6 [38] 24 0:34:25.4 [45] 30 0:00:22.4 [5] 28 17:15.9 [20] 27
28 74 detail pretekára CÍCER Andrej SVK 2001 ŠK Atóm Levice 4. /  Dorastenci 1:01:14.6 0:06:27.4 08:02.0 [5] 5 00:32.0 [61] 7 0:33:55.0 [35] 26 0:00:25.5 [20] 25 18:20.1 [42] 28
29 103 detail pretekára KURIAČKOVÁ Ivana SVK 1994 ŠK Atóm Levice 3. /  AGž20-29 1:01:30.0 0:06:42.8 08:07.6 [7] 7 00:20.3 [10] 5 0:35:05.4 [58] 28 0:00:23.4 [9] 27 17:33.3 [24] 29
30 11 detail pretekára DOBIAS Ján SVK 1974 - nezistený - 3. /  AGm40-44 1:01:54.0 0:07:06.8 08:54.1 [26] 26 00:24.3 [33] 27 0:32:56.9 [24] 24 0:00:34.1 [70] 24 19:04.6 [56] 30
31 77 detail pretekára ROZIAK Ján SVK 1981 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  AGm35-39 1:02:32.9 0:07:45.7 11:09.5 [65] 65 00:26.1 [42] 62 0:32:42.5 [19] 32 0:00:25.2 [19] 32 17:49.6 [30] 31
32 63 detail pretekára BALUCH Ladislav SVK 1974 TDMK Krompachy 4. /  AGm40-44 1:02:49.1 0:08:01.9 10:09.0 [47] 47 00:40.5 [82] 50 0:33:59.5 [38] 40 0:00:39.4 [91] 42 17:20.7 [22] 32
33 22 detail pretekára KRŠEK Matúš SVK 1981 Triax Bratislava 2. /  AGm35-39 1:02:52.6 0:08:05.4 11:02.2 [61] 61 00:26.0 [40] 56 0:33:02.5 [27] 36 0:00:38.4 [90] 38 17:43.5 [29] 33
34 16 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír SVK 1972 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm45-49 1:02:59.7 0:08:12.5 11:14.0 [66] 66 00:32.3 [63] 66 0:32:41.5 [18] 33 0:00:27.9 [33] 33 18:04.0 [36] 34
35 259 detail pretekára TROSKO Tomáš SVK 1986 motigo 2. /  AGm30-34 1:03:01.9 0:08:14.7 11:03.8 [62] 62 00:31.2 [59] 61 0:32:53.2 [23] 34 0:00:34.0 [68] 35 17:59.7 [33] 35
36 43 detail pretekára ŠEBO Filip SVK 1984 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm30-34 1:03:06.7 0:08:19.5 09:19.3 [35] 35 00:21.3 [16] 34 0:34:08.7 [40] 31 0:00:37.2 [85] 31 18:40.2 [45] 36
37 243 detail pretekára AKURATNÝ Michal SVK 1988 pro-body triatlon team Košice 4. /  AGm30-34 1:03:11.9 0:08:24.7 10:18.1 [50] 50 00:26.8 [45] 49 0:33:46.3 [34] 37 0:00:42.7 [104] 39 17:58.0 [32] 37
38 249 detail pretekára BAK Roman SVK 1986 - nezistený - 5. /  AGm30-34 1:03:26.0 0:08:38.8 11:50.1 [83] 83 00:44.3 [99] 81 0:33:07.6 [29] 48 0:00:31.8 [54] 48 17:12.2 [19] 38
39 246 detail pretekára PIASECKÝ Matúš SVK 1998 Triatlonový klub Košice 10. /  AGm20-29 1:03:37.9 0:08:50.7 10:54.3 [58] 58 00:26.6 [44] 53 0:34:27.6 [46] 54 0:00:28.9 [37] 50 17:20.5 [21] 39
40 257 detail pretekára SUCHÝ Gabriel SVK 2004 ŠK Atóm Levice 5. /  Dorastenci 1:03:47.5 0:09:00.3 10:16.3 [49] 49 00:22.7 [22] 44 0:35:17.8 [66] 57 0:00:25.6 [22] 53 17:25.1 [23] 40
41 110 detail pretekára ČORBOVÁ Nikola SVK 1990 HERE TO WIN 4. /  AGž20-29 1:03:47.8 0:09:00.6 09:50.8 [42] 42 00:24.5 [34] 40 0:34:41.4 [51] 42 0:00:51.2 [122] 46 17:59.9 [34] 41
42 219 detail pretekára LUKÁČ Peter SVK 1982 - nezistený - 3. /  AGm35-39 1:03:57.8 0:09:10.6 11:37.3 [76] 76 00:35.3 [71] 75 0:33:35.0 [33] 52 0:00:34.3 [73] 52 17:35.9 [26] 42
43 71 detail pretekára CELERIN Milan SVK 1965 T.A.T. Martin 1. /  AGm50-54 1:04:01.3 0:09:14.1 11:14.4 [67] 67 00:28.4 [49] 64 0:32:46.6 [20] 35 0:00:31.4 [50] 34 19:00.5 [53] 43
44 78 detail pretekára ROJTÁŠ Peter SVK 2002 Triatlonový klub Košice 6. /  Dorastenci 1:04:07.9 0:09:20.7 09:13.2 [32] 32 00:38.9 [79] 37 0:34:41.4 [51] 38 0:00:29.8 [42] 36 19:04.6 [56] 44
45 112 detail pretekára JENČUŠOVÁ Nora SVK 2002 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 1. /  Dorastenky 1:04:08.9 0:09:21.7 09:22.6 [37] 37 00:20.1 [6] 36 0:35:15.8 [65] 43 0:00:29.4 [40] 41 18:41.0 [46] 45
46 104 detail pretekára DRAHOVSKÁ Lýdia SVK 1999 ŠBR Piešťany 2. /  Juniorky 1:04:30.0 0:09:42.8 09:01.1 [31] 31 00:27.3 [47] 30 0:35:27.7 [72] 41 0:00:26.9 [27] 40 19:07.0 [58] 46
47 23 detail pretekára KUCHARČÍK Lukáš SVK 1986 Chlpaté Gazely 6. /  AGm30-34 1:04:46.9 0:09:59.7 09:56.6 [43] 43 00:42.9 [89] 45 0:34:00.2 [39] 39 0:00:28.7 [35] 37 19:38.5 [67] 47
48 59 detail pretekára VICEN Matúš SVK 2001 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Dorastenci 1:04:51.1 0:10:03.9 11:24.5 [72] 72 00:21.6 [18] 65 0:35:20.2 [67] 62 0:00:34.1 [70] 62 17:10.7 [18] 48
49 105 detail pretekára BIČANOVÁ Margaréta SVK 2001 KPŠ Nereus Žilina 2. /  Dorastenky 1:04:59.2 0:10:12.0 09:00.2 [30] 30 00:22.2 [21] 29 0:35:47.7 [80] 46 0:00:29.2 [38] 44 19:19.9 [63] 49
50 236 detail pretekára VIDA Tomáš SVK 1981 - nezistený - 4. /  AGm35-39 1:05:07.4 0:10:20.2 08:56.1 [27] 27 00:36.5 [73] 31 0:35:33.3 [73] 45 0:00:32.4 [59] 43 19:29.1 [65] 50
51 227 detail pretekára MAXIAN Boris SVK 1991 - nezistený - 11. /  AGm20-29 1:05:13.8 0:10:26.6 11:22.3 [70] 70 00:27.1 [46] 68 0:33:58.5 [37] 53 0:00:27.4 [29] 49 18:58.5 [51] 51
52 245 detail pretekára ZUSCAK Frantisek SVK 1989 CNS Academy 12. /  AGm20-29 1:05:17.8 0:10:30.6 10:53.0 [57] 57 00:57.1 [125] 70 0:33:57.0 [36] 51 0:00:34.2 [72] 51 18:56.5 [50] 52
53 213 detail pretekára KOVAĽ Alexander SVK 1978 - nezistený - 5. /  AGm40-44 1:05:21.9 0:10:34.7 09:34.8 [39] 39 01:05.7 [132] 46 0:35:15.5 [64] 56 0:00:27.3 [28] 54 18:58.6 [52] 53
54 260 detail pretekára VOZNÍK Ivan SVK 1968 Pss A.s. 2. /  AGm50-54 1:05:41.0 0:10:53.8 11:41.9 [79] 79 00:43.6 [93] 79 0:33:17.9 [30] 49 0:00:55.5 [130] 58 19:02.1 [54] 54
55 72 detail pretekára STRETAVSKÝ Radovan SVK 1974 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm40-44 1:05:43.8 0:10:56.6 12:07.8 [86] 86 00:47.4 [106] 87 0:34:11.8 [41] 63 0:00:26.3 [25] 60 18:10.5 [39] 55
56 116 detail pretekára PODHORNÁ Ema SVK 2002 Triax Bratislava 3. /  Dorastenky 1:06:30.8 0:11:43.6 08:45.9 [23] 23 00:20.9 [13] 22 0:36:03.8 [84] 47 0:00:34.0 [68] 45 20:46.2 [93] 56
57 80 detail pretekára LUKÁČ Radovan SVK 1973 Pro Body Triatlon klub 4. /  AGm45-49 1:06:57.7 0:12:10.5 10:04.5 [45] 45 00:38.1 [77] 47 0:34:18.3 [42] 44 0:00:56.5 [134] 47 21:00.3 [101] 57
58 50 detail pretekára CHLEBOVEC Ivan SVK 1985 Triax Bratislava 7. /  AGm30-34 1:07:02.1 0:12:14.9 11:59.7 [84] 84 00:38.0 [76] 83 0:34:29.9 [47] 64 0:00:37.2 [85] 64 19:17.3 [61] 58
59 64 detail pretekára MRVA Marek SVK 1988 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm30-34 1:07:03.7 0:12:16.5 12:08.7 [87] 87 00:43.9 [96] 85 0:35:25.1 [70] 71 0:00:31.9 [55] 70 18:14.1 [40] 59
60 76 detail pretekára ČIŽMÁRIK Radovan SVK 1971 Triatlonový klub Košice 5. /  AGm45-49 1:07:20.7 0:12:33.5 11:17.2 [68] 68 00:32.0 [61] 67 0:35:21.8 [68] 65 0:00:29.2 [38] 61 19:40.5 [69] 60
61 47 detail pretekára HALVOŇ Matej SVK 1983 Prestigio Realiz Team BA 5. /  AGm35-39 1:07:29.9 0:12:42.7 11:41.0 [78] 78 00:43.8 [95] 78 0:34:41.0 [50] 61 0:00:36.4 [84] 63 19:47.7 [73] 61
62 215 detail pretekára KOVALANČÍK Martin SVK 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 9. /  AGm30-34 1:07:34.7 0:12:47.5 13:16.4 [112] 112 00:31.0 [58] 105 0:34:59.5 [55] 74 0:00:27.8 [32] 74 18:20.0 [41] 62
63 60 detail pretekára CIBULA Roman SVK 1971 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 6. /  AGm45-49 1:08:01.6 0:13:14.4 11:43.9 [80] 80 00:33.5 [66] 76 0:35:46.7 [79] 67 0:00:44.7 [109] 68 19:12.8 [59] 63
64 38 detail pretekára BEKE Stefan SVK 1966 Prestigio Realiz Team BA 3. /  AGm50-54 1:08:09.4 0:13:22.2 09:37.4 [40] 40 00:26.3 [43] 39 0:35:41.8 [75] 50 0:00:50.8 [121] 57 21:33.1 [110] 64
65 62 detail pretekára MARTINČÍK Roman SVK 1962 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  AGm55-59 1:08:21.5 0:13:34.3 10:58.8 [60] 60 00:40.9 [84] 63 0:34:18.7 [43] 58 0:00:32.5 [60] 56 21:50.6 [115] 65
66 41 detail pretekára DODOK Patrik SVK 1973 Prestigio Realiz Team BA 7. /  AGm45-49 1:08:32.3 0:13:45.1 11:24.0 [71] 71 00:25.9 [39] 69 0:35:15.1 [62] 60 0:00:41.3 [99] 65 20:46.0 [92] 66
67 29 detail pretekára JURAŠKO Peter SVK 1968 pro-body triatlon team Košice 4. /  AGm50-54 1:08:46.3 0:13:59.1 10:29.5 [52] 52 00:44.4 [100] 51 0:36:03.8 [84] 66 0:00:32.6 [62] 66 20:56.0 [97] 67
68 226 detail pretekára WEISER Lukáš SVK 1986 CNS Academy 10. /  AGm30-34 1:08:51.7 0:14:04.5 10:30.8 [53] 53 00:57.6 [126] 57 0:34:31.2 [48] 59 0:00:41.5 [100] 59 22:10.6 [121] 68
69 26 detail pretekára PURGAT Lukáš SVK 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 8. /  Juniori 1:09:04.6 0:14:17.4 10:14.9 [48] 48 00:29.0 [52] 48 0:38:05.1 [102] 75 0:00:23.5 [12] 73 19:52.1 [74] 69
70 27 detail pretekára VACH Roman SVK 1971 Fenix3Club 8. /  AGm45-49 1:09:08.0 0:14:20.8 12:36.7 [101] 101 00:43.0 [90] 99 0:34:57.3 [54] 70 0:00:44.3 [107] 71 20:06.7 [83] 70
71 228 detail pretekára GAJDOŠ Peter SVK 1974 ŠK Atóm Levice 7. /  AGm40-44 1:09:12.3 0:14:25.1 12:43.8 [102] 102 00:34.7 [67] 97 0:36:23.7 [89] 83 0:00:36.2 [82] 84 18:53.9 [49] 71
72 209 detail pretekára DZURILLA Vladimir SVK 1985 - nezistený - 11. /  AGm30-34 1:09:34.0 0:14:46.8 12:09.7 [88] 88 00:52.6 [119] 89 0:35:57.1 [81] 77 0:00:48.5 [119] 78 19:46.1 [72] 72
73 46 detail pretekára MIČÍK Ján SVK 1968 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 5. /  AGm50-54 1:09:34.2 0:14:47.0 12:56.9 [106] 106 00:37.5 [75] 103 0:35:22.2 [69] 76 0:00:45.1 [111] 77 19:52.5 [76] 73
74 244 detail pretekára ŽELASKO Ondrej SVK 1966 TDMK Krompachy 6. /  AGm50-54 1:09:36.6 0:14:49.4 13:18.3 [114] 114 00:55.2 [122] 114 0:35:41.4 [74] 88 0:00:23.4 [9] 83 19:18.3 [62] 74
75 31 detail pretekára LESKOVSKÝ Milan SVK 1965 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm50-54 1:09:37.9 0:14:50.7 12:17.5 [90] 90 00:29.7 [53] 84 0:36:18.0 [87] 78 0:00:34.6 [75] 76 19:58.1 [78] 75
76 68 detail pretekára PAGÁČ Michal SVK 1987 TRI Tatry Triathlon Team 12. /  AGm30-34 1:09:44.6 0:14:57.4 11:44.9 [81] 81 00:46.3 [104] 80 0:35:42.7 [77] 69 0:00:31.3 [49] 67 20:59.4 [100] 76
77 254 detail pretekára KUVIK Jakub SVK 1979 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm35-39 1:09:48.5 0:15:01.3 13:53.3 [130] 130 00:50.2 [115] 129 0:35:15.3 [63] 92 0:00:27.6 [31] 87 19:22.1 [64] 77
78 205 detail pretekára DŽUGAN Stanislav SVK 1986 CNS Academy 13. /  AGm30-34 1:09:58.3 0:15:11.1 11:18.6 [69] 69 00:44.5 [101] 72 0:37:14.1 [97] 81 0:00:48.9 [120] 81 19:52.2 [75] 78
79 230 detail pretekára SITARČÍK Martin SVK 1981 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 7. /  AGm35-39 1:10:09.5 0:15:22.3 12:24.8 [94] 94 01:09.2 [137] 102 0:36:22.5 [88] 89 0:00:41.0 [95] 88 19:32.0 [66] 79
80 61 detail pretekára BLAŠKO Michal SVK 1979 Prestigio Realiz Team BA 8. /  AGm35-39 1:10:15.0 0:15:27.8 12:35.9 [99] 99 00:43.0 [90] 98 0:35:04.7 [57] 72 0:00:56.3 [133] 75 20:55.1 [96] 80
81 201 detail pretekára BERNÁTH František SVK 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 2. /  AGm55-59 1:10:17.2 0:15:30.0 13:56.9 [132] 132 00:48.0 [109] 131 0:34:56.2 [53] 82 0:00:42.2 [103] 85 19:53.9 [77] 81
82 218 detail pretekára HUDÁK Marek SVK 1978 - nezistený - 8. /  AGm40-44 1:10:21.2 0:15:34.0 13:17.1 [113] 113 01:15.3 [143] 122 0:35:26.2 [71] 91 0:00:39.4 [91] 89 19:43.2 [70] 82
83 247 detail pretekára GRMAN Branislav SVK 1977 Chlpaté Gazely 9. /  AGm40-44 1:10:24.5 0:15:37.3 13:13.7 [111] 111 00:43.9 [96] 108 0:35:45.9 [78] 85 0:00:40.0 [94] 86 20:01.0 [79] 83
84 220 detail pretekára BURSIK Michal SVK 1960 - nezistený - 3. /  AGm55-59 1:10:28.9 0:15:41.7 10:49.3 [56] 56 00:42.6 [88] 58 0:34:23.4 [44] 55 0:00:33.7 [67] 55 23:59.9 [138] 84
85 33 detail pretekára VANČO Michal SVK 2000 Triax Bratislava 9. /  Juniori 1:10:44.6 0:15:57.4 10:57.1 [59] 59 00:25.4 [36] 55 0:37:12.0 [96] 73 0:00:29.9 [43] 72 21:40.2 [112] 85
86 225 detail pretekára TAJBLIK Rastislav SVK 1978 - nezistený - 10. /  AGm40-44 1:10:45.5 0:15:58.3 10:26.4 [51] 51 00:49.5 [113] 52 0:37:52.3 [100] 80 0:00:55.5 [130] 80 20:41.8 [89] 86
87 125 detail pretekára GAJDOŠOVÁ Ivana SVK 1997 Triatlonový klub Košice 5. /  AGž20-29 1:10:51.2 0:16:04.0 10:04.5 [45] 45 00:28.7 [51] 43 0:39:41.0 [113] 96 0:00:31.0 [46] 94 20:06.0 [82] 87
88 239 detail pretekára FIGURA Tomáš SVK 1996 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  AGm20-29 1:10:55.0 0:16:07.8 12:20.3 [92] 92 00:33.1 [65] 86 0:38:25.2 [106] 106 0:00:32.8 [63] 103 19:03.6 [55] 88
89 232 detail pretekára PRIESOL Roman SVK 1983 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  AGm35-39 1:10:56.6 0:16:09.4 12:13.3 [89] 89 00:51.9 [118] 90 0:36:01.3 [83] 79 0:00:43.3 [105] 79 21:06.8 [102] 89
90 106 detail pretekára ŠKANDEROVÁ Jana SVK 1983 Run for Fun - Triathlon 1. /  AGž30-39 1:10:58.8 0:16:11.6 12:36.3 [100] 100 00:30.7 [55] 91 0:38:08.0 [103] 104 0:00:55.3 [128] 105 18:48.5 [48] 90
91 237 detail pretekára FIGULA Andrej SVK 1981 pro-body triatlon team Košice 10. /  AGm35-39 1:11:01.7 0:16:14.5 13:41.4 [126] 126 01:01.5 [129] 127 0:35:08.2 [60] 87 0:01:07.3 [144] 98 20:03.3 [81] 91
92 115 detail pretekára ČELLÁROVÁ Veronika SVK 2002 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  Dorastenky 1:11:17.6 0:16:30.4 09:56.7 [44] 44 00:31.8 [60] 42 0:39:48.7 [114] 97 0:00:35.9 [80] 97 20:24.5 [85] 92
93 203 detail pretekára BOCAN Branislav SVK 1982 TDMK Krompachy 11. /  AGm35-39 1:11:24.6 0:16:37.4 12:17.7 [91] 91 00:53.8 [121] 95 0:37:31.0 [98] 99 0:00:41.1 [97] 99 20:01.0 [79] 93
94 135 detail pretekára JESENSKÁ Martina SVK 1976 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  AGž40-49 1:11:32.7 0:16:45.5 12:29.2 [96] 96 00:39.0 [80] 93 0:37:04.2 [94] 93 0:00:35.9 [80] 96 20:44.4 [91] 94
95 133 detail pretekára KOREŇOVÁ Tereza Rebeka SVK 1999 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Juniorky 1:11:43.0 0:16:55.8 09:28.8 [38] 38 00:24.2 [32] 38 0:40:20.4 [119] 94 0:00:33.4 [64] 95 20:56.2 [98] 95
96 204 detail pretekára KRAK Kristian SVK 1965 TDMK Krompachy 8. /  AGm50-54 1:11:49.9 0:17:02.7 13:38.4 [120] 120 00:55.4 [123] 123 0:35:13.3 [61] 86 0:00:52.3 [123] 91 21:10.5 [104] 96
97 48 detail pretekára FILO Lubomir SVK 1973 Prestigio Realiz Team BA 9. /  AGm45-49 1:12:14.6 0:17:27.4 13:45.8 [129] 129 00:48.6 [112] 124 0:36:16.5 [86] 100 0:00:44.5 [108] 100 20:39.2 [88] 97
98 70 detail pretekára GAJDOŠ Rastislav SVK 1997 Prestigio Realiz Team BA 14. /  AGm20-29 1:12:14.9 0:17:27.7 11:06.7 [64] 64 00:25.2 [35] 58 0:38:10.6 [105] 84 0:00:35.6 [79] 82 21:56.8 [116] 98
99 241 detail pretekára SIKORAI Vladimír SVK 1983 - nezistený - 12. /  AGm35-39 1:12:22.9 0:17:35.7 13:34.6 [118] 118 01:13.5 [142] 132 0:37:02.3 [93] 107 0:00:48.0 [118] 109 19:44.5 [71] 99
100 40 detail pretekára ŤAŽKÝ Miloš SVK 1984 Chlpaté Gazely 14. /  AGm30-34 1:12:27.5 0:17:40.3 13:40.6 [122] 122 00:44.0 [98] 120 0:36:32.1 [90] 101 0:00:39.9 [93] 101 20:50.9 [94] 100