Triatlon Domaša - Triatlon Domaša - nedeľa

Triatlon
DÁTUM :26.8.2018 MIESTO :Domaša

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 14 detail pretekára VERBOVSKÝ Matúš SVK 1998 ŠK Atóm Levice 1. /  AGm20-29 0:54:47.2 0:00:00.0 07:52.0 [3] 3 00:20.1 [6] 2 31:13.1 [2] 1 00:22.2 [4] 1 14:59.8 [1] 1
2 1 detail pretekára KUBO Ondrej SVK 1993 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  AGm20-29 0:55:40.7 0:00:53.5 08:34.0 [13] 13 00:23.6 [23] 14 30:31.5 [1] 2 00:24.7 [12] 2 15:46.9 [4] 2
3 12 detail pretekára ŽÁČIK Peter SVK 1999 SMTA Nitra 1. /  Juniori 0:55:58.5 0:01:11.3 08:23.8 [8] 8 00:19.4 [3] 7 31:26.0 [8] 9 00:19.9 [1] 4 15:29.4 [2] 3
4 4 detail pretekára FAZEKAŠ Tadeáš SVK 1996 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm20-29 0:56:16.4 0:01:29.2 08:19.3 [6] 6 00:20.0 [5] 6 31:22.5 [5] 3 00:23.0 [6] 3 15:51.6 [6] 4
5 8 detail pretekára OZORÁK Miroslav SVK 1973 Tk Nové Zámky 1. /  AGm45-49 0:57:08.6 0:02:21.4 08:23.8 [8] 8 00:23.4 [22] 10 31:24.4 [6] 11 00:27.4 [24] 11 16:29.6 [7] 5
6 3 detail pretekára DODOK Oliver SVK 2000 Prestigio Realiz Team BA 2. /  Juniori 0:57:15.1 0:02:27.9 07:51.1 [2] 2 00:23.3 [21] 4 31:52.3 [9] 6 00:25.5 [17] 8 16:42.9 [10] 6
7 18 detail pretekára BARTO Aurel SVK 2001 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Dorastenci 0:57:18.5 0:02:31.3 08:26.9 [11] 11 00:25.5 [29] 11 31:16.2 [3] 8 00:22.9 [5] 7 16:47.0 [11] 7
8 2 detail pretekára SIMONIDES Samuel SVK 1998 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 4. /  AGm20-29 0:57:23.7 0:02:36.5 08:38.5 [14] 14 00:21.0 [11] 15 32:12.1 [14] 12 00:23.1 [7] 12 15:49.0 [5] 8
9 5 detail pretekára HETTYCH Daniel SVK 2000 Prestigio Realiz Team BA 3. /  Juniori 0:58:04.9 0:03:17.7 07:53.5 [4] 4 00:20.7 [9] 3 31:54.0 [10] 7 00:22.1 [3] 6 17:34.6 [20] 9
10 32 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 1973 TRISPORT Nová Dubnica 2. /  AGm45-49 0:58:18.5 0:03:31.3 08:24.5 [10] 10 00:21.6 [14] 9 31:16.6 [4] 4 00:33.4 [51] 10 17:42.4 [23] 10
11 6 detail pretekára OBERGRIES Boris SVK 2000 New-wave multisport Banská Bystrica 4. /  Juniori 0:58:22.7 0:03:35.5 08:48.1 [19] 19 00:20.9 [10] 19 32:07.3 [12] 14 00:32.5 [47] 14 16:33.9 [8] 11
12 9 detail pretekára KRAVIANSKY Daniel SVK 1994 pro-body triatlon team Košice 5. /  AGm20-29 0:58:25.3 0:03:38.1 09:19.9 [29] 29 00:20.2 [7] 26 32:27.9 [15] 16 00:37.8 [70] 23 15:39.5 [3] 12
13 7 detail pretekára SMETANA Marek SVK 1997 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm20-29 0:58:54.1 0:04:06.9 07:42.8 [1] 1 00:21.4 [13] 1 32:01.5 [11] 5 00:24.3 [10] 5 18:24.1 [37] 13
14 20 detail pretekára POLÁK Juraj SVK 1998 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm20-29 0:59:24.5 0:04:37.3 09:00.0 [24] 24 00:18.3 [1] 21 32:50.5 [21] 17 00:34.3 [58] 20 16:41.4 [9] 14
15 34 detail pretekára HAMRÁK Richard SVK 1997 Triatlonový klub Košice 8. /  AGm20-29 0:59:34.3 0:04:47.1 08:43.2 [18] 18 00:20.5 [8] 16 32:11.9 [13] 13 00:26.5 [22] 13 17:52.2 [26] 15
16 19 detail pretekára MALČEK Marek SVK 1999 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Juniori 0:59:38.3 0:04:51.1 08:50.0 [20] 20 00:24.0 [25] 20 32:58.7 [25] 22 00:31.6 [40] 21 16:54.0 [12] 16
17 24 detail pretekára ULBRICHT Adam SVK 2002 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 2. /  Dorastenci 0:59:45.7 0:04:58.5 08:29.5 [12] 12 00:23.9 [24] 12 33:19.1 [31] 21 00:24.8 [13] 17 17:08.4 [14] 17
18 21 detail pretekára RIŠKA Dalibor SVK 2000 Triax Bratislava 6. /  Juniori 0:59:49.7 0:05:02.5 08:22.0 [7] 7 00:23.1 [20] 8 31:25.0 [7] 10 00:25.1 [15] 9 19:14.5 [51] 18
19 10 detail pretekára REDAJ Ľubomír SVK 1986 pro-body triatlon team Košice 1. /  AGm30-34 0:59:52.5 0:05:05.3 08:39.8 [16] 16 00:26.0 [31] 18 33:19.6 [32] 25 00:31.7 [42] 26 16:55.4 [13] 19
20 17 detail pretekára VRÁBEL Jozef SVK 2002 Slovenská triatlonová akadémia 3. /  Dorastenci 1:00:21.1 0:05:33.9 08:58.2 [23] 23 00:22.9 [18] 23 32:52.3 [22] 23 00:31.6 [40] 22 17:36.1 [22] 20
21 28 detail pretekára BRUNOVSKÝ Simon SVK 1993 Triax Bratislava 9. /  AGm20-29 1:00:21.3 0:05:34.1 08:39.0 [15] 15 00:18.3 [1] 13 33:01.1 [26] 15 00:21.2 [2] 15 18:01.7 [29] 21
22 36 detail pretekára FOTUL Gregor SVK 1976 Triatlonový klub Košice 1. /  AGm40-44 1:00:40.5 0:05:53.3 09:15.7 [26] 26 00:19.9 [4] 25 32:35.4 [17] 19 00:24.6 [11] 16 18:04.9 [31] 22
23 67 detail pretekára OLEJNÍK Oliver SVK 1999 TRI Tatry Triathlon Team 7. /  Juniori 1:00:52.6 0:06:05.4 09:19.1 [27] 27 00:21.6 [14] 28 32:31.1 [16] 20 00:31.1 [37] 19 18:09.7 [32] 23
24 13 detail pretekára ČIČMANEC Marek SVK 1977 Triatlon Team Trnava 2. /  AGm40-44 1:01:08.0 0:06:20.8 08:41.8 [17] 17 00:22.9 [18] 17 33:04.7 [28] 18 00:31.0 [36] 18 18:27.6 [38] 24
25 74 detail pretekára CÍCER Andrej SVK 2001 ŠK Atóm Levice 4. /  Dorastenci 1:01:14.6 0:06:27.4 08:02.0 [5] 5 00:32.0 [45] 5 33:55.0 [35] 26 00:25.5 [17] 25 18:20.1 [36] 25
26 11 detail pretekára DOBIAS Ján SVK 1974 - nezistený - 3. /  AGm40-44 1:01:54.0 0:07:06.8 08:54.1 [21] 21 00:24.3 [26] 22 32:56.9 [24] 24 00:34.1 [55] 24 19:04.6 [48] 26
27 77 detail pretekára ROZIAK Ján SVK 1981 3NITY Triathlon team Bratislava 1. /  AGm35-39 1:02:32.9 0:07:45.7 11:09.5 [51] 51 00:26.1 [33] 49 32:42.5 [19] 28 00:25.2 [16] 28 17:49.6 [25] 27
28 63 detail pretekára BALUCH Ladislav SVK 1974 TDMK Krompachy 4. /  AGm40-44 1:02:49.1 0:08:01.9 10:09.0 [34] 34 00:40.5 [60] 37 33:59.5 [38] 36 00:39.4 [72] 36 17:20.7 [18] 28
29 22 detail pretekára KRŠEK Matúš SVK 1981 Triax Bratislava 2. /  AGm35-39 1:02:52.6 0:08:05.4 11:02.2 [48] 48 00:26.0 [31] 43 33:02.5 [27] 32 00:38.4 [71] 34 17:43.5 [24] 29
30 16 detail pretekára JÁNOŠ Slavomír SVK 1972 ŠK Atóm Levice 3. /  AGm45-49 1:02:59.7 0:08:12.5 11:14.0 [52] 52 00:32.3 [47] 53 32:41.5 [18] 29 00:27.9 [28] 29 18:04.0 [30] 30
31 259 detail pretekára TROSKO Tomáš SVK 1986 motigo 2. /  AGm30-34 1:03:01.9 0:08:14.7 11:03.8 [49] 49 00:31.2 [44] 48 32:53.2 [23] 30 00:34.0 [54] 31 17:59.7 [28] 31
32 43 detail pretekára ŠEBO Filip SVK 1984 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  AGm30-34 1:03:06.7 0:08:19.5 09:19.3 [28] 28 00:21.3 [12] 27 34:08.7 [40] 27 00:37.2 [67] 27 18:40.2 [39] 32
33 243 detail pretekára AKURATNÝ Michal SVK 1988 pro-body triatlon team Košice 4. /  AGm30-34 1:03:11.9 0:08:24.7 10:18.1 [37] 37 00:26.8 [36] 36 33:46.3 [34] 33 00:42.7 [82] 35 17:58.0 [27] 33
34 249 detail pretekára BAK Roman SVK 1986 - nezistený - 5. /  AGm30-34 1:03:26.0 0:08:38.8 11:50.1 [67] 67 00:44.3 [73] 65 33:07.6 [29] 39 00:31.8 [43] 39 17:12.2 [16] 34
35 246 detail pretekára PIASECKÝ Matúš SVK 1998 Triatlonový klub Košice 10. /  AGm20-29 1:03:37.9 0:08:50.7 10:54.3 [45] 45 00:26.6 [35] 40 34:27.6 [45] 45 00:28.9 [31] 41 17:20.5 [17] 35
36 257 detail pretekára SUCHÝ Gabriel SVK 2004 ŠK Atóm Levice 5. /  Dorastenci 1:03:47.5 0:09:00.3 10:16.3 [36] 36 00:22.7 [17] 31 35:17.8 [60] 48 00:25.6 [19] 44 17:25.1 [19] 36
37 219 detail pretekára LUKÁČ Peter SVK 1982 - nezistený - 3. /  AGm35-39 1:03:57.8 0:09:10.6 11:37.3 [61] 61 00:35.3 [52] 59 33:35.0 [33] 43 00:34.3 [58] 43 17:35.9 [21] 37
38 71 detail pretekára CELERIN Milan SVK 1965 T.A.T. Martin 1. /  AGm50-54 1:04:01.3 0:09:14.1 11:14.4 [53] 53 00:28.4 [38] 51 32:46.6 [20] 31 00:31.4 [39] 30 19:00.5 [45] 38
39 78 detail pretekára ROJTÁŠ Peter SVK 2002 Triatlonový klub Košice 6. /  Dorastenci 1:04:07.9 0:09:20.7 09:13.2 [25] 25 00:38.9 [59] 29 34:41.4 [49] 34 00:29.8 [34] 32 19:04.6 [48] 39
40 23 detail pretekára KUCHARČÍK Lukáš SVK 1986 Chlpaté Gazely 6. /  AGm30-34 1:04:46.9 0:09:59.7 09:56.6 [32] 32 00:42.9 [65] 32 34:00.2 [39] 35 00:28.7 [29] 33 19:38.5 [57] 40
41 59 detail pretekára VICEN Matúš SVK 2001 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Dorastenci 1:04:51.1 0:10:03.9 11:24.5 [58] 58 00:21.6 [14] 52 35:20.2 [61] 53 00:34.1 [55] 53 17:10.7 [15] 41
42 236 detail pretekára VIDA Tomáš SVK 1981 - nezistený - 4. /  AGm35-39 1:05:07.4 0:10:20.2 08:56.1 [22] 22 00:36.5 [54] 24 35:33.3 [66] 38 00:32.4 [46] 37 19:29.1 [55] 42
43 227 detail pretekára MAXIAN Boris SVK 1991 - nezistený - 11. /  AGm20-29 1:05:13.8 0:10:26.6 11:22.3 [56] 56 00:27.1 [37] 55 33:58.5 [37] 44 00:27.4 [24] 40 18:58.5 [43] 43
44 245 detail pretekára ZUSCAK Frantisek SVK 1989 CNS Academy 12. /  AGm20-29 1:05:17.8 0:10:30.6 10:53.0 [44] 44 00:57.1 [95] 57 33:57.0 [36] 42 00:34.2 [57] 42 18:56.5 [42] 44
45 213 detail pretekára KOVAĽ Alexander SVK 1978 - nezistený - 5. /  AGm40-44 1:05:21.9 0:10:34.7 09:34.8 [30] 30 01:05.7 [101] 33 35:15.5 [59] 47 00:27.3 [23] 45 18:58.6 [44] 45
46 260 detail pretekára VOZNÍK Ivan SVK 1968 Pss A.s. 2. /  AGm50-54 1:05:41.0 0:10:53.8 11:41.9 [63] 63 00:43.6 [68] 63 33:17.9 [30] 40 00:55.5 [103] 49 19:02.1 [46] 46
47 72 detail pretekára STRETAVSKÝ Radovan SVK 1974 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm40-44 1:05:43.8 0:10:56.6 12:07.8 [70] 70 00:47.4 [78] 71 34:11.8 [41] 54 00:26.3 [21] 51 18:10.5 [33] 47
48 80 detail pretekára LUKÁČ Radovan SVK 1973 Pro Body Triatlon klub 4. /  AGm45-49 1:06:57.7 0:12:10.5 10:04.5 [33] 33 00:38.1 [57] 34 34:18.3 [42] 37 00:56.5 [107] 38 21:00.3 [84] 48
49 50 detail pretekára CHLEBOVEC Ivan SVK 1985 Triax Bratislava 7. /  AGm30-34 1:07:02.1 0:12:14.9 11:59.7 [68] 68 00:38.0 [56] 67 34:29.9 [46] 55 00:37.2 [67] 55 19:17.3 [52] 49
50 64 detail pretekára MRVA Marek SVK 1988 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  AGm30-34 1:07:03.7 0:12:16.5 12:08.7 [71] 71 00:43.9 [70] 69 35:25.1 [64] 62 00:31.9 [44] 61 18:14.1 [34] 50
51 76 detail pretekára ČIŽMÁRIK Radovan SVK 1971 Triatlonový klub Košice 5. /  AGm45-49 1:07:20.7 0:12:33.5 11:17.2 [54] 54 00:32.0 [45] 54 35:21.8 [62] 56 00:29.2 [32] 52 19:40.5 [59] 51
52 47 detail pretekára HALVOŇ Matej SVK 1983 Prestigio Realiz Team BA 5. /  AGm35-39 1:07:29.9 0:12:42.7 11:41.0 [62] 62 00:43.8 [69] 62 34:41.0 [48] 52 00:36.4 [66] 54 19:47.7 [63] 52
53 215 detail pretekára KOVALANČÍK Martin SVK 1985 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 9. /  AGm30-34 1:07:34.7 0:12:47.5 13:16.4 [92] 92 00:31.0 [43] 85 34:59.5 [52] 65 00:27.8 [27] 65 18:20.0 [35] 53
54 60 detail pretekára CIBULA Roman SVK 1971 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 6. /  AGm45-49 1:08:01.6 0:13:14.4 11:43.9 [64] 64 00:33.5 [49] 60 35:46.7 [72] 58 00:44.7 [87] 59 19:12.8 [50] 54
55 38 detail pretekára BEKE Stefan SVK 1966 Prestigio Realiz Team BA 3. /  AGm50-54 1:08:09.4 0:13:22.2 09:37.4 [31] 31 00:26.3 [34] 30 35:41.8 [68] 41 00:50.8 [97] 48 21:33.1 [91] 55
56 62 detail pretekára MARTINČÍK Roman SVK 1962 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  AGm55-59 1:08:21.5 0:13:34.3 10:58.8 [47] 47 00:40.9 [62] 50 34:18.7 [43] 49 00:32.5 [47] 47 21:50.6 [96] 56
57 41 detail pretekára DODOK Patrik SVK 1973 Prestigio Realiz Team BA 7. /  AGm45-49 1:08:32.3 0:13:45.1 11:24.0 [57] 57 00:25.9 [30] 56 35:15.1 [57] 51 00:41.3 [79] 56 20:46.0 [78] 57
58 29 detail pretekára JURAŠKO Peter SVK 1968 pro-body triatlon team Košice 4. /  AGm50-54 1:08:46.3 0:13:59.1 10:29.5 [39] 39 00:44.4 [74] 38 36:03.8 [76] 57 00:32.6 [49] 57 20:56.0 [81] 58
59 226 detail pretekára WEISER Lukáš SVK 1986 CNS Academy 10. /  AGm30-34 1:08:51.7 0:14:04.5 10:30.8 [40] 40 00:57.6 [96] 44 34:31.2 [47] 50 00:41.5 [80] 50 22:10.6 [100] 59
60 26 detail pretekára PURGAT Lukáš SVK 2000 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 8. /  Juniori 1:09:04.6 0:14:17.4 10:14.9 [35] 35 00:29.0 [39] 35 38:05.1 [91] 66 00:23.5 [9] 64 19:52.1 [64] 60
61 27 detail pretekára VACH Roman SVK 1971 Fenix3Club 8. /  AGm45-49 1:09:08.0 0:14:20.8 12:36.7 [81] 81 00:43.0 [66] 79 34:57.3 [51] 61 00:44.3 [85] 62 20:06.7 [72] 61
62 228 detail pretekára GAJDOŠ Peter SVK 1974 ŠK Atóm Levice 7. /  AGm40-44 1:09:12.3 0:14:25.1 12:43.8 [82] 82 00:34.7 [50] 77 36:23.7 [80] 74 00:36.2 [64] 75 18:53.9 [41] 62
63 209 detail pretekára DZURILLA Vladimir SVK 1985 - nezistený - 11. /  AGm30-34 1:09:34.0 0:14:46.8 12:09.7 [72] 72 00:52.6 [90] 73 35:57.1 [73] 68 00:48.5 [95] 69 19:46.1 [62] 63
64 46 detail pretekára MIČÍK Ján SVK 1968 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 5. /  AGm50-54 1:09:34.2 0:14:47.0 12:56.9 [86] 86 00:37.5 [55] 83 35:22.2 [63] 67 00:45.1 [89] 68 19:52.5 [66] 64
65 244 detail pretekára ŽELASKO Ondrej SVK 1966 TDMK Krompachy 6. /  AGm50-54 1:09:36.6 0:14:49.4 13:18.3 [94] 94 00:55.2 [92] 94 35:41.4 [67] 79 00:23.4 [8] 74 19:18.3 [53] 65
66 31 detail pretekára LESKOVSKÝ Milan SVK 1965 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  AGm50-54 1:09:37.9 0:14:50.7 12:17.5 [74] 74 00:29.7 [40] 68 36:18.0 [78] 69 00:34.6 [60] 67 19:58.1 [68] 66
67 68 detail pretekára PAGÁČ Michal SVK 1987 TRI Tatry Triathlon Team 12. /  AGm30-34 1:09:44.6 0:14:57.4 11:44.9 [65] 65 00:46.3 [77] 64 35:42.7 [70] 60 00:31.3 [38] 58 20:59.4 [83] 67
68 254 detail pretekára KUVIK Jakub SVK 1979 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  AGm35-39 1:09:48.5 0:15:01.3 13:53.3 [106] 106 00:50.2 [86] 104 35:15.3 [58] 83 00:27.6 [26] 78 19:22.1 [54] 68
69 205 detail pretekára DŽUGAN Stanislav SVK 1986 CNS Academy 13. /  AGm30-34 1:09:58.3 0:15:11.1 11:18.6 [55] 55 00:44.5 [75] 58 37:14.1 [87] 72 00:48.9 [96] 72 19:52.2 [65] 69
70 230 detail pretekára SITARČÍK Martin SVK 1981 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 7. /  AGm35-39 1:10:09.5 0:15:22.3 12:24.8 [78] 78 01:09.2 [105] 82 36:22.5 [79] 80 00:41.0 [76] 79 19:32.0 [56] 70
71 61 detail pretekára BLAŠKO Michal SVK 1979 Prestigio Realiz Team BA 8. /  AGm35-39 1:10:15.0 0:15:27.8 12:35.9 [80] 80 00:43.0 [66] 78 35:04.7 [53] 63 00:56.3 [106] 66 20:55.1 [80] 71
72 201 detail pretekára BERNÁTH František SVK 1959 TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 2. /  AGm55-59 1:10:17.2 0:15:30.0 13:56.9 [108] 108 00:48.0 [80] 105 34:56.2 [50] 73 00:42.2 [81] 76 19:53.9 [67] 72
73 218 detail pretekára HUDÁK Marek SVK 1978 - nezistený - 8. /  AGm40-44 1:10:21.2 0:15:34.0 13:17.1 [93] 93 01:15.3 [111] 98 35:26.2 [65] 82 00:39.4 [72] 80 19:43.2 [60] 73
74 247 detail pretekára GRMAN Branislav SVK 1977 Chlpaté Gazely 9. /  AGm40-44 1:10:24.5 0:15:37.3 13:13.7 [91] 91 00:43.9 [70] 88 35:45.9 [71] 76 00:40.0 [75] 77 20:01.0 [69] 74
75 220 detail pretekára BURSIK Michal SVK 1960 - nezistený - 3. /  AGm55-59 1:10:28.9 0:15:41.7 10:49.3 [43] 43 00:42.6 [64] 45 34:23.4 [44] 46 00:33.7 [53] 46 23:59.9 [112] 75
76 33 detail pretekára VANČO Michal SVK 2000 Triax Bratislava 9. /  Juniori 1:10:44.6 0:15:57.4 10:57.1 [46] 46 00:25.4 [28] 42 37:12.0 [86] 64 00:29.9 [35] 63 21:40.2 [93] 76
77 225 detail pretekára TAJBLIK Rastislav SVK 1978 - nezistený - 10. /  AGm40-44 1:10:45.5 0:15:58.3 10:26.4 [38] 38 00:49.5 [84] 39 37:52.3 [90] 71 00:55.5 [103] 71 20:41.8 [77] 77
78 239 detail pretekára FIGURA Tomáš SVK 1996 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  AGm20-29 1:10:55.0 0:16:07.8 12:20.3 [76] 76 00:33.1 [48] 70 38:25.2 [93] 90 00:32.8 [50] 88 19:03.6 [47] 78
79 232 detail pretekára PRIESOL Roman SVK 1983 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  AGm35-39 1:10:56.6 0:16:09.4 12:13.3 [73] 73 00:51.9 [89] 74 36:01.3 [75] 70 00:43.3 [83] 70 21:06.8 [85] 79
80 237 detail pretekára FIGULA Andrej SVK 1981 pro-body triatlon team Košice 10. /  AGm35-39 1:11:01.7 0:16:14.5 13:41.4 [103] 103 01:01.5 [98] 103 35:08.2 [55] 78 01:07.3 [115] 84 20:03.3 [71] 80
81 203 detail pretekára BOCAN Branislav SVK 1982 TDMK Krompachy 11. /  AGm35-39 1:11:24.6 0:16:37.4 12:17.7 [75] 75 00:53.8 [91] 76 37:31.0 [88] 85 00:41.1 [78] 85 20:01.0 [69] 81
82 204 detail pretekára KRAK Kristian SVK 1965 TDMK Krompachy 8. /  AGm50-54 1:11:49.9 0:17:02.7 13:38.4 [98] 98 00:55.4 [93] 99 35:13.3 [56] 77 00:52.3 [98] 82 21:10.5 [87] 82
83 48 detail pretekára FILO Lubomir SVK 1973 Prestigio Realiz Team BA 9. /  AGm45-49 1:12:14.6 0:17:27.4 13:45.8 [105] 105 00:48.6 [83] 100 36:16.5 [77] 86 00:44.5 [86] 86 20:39.2 [76] 83
84 70 detail pretekára GAJDOŠ Rastislav SVK 1997 Prestigio Realiz Team BA 14. /  AGm20-29 1:12:14.9 0:17:27.7 11:06.7 [50] 50 00:25.2 [27] 45 38:10.6 [92] 75 00:35.6 [63] 73 21:56.8 [97] 84
85 241 detail pretekára SIKORAI Vladimír SVK 1983 - nezistený - 12. /  AGm35-39 1:12:22.9 0:17:35.7 13:34.6 [96] 96 01:13.5 [110] 106 37:02.3 [84] 91 00:48.0 [94] 93 19:44.5 [61] 85
86 40 detail pretekára ŤAŽKÝ Miloš SVK 1984 Chlpaté Gazely 14. /  AGm30-34 1:12:27.5 0:17:40.3 13:40.6 [100] 100 00:44.0 [72] 96 36:32.1 [81] 87 00:39.9 [74] 87 20:50.9 [79] 86
87 65 detail pretekára PETRUŠ Pavel SVK 1981 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 13. /  AGm35-39 1:12:43.4 0:17:56.2 13:41.3 [102] 102 00:36.0 [53] 95 36:59.3 [83] 89 00:54.5 [101] 90 20:32.3 [75] 87
88 35 detail pretekára MEJZLÍK Petr CZE 1959 Tk Nové Zámky 4. /  AGm55-59 1:12:45.0 0:17:57.8 12:32.4 [79] 79 00:34.8 [51] 75 35:05.7 [54] 59 00:36.3 [65] 60 23:55.8 [111] 88
89 256 detail pretekára GRIŠČÍK František SVK 1959 - nezistený - 5. /  AGm55-59 1:13:15.7 0:18:28.5 12:53.8 [85] 85 01:05.4 [100] 89 35:58.7 [74] 81 00:41.0 [76] 81 22:36.8 [104] 89
90 250 detail pretekára FILO Marian SVK 1984 - nezistený - 15. /  AGm30-34 1:13:36.8 0:18:49.6 12:49.2 [84] 84 00:38.7 [58] 80 37:38.7 [89] 88 00:55.4 [102] 89 21:34.8 [92] 90
91 214 detail pretekára KESZÖCZE Jakub SVK 2003 3NITY Triathlon team Bratislava 8. /  Dorastenci 1:14:32.5 0:19:45.3 10:33.2 [41] 41 00:48.4 [82] 41 40:36.8 [103] 93 00:32.0 [45] 92 22:02.1 [98] 91
92 212 detail pretekára ČARDÁŠ Adam SVK 1996 ŠK Atóm Levice 15. /  AGm20-29 1:14:45.0 0:19:57.8 10:36.7 [42] 42 00:56.0 [94] 47 40:19.8 [100] 92 00:33.5 [52] 91 22:19.0 [102] 92
93 216 detail pretekára SIPKO Martin SVK 1979 - nezistený - 14. /  AGm35-39 1:14:49.9 0:20:02.7 11:47.2 [66] 66 01:11.4 [107] 72 40:33.8 [102] 99 00:47.5 [92] 98 20:30.0 [74] 93
94 235 detail pretekára KOLIVOŠKO Roman SVK 1974 - nezistený - 11. /  AGm40-44 1:15:25.5 0:20:38.3 13:37.9 [97] 97 01:02.9 [99] 102 38:50.3 [95] 98 00:47.6 [93] 97 21:06.8 [85] 94
95 54 detail pretekára ŠINTAL Marián SVK 1970 Športový Triatlonový Klub Pezinok 10. /  AGm45-49 1:15:33.2 0:20:46.0 11:33.2 [60] 60 00:48.3 [81] 61 40:55.6 [105] 96 00:44.8 [88] 96 21:31.3 [90] 95
96 258 detail pretekára JENČO Michal SVK 1992 Ck Fpm Vrnov - Čemerné 16. /  AGm20-29 1:15:58.1 0:21:10.9 16:15.9 [115] 115 01:08.1 [103] 116 36:35.7 [82] 100 00:44.1 [84] 100 21:14.3 [88] 96
97 221 detail pretekára JURČOVIČ Michal SVK 1987 Športový Triatlonový Klub Pezinok 16. /  AGm30-34 1:16:07.6 0:21:20.4 17:33.6 [117] 117 00:41.2 [63] 117 37:11.6 [85] 107 01:02.0 [111] 107 19:39.2 [58] 97
98 44 detail pretekára JANKÓ Alojz SVK 1982 ROYAL plavecký klub o.z., 15. /  AGm35-39 1:16:22.5 0:21:35.3 11:26.4 [59] 59 01:09.1 [104] 66 42:02.4 [109] 103 00:46.1 [91] 103 20:58.5 [82] 98
99 51 detail pretekára HOLEČKO Imrich SVK 1956 TDMK Krompachy 1. /  AGm60+ 1:16:25.3 0:21:38.1 12:58.3 [87] 87 00:58.3 [97] 87 38:42.4 [94] 94 01:04.9 [113] 94 22:41.4 [105] 99
100 238 detail pretekára HUDEC Erich SVK 1973 - nezistený - 11. /  AGm45-49 1:16:28.9 0:21:41.7 12:06.5 [69] 69 01:43.2 [116] 86 39:15.3 [96] 95 01:17.2 [118] 99 22:06.7 [99] 100