Vysočina Arena Tour České spořitelny
DÁTUM : | 10 - 11.8.2019 | MIESTO : | Vysočina Arena, NMNM |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2354 | ZEMENE Jakub | 2003 | EthicSport Cycling team | 1. / Kadeti 14-16 let | 1:10:16.3 | 0:00:00.0 | 0:30:02.8 | 1 | ||
2 | diplom | 2001 | KLÁR Martin | 1986 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 1. / Muži 30-39 let | 1:10:20.0 | 0:00:03.7 | 0:30:04.9 | 4 | ||
3 | diplom | 2004 | DŘEVOJÁNEK Jan | 1975 | Valmezbike | 1. / Muži 40-49 let | 1:10:45.1 | 0:00:28.8 | 0:30:04.5 | 3 | ||
4 | diplom | 2865 | TRUHLÁŘ Josef | 1996 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 1. / Muži 17-29 let | 1:10:56.5 | 0:00:40.2 | 0:30:03.5 | 2 | ||
5 | diplom | 2005 | CHMELÍK Petr | 1974 | X-Tri K.V. | 2. / Muži 40-49 let | 1:10:58.2 | 0:00:41.9 | 0:30:13.8 | 6 | ||
6 | diplom | 2013 | VENCL Libor | 2004 | ELEVEN MERCEDES MITAS TEAM | 2. / Kadeti 14-16 let | 1:10:58.4 | 0:00:42.1 | 0:30:05.6 | 5 | ||
7 | diplom | 2002 | ŠAROUN Libor | 1973 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 3. / Muži 40-49 let | 1:13:27.4 | 0:03:11.1 | 0:31:34.7 | 12 | ||
8 | diplom | 2008 | HASELBERGER Zdeněk | 1989 | Nowis Team | 2. / Muži 30-39 let | 1:13:30.0 | 0:03:13.7 | 0:31:29.8 | 8 | ||
9 | diplom | 2009 | PETRŮ MARTIN | 2004 | FORCE FOJTÍK HEAD TEAM | 3. / Kadeti 14-16 let | 1:13:34.3 | 0:03:18.0 | 0:31:30.7 | 10 | ||
10 | diplom | 2010 | NĚMEC Patrik | 2001 | Cyklo Bendl | 2. / Muži 17-29 let | 1:13:50.0 | 0:03:33.7 | 0:30:30.8 | 7 | ||
11 | diplom | 2021 | SMRČKA Jan | 1981 | Eurofoam Sport Team | 3. / Muži 30-39 let | 1:14:39.0 | 0:04:22.7 | 0:31:49.3 | 17 | ||
12 | diplom | 2377 | USNUL Luděk | 1988 | VEUS Vyškov | 4. / Muži 30-39 let | 1:14:48.8 | 0:04:32.5 | 0:31:46.7 | 16 | ||
13 | diplom | 2132 | KLUSÁK Radim | 2000 | Cyklo-Ski klub Polička | 3. / Muži 17-29 let | 1:14:50.5 | 0:04:34.2 | 0:31:43.5 | 15 | ||
14 | diplom | 2083 | ARNOLD Zdeněk | 1973 | Haven | 4. / Muži 40-49 let | 1:15:03.8 | 0:04:47.5 | 0:31:36.3 | 13 | ||
15 | diplom | 2445 | PETRŽÍLKA Radek | 1987 | --- | 5. / Muži 30-39 let | 1:15:22.3 | 0:05:06.0 | 0:31:36.3 | 14 | ||
16 | diplom | 2410 | KOCIÁN Viktor | 1968 | PREMIUM HOTEL Znojmo | 1. / Muži 50-59 let | 1:15:33.8 | 0:05:17.5 | 0:32:04.8 | 23 | ||
17 | diplom | 2007 | MATĚJKA Jakub | 1986 | Dovedové Křešín | 6. / Muži 30-39 let | 1:15:34.5 | 0:05:18.2 | 0:32:04.3 | 22 | ||
18 | diplom | 2037 | PATRY Martin | 1995 | PATRY CYCLING TEAM Třešť | 4. / Muži 17-29 let | 1:15:34.9 | 0:05:18.6 | 0:31:53.8 | 19 | ||
19 | diplom | 2012 | HRDLIČKA Radek | 1986 | --- | 7. / Muži 30-39 let | 1:15:38.9 | 0:05:22.6 | 0:31:53.5 | 18 | ||
20 | diplom | 2031 | VEVERKA Václav | 2003 | KC Kooperativa Jablonec Nad Nisou | 4. / Kadeti 14-16 let | 1:15:46.3 | 0:05:30.0 | 0:31:30.3 | 9 | ||
21 | diplom | 2378 | MEDUNA Jakub | 1997 | Swiss Nik Cycling Team | 5. / Muži 17-29 let | 1:16:01.8 | 0:05:45.5 | 0:32:03.7 | 20 | ||
22 | diplom | 2054 | ŘETICKÝ Vojtěch | 2001 | EXPRES CZ-TUFO TEAM KOLÍN | 6. / Muži 17-29 let | 1:17:00.8 | 0:06:44.5 | 0:32:03.8 | 21 | ||
23 | diplom | 2028 | HUSEK Karel | 1998 | EDLINE MTB Team | 7. / Muži 17-29 let | 1:17:05.9 | 0:06:49.6 | 0:32:55.1 | 24 | ||
24 | diplom | 2026 | PLÁTENÍK Stanislav | 1969 | --- | 2. / Muži 50-59 let | 1:17:13.0 | 0:06:56.7 | 0:33:16.8 | 27 | ||
25 | diplom | 2006 | BLAŽEK Lukáš | 1998 | Gepard Finance Cycling Team | 8. / Muži 17-29 let | 1:17:30.3 | 0:07:14.0 | 0:31:31.7 | 11 | ||
26 | diplom | 2015 | MATĚJKA Bohumil | 1960 | Dovedové Křešín | 3. / Muži 50-59 let | 1:17:51.3 | 0:07:35.0 | 0:33:43.8 | 38 | ||
27 | diplom | 2072 | CHOVANEC Tomáš | 2004 | 4ever Cyklo Bulis Team | 5. / Kadeti 14-16 let | 1:17:51.8 | 0:07:35.5 | 0:33:10.7 | 26 | ||
28 | diplom | 2425 | SVATOŠ Tomaš | 2004 | Cyklo-Ski klub Polička | 6. / Kadeti 14-16 let | 1:18:42.3 | 0:08:26.0 | 0:33:26.5 | 29 | ||
29 | diplom | 2019 | MORAVEC Michal | 1980 | GHOST Team | 8. / Muži 30-39 let | 1:18:46.8 | 0:08:30.5 | 0:34:09.5 | 43 | ||
30 | diplom | 2017 | CHRUDIMSKÝ Radek | 1982 | Česká Spořitelna | 9. / Muži 30-39 let | 1:18:48.3 | 0:08:32.0 | 0:33:54.3 | 39 | ||
31 | diplom | 2043 | MEDUNA Tomáš | 1998 | Swiss Nik Cycling Team | 9. / Muži 17-29 let | 1:18:48.8 | 0:08:32.5 | 0:33:25.5 | 28 | ||
32 | diplom | 2181 | HVOLKA Petr | 1975 | KILPI racing team | 5. / Muži 40-49 let | 1:18:54.5 | 0:08:38.2 | 0:34:09.3 | 42 | ||
33 | diplom | 2044 | PROCHÁZKA Tomáš | 2003 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 7. / Kadeti 14-16 let | 1:18:57.5 | 0:08:41.2 | 0:32:55.5 | 25 | ||
34 | diplom | 2025 | NÁJEMNÍK Martin | 1980 | --- | 10. / Muži 30-39 let | 1:18:58.3 | 0:08:42.0 | 0:33:54.8 | 40 | ||
35 | diplom | 2316 | RINALDONI David | 2004 | Vorrovalle Montelupone | 8. / Kadeti 14-16 let | 1:19:06.3 | 0:08:50.0 | 0:34:17.8 | 46 | ||
36 | diplom | 2034 | NEJEDLÝ Jaroslav | 1978 | HOUNYK | 6. / Muži 40-49 let | 1:19:32.5 | 0:09:16.2 | 0:33:40.7 | 33 | ||
37 | diplom | 2029 | STICHA David | 1996 | VEUS Vyškov | 10. / Muži 17-29 let | 1:19:47.3 | 0:09:31.0 | 0:33:33.5 | 30 | ||
38 | diplom | 2033 | CHOC Pavel | 2002 | Author team Stupno | 11. / Muži 17-29 let | 1:19:59.3 | 0:09:43.0 | 0:33:40.8 | 34 | ||
39 | diplom | 2337 | OSWALD Jan | 2003 | Kooperativa | 9. / Kadeti 14-16 let | 1:20:02.0 | 0:09:45.7 | 0:33:41.8 | 35 | ||
40 | diplom | 2307 | BÖHM Marian | 2004 | Cyklistika pro všechny Krnov | 10. / Kadeti 14-16 let | 1:20:04.3 | 0:09:48.0 | 0:33:34.7 | 31 | ||
41 | diplom | 2040 | LACINA Jan | 1989 | HR Racing České Budějovice | 11. / Muži 30-39 let | 1:20:31.8 | 0:10:15.5 | 0:34:08.8 | 41 | ||
42 | diplom | 2084 | HAMERNÍK Jaroslav | 1973 | žádný | 7. / Muži 40-49 let | 1:20:33.0 | 0:10:16.7 | 0:33:43.5 | 37 | ||
43 | diplom | 2081 | JADERNÝ Petr | 1983 | GAPP System-Cabtech | 12. / Muži 30-39 let | 1:20:46.1 | 0:10:29.7 | 0:33:39.3 | 32 | ||
44 | diplom | 2041 | PIŽL Jan | 1980 | --- | 13. / Muži 30-39 let | 1:21:25.0 | 0:11:08.7 | 0:35:02.5 | 52 | ||
45 | diplom | 2030 | MLEJNEK Daniel | 2004 | Pocta cycling academy | 11. / Kadeti 14-16 let | 1:21:29.0 | 0:11:12.7 | 0:34:10.8 | 44 | ||
46 | diplom | 2070 | SULEK Dominik | 2001 | alltraining.cz | 12. / Muži 17-29 let | 1:21:30.0 | 0:11:13.7 | 0:34:59.8 | 51 | ||
47 | diplom | 2066 | DVOŘÁK Stanislav | 1987 | VEUS Vyškov | 14. / Muži 30-39 let | 1:21:39.0 | 0:11:22.7 | 0:33:42.3 | 36 | ||
48 | diplom | 2038 | ZVOLSKÝ Roman | 1965 | Kellys Bikeranch Team | 4. / Muži 50-59 let | 1:21:42.3 | 0:11:26.0 | 0:34:46.3 | 50 | ||
49 | diplom | 2088 | HAMÁK Petr | 1991 | SKI TEAM HERÁLEC | 13. / Muži 17-29 let | 1:21:44.3 | 0:11:28.0 | 0:34:45.7 | 48 | ||
50 | diplom | 2073 | SEMERÁD Zbyněk | 1999 | --- | 14. / Muži 17-29 let | 1:22:00.4 | 0:11:44.1 | 0:34:39.3 | 47 | ||
51 | diplom | 2032 | MACHOUREK Jiří | 1975 | --- | 8. / Muži 40-49 let | 1:22:00.8 | 0:11:44.5 | 0:35:08.4 | 55 | ||
52 | diplom | 2055 | BLAŽEK Tomáš | 1978 | AUTO-ELI | 9. / Muži 40-49 let | 1:22:26.5 | 0:12:10.2 | 0:35:11.3 | 56 | ||
53 | diplom | 2036 | PANTŮČEK Jiří | 1977 | GHOST Team | 10. / Muži 40-49 let | 1:22:34.0 | 0:12:17.7 | 0:35:20.5 | 58 | ||
54 | diplom | 2035 | ZELENÝ Dominik | 1999 | CANNON TEAM NMNM | 15. / Muži 17-29 let | 1:22:35.8 | 0:12:19.5 | 0:36:00.3 | 61 | ||
55 | diplom | 2024 | SOLNIČKA Ondřej | 1997 | Swiss Nik Cycling Team | 16. / Muži 17-29 let | 1:22:39.3 | 0:12:23.0 | 0:34:16.7 | 45 | ||
56 | diplom | 2423 | MOLIN Ivan | 1969 | PURAVIDA | 5. / Muži 50-59 let | 1:22:50.5 | 0:12:34.2 | 0:36:05.8 | 65 | ||
57 | diplom | 2299 | BAČA Jan | 1976 | Čistý sport | 11. / Muži 40-49 let | 1:23:35.5 | 0:13:19.2 | 0:36:26.5 | 68 | ||
58 | diplom | 2859 | KAMÍNEK Petr | 1995 | BIKE for LIFE bike club | 17. / Muži 17-29 let | 1:23:47.2 | 0:13:30.9 | 0:35:25.8 | 59 | ||
59 | diplom | 2045 | FRÜHBAUER Tomáš | 2004 | --- | 12. / Kadeti 14-16 let | 1:23:50.5 | 0:13:34.2 | 0:35:02.8 | 53 | ||
60 | diplom | 2056 | ŠTURMA Otto | 2001 | Redfrog Bikeinvest | 18. / Muži 17-29 let | 1:23:56.3 | 0:13:40.0 | 0:36:25.5 | 67 | ||
61 | diplom | 2047 | KOUBEK Petr | 1960 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 6. / Muži 50-59 let | 1:24:04.0 | 0:13:47.7 | 0:36:18.8 | 66 | ||
62 | diplom | 2061 | OLŠÁK Adam | 1981 | --- | 15. / Muži 30-39 let | 1:24:05.3 | 0:13:49.0 | 0:35:44.5 | 60 | ||
63 | diplom | 2191 | DVOŘÁK Pavel | 1961 | --- | 7. / Muži 50-59 let | 1:24:07.3 | 0:13:51.0 | 0:36:28.3 | 69 | ||
64 | diplom | 2419 | ĎURDIAKOVÁ Tereza | 1991 | CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 1. / Ženy 17-29 let | 1:24:11.5 | 0:13:55.2 | 0:35:08.0 | 54 | ||
65 | diplom | 2046 | SKALICKÝ Jakub | 2004 | MTB Spartak Vrchlabí | 13. / Kadeti 14-16 let | 1:24:25.8 | 0:14:09.5 | 0:34:45.8 | 49 | ||
66 | diplom | 2863 | KRESTA Jan | 1980 | USK SLAVIA ÚSTÍ NAD LABEM | 16. / Muži 30-39 let | 1:24:49.4 | 0:14:33.1 | 0:37:28.3 | 83 | ||
67 | diplom | 2048 | HRDA Aleš | 1976 | --- | 12. / Muži 40-49 let | 1:24:50.3 | 0:14:34.0 | 0:36:04.8 | 63 | ||
68 | diplom | 2355 | KOČÍ Roman | 1965 | --- | 8. / Muži 50-59 let | 1:24:51.8 | 0:14:35.5 | 0:37:13.5 | 79 | ||
69 | diplom | 2868 | RYŠAVÝ David | 1984 | Basta Coffe-PM Bike Cycling Team | 17. / Muži 30-39 let | 1:25:23.0 | 0:15:06.7 | 0:36:59.8 | 71 | ||
70 | diplom | 2873 | ŠIŠKA Petr | 1988 | Cyklo-Market.cz | 18. / Muži 30-39 let | 1:25:34.8 | 0:15:18.5 | 0:38:13.8 | 97 | ||
71 | diplom | 2071 | HUSÁK Jan | 1987 | SK Velc Žilina | 19. / Muži 30-39 let | 1:25:40.0 | 0:15:23.6 | 0:37:44.5 | 90 | ||
72 | diplom | 2062 | VALÍK Martin | 1991 | --- | 19. / Muži 17-29 let | 1:25:41.3 | 0:15:25.0 | 0:37:05.8 | 72 | ||
73 | diplom | 2052 | MARTINCOVÁ Andrea | 1992 | DECATHLON Czech cycling team | 2. / Ženy 17-29 let | 1:25:42.3 | 0:15:26.0 | 0:36:04.5 | 62 | ||
74 | diplom | 2339 | BULIN Alois | 1956 | CK Znojmo | 1. / Muži nad 60 let | 1:25:45.0 | 0:15:28.7 | 0:36:36.1 | 70 | ||
75 | diplom | 2053 | STIBAL Daniel | 1969 | Caffe Trombetta | 9. / Muži 50-59 let | 1:25:52.8 | 0:15:36.5 | 0:37:11.8 | 78 | ||
76 | diplom | 2077 | KORBEL Luboš | 1985 | --- | 20. / Muži 30-39 let | 1:26:09.5 | 0:15:53.2 | 0:37:14.3 | 80 | ||
77 | diplom | 2313 | HONĚK Šimon | 1995 | Cyklocentrum Košárek Bílovec | 20. / Muži 17-29 let | 1:26:18.4 | 0:16:02.1 | 0:37:43.8 | 89 | ||
78 | diplom | 2443 | RADOVÁ Daniela | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Kadetky 14-16 let | 1:26:22.7 | 0:16:06.4 | 0:37:35.3 | 85 | ||
79 | diplom | 2379 | MALEC Matěj | 1999 | --- | 21. / Muži 17-29 let | 1:26:22.8 | 0:16:06.5 | 0:38:44.5 | 106 | ||
80 | diplom | 2068 | SZEMLA Ferdinand | 1991 | ENDEKA BASTA team | 22. / Muži 17-29 let | 1:26:28.0 | 0:16:11.7 | 0:37:07.8 | 76 | ||
81 | diplom | 2098 | KUBA Tomáš | 2001 | --- | 23. / Muži 17-29 let | 1:26:36.5 | 0:16:20.2 | 0:37:27.8 | 82 | ||
82 | diplom | 2106 | MATĚNA Antonín | 1973 | --- | 13. / Muži 40-49 let | 1:26:37.5 | 0:16:21.2 | 0:37:06.8 | 73 | ||
83 | diplom | 2057 | KŘIŠŤÁL Martin | 2003 | --- | 14. / Kadeti 14-16 let | 1:26:51.0 | 0:16:34.7 | 0:37:38.8 | 86 | ||
84 | diplom | 2160 | LORENC Petr | 1978 | HOUNYK MTB TEAM | 14. / Muži 40-49 let | 1:26:55.0 | 0:16:38.7 | 0:38:06.5 | 94 | ||
85 | diplom | 2149 | BĚLKA Lukáš | 2004 | AKTIVIT Nový Bor | 15. / Kadeti 14-16 let | 1:27:07.5 | 0:16:51.2 | 0:37:07.3 | 74 | ||
86 | diplom | 2347 | VOTOČEK Matyáš | 2003 | --- | 16. / Kadeti 14-16 let | 1:27:13.7 | 0:16:57.4 | 0:36:05.5 | 64 | ||
87 | diplom | 2059 | VAŇOUT Ondřej | 2002 | BIKE for LIFE bike club | 24. / Muži 17-29 let | 1:27:15.3 | 0:16:59.0 | 0:37:19.8 | 81 | ||
88 | diplom | 2097 | OUJEZDSKÝ Marek | 1994 | --- | 25. / Muži 17-29 let | 1:27:33.9 | 0:17:17.6 | 0:37:07.5 | 75 | ||
89 | diplom | 2291 | HEPNAR Roman | 1975 | --- | 15. / Muži 40-49 let | 1:27:35.3 | 0:17:19.0 | 0:38:24.5 | 103 | ||
90 | diplom | 2336 | KRAMATA Karel | 1973 | BIKE BRDY TEAM | 16. / Muži 40-49 let | 1:27:37.8 | 0:17:21.5 | 0:38:36.8 | 104 | ||
91 | diplom | 2437 | KLUČKA Zbyněk | 1978 | KILPI racing team | 17. / Muži 40-49 let | 1:27:42.0 | 0:17:25.7 | 0:38:59.3 | 109 | ||
92 | diplom | 2438 | VÍTEK Daniel | 2002 | Bike Klub Vítek | 26. / Muži 17-29 let | 1:27:48.0 | 0:17:31.7 | 0:38:06.8 | 95 | ||
93 | diplom | 2198 | SCHURIG Janne | 2004 | Bsp - Altenberg | 17. / Kadeti 14-16 let | 1:27:52.5 | 0:17:36.2 | 0:37:34.5 | 84 | ||
94 | diplom | 2050 | HENDRYCHOVÁ Lucka | 2003 | Bike Freaks Holice | 2. / Kadetky 14-16 let | 1:27:54.0 | 0:17:37.7 | 0:38:12.8 | 96 | ||
95 | diplom | 2027 | PUHLOVSKÝ Tomáš | 1999 | alltraining.cz | 27. / Muži 17-29 let | 1:27:58.0 | 0:17:41.7 | 0:38:16.8 | 100 | ||
96 | diplom | 2079 | POLA Michal | 1976 | BIKE TEAM Porsche Olomouc | 18. / Muži 40-49 let | 1:28:01.3 | 0:17:45.0 | 0:38:19.3 | 102 | ||
97 | diplom | 2102 | HLAVIZŇA Antonín | 1992 | --- | 28. / Muži 17-29 let | 1:28:01.7 | 0:17:45.4 | 0:38:38.9 | 105 | ||
98 | diplom | 2049 | HOVORKOVA Aneta | 2003 | GAPP System - Cabtech | 3. / Kadetky 14-16 let | 1:28:03.0 | 0:17:46.7 | 0:37:42.5 | 87 | ||
99 | diplom | 2020 | BURIAN David | 1998 | Česká spořitelna - Accolade cycling team | 29. / Muži 17-29 let | 1:28:03.3 | 0:17:47.0 | 0:37:42.5 | 87 | ||
100 | diplom | 2078 | POLÁK Matyáš | 2004 | KC Kooperativa Jablonec n. N. | 18. / Kadeti 14-16 let | 1:28:07.0 | 0:17:50.7 | 0:37:56.9 | 93 |