Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | 4 km | # | 8 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 13 | BARCÍK Peter | 1966 | BK Sliač | 0:48:48 | 0:00:00 | 16:09 | 2 | 32:35 | 1 | ||
2 | diplom | 74 | HASPRA Ivan | 1962 | BK Pyxida Ć. Kľačany | 0:49:02 | 0:00:14 | 16:04 | 1 | 32:35 | 2 | ||
3 | diplom | 151 | PÁLENÍK Ervín | 1962 | Activstar Trenčín | 0:49:44 | 0:00:56 | 16:35 | 4 | 32:57 | 3 | ||
4 | diplom | 81 | HRIŇ Štefan | 1969 | ON Trnavá Hora | 0:50:46 | 0:01:58 | 16:34 | 3 | 33:34 | 4 | ||
5 | diplom | 83 | HUDEČEK Karol | 1965 | Klub biatlonu Levice | 0:51:13 | 0:02:25 | 16:50 | 5 | 34:10 | 5 | ||
6 | diplom | 172 | SÁMEL Ivan | 1967 | --- | 0:52:07 | 0:03:19 | 17:15 | 7 | 34:38 | 6 | ||
7 | diplom | 232 | BAŤO Jaroslav | 1969 | BK Pyxida Ć. Kľačany | 0:52:31 | 0:03:43 | 17:25 | 10 | 34:54 | 7 | ||
8 | diplom | 198 | TURČEK Anton | 1961 | obec Krásno | 0:53:29 | 0:04:41 | 17:51 | 11 | 35:44 | 10 | ||
9 | diplom | 36 | ČÍK Ivan | 1966 | Svetielko nádeje | 0:53:42 | 0:04:54 | 17:10 | 6 | 35:20 | 8 | ||
10 | diplom | 219 | KRÁĽ Marián | 1967 | 3klub Šamorin | 0:53:52 | 0:05:04 | 17:51 | 11 | 35:51 | 11 | ||
11 | diplom | 75 | HAVIAR Peter | 1966 | ZTŠČ MEDZIBROD | 0:53:53 | 0:05:05 | 17:23 | 9 | 35:32 | 9 | ||
12 | diplom | 217 | SRB Ladislav | 1969 | Chlumec | 0:54:42 | 0:05:54 | 17:17 | 8 | 36:03 | 12 | ||
13 | diplom | 237 | BÁTORA Miroslav | 1962 | Prievidza | 0:54:53 | 0:06:05 | 18:02 | 13 | 36:16 | 13 | ||
14 | diplom | 84 | ILOVIČNÝ Miro | 1967 | TJ Spartak Myjava | 0:56:47 | 0:07:59 | 20:32 | 23 | 38:47 | 16 | ||
15 | diplom | 170 | RÝDZI Peter | 1966 | Levice | 0:57:30 | 0:08:42 | 19:42 | 18 | 38:39 | 14 | ||
16 | diplom | 147 | ORTH Ján | 1963 | Zohor | 0:57:46 | 0:08:58 | 19:25 | 15 | 38:43 | 15 | ||
17 | diplom | 102 | KONTAR Miroslav | 1965 | AK Bojnicky | 0:58:10 | 0:09:22 | 19:57 | 20 | 39:08 | 17 | ||
18 | diplom | 452 | HUDEC Juraj | 1965 | Atletický Oddiel Partizánske | 0:58:23 | 0:09:35 | 20:08 | 21 | 39:34 | 19 | ||
19 | diplom | 100 | KOLAROVSKÝ Michal | 1964 | --- | 1:01:02 | 0:12:14 | 19:50 | 19 | 40:30 | 21 | ||
20 | diplom | 107 | KRAJČI Ján | 1969 | --- | 1:01:26 | 0:12:38 | 18:58 | 14 | 39:30 | 18 | ||
21 | diplom | 12 | BARCIK Pavel | 1963 | BK Sliač | 1:01:33 | 0:12:45 | 19:42 | 17 | 41:02 | 22 | ||
22 | diplom | 4 | ADAMKOVIC Marian | 1964 | Bánovská behuni | 1:01:36 | 0:12:48 | 19:26 | 16 | 40:24 | 20 | ||
23 | diplom | 42 | DURAN Alexander | 1965 | X-Runners PE | 1:01:55 | 0:13:07 | 20:54 | 24 | 41:36 | 24 | ||
24 | diplom | 183 | ŠEBO Cyril | 1960 | --- | 1:02:22 | 0:13:34 | 20:32 | 22 | 41:30 | 23 | ||
25 | diplom | 33 | ČAČANÝ Ĺubomír | 1961 | Ak TLMAČE | 1:04:06 | 0:15:18 | 21:01 | 25 | 42:15 | 25 | ||
26 | diplom | 223 | TOMAN Jozef | 1963 | Topoľčany | 1:05:58 | 0:17:10 | 21:47 | 26 | 43:41 | 26 |