Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 31,3 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 39 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 1. / M30-39 | 2:13:56.1 | 0:00:00.0 | 1:36:02.9 | 1 | ||
2 | diplom | 38 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper-Swix Team | 1. / M40-49 | 2:15:36.9 | 0:01:40.7 | 1:36:43.2 | 2 | ||
3 | diplom | 114 | VANK Michal | 1992 | SK Skol Brno | 1. / M18-29 | 2:17:27.9 | 0:03:31.7 | 1:37:29.2 | 3 | ||
4 | diplom | 8 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 2. / M40-49 | 2:19:09.7 | 0:05:13.5 | 1:39:14.0 | 5 | ||
5 | diplom | 116 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI Skuhrov nad Bělou | 2. / M30-39 | 2:19:54.2 | 0:05:58.0 | 1:40:35.4 | 6 | ||
6 | diplom | 40 | SRNSKÝ Radim | 1989 | TJ Žďár nad Sázavou | 3. / M30-39 | 2:20:47.4 | 0:06:51.3 | 1:38:29.9 | 4 | ||
7 | diplom | 12 | TEPLY Robin | 1967 | Rolnici | 1. / M50-59 | 2:21:41.2 | 0:07:45.0 | 1:41:43.2 | 7 | ||
8 | diplom | 108 | KAMENICKÝ Jeroným | 1995 | SK OS Nové Město na Moravě | 2. / M18-29 | 2:24:20.9 | 0:10:24.7 | 1:41:56.4 | 8 | ||
9 | diplom | 75 | NOVOTNÝ Daniel | 1974 | Cykloservis Mor. Krumlov | 3. / M40-49 | 2:24:48.8 | 0:10:52.6 | 1:43:38.2 | 9 | ||
10 | diplom | 154 | FRANZ Jiří | 1990 | Biatlon Klub Říčany | 3. / M18-29 | 2:24:57.9 | 0:11:01.7 | 1:44:18.7 | 11 | ||
11 | diplom | 60 | KARLÍK Petr | 1982 | TriSki klub Márovky - Blansko | 4. / M30-39 | 2:25:07.9 | 0:11:11.7 | 1:44:16.7 | 10 | ||
12 | diplom | 131 | ŠRŮTEK David | 1981 | Rossignol racing team | 5. / M30-39 | 2:26:02.0 | 0:12:05.8 | 1:44:37.2 | 12 | ||
13 | diplom | 41 | DUCHÁČ Michal | 1968 | BKL Machov | 2. / M50-59 | 2:27:09.0 | 0:13:12.8 | 1:45:21.0 | 13 | ||
14 | diplom | 42 | SVOBODA Pavel | 1971 | KKL- Hlinsko | 4. / M40-49 | 2:30:21.2 | 0:16:25.0 | 1:47:27.0 | 15 | ||
15 | diplom | 118 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | S.V.Grün-Weiß Pirna | 3. / M50-59 | 2:31:18.2 | 0:17:22.0 | 1:47:40.7 | 16 | ||
16 | diplom | 117 | ONDRÁČEK Radim | 1974 | VŠTJ Ekonom Praha | 5. / M40-49 | 2:32:15.4 | 0:18:19.3 | 1:47:49.0 | 17 | ||
17 | diplom | 144 | JÖRG Lopold | 1970 | --- | 6. / M40-49 | 2:32:51.7 | 0:18:55.5 | 1:47:21.2 | 14 | ||
18 | diplom | 44 | VLČEK Petr | 1989 | CYKLO-SKI KLUB POLIČKA | 6. / M30-39 | 2:34:22.8 | 0:20:26.6 | 1:52:44.0 | 22 | ||
19 | diplom | 47 | VEJNAR Josef | 1957 | jJOVE SKI VYSOKÉ | 1. / M60+ | 2:35:19.0 | 0:21:22.8 | 1:53:04.0 | 23 | ||
20 | diplom | 127 | BURIAN Jan | 1995 | SK Nové Město na Moravě | 4. / M18-29 | 2:35:54.2 | 0:21:58.0 | 1:50:25.2 | 18 | ||
21 | diplom | 49 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOiNT Eleven team | 4. / M50-59 | 2:36:04.6 | 0:22:08.4 | 1:51:14.0 | 21 | ||
22 | diplom | 66 | HARAŠTA Tomáš | 1983 | HO Tesla Brno | 7. / M30-39 | 2:36:30.5 | 0:22:34.3 | 1:50:28.0 | 19 | ||
23 | diplom | 126 | ŽÁK Michal | 1991 | SK Nové Město na Moravě | 5. / M18-29 | 2:36:53.2 | 0:22:57.0 | 1:50:58.0 | 20 | ||
24 | diplom | 107 | ŠTĚPÁNEK Martin | 1973 | Univerzita Brno | 7. / M40-49 | 2:40:47.2 | 0:26:51.0 | 1:55:41.7 | 28 | ||
25 | diplom | 155 | ŘEZNÍČEK Tomáš | 1990 | Střelka Brno | 6. / M18-29 | 2:41:35.2 | 0:27:39.0 | 1:55:08.2 | 25 | ||
26 | diplom | 68 | MAJKA Roman | 1979 | Team nabiegowkach.pl | 8. / M40-49 | 2:41:51.2 | 0:27:55.0 | 1:54:51.0 | 24 | ||
27 | diplom | 70 | ŠIMEK Pavel | 1971 | PRAHA 3 | 9. / M40-49 | 2:41:58.0 | 0:28:01.8 | 1:55:56.5 | 29 | ||
28 | diplom | 43 | KILIAN Ondřej | 1987 | TJ Vysočina | 8. / M30-39 | 2:43:35.7 | 0:29:39.6 | 1:55:40.5 | 26 | ||
29 | diplom | 79 | KINCL Petr | 1983 | HO Tesla Brno | 9. / M30-39 | 2:43:54.7 | 0:29:58.6 | 1:55:41.2 | 27 | ||
30 | diplom | 2 | KOVALČÍK Tomáš | 1973 | Orientační Běh Opava | 10. / M40-49 | 2:44:31.0 | 0:30:34.8 | 1:57:38.5 | 32 | ||
31 | diplom | 46 | NOVÁK Petr | 1973 | SKI&BIKE modelarna-novak | 11. / M40-49 | 2:46:04.5 | 0:32:08.3 | 1:57:22.0 | 31 | ||
32 | diplom | 120 | ČECH Radovan | 1978 | Tesla Brno | 12. / M40-49 | 2:46:40.5 | 0:32:44.3 | 1:59:48.3 | 35 | ||
33 | diplom | 151 | HAVLÍČEK Tomáš | 1983 | TJ Vysočina | 10. / M30-39 | 2:47:52.0 | 0:33:55.8 | 1:56:42.2 | 30 | ||
34 | diplom | 58 | FIALA Petr | 1982 | --- | 11. / M30-39 | 2:48:21.5 | 0:34:25.3 | 1:59:43.0 | 34 | ||
35 | diplom | 73 | PROCHÁZKA Pavel | 1970 | SKI team VYSOČINA | 13. / M40-49 | 2:48:32.5 | 0:34:36.3 | 1:59:16.2 | 33 | ||
36 | diplom | 146 | SVOBODA Petr | 1968 | --- | 5. / M50-59 | 2:49:12.4 | 0:35:16.2 | 2:00:42.0 | 36 | ||
37 | diplom | 15 | ŠUNKA Jan | 1976 | Moravan Louňovice | 14. / M40-49 | 2:49:17.8 | 0:35:21.6 | 2:02:05.7 | 38 | ||
38 | diplom | 48 | GROMUS Daniel | 1978 | Kolečkové lyže TOMSKI | 15. / M40-49 | 2:49:30.8 | 0:35:34.6 | 2:02:18.0 | 41 | ||
39 | diplom | 95 | KLAŠKA Jan | 1969 | --- | 6. / M50-59 | 2:49:38.4 | 0:35:42.2 | 2:02:13.0 | 40 | ||
40 | diplom | 138 | EHRENBERGER Lukas | 1991 | --- | 7. / M18-29 | 2:50:09.8 | 0:36:13.6 | 2:03:53.5 | 46 | ||
41 | diplom | 50 | KRECHLER Miroslav | 1952 | Ježek team | 2. / M60+ | 2:50:10.8 | 0:36:14.6 | 2:02:19.8 | 42 | ||
42 | diplom | 84 | REJSEK Ondřej | 1979 | Želivák HK | 16. / M40-49 | 2:51:21.8 | 0:37:25.6 | 2:02:26.5 | 43 | ||
43 | diplom | 78 | FILGAS Jan | 1973 | --- | 17. / M40-49 | 2:52:13.8 | 0:38:17.6 | 2:01:45.5 | 37 | ||
44 | diplom | 102 | JAKUBEC Vít | 1977 | BB Cyklosport | 18. / M40-49 | 2:52:39.3 | 0:38:43.1 | 2:02:08.3 | 39 | ||
45 | diplom | 169 | NEČAS Tomáš | 1994 | --- | 8. / M18-29 | 2:53:57.5 | 0:40:01.3 | 2:05:56.0 | 54 | ||
46 | diplom | 157 | PILÁT Stanislav | 1982 | VHS Brno | 12. / M30-39 | 2:54:39.4 | 0:40:43.2 | 2:02:38.0 | 44 | ||
47 | diplom | 80 | UCHYTIL Tomáš | 1976 | SKI team VYSOČINA | 19. / M40-49 | 2:55:39.4 | 0:41:43.2 | 2:03:05.3 | 45 | ||
48 | diplom | 149 | DOLEŽAL Zdeněk | 1974 | CYKLOSPORT V+P CHROPYNĚ | 20. / M40-49 | 2:56:09.8 | 0:42:13.6 | 2:05:16.0 | 51 | ||
49 | diplom | 121 | FLAŠAR Jan | 1986 | Ski Kleť | 13. / M30-39 | 2:56:16.3 | 0:42:20.1 | 2:06:05.3 | 56 | ||
50 | diplom | 111 | OTCOVSKÝ Zdeněk | 1973 | Sokol Kamenec | 21. / M40-49 | 2:56:26.0 | 0:42:29.8 | 2:04:47.5 | 48 | ||
51 | diplom | 14 | KOTLARZ Pawel | 1977 | Team nabiegowkach.pl | 22. / M40-49 | 2:56:27.8 | 0:42:31.6 | 2:05:05.8 | 49 | ||
52 | diplom | 86 | ŠIMURDA Ivo | 1983 | TJ Vysočina | 14. / M30-39 | 2:56:35.3 | 0:42:39.1 | 2:06:01.3 | 55 | ||
53 | diplom | 52 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team Trutnov | 15. / M30-39 | 2:56:44.5 | 0:42:48.4 | 2:05:22.0 | 53 | ||
54 | diplom | 59 | PAVLIK Tomáš | 1987 | SK Rover Praha | 16. / M30-39 | 2:56:52.5 | 0:42:56.3 | 2:04:12.0 | 47 | ||
55 | diplom | 137 | SLOVÁK František | 1969 | SK Nové Město na Moravě | 7. / M50-59 | 2:57:17.0 | 0:43:20.8 | 2:05:18.5 | 52 | ||
56 | diplom | 88 | ŠTĚPÁNEK Miloslav | 1962 | Vodojem | 8. / M50-59 | 2:57:36.0 | 0:43:39.8 | 2:06:09.5 | 57 | ||
57 | diplom | 128 | BUJÁČEK Libor | 1965 | --- | 9. / M50-59 | 2:57:47.9 | 0:43:51.7 | 2:07:32.5 | 61 | ||
58 | diplom | 101 | SVOBODA Pavel | 1978 | Vltava Fund Ski Team | 23. / M40-49 | 2:58:03.4 | 0:44:07.2 | 2:05:15.5 | 50 | ||
59 | diplom | 105 | VINOPAL Jiří | 1978 | SK TRICYKLOCHLUBNA | 24. / M40-49 | 2:58:18.9 | 0:44:22.7 | 2:07:44.3 | 63 | ||
60 | diplom | 122 | KOLÁŘ Petr | 1973 | Klub biatlonu Blansko | 25. / M40-49 | 2:58:22.0 | 0:44:25.8 | 2:07:28.5 | 60 | ||
61 | diplom | 153 | BERAN Pavel | 1978 | CK Jindřicháč | 26. / M40-49 | 2:59:17.3 | 0:45:21.1 | 2:06:21.0 | 59 | ||
62 | diplom | 89 | MARUŠKA Tomáš | 1966 | S.K.O.L. | 10. / M50-59 | 2:59:43.8 | 0:45:47.6 | 2:07:33.8 | 62 | ||
63 | diplom | 167 | AZEB Karim | 1991 | --- | 9. / M18-29 | 2:59:57.5 | 0:46:01.4 | 2:08:23.5 | 65 | ||
64 | diplom | 13 | NOWOK Beata | 1978 | Team nabiegowkach.pl | 1. / W40-49 | 3:00:50.8 | 0:46:54.6 | 2:08:07.5 | 64 | ||
65 | diplom | 85 | POLÁK Marek | 1973 | HO Lemra Brno-Vinohrady | 27. / M40-49 | 3:01:23.0 | 0:47:26.9 | 2:09:28.5 | 67 | ||
66 | diplom | 145 | TREPPE Konrad | 1981 | VfA endlos | 17. / M30-39 | 3:01:41.9 | 0:47:45.7 | 2:06:12.5 | 58 | ||
67 | diplom | 134 | VOJTKOVÁ Šárka | 1977 | --- | 2. / W40-49 | 3:02:48.3 | 0:48:52.1 | 2:10:55.5 | 69 | ||
68 | diplom | 72 | FILGAS Ondřej | 1981 | --- | 18. / M30-39 | 3:04:24.1 | 0:50:27.9 | 2:11:32.8 | 70 | ||
69 | diplom | 77 | HOLAS Tomáš | 1978 | Orientační Běh Opava | 28. / M40-49 | 3:05:04.2 | 0:51:08.0 | 2:12:34.3 | 72 | ||
70 | diplom | 163 | NOVÁK Vít | 1989 | --- | 19. / M30-39 | 3:05:52.8 | 0:51:56.6 | 2:14:50.5 | 74 | ||
71 | diplom | 159 | TOKÁR Pavol | 1981 | ŠUŠKY-HRUŠKY | 20. / M30-39 | 3:06:20.1 | 0:52:23.9 | 2:13:45.3 | 73 | ||
72 | diplom | 150 | BRYCH Michal | 1981 | --- | 21. / M30-39 | 3:06:37.1 | 0:52:40.9 | 2:09:22.3 | 66 | ||
73 | diplom | 125 | ORÁLEK Dušan | 1974 | Cyklofořt | 29. / M40-49 | 3:06:46.8 | 0:52:50.6 | 2:12:33.0 | 71 | ||
74 | diplom | 92 | PETR Daniel | 1989 | CYKLO - SKI klub Polička | 22. / M30-39 | 3:07:35.1 | 0:53:38.9 | 2:10:26.5 | 68 | ||
75 | diplom | 64 | FÓJCIK Vavřinec | 1959 | SKI Těrlicko | 3. / M60+ | 3:09:58.3 | 0:56:02.1 | 2:15:57.8 | 78 | ||
76 | diplom | 76 | KUBEŠ Petr | 1964 | SOKOL VRÁT | 11. / M50-59 | 3:10:17.8 | 0:56:21.6 | 2:15:05.8 | 75 | ||
77 | diplom | 113 | TICHOVSKÁ Martina | 1986 | SK Praga | 1. / W30-39 | 3:10:28.6 | 0:56:32.4 | 2:16:13.8 | 80 | ||
78 | diplom | 10 | STANĚK Vojtěch | 1988 | K-BOB Brzkov | 23. / M30-39 | 3:10:59.1 | 0:57:02.9 | 2:16:21.8 | 81 | ||
79 | diplom | 152 | ŽÁK Martin | 1996 | --- | 10. / M18-29 | 3:11:39.3 | 0:57:43.1 | 2:17:53.6 | 85 | ||
80 | diplom | 16 | DOČEKAL Luboš | 1967 | --- | 12. / M50-59 | 3:12:30.4 | 0:58:34.2 | 2:15:40.0 | 77 | ||
81 | diplom | 135 | FAJMON Luboš | 1963 | Hamry nad Sázavou | 13. / M50-59 | 3:12:32.8 | 0:58:36.7 | 2:16:50.8 | 82 | ||
82 | diplom | 156 | ŠMATERA Petr | 1961 | --- | 14. / M50-59 | 3:12:44.1 | 0:58:47.9 | 2:17:25.0 | 84 | ||
83 | diplom | 90 | POSPÍŠKOVÁ Luisa | 1959 | TJ Tesla Brno | 1. / W50+ | 3:13:12.2 | 0:59:16.0 | 2:18:54.8 | 88 | ||
84 | diplom | 133 | OŽANA Václav | 1964 | --- | 15. / M50-59 | 3:13:18.6 | 0:59:22.4 | 2:15:25.3 | 76 | ||
85 | diplom | 109 | MELOUN Radek | 1983 | Silvini Madhus team | 24. / M30-39 | 3:13:48.3 | 0:59:52.2 | 2:17:57.8 | 86 | ||
86 | diplom | 67 | CHRÁSTECKÝ Lukáš | 1985 | --- | 25. / M30-39 | 3:14:18.8 | 1:00:22.7 | 2:16:04.8 | 79 | ||
87 | diplom | 115 | MUŽÁTKO Lukáš | 1980 | SKI team VYSOČINA | 26. / M30-39 | 3:14:30.1 | 1:00:33.9 | 2:17:14.8 | 83 | ||
88 | diplom | 123 | FENCL Lukáš | 1974 | --- | 30. / M40-49 | 3:14:46.3 | 1:00:50.2 | 2:18:08.8 | 87 | ||
89 | diplom | 69 | HLAVSA Tomáš | 1983 | Hlavsarchitecture | 27. / M30-39 | 3:15:37.1 | 1:01:40.9 | 2:24:17.3 | 103 | ||
90 | diplom | 147 | JAROLÍM Petr | 1961 | VHS Brno | 16. / M50-59 | 3:15:56.6 | 1:02:00.4 | 2:19:05.1 | 89 | ||
91 | diplom | 129 | FURCH Josef | 1986 | Čtyři laufaři | 28. / M30-39 | 3:17:33.4 | 1:03:37.2 | 2:23:23.1 | 100 | ||
92 | diplom | 97 | BRABEC Pavel | 1973 | --- | 31. / M40-49 | 3:18:43.9 | 1:04:47.7 | 2:23:01.6 | 97 | ||
93 | diplom | 98 | JILICH Luboš | 1977 | Silvini Madhus team | 32. / M40-49 | 3:18:59.3 | 1:05:03.1 | 2:21:27.6 | 95 | ||
94 | diplom | 91 | POSPÍŠEK Zbyněk | 1960 | TJ Tesla Brno | 17. / M50-59 | 3:18:59.4 | 1:05:03.2 | 2:21:18.3 | 94 | ||
95 | diplom | 9 | BORUNSKÝ Tomáš | 1974 | Orientační Běh Opava | 33. / M40-49 | 3:19:42.6 | 1:05:46.4 | 2:23:05.6 | 99 | ||
96 | diplom | 87 | ČERMÁK Kryštof | 1980 | Northern Warriors | 29. / M30-39 | 3:20:24.9 | 1:06:28.7 | 2:19:45.8 | 92 | ||
97 | diplom | 99 | PRÁT Alexandr | 1956 | --- | 4. / M60+ | 3:20:28.9 | 1:06:32.7 | 2:20:58.8 | 93 | ||
98 | diplom | 110 | MELOUNOVÁ Anežka | 1985 | --- | 2. / W30-39 | 3:20:29.5 | 1:06:33.3 | 2:23:02.6 | 98 | ||
99 | diplom | 7 | ČERNÝ Václav | 1972 | LemplBoys Hořice | 34. / M40-49 | 3:21:49.9 | 1:07:53.7 | 2:19:18.3 | 91 | ||
100 | diplom | 93 | JONÁŠ Michal | 1980 | --- | 30. / M30-39 | 3:22:51.1 | 1:08:54.9 | 2:21:49.3 | 96 |