CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody
DÁTUM : | 16.2.2019 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 7 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 668 | CERVINKA Maxim | 2000 | Bertsdorfer SV | 1. / M15-29F | 0:51:21.6 | 0:00:00.0 | 16:29.4 | 3 | ||
2 | diplom | 642 | ESCHER Toni | 1990 | adidasXCSteam | 2. / M15-29F | 0:51:22.1 | 0:00:00.5 | 16:28.9 | 1 | ||
3 | diplom | 559 | KRISTEJN Lukáš | 1989 | Rossignol racing team | 1. / M30-39F | 0:51:26.1 | 0:00:04.5 | 16:30.1 | 4 | ||
4 | diplom | 562 | NOVOTNÝ Viktor | 1982 | Rossignol racing team | 2. / M30-39F | 0:52:09.9 | 0:00:48.2 | 16:30.9 | 6 | ||
5 | diplom | 673 | LANG Carlos | 2002 | SSV Geyer | 3. / M15-29F | 0:52:11.4 | 0:00:49.7 | 16:36.1 | 18 | ||
6 | diplom | 674 | KRETZSCHMAR Ruben | 2002 | SC NORWEGER Annaberg | 4. / M15-29F | 0:52:16.9 | 0:00:55.2 | 16:32.1 | 8 | ||
7 | diplom | 558 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 3. / M30-39F | 0:52:18.4 | 0:00:56.7 | 16:33.9 | 11 | ||
8 | diplom | 720 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 1. / M40-49F | 0:52:26.6 | 0:01:05.0 | 16:34.1 | 12 | ||
9 | diplom | 695 | FABIŠOVSKÝ Ladislav | 1981 | LK Pernink | 4. / M30-39F | 0:52:43.4 | 0:01:21.7 | 16:33.4 | 10 | ||
10 | diplom | 568 | SCHREIER Michel | 1997 | Fischer Racing Team / SV Stützengrün | 5. / M15-29F | 0:53:00.9 | 0:01:39.2 | 16:30.9 | 6 | ||
11 | diplom | 683 | HELDT Markus | 1999 | WSC Erzgebirge O´thal | 6. / M15-29F | 0:53:28.1 | 0:02:06.5 | 16:30.6 | 5 | ||
12 | diplom | 681 | GROß Lukas | 1995 | Psv Schwarzenberg | 7. / M15-29F | 0:54:06.9 | 0:02:45.2 | 16:29.4 | 2 | ||
13 | diplom | 552 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VSK MFF UK | 5. / M30-39F | 0:54:34.1 | 0:03:12.5 | 16:34.9 | 16 | ||
14 | diplom | 676 | PETZOLD Luca | 2003 | WSC Erzgebirge Othal | 8. / M15-29F | 0:54:36.6 | 0:03:15.0 | 16:35.9 | 17 | ||
15 | diplom | 615 | EBERL Filip | 1982 | X-Team BaNo K. Vary | 6. / M30-39F | 0:54:41.1 | 0:03:19.5 | 16:34.4 | 13 | ||
16 | diplom | 709 | RÁDL Jakub | 1992 | LK Slovan K. Vary | 9. / M15-29F | 0:54:45.6 | 0:03:24.0 | 16:33.2 | 9 | ||
17 | diplom | 670 | HENNIG Hans | 2001 | SV Neudorf | 10. / M15-29F | 0:54:47.4 | 0:03:25.7 | 16:34.7 | 14 | ||
18 | diplom | 560 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 1. / M50-59F | 0:54:52.4 | 0:03:30.7 | 16:34.9 | 15 | ||
19 | diplom | 561 | MATOUŠEK Ondřej | 1988 | Žižkovský tygři | 7. / M30-39F | 0:55:46.1 | 0:04:24.5 | 16:37.9 | 20 | ||
20 | diplom | 705 | RICHTER Norman | 1988 | SV Großwaltersdorf | 8. / M30-39F | 0:55:50.1 | 0:04:28.5 | 16:37.1 | 19 | ||
21 | diplom | 648 | SCHICKER Tim | 1990 | SV Burkhardtsgrün | 11. / M15-29F | 0:56:43.6 | 0:05:22.0 | 17:18.4 | 24 | ||
22 | diplom | 569 | KAŇKA Adam | 1988 | ?Žižkovský tygři | 9. / M30-39F | 0:56:45.1 | 0:05:23.5 | 16:46.4 | 21 | ||
23 | diplom | 707 | STROBEL Norbert | 1972 | SC NORWEGER Annaberg | 2. / M40-49F | 0:56:49.6 | 0:05:28.0 | 17:25.9 | 29 | ||
24 | diplom | 663 | SIAMTOMOV Dmitrii | 1984 | Vinev | 10. / M30-39F | 0:56:51.6 | 0:05:30.0 | 17:31.1 | 33 | ||
25 | diplom | 563 | BRABEC Miroslav | 1967 | Abertamy | 2. / M50-59F | 0:56:52.4 | 0:05:30.7 | 17:30.4 | 32 | ||
26 | diplom | 574 | HAVEL Lukáš | 1974 | Olfin Car Ski Team | 3. / M40-49F | 0:56:54.1 | 0:05:32.5 | 17:21.4 | 28 | ||
27 | diplom | 566 | BERÁNEK Jan | 1972 | USK CS Plzeň | 4. / M40-49F | 0:56:54.6 | 0:05:33.0 | 17:31.6 | 34 | ||
28 | diplom | 564 | MARHOUN Petr | 1981 | VSK MFF UK | 11. / M30-39F | 0:57:06.1 | 0:05:44.5 | 17:20.4 | 26 | ||
29 | diplom | 664 | SIAMTOMOV Konstantin | 1988 | Vinev | 12. / M30-39F | 0:57:10.1 | 0:05:48.5 | 17:26.7 | 30 | ||
30 | diplom | 582 | TIBITANZL Michal | 1974 | Sportcus team | 5. / M40-49F | 0:57:21.1 | 0:05:59.5 | 17:32.2 | 35 | ||
31 | diplom | 580 | SEMMLER Georg | 1993 | SV Großwaltersdorf | 12. / M15-29F | 0:57:33.1 | 0:06:11.5 | 17:32.6 | 37 | ||
32 | diplom | 572 | ŠIMURDA Richard | 1971 | USK CS Plzeň | 6. / M40-49F | 0:57:41.4 | 0:06:19.7 | 17:20.9 | 27 | ||
33 | diplom | 530 | ŠÍMA Jan | 1970 | www.autopneu-servis.cz | 7. / M40-49F | 0:57:42.6 | 0:06:21.0 | 17:59.9 | 40 | ||
34 | diplom | 721 | MEISCHNER René | 1975 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 8. / M40-49F | 0:57:49.6 | 0:06:28.0 | 17:32.4 | 36 | ||
35 | diplom | 659 | BARTOŠ Vojtěch | 1998 | MLOK Mariánské Lázně | 13. / M15-29F | 0:57:51.4 | 0:06:29.7 | 16:50.4 | 22 | ||
36 | diplom | 543 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 9. / M40-49F | 0:57:54.1 | 0:06:32.5 | 18:28.4 | 57 | ||
37 | diplom | 585 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | HISPORT Team | 10. / M40-49F | 0:58:12.4 | 0:06:50.7 | 18:13.4 | 50 | ||
38 | diplom | 577 | HOLUB Petr | 1966 | Kasper-Swix Team | 3. / M50-59F | 0:58:36.9 | 0:07:15.2 | 18:32.9 | 60 | ||
39 | diplom | 662 | SMETANA Vít | 1973 | Kb Kapslovna Praha | 11. / M40-49F | 0:58:41.1 | 0:07:19.5 | 17:16.6 | 23 | ||
40 | diplom | 653 | KLÍMA Jan | 1982 | LK Jasan Aš | 13. / M30-39F | 0:58:48.1 | 0:07:26.5 | 17:40.9 | 38 | ||
41 | diplom | 555 | RUSÝ Tomáš | 1993 | VŠK MFF UK | 14. / M15-29F | 0:58:55.9 | 0:07:34.2 | 17:58.1 | 39 | ||
42 | diplom | 671 | SEIFERT Tim | 2001 | VSC Klingenthal | 15. / M15-29F | 0:59:01.4 | 0:07:39.7 | 17:29.9 | 31 | ||
43 | diplom | 636 | PRÁŠEK Adam | 1999 | Kasper - Swix team | 16. / M15-29F | 0:59:07.1 | 0:07:45.5 | 17:19.9 | 25 | ||
44 | diplom | 611 | PANCHÁRTEK Jan | 1988 | Kasper - Swix team | 14. / M30-39F | 0:59:13.1 | 0:07:51.5 | 18:05.9 | 41 | ||
45 | diplom | 531 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 4. / M50-59F | 0:59:19.6 | 0:07:58.0 | 18:09.6 | 43 | ||
46 | diplom | 526 | MUŽÍČEK Pavel | 1984 | TTT & Česká spořitelna MTB Hobby | 15. / M30-39F | 1:00:04.1 | 0:08:42.5 | 18:14.9 | 51 | ||
47 | diplom | 711 | RICHTER Jörg | 1974 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 12. / M40-49F | 1:00:07.6 | 0:08:46.0 | 18:07.9 | 42 | ||
48 | diplom | 732 | ZATLOUKAL Vít | 1970 | Pupkani KV | 13. / M40-49F | 1:00:12.4 | 0:08:50.7 | 18:12.6 | 48 | ||
49 | diplom | 592 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Kornspitz Jablonec | 1. / M60+F | 1:00:16.9 | 0:08:55.2 | 18:10.7 | 44 | ||
50 | diplom | 675 | KOBER Kilian | 2002 | SV Grünbach | 17. / M15-29F | 1:00:22.1 | 0:09:00.5 | 18:12.1 | 47 | ||
51 | diplom | 677 | FICHTE Vincent | 2003 | PSV ZITTAU | 18. / M15-29F | 1:00:22.4 | 0:09:00.7 | 18:50.6 | 66 | ||
52 | diplom | 522 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 5. / M50-59F | 1:00:31.4 | 0:09:09.7 | 18:19.4 | 52 | ||
53 | diplom | 576 | CIBULKA Stanislav | 1981 | IRON STARS Beroun | 16. / M30-39F | 1:00:43.9 | 0:09:22.2 | 18:42.4 | 64 | ||
54 | diplom | 548 | KODR Ondřej | 1985 | Ouki Douki | 17. / M30-39F | 1:00:50.4 | 0:09:28.7 | 18:23.1 | 54 | ||
55 | diplom | 578 | MRÁZ Pavel | 1976 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 14. / M40-49F | 1:00:57.1 | 0:09:35.5 | 18:11.1 | 46 | ||
56 | diplom | 614 | PUŠMAN Petr | 1986 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 18. / M30-39F | 1:00:57.4 | 0:09:35.7 | 18:35.4 | 61 | ||
57 | diplom | 579 | PRUNER Petr | 1982 | SPORTICUS team | 19. / M30-39F | 1:01:10.4 | 0:09:48.7 | 18:30.9 | 58 | ||
58 | diplom | 730 | GABRIEL Carl | 1997 | SV Großwaltersdorf | 19. / M15-29F | 1:01:13.9 | 0:09:52.2 | 18:13.4 | 49 | ||
59 | diplom | 629 | WAGLER Julius | 1989 | LJW Racing Team | 20. / M30-39F | 1:01:15.1 | 0:09:53.5 | 18:36.1 | 62 | ||
60 | diplom | 570 | BULAVA František | 1966 | Lokomotiva Beroun | 6. / M50-59F | 1:01:41.9 | 0:10:20.2 | 18:26.9 | 56 | ||
61 | diplom | 537 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 7. / M50-59F | 1:01:57.1 | 0:10:35.5 | 18:23.6 | 55 | ||
62 | diplom | 699 | STOKLASA Radek | 1985 | ETBikez | 21. / M30-39F | 1:02:03.4 | 0:10:41.7 | 18:10.9 | 45 | ||
63 | diplom | 654 | KITTEL Marek | 1990 | Mercedes-Benz Atomic Salomon team | 20. / M15-29F | 1:02:06.1 | 0:10:44.5 | 19:01.9 | 68 | ||
64 | diplom | 657 | DASSLER Ingmar | 1985 | --- | 22. / M30-39F | 1:02:17.4 | 0:10:55.7 | 18:22.1 | 53 | ||
65 | diplom | 565 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | SC Jičín - BT | 23. / M30-39F | 1:03:01.1 | 0:11:39.5 | 18:40.6 | 63 | ||
66 | diplom | 525 | KINDL Robert | 1972 | XCSPORT.cz Ski Open Team | 15. / M40-49F | 1:03:09.4 | 0:11:47.7 | 18:32.6 | 59 | ||
67 | diplom | 541 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Kasper Swix Team | 8. / M50-59F | 1:03:54.9 | 0:12:33.2 | 19:00.9 | 67 | ||
68 | diplom | 647 | SCHOLZ Torsten | 1970 | Fahrrad Grille Bockau | 16. / M40-49F | 1:03:59.1 | 0:12:37.5 | 18:43.6 | 65 | ||
69 | diplom | 696 | POSTRÁNSKÝ Ondřej | 1975 | Mattoni | 17. / M40-49F | 1:04:01.4 | 0:12:39.7 | 19:06.1 | 70 | ||
70 | diplom | 622 | ŠILHAN Jiří | 1976 | WiTTE bike team | 18. / M40-49F | 1:04:06.1 | 0:12:44.5 | 20:06.1 | 78 | ||
71 | diplom | 573 | HAAS Jan | 1984 | Kasper Swix Team | 24. / M30-39F | 1:04:22.4 | 0:13:00.7 | 19:19.9 | 73 | ||
72 | diplom | 597 | ŠINDELÁŘ Miroslav | 1995 | --- | 21. / M15-29F | 1:04:27.9 | 0:13:06.2 | 19:02.9 | 69 | ||
73 | diplom | 551 | LUKEŠ Vratislav | 1984 | Prazdroj Plzeň | 25. / M30-39F | 1:04:31.4 | 0:13:09.7 | 19:55.4 | 76 | ||
74 | diplom | 729 | FORMAN David | 1993 | Žižkovský tygři | 22. / M15-29F | 1:04:43.1 | 0:13:21.5 | 19:45.6 | 74 | ||
75 | diplom | 625 | SYSEL Ctibor | 1987 | Ski klub Praha 4 | 26. / M30-39F | 1:05:01.9 | 0:13:40.3 | 20:09.2 | 80 | ||
76 | diplom | 549 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 2. / M60+F | 1:05:18.9 | 0:13:57.2 | 19:52.9 | 75 | ||
77 | diplom | 697 | KRÁL Martin | 1976 | Jelení | 19. / M40-49F | 1:05:21.7 | 0:14:00.0 | 19:14.9 | 71 | ||
78 | diplom | 719 | ŠTROS Jan | 1995 | LK Slovan K.Vary | 23. / M15-29F | 1:05:39.9 | 0:14:18.3 | 20:04.9 | 77 | ||
79 | diplom | 628 | GRILLE Günter | 1954 | --- | 3. / M60+F | 1:06:10.4 | 0:14:48.8 | 20:10.7 | 81 | ||
80 | diplom | 710 | ROZKOŠNÝ Michal | 1978 | KB Blansko | 20. / M40-49F | 1:06:18.1 | 0:14:56.5 | 20:46.9 | 88 | ||
81 | diplom | 616 | ZAYDLAR Tomáš | 1986 | Kasper - Swix team | 27. / M30-39F | 1:06:33.2 | 0:15:11.5 | 20:07.4 | 79 | ||
82 | diplom | 700 | STOKLASA Vít | 1983 | ETBikez | 28. / M30-39F | 1:06:42.9 | 0:15:21.3 | 19:18.4 | 72 | ||
83 | diplom | 533 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 9. / M50-59F | 1:06:56.9 | 0:15:35.3 | 20:18.6 | 84 | ||
84 | diplom | 713 | SPAZIERER Filip | 1989 | LK Slovan K. Vary | 29. / M30-39F | 1:07:00.2 | 0:15:38.5 | 20:20.7 | 85 | ||
85 | diplom | 618 | PRAŽÁK Jiří | 1978 | SK Zbraslav | 21. / M40-49F | 1:07:10.4 | 0:15:48.8 | 20:55.6 | 94 | ||
86 | diplom | 587 | VINDUŠKA Vladimír | 1957 | PRAHA | 4. / M60+F | 1:07:27.4 | 0:16:05.8 | 20:57.7 | 95 | ||
87 | diplom | 594 | HRDLIČKA Marcel | 1972 | --- | 22. / M40-49F | 1:07:35.2 | 0:16:13.5 | 20:52.9 | 92 | ||
88 | diplom | 515 | ŠPLICHAL Milan | 1967 | --- | 10. / M50-59F | 1:07:41.9 | 0:16:20.3 | 21:01.4 | 97 | ||
89 | diplom | 518 | PRŮCHA Jan | 1981 | BTT Libochovice | 30. / M30-39F | 1:07:58.4 | 0:16:36.8 | 21:03.4 | 98 | ||
90 | diplom | 631 | KRÁLOVEC Lukáš | 1985 | VTahu! | 31. / M30-39F | 1:07:59.7 | 0:16:38.0 | 20:15.6 | 82 | ||
91 | diplom | 627 | SCHOLZ Georg | 1993 | Läuferbund Schwarzenberg 90 e.V. | 24. / M15-29F | 1:08:04.2 | 0:16:42.5 | 20:50.4 | 91 | ||
92 | diplom | 718 | LANGER Jens | 1964 | --- | 11. / M50-59F | 1:08:39.2 | 0:17:17.5 | 20:17.6 | 83 | ||
93 | diplom | 716 | TOMÍČEK Pavel | 1977 | Kerteam | 23. / M40-49F | 1:08:45.7 | 0:17:24.0 | 20:49.2 | 90 | ||
94 | diplom | 590 | PELC Vít | 1962 | TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ | 12. / M50-59F | 1:09:13.9 | 0:17:52.3 | 20:21.4 | 86 | ||
95 | diplom | 539 | FORNER Ulf | 1969 | --- | 13. / M50-59F | 1:09:41.4 | 0:18:19.8 | 21:16.6 | 103 | ||
96 | diplom | 593 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 24. / M40-49F | 1:09:42.4 | 0:18:20.8 | 20:47.6 | 89 | ||
97 | diplom | 583 | ZEISEL Viktor | 1985 | --- | 32. / M30-39F | 1:09:52.4 | 0:18:30.8 | 20:35.9 | 87 | ||
98 | diplom | 505 | DVOŘÁK Roman | 1972 | --- | 25. / M40-49F | 1:09:59.2 | 0:18:37.5 | 20:55.1 | 93 | ||
99 | diplom | 595 | OERTEL Cornelius | 1984 | SV Großwaltersdorf | 33. / M30-39F | 1:10:03.4 | 0:18:41.8 | 21:51.6 | 113 | ||
100 | diplom | 634 | KOLÁŘ Matyáš | 2003 | TIGI-SHU | 25. / M15-29F | 1:10:31.9 | 0:19:10.3 | 21:17.4 | 104 |