CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského
DÁTUM : | 17.2.2019 | MIESTO : | Boží Dar |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 7 km | # | 21 km | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1123 | SAJDLOVÁ Jana | 1983 | Žižkovský tygři | 1. / WK30-39 | 1:16:24.1 | 0:00:00.0 | 22:54.9 | 2 | 1:10:28.2 | 1 | ||
2 | 1097 | MÜLLEROVÁ Barbora | 1996 | Skimaraton team Austria | 1. / WK15-29 | 1:16:55.9 | 0:00:31.7 | 23:10.1 | 3 | 1:10:46.5 | 2 | ||
3 | 1022 | KNOPOVÁ Kamila | 1992 | Rossignol racing team | 2. / WK15-29 | 1:17:36.6 | 0:01:12.5 | 22:25.9 | 1 | 1:11:33.5 | 3 | ||
4 | 1076 | SCHNEIDER Lydia | 1996 | Psv Schwarzenberg | 3. / WK15-29 | 1:21:30.9 | 0:05:06.7 | 24:31.1 | 5 | 1:15:21.5 | 4 | ||
5 | 1024 | WÜRZOVÁ Anna | 1994 | GLEDE Team | 4. / WK15-29 | 1:21:31.9 | 0:05:07.7 | 24:44.4 | 7 | 1:15:33.0 | 5 | ||
6 | 1066 | UHLIG Insa | 2003 | Skiklub Dresden Niedersedlitz | 5. / WK15-29 | 1:23:07.1 | 0:06:43.0 | 23:45.1 | 4 | 1:16:40.7 | 6 | ||
7 | 1135 | MORGENSTEIN Sabine | 1961 | --- | 1. / WK50+ | 1:23:23.6 | 0:06:59.5 | 24:33.4 | 6 | 1:16:48.2 | 7 | ||
8 | 1032 | GELFERT Lisa | 1993 | Skiverein Schönheide | 6. / WK15-29 | 1:25:04.4 | 0:08:40.2 | 26:14.4 | 16 | 1:18:46.2 | 8 | ||
9 | 1138 | JINDŘIŠKOVÁ Alena | 1961 | GLEDE Team | 2. / WK50+ | 1:25:37.1 | 0:09:13.0 | 24:53.1 | 8 | 1:18:57.5 | 9 | ||
10 | 1041 | GREßMANN Wiebke | 1995 | FC Wüstenselbitz | 7. / WK15-29 | 1:26:47.2 | 0:10:23.0 | 25:43.1 | 14 | 1:19:59.5 | 10 | ||
11 | 1146 | HAVLOVÁ Marie | 1976 | Olfin Car Ski Team | 1. / WK40-49 | 1:28:28.4 | 0:12:04.2 | 25:06.2 | 11 | 1:20:53.7 | 11 | ||
12 | 1131 | SOUKUPOVÁ Petra | 1978 | LK Slovan K. Vary | 2. / WK40-49 | 1:29:52.4 | 0:13:28.2 | 25:47.1 | 15 | 1:22:28.7 | 12 | ||
13 | 1136 | ŠTEJNAROVÁ Radka | 1975 | Horoklub Chomutov | 3. / WK40-49 | 1:30:11.1 | 0:13:47.0 | 25:25.6 | 13 | 1:22:56.0 | 13 | ||
14 | 1144 | BRANTLOVÁ Jana | 1995 | VELOSPORT Domažlice | 8. / WK15-29 | 1:31:48.9 | 0:15:24.7 | 27:05.1 | 18 | 1:24:18.0 | 14 | ||
15 | 1030 | HRADECKÁ Petra | 1968 | OK Doksy | 3. / WK50+ | 1:31:52.9 | 0:15:28.7 | 26:27.1 | 17 | 1:24:37.2 | 15 | ||
16 | 1099 | HARAKALOVÁ Kateřina | 2005 | LK Slovan K. Vary z.s. | 9. / WK15-29 | 1:34:30.4 | 0:18:06.2 | 25:03.4 | 9 | 1:28:13.8 | 18 | ||
17 | 1102 | KOLOVRATOVÁ Adéla | 2004 | LK Slovan K. Vary z.s. | 10. / WK15-29 | 1:34:30.7 | 0:18:06.5 | 25:05.4 | 10 | 1:28:11.3 | 16 | ||
18 | 1128 | ZATLOUKALOVÁ Linda | 2005 | LK Slovan K.Vary | 11. / WK15-29 | 1:34:30.9 | 0:18:06.8 | 25:06.2 | 11 | 1:28:11.5 | 17 | ||
19 | 1038 | PÁVKOVÁ Jana | 1957 | Ski KlubŘevnice | 4. / WK50+ | 1:38:35.9 | 0:22:11.8 | 29:49.9 | 19 | 1:30:48.5 | 19 | ||
20 | 1137 | MACHOLDOVÁ Lenka | 1962 | SK Kořenov | 5. / WK50+ | 1:53:26.7 | 0:37:02.6 | 32:24.7 | 20 | 1:43:42.0 | 20 | ||
21 | 1046 | BÍLÁ Jarmila | 1968 | --- | 6. / WK50+ | 2:00:20.2 | 0:43:56.1 | 35:23.2 | 22 | 1:50:38.3 | 22 | ||
22 | 1054 | KROBOVÁ Hana | 2004 | --- | 12. / WK15-29 | 2:00:44.5 | 0:44:20.3 | 33:10.7 | 21 | 1:50:36.1 | 21 | ||
23 | 1067 | ŠKALOUDOVÁ Petra | 1974 | --- | 4. / WK40-49 | 2:02:49.5 | 0:46:25.3 | 36:24.4 | 24 | 1:52:53.8 | 23 | ||
24 | 1141 | MACHOLDOVÁ Kateřina | 1993 | --- | 13. / WK15-29 | 2:09:27.5 | 0:53:03.3 | 35:57.2 | 23 | 1:57:10.1 | 24 | ||
25 | 1085 | PILC SMRŽOVÁ Kristýna | 1989 | SK SKI SPORT Praděd | 2. / WK30-39 | 2:12:48.5 | 0:56:24.4 | 39:09.9 | 25 | 2:02:02.6 | 25 | ||
--- | 1010 | POKORNÁ Věnceslava | 1948 | Atletika Hostivař | . / WK50+ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |