Národný beh Devín Bratislava 2019 - Malý Devín - 72. Národný beh Devín Bratislava 2019
DÁTUM : | 14.4.2019 | MIESTO : | Bratislava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 9113 | TÓTH Tomáš | 2008 | Alfa Sport | 0:10:18 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 9622 | TEŠOVIČ Oliver | 2009 | 3nity | 0:11:19 | 0:01:01 | ||
3 | diplom | 9136 | DURČO Oskar | 2007 | Kajakslavia BA | 0:11:28 | 0:01:10 | ||
4 | diplom | 9288 | KRAJČÍK Michal | 2007 | ŠK Nová Dedinka | 0:11:41 | 0:01:23 | ||
5 | diplom | 9457 | HIADLOVSKÝ Matej | 2007 | Naša Atletika | 0:11:42 | 0:01:24 | ||
6 | diplom | 9761 | KLOBUŠNÍK Šimon | 2007 | Prestigio Realiz Team | 0:11:56 | 0:01:38 | ||
7 | diplom | 9213 | SLÁVIK Ján | 2008 | Prestigio Realiz Team | 0:12:00 | 0:01:42 | ||
8 | diplom | 9106 | KOSTOLNÝ Patrik | 2009 | FKP Dubravka Bratislava | 0:12:15 | 0:01:57 | ||
9 | diplom | 9002 | ČERNÝ Lukáš | 2008 | Atletický klub Bojničky | 0:12:16 | 0:01:58 | ||
10 | diplom | 9104 | CHUDÝ Ivan | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:12:23 | 0:02:05 | ||
11 | diplom | 9553 | PATOCS Jakub | 2010 | --- | 0:12:25 | 0:02:07 | ||
12 | diplom | 9631 | URBAN Richard | 2007 | VŠK UK Bratislava | 0:12:28 | 0:02:10 | ||
13 | diplom | 9093 | CHOVANEC Andrej | 2008 | ESET | 0:12:30 | 0:02:12 | ||
14 | diplom | 9257 | KRAJČÍK Ondrej | 2009 | SPS ASISSI | 0:12:31 | 0:02:13 | ||
15 | diplom | 9485 | KLUČÁR Juraj | 2009 | mitouzze | 0:12:31 | 0:02:13 | ||
16 | diplom | 9719 | RYŠAVÝ Filip | 2009 | Bratislava | 0:12:32 | 0:02:14 | ||
17 | diplom | 9650 | VRBATOVIČ Vratko | 2009 | Smart Light | 0:12:33 | 0:02:15 | ||
18 | diplom | 9107 | KRASLAN Richard | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:12:34 | 0:02:16 | ||
19 | diplom | 9722 | DROBNÝ Matej | 2007 | 3NT Bratislava | 0:12:35 | 0:02:17 | ||
20 | diplom | 9321 | JÓZSA Matúš | 2009 | ZŠ Grösslingova | 0:12:40 | 0:02:22 | ||
21 | diplom | 9721 | VAJDA Andrej | 2008 | 3NT Bratislava | 0:12:43 | 0:02:25 | ||
22 | diplom | 9703 | ADAMEC Maroš | 2007 | Bratislava | 0:12:45 | 0:02:27 | ||
23 | diplom | 9340 | VANČO Jakub | 2009 | ZŠ Grösslingova | 0:12:48 | 0:02:30 | ||
24 | diplom | 9112 | TOMKA Matej | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:12:52 | 0:02:34 | ||
25 | diplom | 9109 | SAČUROVSKÝ Oliver | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:12:59 | 0:02:41 | ||
26 | diplom | 9398 | COPÁK Jakub | 2008 | --- | 0:13:01 | 0:02:43 | ||
27 | diplom | 9141 | KRIST Sebastian | 2009 | Kajakslavia BA | 0:13:03 | 0:02:45 | ||
28 | diplom | 9512 | KUDJAK Jerguš | 2009 | --- | 0:13:04 | 0:02:46 | ||
29 | diplom | 9765 | DUNAJČÍK Jerguš | 2008 | Brasko Kids Team | 0:13:06 | 0:02:48 | ||
30 | diplom | 9218 | LETAŠI Richard | 2007 | Príma B Gamča | 0:13:12 | 0:02:54 | ||
31 | diplom | 9440 | GREGAN Simon | 2007 | --- | 0:13:16 | 0:02:58 | ||
32 | diplom | 9437 | GLONČÁK Jakub | 2007 | --- | 0:13:19 | 0:03:01 | ||
33 | diplom | 9100 | LETAŠI Jakub | 2009 | FKM Karlova Ves | 0:13:20 | 0:03:02 | ||
34 | diplom | 9399 | CSERI Nikita | 2010 | --- | 0:13:20 | 0:03:02 | ||
35 | diplom | 9139 | GREGUŠ Jakub | 2007 | Kajakslavia BA | 0:13:21 | 0:03:03 | ||
36 | diplom | 9103 | CHLEBANA Lukáš | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:13:24 | 0:03:06 | ||
37 | diplom | 9494 | KOSTKA Palko | 2008 | mitouzze | 0:13:31 | 0:03:13 | ||
38 | diplom | 9766 | HAJDUK Mirko | 2008 | Brasko Kids Team | 0:13:36 | 0:03:18 | ||
39 | diplom | 9004 | LEHOCKÝ Leonard | 2010 | Atletický klub Bojničky | 0:13:41 | 0:03:23 | ||
40 | diplom | 9289 | VADOVIČ Jaroslav | 2007 | ŠK Nová Dedinka | 0:13:48 | 0:03:30 | ||
41 | diplom | 9025 | GREGOROVIČ Peter | 2010 | BILLA | 0:13:48 | 0:03:30 | ||
42 | diplom | 9059 | MARKO Peter | 2007 | Cambridge International School | 0:13:51 | 0:03:33 | ||
43 | diplom | 9517 | KUZMA Jaroslav | 2008 | VK DUNAJCIK | 0:13:52 | 0:03:34 | ||
44 | diplom | 9061 | MELIA Alex | 2008 | Cambridge International School | 0:13:53 | 0:03:35 | ||
45 | diplom | 9210 | KOVÁČIK Filip | 2008 | Prestigio Realiz Team | 0:13:55 | 0:03:37 | ||
46 | diplom | 9053 | JANYIK Oliver | 2007 | Cambridge International School | 0:13:57 | 0:03:39 | ||
47 | diplom | 9798 | HORŇÁK Jakub | 2007 | ZŠ Majerníkova | 0:13:58 | 0:03:40 | ||
48 | diplom | 9504 | KRANER Bruno Michael | 2009 | --- | 0:13:58 | 0:03:40 | ||
49 | diplom | 9317 | FUNDÁREK Bruno | 2007 | ZŠ Grösslingova | 0:14:01 | 0:03:43 | ||
50 | diplom | 9763 | CVIK Matej | 2009 | HNTN | 0:14:03 | 0:03:45 | ||
51 | diplom | 9582 | SCHMIDT Peter | 2009 | --- | 0:14:09 | 0:03:51 | ||
52 | diplom | 9101 | ÁGH Tomáš | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:14:12 | 0:03:54 | ||
53 | diplom | 9143 | SEKERÁK Matúš | 2008 | Kajakslavia BA | 0:14:15 | 0:03:57 | ||
54 | diplom | 9794 | ŠTURDÍK Marek | 2009 | --- | 0:14:23 | 0:04:05 | ||
55 | diplom | 9353 | ASHFORD Nicholas | 2008 | Bratislava | 0:14:25 | 0:04:07 | ||
56 | diplom | 9152 | FRATRIČ Ján | 2008 | MBK Karlovka | 0:14:29 | 0:04:11 | ||
57 | diplom | 9796 | URBANÍK Lukáš | 2009 | Tilgnerka | 0:14:32 | 0:04:14 | ||
58 | diplom | 9626 | TRESSARD Yann | 2010 | --- | 0:14:33 | 0:04:15 | ||
59 | diplom | 9154 | KRISTOF Tobias | 2009 | MBK Karlovka | 0:14:33 | 0:04:15 | ||
60 | diplom | 9144 | SEKERÁK Matej | 2010 | Kajakslavia BA | 0:14:34 | 0:04:16 | ||
61 | diplom | 9769 | BEREŠ Matej | 2008 | Brasko Kids Team | 0:14:39 | 0:04:21 | ||
62 | diplom | 9245 | CAPEK Samuel | 2010 | SPS ASSISI | 0:14:41 | 0:04:23 | ||
63 | diplom | 9301 | SKRIPEN Viliam | 2011 | Tilgnerka | 0:14:41 | 0:04:23 | ||
64 | diplom | 9790 | ČERŇAK Adam | 2007 | APEX Architekti | 0:14:41 | 0:04:23 | ||
65 | diplom | 9759 | LUKEŽIČ Adam | 2008 | Bratislava | 0:14:44 | 0:04:26 | ||
66 | diplom | 9751 | KOŠŤAL Matúš | 2007 | Naša Atletika | 0:14:46 | 0:04:28 | ||
67 | diplom | 9292 | BORSKÝ Andrej | 2007 | Škola Felix | 0:14:47 | 0:04:29 | ||
68 | diplom | 9572 | PSENAK Ondrej | 2010 | --- | 0:14:47 | 0:04:29 | ||
69 | diplom | 9536 | MIŠEJE Martin | 2009 | --- | 0:14:48 | 0:04:30 | ||
70 | diplom | 9477 | JEDLIČKA Andrej | 2009 | ZŠ A. Dubčeka, Bratislava | 0:14:48 | 0:04:30 | ||
71 | diplom | 9273 | SMOLNICKY Jakub | 2010 | SPS ASSISI | 0:14:48 | 0:04:30 | ||
72 | diplom | 9155 | ŠENKOVIČ Alexander | 2008 | MBK Karlovka | 0:14:49 | 0:04:31 | ||
73 | diplom | 9458 | HLAVÁČ Tobiáš | 2010 | --- | 0:14:52 | 0:04:34 | ||
74 | diplom | 9748 | DONOVAL Adam Daniel | 2007 | Naša Atletika | 0:14:56 | 0:04:38 | ||
75 | diplom | 9111 | TOMAŠEK Dominik | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:14:56 | 0:04:38 | ||
76 | diplom | 9108 | PRAVDA Jakub | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:14:57 | 0:04:39 | ||
77 | diplom | 9723 | VALKOVIČ Daniel | 2009 | Tilgnerka | 0:15:01 | 0:04:43 | ||
78 | diplom | 9084 | ČERNÁK Michal | 2009 | ESET | 0:15:02 | 0:04:44 | ||
79 | diplom | 9102 | DANANAJ Vladislav | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:15:03 | 0:04:45 | ||
80 | diplom | 9400 | ČEREŠŇA Alexander | 2008 | Atletický club Nové Zámky | 0:15:05 | 0:04:47 | ||
81 | diplom | 9105 | KORBEL Daniel | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 0:15:06 | 0:04:48 | ||
82 | diplom | 9229 | SLANINA Jakub | 2007 | Scheidt&Bachmann Run Team | 0:15:07 | 0:04:49 | ||
83 | diplom | 9438 | GODA Matúš | 2008 | --- | 0:15:08 | 0:04:50 | ||
84 | diplom | 9156 | VAJCI Lukas | 2007 | MBK Karlovka | 0:15:17 | 0:04:59 | ||
85 | diplom | 9277 | ŠIDÍK Adam | 2010 | SPS ASISSI | 0:15:19 | 0:05:01 | ||
86 | diplom | 9253 | JURSA Juraj | 2011 | SPS ASSISI | 0:15:20 | 0:05:02 | ||
87 | diplom | 9795 | KALMA Kevin | 2009 | --- | 0:15:33 | 0:05:15 | ||
88 | diplom | 9491 | KOREŇ Martin | 2009 | --- | 0:15:36 | 0:05:18 | ||
89 | diplom | 9268 | ONDREJKA Matúš | 2011 | SPS ASSISI | 0:15:42 | 0:05:24 | ||
90 | diplom | 9039 | ORŠULA Tristan | 2009 | bnt Running Team | 0:15:47 | 0:05:29 | ||
91 | diplom | 9701 | ADAMEC Ondrej | 2009 | Bratislava | 0:15:51 | 0:05:33 | ||
92 | diplom | 9280 | ZEMJANEK Ján | 2011 | SPS ASSISI | 0:15:59 | 0:05:41 | ||
93 | diplom | 9752 | GAJDOŠ Martin | 2007 | Naša Atletika | 0:16:02 | 0:05:44 | ||
94 | diplom | 9119 | KRAJNAK Marko | 2011 | GJH | 0:16:02 | 0:05:44 | ||
95 | diplom | 9617 | ŠUHAJDA Šimon | 2008 | --- | 0:16:03 | 0:05:45 | ||
96 | diplom | 9035 | CHUDÁČEK Tomáš | 2009 | bnt Running Team | 0:16:05 | 0:05:47 | ||
97 | diplom | 9259 | KYSELICA Maroš | 2011 | SPS ASSISI | 0:16:05 | 0:05:47 | ||
98 | diplom | 9333 | ORSZÁGH Jakub | 2010 | ZŠ Grösslingova | 0:16:12 | 0:05:54 | ||
99 | diplom | 9336 | SAHÁNEK Eduard | 2009 | ZŠ Grösslingova | 0:16:12 | 0:05:54 | ||
100 | diplom | 9603 | STASIK Alan | 2009 | --- | 0:16:16 | 0:05:58 |