Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 9 km | # | 23 km | # | 41 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 68 | KORSGREN Lina | 1988 | Aare Laengdskidklubb | 1. / D 31 | 2:29:18.2 | 0:00:00.0 | 0:30:45.4 | 1 | 1:25:31.3 | 1 | 2:10:32.8 | 1 | ||
2 | diplom | 57 | GRÄFNINGS Maria | 1985 | SAS Pro Team | 2. / D 31 | 2:29:25.2 | 0:00:07.0 | 0:30:48.2 | 2 | 1:25:32.3 | 2 | 2:10:33.1 | 2 | ||
3 | diplom | 58 | MANNIMA Tatjana | 1980 | SAS Pro Team | 1. / D 36 | 2:40:02.0 | 0:10:43.7 | 0:30:52.9 | 5 | 1:28:31.6 | 4 | 2:17:47.9 | 3 | ||
4 | diplom | 67 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 1986 | --- | 3. / D 31 | 2:44:29.7 | 0:15:11.5 | 0:30:48.2 | 3 | 1:28:28.8 | 3 | 2:19:59.4 | 4 | ||
5 | diplom | 60 | MORAVCOVA Klara | 1983 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 2. / D 36 | 2:45:31.5 | 0:16:13.3 | 0:30:49.4 | 4 | 1:28:47.3 | 5 | 2:21:48.1 | 5 | ||
6 | diplom | 63 | STIFFLER Tatjana | 1988 | SAS Pro Team | 4. / D 31 | 2:50:37.0 | 0:21:18.8 | 0:32:12.1 | 7 | 1:34:34.1 | 7 | 2:27:26.6 | 6 | ||
7 | diplom | 51 | DONZALLAZ Nicole | 1981 | Team First Caution | 3. / D 36 | 2:52:37.5 | 0:23:19.3 | 0:33:23.9 | 9 | 1:35:45.1 | 8 | 2:28:02.9 | 7 | ||
8 | diplom | 65 | VIRTANEN Nina | 1991 | --- | 1. / D 21 | 2:55:32.3 | 0:26:14.1 | 0:32:09.6 | 6 | 1:34:17.6 | 6 | 2:29:55.1 | 8 | ||
9 | diplom | 66 | MÜLLER Franziska | 1995 | Team Forever Nordic | 2. / D 21 | 3:00:24.3 | 0:31:06.1 | 0:33:13.1 | 8 | 1:35:56.8 | 9 | 2:34:21.4 | 9 | ||
10 | diplom | 53 | WIRTH Jessica | 1994 | Team Forever Nordic | 3. / D 21 | 3:15:25.1 | 0:46:06.9 | 0:36:08.6 | 10 | 1:45:26.6 | 10 | 2:47:28.7 | 10 | ||
11 | diplom | 59 | CAVELTI Valeria | 1996 | Adidas XCS-Team | 4. / D 21 | 3:18:57.6 | 0:49:39.4 | 0:36:12.7 | 11 | 1:46:12.6 | 11 | 2:49:32.2 | 11 | ||
12 | diplom | 138 | ENDERS Katrin | 1968 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 1. / D 51 | 3:20:23.6 | 0:51:05.4 | 0:37:32.9 | 12 | 1:50:04.1 | 12 | 2:51:44.5 | 12 | ||
13 | diplom | 810 | BECKERT Barbara | 1962 | SC Todtnau | 1. / D 56 | 3:23:31.6 | 0:54:13.4 | 0:38:37.7 | 14 | 1:51:30.9 | 13 | 2:53:50.5 | 13 | ||
14 | diplom | 5077 | KÄFFERLEIN Sarina | 1973 | --- | 1. / D 46 | 3:23:34.9 | 0:54:16.7 | 0:39:11.9 | 16 | 1:52:22.1 | 15 | 2:55:11.7 | 15 | ||
15 | diplom | 1125 | WAKOLM Monika | 1976 | SU Eidenberg | 1. / D 41 | 3:23:37.1 | 0:54:18.9 | 0:39:08.2 | 15 | 1:51:48.6 | 14 | 2:53:53.0 | 14 | ||
16 | diplom | 1072 | ABÄCHERLI Margrit | 1967 | Team Madshus | 2. / D 51 | 3:25:45.6 | 0:56:27.4 | 0:39:13.9 | 17 | 1:53:35.4 | 16 | 2:55:51.0 | 16 | ||
17 | diplom | 826 | FORSTNER Renate | 1977 | SC AU | 2. / D 41 | 3:34:03.9 | 1:04:45.7 | 0:40:32.9 | 19 | 1:57:35.9 | 19 | 3:03:51.0 | 17 | ||
18 | diplom | 907 | BÖTTCHER Rika | 1998 | SC Buntenbock | 5. / D 21 | 3:35:29.9 | 1:06:11.7 | 0:40:54.4 | 20 | 1:57:52.4 | 20 | 3:04:50.5 | 18 | ||
19 | diplom | 134 | LUSTI Cornelia | 1969 | Salomon Nordic Team Switzerland | 2. / D 46 | 3:35:41.7 | 1:06:23.4 | 0:39:43.7 | 18 | 1:57:05.2 | 18 | 3:05:22.8 | 19 | ||
20 | diplom | 1022 | GRESENS Charlotte | 1997 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 6. / D 21 | 3:35:43.7 | 1:06:25.4 | 0:38:32.6 | 13 | 1:54:54.1 | 17 | 3:05:25.5 | 20 | ||
21 | diplom | 299 | INNO Kadi | 1963 | --- | 2. / D 56 | 3:41:42.4 | 1:12:24.2 | 0:43:04.7 | 27 | 2:03:11.7 | 22 | 3:11:15.0 | 21 | ||
22 | diplom | 5002 | HEINEMANN Anne | 1973 | SV Robortron Dresden | 3. / D 46 | 3:43:11.7 | 1:13:53.5 | 0:41:59.9 | 23 | 2:03:31.7 | 24 | 3:12:14.3 | 22 | ||
23 | diplom | 741 | WAIDELICH Claudia | 1970 | SZ Calmbach | 4. / D 46 | 3:44:59.2 | 1:15:41.0 | 0:42:53.7 | 25 | 2:04:07.4 | 25 | 3:12:55.5 | 23 | ||
24 | diplom | 368 | NEBEL Antje | 1969 | xc-ski de AHASHSEPN Skimarathon Team | 5. / D 46 | 3:46:55.5 | 1:17:37.2 | 0:42:20.4 | 24 | 2:03:19.5 | 23 | 3:14:43.0 | 24 | ||
25 | diplom | 5007 | SALA Laura | 1966 | us carisolo | 3. / D 51 | 3:49:59.7 | 1:20:41.5 | 0:41:09.4 | 22 | 2:02:03.7 | 21 | 3:18:00.8 | 25 | ||
26 | diplom | 5009 | MEYER Monika | 1956 | SV TU Ilmenau | 1. / D 61 | 3:54:02.2 | 1:24:44.0 | 0:43:00.9 | 26 | 2:06:33.4 | 27 | 3:19:51.0 | 26 | ||
27 | diplom | 5011 | ALT Prisca | 1993 | Eintracht Braunschweig | 7. / D 21 | 3:54:22.7 | 1:25:04.5 | 0:41:07.4 | 21 | 2:05:46.2 | 26 | 3:19:53.5 | 27 | ||
28 | diplom | 1191 | VOLKWEIN Marianne | 1966 | --- | 4. / D 51 | 3:58:35.0 | 1:29:16.7 | 0:46:16.4 | 36 | 2:11:26.2 | 32 | 3:25:47.6 | 28 | ||
29 | diplom | 594 | KOCHEGAROVA Elena | 1962 | Russkii dvor | 3. / D 56 | 3:59:32.5 | 1:30:14.3 | 0:46:09.7 | 34 | 2:11:15.0 | 30 | 3:25:56.5 | 30 | ||
30 | diplom | 351 | HIERSCHLÄGER Maria | 1962 | SU Eidenberg | 4. / D 56 | 3:59:41.8 | 1:30:23.6 | 0:45:58.4 | 32 | 2:11:39.2 | 33 | 3:26:07.0 | 31 | ||
31 | diplom | 280 | ROCKSTROH Anna | 1998 | SV Trebsen | 8. / D 21 | 3:59:54.8 | 1:30:36.5 | 0:47:43.7 | 40 | 2:13:11.2 | 37 | 3:26:21.3 | 32 | ||
32 | diplom | 5023 | KAGERBAUER Simone | 1977 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 3. / D 41 | 4:00:04.0 | 1:30:45.8 | 0:45:35.9 | 30 | 2:12:10.0 | 35 | 3:26:35.5 | 35 | ||
33 | diplom | 1118 | SCHMEIß Ute | 1969 | SC Motor Zella-Mehlis | 6. / D 46 | 4:00:10.3 | 1:30:52.0 | 0:46:12.7 | 35 | 2:11:47.2 | 34 | 3:26:26.8 | 34 | ||
34 | diplom | 1102 | KUNER Isabell | 1971 | ST Schonach-Rohrhardsberg | 7. / D 46 | 4:00:17.3 | 1:30:59.1 | 0:47:27.9 | 39 | 2:13:57.5 | 38 | 3:26:41.8 | 36 | ||
35 | diplom | 322 | HÄRER Gertrud | 1961 | Ski Club Lauf | 5. / D 56 | 4:00:22.5 | 1:31:04.2 | 0:44:59.4 | 29 | 2:10:01.5 | 28 | 3:26:25.8 | 33 | ||
36 | diplom | 947 | GEIER Kari Schultz | 1963 | Schultz Ski Team | 6. / D 56 | 4:02:11.5 | 1:32:53.3 | 0:48:05.7 | 42 | 2:16:43.5 | 41 | 3:29:29.1 | 39 | ||
37 | diplom | 719 | ZIMARE Rosa | 2001 | SG Klotsche e.V. | 1. / J 17 W | 4:02:54.0 | 1:33:35.8 | 0:46:08.4 | 33 | 2:10:51.7 | 29 | 3:25:49.3 | 29 | ||
38 | diplom | 694 | SCHWORMSTÄDT Corinna | 1997 | SC St. Peter | 9. / D 21 | 4:03:13.3 | 1:33:55.0 | 0:44:17.2 | 28 | 2:11:19.7 | 31 | 3:28:32.1 | 37 | ||
39 | diplom | 1014 | SCHULTZ Anne | 1956 | Team Schultz | 2. / D 61 | 4:05:11.0 | 1:35:52.8 | 0:46:54.7 | 38 | 2:13:08.5 | 36 | 3:29:26.6 | 38 | ||
40 | diplom | 934 | TÜCHLER Heidi | 1969 | Naturfreunde Wals | 8. / D 46 | 4:06:34.3 | 1:37:16.1 | 0:47:54.7 | 41 | 2:16:25.0 | 40 | 3:32:39.1 | 40 | ||
41 | diplom | 404 | BENNEWITZ Kirstin | 1970 | Tri-Force Fulda | 9. / D 46 | 4:09:15.8 | 1:39:57.6 | 0:45:43.2 | 31 | 2:16:03.7 | 39 | 3:34:37.6 | 41 | ||
42 | diplom | 1176 | SCHULZE Bettina | 1977 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / D 41 | 4:09:59.0 | 1:40:40.8 | 0:48:10.4 | 43 | 2:18:19.5 | 43 | 3:35:18.1 | 42 | ||
43 | diplom | 916 | HEIM Ronja | 1991 | --- | 10. / D 21 | 4:12:49.3 | 1:43:31.1 | 0:46:42.4 | 37 | 2:18:17.5 | 42 | 3:38:19.6 | 43 | ||
44 | diplom | 1073 | HOFSTETTER Lisbeth | 1958 | Team Madshus | 3. / D 61 | 4:17:34.5 | 1:48:16.3 | 0:50:45.9 | 54 | 2:23:47.0 | 46 | 3:42:05.3 | 44 | ||
45 | diplom | 161 | BISSLE Maresa | 1997 | Ski-Club Ogau | 11. / D 21 | 4:20:43.3 | 1:51:25.1 | 0:49:44.7 | 49 | 2:24:23.8 | 49 | 3:44:51.1 | 46 | ||
46 | diplom | 915 | STROBEL Bianca | 1973 | --- | 10. / D 46 | 4:20:45.6 | 1:51:27.4 | 0:53:00.9 | 65 | 2:25:27.8 | 51 | 3:45:06.4 | 48 | ||
47 | diplom | 634 | SCHOLZE Kerstin | 1970 | --- | 11. / D 46 | 4:21:08.6 | 1:51:50.4 | 0:51:38.2 | 59 | 2:25:30.2 | 52 | 3:45:03.9 | 47 | ||
48 | diplom | 5063 | KAAVER Siiri | 1964 | Sporttravel Estonia | 5. / D 51 | 4:21:20.6 | 1:52:02.4 | 0:48:50.7 | 45 | 2:22:04.7 | 44 | 3:44:49.1 | 45 | ||
49 | diplom | 515 | ACEVEDO Cecile | 1990 | --- | 12. / D 21 | 4:21:45.6 | 1:52:27.4 | 0:49:17.7 | 48 | 2:24:13.5 | 48 | 3:47:12.6 | 51 | ||
50 | diplom | 868 | GAUDELOVA Jana | 1957 | SKIALPTEAM | 4. / D 61 | 4:21:59.8 | 1:52:41.6 | 0:50:53.7 | 55 | 2:23:11.7 | 45 | 3:45:28.6 | 49 | ||
51 | diplom | 5047 | RODLER Irmengard | 1995 | SC Kreuth | 13. / D 21 | 4:23:05.8 | 1:53:47.6 | 0:48:57.2 | 46 | 2:24:09.5 | 47 | 3:47:08.6 | 50 | ||
52 | diplom | 353 | MADEROVÁ Magda | 1974 | Ski jilemnice | 5. / D 41 | 4:23:12.3 | 1:53:54.1 | 0:51:30.4 | 56 | 2:28:47.5 | 56 | 3:47:18.4 | 53 | ||
53 | diplom | 1053 | ARNOLD Ursula | 1966 | --- | 6. / D 51 | 4:23:18.1 | 1:53:59.9 | 0:54:28.0 | 73 | 2:29:37.5 | 58 | 3:47:41.4 | 54 | ||
54 | diplom | 509 | EJDESTAM Helene | 1966 | Segersta OK | 7. / D 51 | 4:23:18.3 | 1:54:00.1 | 0:51:31.0 | 57 | 2:27:49.3 | 55 | 3:47:16.1 | 52 | ||
55 | diplom | 612 | KALLIO Marika | 1974 | --- | 6. / D 41 | 4:26:20.3 | 1:57:02.1 | 0:50:19.7 | 52 | 2:29:23.3 | 57 | 3:50:40.6 | 56 | ||
56 | diplom | 385 | KINDSCHI Regina | 1953 | nordic team Davos | 1. / D 66 | 4:27:35.3 | 1:58:17.1 | 0:48:30.7 | 44 | 2:25:02.5 | 50 | 3:50:20.1 | 55 | ||
57 | diplom | 1080 | REINHARDT Caroline | 1960 | --- | 7. / D 56 | 4:30:14.4 | 2:00:56.2 | 0:51:34.2 | 58 | 2:27:11.3 | 53 | 3:53:21.4 | 57 | ||
58 | diplom | 380 | VAVRYSOVÁ Iva | 1963 | GLEDE Team | 8. / D 56 | 4:31:55.1 | 2:02:36.9 | 0:49:47.7 | 51 | 2:30:42.0 | 60 | 3:54:29.4 | 59 | ||
59 | diplom | 763 | KITVEL Eve | 1973 | Eesti Energia Spordiklubi | 12. / D 46 | 4:31:59.1 | 2:02:40.9 | 0:51:44.7 | 60 | 2:31:15.8 | 62 | 3:55:13.6 | 60 | ||
60 | diplom | 889 | SARI-LEENA Erkkilä | 1968 | Tampere Marathon Club | 8. / D 51 | 4:32:00.6 | 2:02:42.4 | 0:53:49.2 | 70 | 2:31:32.0 | 63 | 3:55:17.4 | 61 | ||
61 | diplom | 1092 | ANDERSON Rebecca | 1985 | RAF Nordic | 5. / D 31 | 4:32:21.9 | 2:03:03.7 | 0:53:41.7 | 69 | 2:27:13.3 | 54 | 3:53:49.7 | 58 | ||
62 | diplom | 726 | VRHOVEC KAVCIC Andreja | 1964 | SLOVENIJA MARATON TEAM | 9. / D 51 | 4:36:08.6 | 2:06:50.4 | 0:49:44.9 | 50 | 2:29:47.8 | 59 | 3:56:05.1 | 62 | ||
63 | diplom | 1120 | EKLOV Helena | 1971 | --- | 13. / D 46 | 4:38:53.4 | 2:09:35.2 | 0:54:39.2 | 75 | 2:32:57.8 | 64 | 4:00:23.1 | 63 | ||
64 | diplom | 727 | CUDERMAN Jeli | 1961 | SLOVENIJA MARATON TEAM | 9. / D 56 | 4:39:58.9 | 2:10:40.7 | 0:53:06.2 | 67 | 2:35:07.0 | 65 | 4:01:07.9 | 64 | ||
65 | diplom | 143 | ROBERTO Matilde | 1962 | Sci Club Genova | 10. / D 56 | 4:40:12.7 | 2:10:54.4 | 0:52:24.7 | 63 | 2:35:24.1 | 66 | 4:02:34.6 | 65 | ||
66 | diplom | 1229 | OTTO Carmen | 1975 | Sport Schneider Trail Team | 7. / D 41 | 4:45:00.9 | 2:15:42.6 | 0:50:36.4 | 53 | 2:35:35.0 | 67 | 4:06:44.4 | 66 | ||
67 | diplom | 416 | HAACK Claudia | 1965 | SAUERLAND SKI TEAM | 10. / D 51 | 4:46:17.9 | 2:16:59.6 | 0:52:59.9 | 64 | 2:37:10.8 | 69 | 4:07:20.4 | 67 | ||
68 | diplom | 1197 | MONSORNO Stefania | 1991 | u.s. Lavaze | 14. / D 21 | 4:47:37.6 | 2:18:19.4 | 0:54:43.0 | 76 | 2:37:35.5 | 70 | 4:09:17.7 | 68 | ||
69 | diplom | 580 | KLÜGEL Yvonne | 1973 | T.C.Bergfreunde 1916 | 14. / D 46 | 4:47:43.6 | 2:18:25.4 | 0:54:38.5 | 74 | 2:39:40.0 | 74 | 4:10:09.4 | 71 | ||
70 | diplom | 1052 | BRIKER Katja | 1980 | --- | 4. / D 36 | 4:48:09.7 | 2:18:51.5 | 0:58:24.5 | 84 | 2:42:45.3 | 78 | 4:09:33.2 | 70 | ||
71 | diplom | 1300 | SCHWARZ Antje | 1969 | TSV Schäftlarn | 15. / D 46 | 4:49:28.9 | 2:20:10.7 | 0:53:10.0 | 68 | 2:37:48.0 | 71 | 4:09:30.9 | 69 | ||
72 | diplom | 658 | NOVOTNA Petra | 1966 | OK 99 Hradec Králové | 11. / D 51 | 4:51:26.9 | 2:22:08.7 | 0:54:43.7 | 77 | 2:42:10.1 | 77 | 4:10:34.7 | 72 | ||
73 | diplom | 728 | MUNIH HABJAN Metka | 1959 | SLOVENIJA MARATON TEAM | 11. / D 56 | 4:51:39.0 | 2:22:20.7 | 0:54:15.5 | 71 | 2:39:53.3 | 75 | 4:11:36.5 | 73 | ||
74 | diplom | 982 | LAVRIKOVA Svetlana | 1962 | Sporttravel Estonia | 12. / D 56 | 4:51:53.2 | 2:22:35.0 | 0:52:14.9 | 61 | 2:35:39.8 | 68 | 4:13:40.9 | 75 | ||
75 | diplom | 717 | ZIMARE Franziska | 1966 | SG Klotzsche | 12. / D 51 | 4:58:29.4 | 2:29:11.2 | 0:49:08.4 | 47 | 2:30:52.5 | 61 | 4:13:34.2 | 74 | ||
76 | diplom | 843 | SCHÖNHARDT Elke | 1974 | TuS Neukölln Berlin | 8. / D 41 | 4:59:48.2 | 2:30:30.0 | 0:54:20.8 | 72 | 2:39:18.3 | 73 | 4:17:23.9 | 76 | ||
77 | diplom | 444 | HALFTER Sybille | 1957 | SG Adelsberg | 5. / D 61 | 5:00:00.7 | 2:30:42.4 | 0:52:22.7 | 62 | 2:42:00.3 | 76 | 4:17:48.2 | 77 | ||
78 | diplom | 1235 | SMITH Danielle | 1962 | Sci club Trezzone | 13. / D 56 | 5:02:04.5 | 2:32:46.3 | 0:58:41.0 | 88 | 2:45:51.8 | 80 | 4:21:49.0 | 78 | ||
79 | diplom | 607 | COUTURE Madeleine | 1953 | AMSFQ | 2. / D 66 | 5:04:32.9 | 2:35:14.7 | 1:00:53.5 | 98 | 2:50:54.8 | 87 | 4:22:32.5 | 80 | ||
80 | diplom | 5072 | LÄGER Gerlind | 1962 | Dresdner Skieverein | 14. / D 56 | 5:06:06.8 | 2:36:48.5 | 0:58:40.7 | 87 | 2:47:26.8 | 82 | 4:22:08.2 | 79 | ||
81 | diplom | 860 | OVERKOTT Clara | 1989 | --- | 15. / D 21 | 5:06:12.9 | 2:36:54.7 | 0:57:55.5 | 81 | 2:49:03.6 | 83 | 4:24:22.7 | 81 | ||
82 | diplom | 595 | AKISHINA Liubov | 1956 | Russkii dvor | 6. / D 61 | 5:06:17.3 | 2:36:59.0 | 1:00:18.7 | 95 | 2:53:09.1 | 88 | 4:27:42.7 | 85 | ||
83 | diplom | 426 | OISETH Trine | 1960 | --- | 15. / D 56 | 5:06:42.8 | 2:37:24.5 | 0:55:25.0 | 80 | 2:45:40.1 | 79 | 4:26:15.0 | 83 | ||
84 | diplom | 5028 | GROßE Anke | 1965 | Hohburger Sportverein | 13. / D 51 | 5:07:37.8 | 2:38:19.5 | 0:55:22.5 | 79 | 2:46:04.8 | 81 | 4:24:27.7 | 82 | ||
85 | diplom | 598 | HIRSCH Susann | 1971 | --- | 16. / D 46 | 5:11:31.8 | 2:42:13.6 | 0:58:46.0 | 89 | 2:50:31.1 | 85 | 4:27:09.7 | 84 | ||
86 | diplom | 1246 | BURCKHARDT Birgit | 1969 | SV Robotron | 17. / D 46 | 5:11:40.9 | 2:42:22.7 | 0:55:10.0 | 78 | 2:50:23.8 | 84 | 4:28:36.5 | 86 | ||
87 | diplom | 415 | MÖBIUS Annett | 1963 | Hohburger SV 1990 | 16. / D 56 | 5:13:04.3 | 2:43:46.1 | 0:53:04.2 | 66 | 2:38:38.5 | 72 | 4:28:56.7 | 87 | ||
88 | diplom | 3346 | JAKOVUORI Tuula | 1976 | Tampere Marathon Club | 9. / D 41 | 5:17:21.3 | 2:48:03.1 | 1:00:12.0 | 94 | 2:56:36.9 | 93 | 4:34:33.2 | 91 | ||
89 | diplom | 457 | SINGER Sabine | 1967 | TV Refrath | 14. / D 51 | 5:17:33.3 | 2:48:15.1 | 0:59:00.5 | 91 | 2:50:36.3 | 86 | 4:31:23.2 | 88 | ||
90 | diplom | 460 | WEIMER Katharina | 1977 | MRRC München | 10. / D 41 | 5:17:34.6 | 2:48:16.3 | 1:02:23.5 | 103 | 2:55:43.1 | 91 | 4:34:03.7 | 90 | ||
91 | diplom | 958 | ARTEL Karin | 1976 | Sporttravel Estonia | 11. / D 41 | 5:18:36.2 | 2:49:18.0 | 1:02:34.0 | 105 | 2:56:02.6 | 92 | 4:33:43.7 | 89 | ||
92 | diplom | 482 | WEISER Sindy | 1980 | --- | 5. / D 36 | 5:20:15.1 | 2:50:56.8 | 1:01:43.5 | 101 | 2:53:33.6 | 89 | 4:37:32.0 | 93 | ||
93 | diplom | 422 | JARDON-DIDEBERG Marie | 1958 | --- | 7. / D 61 | 5:22:45.2 | 2:53:27.0 | 1:04:22.5 | 111 | 3:04:27.1 | 104 | 4:42:28.8 | 97 | ||
94 | diplom | 838 | PFISTER Cinzia | 1991 | --- | 16. / D 21 | 5:22:46.3 | 2:53:28.1 | 0:59:46.5 | 93 | 2:53:56.8 | 90 | 4:35:09.7 | 92 | ||
95 | diplom | 303 | ZOBEL Katharina | 1978 | FC SP | 12. / D 41 | 5:23:31.8 | 2:54:13.6 | 1:02:59.5 | 109 | 2:57:49.6 | 96 | 4:38:54.7 | 95 | ||
96 | diplom | 610 | LINNAINMAA Tiina | 1964 | --- | 15. / D 51 | 5:23:55.5 | 2:54:37.3 | 1:12:19.8 | 130 | 3:09:44.2 | 112 | 4:43:28.5 | 100 | ||
97 | diplom | 479 | ITTMANN Irene | 1974 | Vasa Sport | 13. / D 41 | 5:24:39.2 | 2:55:21.0 | 0:58:10.7 | 82 | 2:58:50.9 | 98 | 4:38:24.2 | 94 | ||
98 | diplom | 729 | OMERZU Nevenka Beba | 1954 | SLOVENIJA MARATON TEAM | 8. / D 61 | 5:25:57.1 | 2:56:38.9 | 1:01:43.5 | 101 | 3:00:40.1 | 102 | 4:42:40.5 | 98 | ||
99 | diplom | 1018 | NÄGER-SCHÖBERL Ricarda | 1957 | TSV Flossenbürg | 9. / D 61 | 5:25:59.5 | 2:56:41.3 | 0:58:34.8 | 85 | 2:57:08.4 | 94 | 4:39:14.5 | 96 | ||
100 | diplom | 329 | DÜRICHEN Annett | 1969 | --- | 18. / D 46 | 5:27:28.3 | 2:58:10.1 | 1:01:33.5 | 99 | 2:59:32.4 | 101 | 4:42:58.8 | 99 |