Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 11 km | # | 15 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 501 | SIEGEL Jonas | 1991 | WSV Schönsee | 1. / H21 | 1:15:21.6 | 0:00:00.0 | 0:36:11.5 | 1 | 0:49:09.7 | 1 | ||
2 | diplom | 526 | SLECHTA Daniel | 1976 | Fischer Racing Team | 1. / H41 | 1:15:28.3 | 0:00:06.7 | 0:36:16.7 | 2 | 0:49:10.0 | 2 | ||
3 | diplom | 506 | FRÄSDORF Michel | 2000 | Skiverein Hasselfelde | 1. / JunH | 1:17:44.4 | 0:02:22.8 | 0:37:15.5 | 3 | 0:50:49.0 | 3 | ||
4 | diplom | 523 | KUCHL Johannes | 2002 | Löffler-Skadi Loppet Team | 1. / J17H | 1:17:58.3 | 0:02:36.7 | 0:37:32.0 | 4 | 0:51:05.5 | 4 | ||
5 | diplom | 535 | FALK Stefan | 1997 | SC Großberg | 2. / H21 | 1:19:54.8 | 0:04:33.2 | 0:37:32.8 | 5 | 0:51:37.2 | 5 | ||
6 | diplom | 517 | PLIESCHNEGGER Florian | 2000 | SK Rottenmann | 2. / JunH | 1:22:08.3 | 0:06:46.7 | 0:39:55.7 | 9 | 0:54:05.2 | 7 | ||
7 | diplom | 511 | REICHELT Arvid | 2002 | Skiklub Dresden Niedersedlitz | 2. / J17H | 1:22:26.3 | 0:07:04.7 | 0:38:22.2 | 6 | 0:52:56.2 | 6 | ||
8 | diplom | 533 | SVARC Martin | 1994 | Ski klub Jablonec | 3. / H21 | 1:24:55.1 | 0:09:33.5 | 0:39:09.7 | 7 | 0:54:06.0 | 8 | ||
9 | diplom | 508 | HARTMANN Till | 2001 | SC Rückershausen/SAUERLAND SKI TEAM | 3. / J17H | 1:25:00.8 | 0:09:39.2 | 0:40:22.0 | 10 | 0:55:30.0 | 10 | ||
10 | diplom | 701 | WERDER Patrick | 1996 | TSG Backnang Ski | 4. / H21 | 1:25:08.8 | 0:09:47.2 | 0:41:04.0 | 14 | 0:56:27.7 | 14 | ||
11 | diplom | 514 | DANKL Markus | 2000 | Skimarathon Team Austria | 3. / JunH | 1:25:19.1 | 0:09:57.5 | 0:40:30.0 | 11 | 0:56:07.0 | 13 | ||
12 | diplom | 516 | HÖGL Stefan | 1989 | Team Icehosue Bayreuth | 5. / H21 | 1:26:04.3 | 0:10:42.7 | 0:40:36.8 | 12 | 0:55:59.2 | 11 | ||
13 | diplom | 524 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Ottica Mottes | 1. / H46 | 1:26:14.8 | 0:10:53.2 | 0:40:44.3 | 13 | 0:56:05.0 | 12 | ||
14 | diplom | 509 | FROHMADER Paul | 1999 | WSV Weissenstadt | 4. / JunH | 1:26:16.1 | 0:10:54.5 | 0:39:55.2 | 8 | 0:54:59.5 | 9 | ||
15 | diplom | 538 | WEIHER Stefan | 1979 | Tsv Buching | 1. / H36 | 1:26:22.1 | 0:11:00.5 | 0:41:35.3 | 15 | 0:56:30.2 | 15 | ||
16 | diplom | 628 | MUELLER Geri | 1964 | SC Immenstadt /Team Madshus | 1. / H51 | 1:27:25.8 | 0:12:04.2 | 0:41:59.8 | 18 | 0:57:26.0 | 18 | ||
17 | diplom | 658 | DEICKE Sebastian | 1983 | WSV Elbingerode | 2. / H36 | 1:27:42.1 | 0:12:20.5 | 0:41:38.0 | 16 | 0:56:56.7 | 17 | ||
18 | diplom | 627 | LAUBER Frank | 1964 | VfL Bad Berleburg/SAUERLAND SKI TEAM | 2. / H51 | 1:27:45.6 | 0:12:24.0 | 0:41:41.5 | 17 | 0:56:36.0 | 16 | ||
19 | diplom | 547 | PESTA Roman | 1968 | SKI Klub Lenora | 3. / H51 | 1:27:57.1 | 0:12:35.5 | 0:42:43.0 | 23 | 0:58:30.0 | 22 | ||
20 | diplom | 681 | JILEK Petr | 1981 | Medic Dream Team | 3. / H36 | 1:28:35.0 | 0:13:13.4 | 0:42:39.7 | 21 | 0:58:41.5 | 24 | ||
21 | diplom | 733 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 4. / H51 | 1:28:44.1 | 0:13:22.5 | 0:42:14.3 | 20 | 0:57:41.0 | 19 | ||
22 | diplom | 527 | KOUŘÍK Pavel | 1993 | TJ Sokol Díly | 6. / H21 | 1:29:40.3 | 0:14:18.7 | 0:42:42.8 | 22 | 0:58:13.0 | 20 | ||
23 | diplom | 640 | MAKOSCH Jens | 1970 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2. / H46 | 1:30:04.9 | 0:14:43.2 | 0:43:32.8 | 27 | 0:59:33.5 | 25 | ||
24 | diplom | 598 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi Loppet Team | 5. / H51 | 1:30:13.1 | 0:14:51.5 | 0:42:43.8 | 24 | 0:58:30.0 | 21 | ||
25 | diplom | 544 | ASCHENBRENNER Rolf | 1988 | SV Lokomotive Arnbruck | 1. / H31 | 1:30:27.1 | 0:15:05.5 | 0:42:09.5 | 19 | 0:58:32.2 | 23 | ||
26 | diplom | 540 | RENNER Viktor | 1969 | TSV Mönchröden | 3. / H46 | 1:30:38.6 | 0:15:17.0 | 0:43:45.0 | 28 | 1:00:16.0 | 28 | ||
27 | diplom | 725 | RIEXINGER Jochen | 1983 | SZ Römerstein | 4. / H36 | 1:32:10.4 | 0:16:48.8 | 0:43:25.3 | 25 | 1:00:00.2 | 26 | ||
28 | diplom | 638 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 6. / H51 | 1:32:13.6 | 0:16:52.0 | 0:44:34.3 | 31 | 1:01:02.7 | 30 | ||
29 | diplom | 507 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche e.V. | 7. / H21 | 1:32:43.3 | 0:17:21.7 | 0:44:03.3 | 29 | 1:00:46.2 | 29 | ||
30 | diplom | 612 | FISCHER Lorenz | 1993 | Ski Club Prien am Chiemsee | 8. / H21 | 1:32:45.4 | 0:17:23.7 | 0:43:30.8 | 26 | 1:00:00.2 | 27 | ||
31 | diplom | 539 | HALFAR Thomas | 1969 | SV Arnbruck | 4. / H46 | 1:32:55.1 | 0:17:33.5 | 0:44:24.3 | 30 | 1:01:26.7 | 31 | ||
32 | diplom | 597 | EBNER Ronny | 1982 | Löffler-Skadi Loppet Team | 5. / H36 | 1:33:04.6 | 0:17:43.0 | 0:45:36.3 | 38 | 1:01:42.5 | 32 | ||
33 | diplom | 515 | MAIER Viktor | 1957 | TSV Mönchröden | 1. / H61 | 1:33:15.0 | 0:17:53.4 | 0:45:16.0 | 35 | 1:01:52.7 | 33 | ||
34 | diplom | 518 | DIETZE Albrecht | 1968 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 7. / H51 | 1:34:41.1 | 0:19:19.5 | 0:45:07.0 | 34 | 1:02:04.2 | 34 | ||
35 | diplom | 534 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | Ski klub Jablonec | 9. / H21 | 1:34:55.9 | 0:19:34.3 | 0:45:32.8 | 37 | 1:03:19.5 | 40 | ||
36 | diplom | 667 | DURDEL Marcel | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / J17H | 1:35:08.9 | 0:19:47.3 | 0:44:53.5 | 32 | 1:02:13.5 | 36 | ||
37 | diplom | 537 | MEISCHNER Rene | 1975 | SC Norweger Annaberg | 2. / H41 | 1:35:20.1 | 0:19:58.5 | 0:45:49.8 | 40 | 1:02:55.2 | 37 | ||
38 | diplom | 684 | KUPFER Erik | 2000 | SV Trebsen | 5. / JunH | 1:35:28.9 | 0:20:07.3 | 0:45:03.3 | 33 | 1:02:12.8 | 35 | ||
39 | diplom | 657 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche e.V. | 5. / H46 | 1:35:32.4 | 0:20:10.8 | 0:45:36.5 | 39 | 1:02:59.5 | 38 | ||
40 | diplom | 802 | KÄMMLER Robert | 1989 | SV Tanne Thalheim | 10. / H21 | 1:36:02.6 | 0:20:41.0 | 0:46:42.5 | 49 | 1:03:26.3 | 42 | ||
41 | diplom | 631 | VESELY Jan | 2002 | TJ LO Zdar nad Sazavou | 5. / J17H | 1:36:09.7 | 0:20:48.1 | 0:46:31.8 | 43 | 1:03:00.2 | 39 | ||
42 | diplom | 719 | SCHAUB Frank | 1961 | Rhöner WSV | 1. / H56 | 1:36:31.9 | 0:21:10.3 | 0:46:31.8 | 43 | 1:03:38.5 | 43 | ||
43 | diplom | 704 | CIPRIAN Fausto | 1978 | SPORT AUER Obertilliach | 3. / H41 | 1:36:45.6 | 0:21:24.0 | 0:46:59.3 | 51 | 1:04:02.3 | 48 | ||
44 | diplom | 641 | WERNER Rico | 1985 | Skiteam Pirna | 2. / H31 | 1:36:53.8 | 0:21:32.2 | 0:45:24.8 | 36 | 1:03:23.5 | 41 | ||
45 | diplom | 504 | SCHMIDT André | 1969 | --- | 6. / H46 | 1:37:08.4 | 0:21:46.8 | 0:47:34.8 | 54 | 1:04:53.3 | 51 | ||
46 | diplom | 748 | PRIBYL Elias | 2005 | Ski Sokol Stachy | 1. / J15H | 1:37:10.8 | 0:21:49.2 | 0:46:57.5 | 50 | 1:04:54.5 | 52 | ||
47 | diplom | 645 | HEIDRICH Lucas | 1999 | Ski-Verein Triebes e.V. | 6. / JunH | 1:37:15.9 | 0:21:54.3 | 0:46:12.0 | 42 | 1:03:40.0 | 44 | ||
48 | diplom | 600 | MEDERER Josef | 1953 | SCMK Hirschau | 1. / H66 | 1:37:16.4 | 0:21:54.8 | 0:46:40.0 | 47 | 1:03:59.5 | 45 | ||
49 | diplom | 686 | PREUKSCHAT Sven colin | 1984 | Rasierte Haxe Innsbruck | 3. / H31 | 1:37:50.1 | 0:22:28.5 | 0:46:34.3 | 45 | 1:04:01.2 | 47 | ||
50 | diplom | 659 | REICHELT Nico | 1976 | --- | 4. / H41 | 1:38:05.1 | 0:22:43.5 | 0:47:16.3 | 52 | 1:05:05.0 | 54 | ||
51 | diplom | 804 | DÖRNER Matti | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 1. / J16H | 1:38:37.6 | 0:23:16.0 | 0:46:06.8 | 41 | 1:04:34.5 | 50 | ||
52 | diplom | 542 | KONIECZNY Knut | 1960 | SV TU Ilmenau | 2. / H56 | 1:38:38.1 | 0:23:16.5 | 0:46:41.3 | 48 | 1:04:00.3 | 46 | ||
53 | diplom | 532 | MACHACEK Karel | 1968 | Rockplast Rovansko | 8. / H51 | 1:38:55.9 | 0:23:34.3 | 0:47:40.0 | 55 | 1:05:20.5 | 55 | ||
54 | diplom | 655 | THIEL Frank | 1963 | --- | 3. / H56 | 1:38:57.6 | 0:23:36.0 | 0:47:17.5 | 53 | 1:05:04.5 | 53 | ||
55 | diplom | 647 | WEISER Andreas | 1981 | Ski-Verein Triebes e.V. | 6. / H36 | 1:40:01.1 | 0:24:39.5 | 0:48:44.0 | 62 | 1:06:52.0 | 61 | ||
56 | diplom | 691 | SCHÄFER Leon | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 6. / J17H | 1:40:15.1 | 0:24:53.5 | 0:46:39.5 | 46 | 1:04:33.7 | 49 | ||
57 | diplom | 690 | HOFSTÄTTER Josef | 1963 | Eisbär nordic team | 4. / H56 | 1:40:16.1 | 0:24:54.5 | 0:48:05.0 | 57 | 1:05:56.5 | 57 | ||
58 | diplom | 709 | TROMMER Michael | 1975 | Skiclub Schwandorf | 5. / H41 | 1:40:21.6 | 0:25:00.0 | 0:47:44.0 | 56 | 1:05:22.0 | 56 | ||
59 | diplom | 662 | VOGT Matthias | 1967 | SC Kottmar | 9. / H51 | 1:40:26.9 | 0:25:05.3 | 0:48:06.0 | 58 | 1:06:39.0 | 60 | ||
60 | diplom | 716 | HEIN Sergej | 1961 | Heimbach-Weiss 2000 e.V. | 5. / H56 | 1:40:35.4 | 0:25:13.8 | 0:49:24.8 | 68 | 1:07:36.8 | 67 | ||
61 | diplom | 614 | DUBA Peter | 1954 | SV-Tanne Thalheim | 2. / H61 | 1:40:53.1 | 0:25:31.5 | 0:48:34.0 | 59 | 1:06:23.3 | 59 | ||
62 | diplom | 531 | FISNAR Jan | 1954 | Vltava Fund Ski team | 3. / H61 | 1:40:55.6 | 0:25:34.0 | 0:49:46.8 | 72 | 1:07:43.8 | 68 | ||
63 | diplom | 650 | KRÁLOVEC Jiří | 1951 | WSV SCHOENSEE | 2. / H66 | 1:41:22.4 | 0:26:00.8 | 0:48:34.3 | 60 | 1:06:19.0 | 58 | ||
64 | diplom | 702 | WERDER Gerhard | 1968 | TSG Backnang Ski | 10. / H51 | 1:42:08.1 | 0:26:46.5 | 0:49:11.5 | 67 | 1:07:21.2 | 65 | ||
65 | diplom | 749 | REICHEL Hannes | 1951 | TSV 1872 Pobershau | 3. / H66 | 1:42:42.1 | 0:27:20.5 | 0:49:58.8 | 74 | 1:08:07.0 | 69 | ||
66 | diplom | 729 | LEBEDEV Andrej | 1963 | SV Finsterau | 6. / H56 | 1:42:59.9 | 0:27:38.3 | 0:49:27.8 | 69 | 1:08:21.8 | 70 | ||
67 | diplom | 545 | ENGELHARDT Wilhelm | 1971 | WSV RAMSAU AM DACHSTEIN | 7. / H46 | 1:43:05.6 | 0:27:44.0 | 0:49:43.3 | 71 | 1:08:44.3 | 72 | ||
68 | diplom | 675 | SCHÄFER Arne | 2004 | SG Klotzsche e.V. | 2. / J15H | 1:43:11.6 | 0:27:50.0 | 0:48:53.5 | 65 | 1:07:15.0 | 63 | ||
69 | diplom | 663 | KAUL Vincent | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 7. / J17H | 1:43:48.9 | 0:28:27.3 | 0:49:06.8 | 66 | 1:09:21.8 | 76 | ||
70 | diplom | 635 | BAIER Manfred | 1963 | WSV-DJK Rastbüchl | 7. / H56 | 1:44:13.1 | 0:28:51.5 | 0:48:41.3 | 61 | 1:07:33.5 | 66 | ||
71 | diplom | 623 | BRÜCKL Werner | 1973 | WSV-DJK Rasrbüchl | 8. / H46 | 1:44:16.6 | 0:28:55.0 | 0:48:52.0 | 64 | 1:07:14.2 | 62 | ||
72 | diplom | 664 | DAUBNER Torsten | 1964 | LAC Erdgas Chemnitz | 11. / H51 | 1:45:01.9 | 0:29:40.3 | 0:49:37.8 | 70 | 1:08:38.5 | 71 | ||
73 | diplom | 513 | NEUGIRG Jörg | 1980 | SV Schönkirch | 7. / H36 | 1:45:13.4 | 0:29:51.8 | 0:50:17.3 | 76 | 1:09:15.8 | 75 | ||
74 | diplom | 877 | SIEGEL Bruno | 2003 | --- | 2. / J16H | 1:45:17.4 | 0:29:55.8 | 0:51:08.5 | 80 | 1:09:08.8 | 74 | ||
75 | diplom | 625 | MÜLLER Jens | 1968 | TSV Leuna e.V. | 12. / H51 | 1:45:52.9 | 0:30:31.3 | 0:48:47.8 | 63 | 1:07:19.8 | 64 | ||
76 | diplom | 610 | UNGETHÜM Jörg | 1976 | Ski-Club Carlsfeld | 6. / H41 | 1:45:55.6 | 0:30:34.0 | 0:49:53.0 | 73 | 1:09:07.0 | 73 | ||
77 | diplom | 699 | SCHÖFERLE Andreas | 1961 | SC Rettenberg | 8. / H56 | 1:46:01.9 | 0:30:40.3 | 0:50:38.0 | 78 | 1:09:57.5 | 78 | ||
78 | diplom | 633 | MÜNZBERG Marcel | 1996 | SV Grün -Weiß - Pirna | 11. / H21 | 1:46:28.7 | 0:31:07.1 | 0:51:17.0 | 82 | 1:10:30.3 | 81 | ||
79 | diplom | 651 | PÖHLMANN Gunnar | 1974 | Ski-Club Lauf | 7. / H41 | 1:46:43.9 | 0:31:22.3 | 0:51:09.8 | 81 | 1:10:09.3 | 80 | ||
80 | diplom | 695 | GOROGRANZ Björn | 1977 | SV Grün-Weiß Pirna | 8. / H41 | 1:46:57.4 | 0:31:35.8 | 0:50:46.0 | 79 | 1:10:05.0 | 79 | ||
81 | diplom | 604 | BROSZINSKI Nils | 1995 | WSV Elbingerode | 12. / H21 | 1:47:04.7 | 0:31:43.1 | 0:50:04.0 | 75 | 1:09:39.5 | 77 | ||
82 | diplom | 740 | MARCHETTI Simone | 1998 | SKI CLUB Levanna | 13. / H21 | 1:47:14.2 | 0:31:52.6 | 0:51:48.8 | 83 | 1:10:41.3 | 82 | ||
83 | diplom | 703 | GOERITZ Klaus-Dieter | 1951 | SC-Buntenbock | 4. / H66 | 1:48:34.2 | 0:33:12.6 | 0:51:51.8 | 84 | 1:11:58.0 | 85 | ||
84 | diplom | 630 | ZWICKEL Thomas | 1970 | --- | 9. / H46 | 1:48:40.6 | 0:33:19.0 | 0:53:37.0 | 93 | 1:12:31.5 | 87 | ||
85 | diplom | 736 | DEGEN Vitali | 1966 | --- | 13. / H51 | 1:48:54.4 | 0:33:32.8 | 0:50:34.5 | 77 | 1:11:03.8 | 83 | ||
86 | diplom | 606 | SCHWENDINGER Gernot | 1970 | SV Sulzberg | 10. / H46 | 1:49:05.9 | 0:33:44.3 | 0:52:16.5 | 85 | 1:12:22.8 | 86 | ||
87 | diplom | 879 | SCHMITT Karlheinz | 1944 | SC Moosham | 1. / H71 | 1:49:22.6 | 0:34:01.0 | 0:53:36.0 | 92 | 1:13:11.1 | 89 | ||
88 | diplom | 743 | KOWALZIG Björn | 1981 | --- | 8. / H36 | 1:49:30.4 | 0:34:08.8 | 0:52:32.3 | 86 | 1:11:09.0 | 84 | ||
89 | diplom | 851 | REISNER Markus | 1999 | SC Buntenbock | 7. / JunH | 1:49:53.9 | 0:34:32.3 | 0:53:17.5 | 89 | 1:12:58.8 | 88 | ||
90 | diplom | 621 | OTT Jörg | 1974 | Ski Club Prien am Chiemsee | 9. / H41 | 1:50:17.2 | 0:34:55.6 | 0:53:40.3 | 94 | 1:13:33.8 | 90 | ||
91 | diplom | 665 | MEDACK Arthur | 2004 | Skiverein Flügelradbaude | 3. / J15H | 1:50:36.2 | 0:35:14.6 | 0:53:15.8 | 88 | 1:13:37.0 | 91 | ||
92 | diplom | 652 | BAUMANN Werner | 1967 | TV Weitnau | 14. / H51 | 1:50:57.9 | 0:35:36.3 | 0:53:32.8 | 91 | 1:14:19.3 | 95 | ||
93 | diplom | 676 | KOCH Wilhelm | 2005 | ESV Nassau | 4. / J15H | 1:52:16.7 | 0:36:55.1 | 0:53:14.3 | 87 | 1:13:46.5 | 92 | ||
94 | diplom | 607 | MICHAEL Jörg | 1975 | Lamilux | 10. / H41 | 1:52:18.9 | 0:36:57.3 | 0:54:00.8 | 97 | 1:14:26.8 | 96 | ||
95 | diplom | 530 | FISNAR Jiri | 1950 | Vltava Fund Ski team | 5. / H66 | 1:52:46.7 | 0:37:25.1 | 0:55:21.3 | 101 | 1:16:18.8 | 99 | ||
96 | diplom | 654 | REICHEL Bernd | 1949 | TSV 1872 Pobershau | 6. / H66 | 1:52:56.9 | 0:37:35.3 | 0:54:19.0 | 98 | 1:14:54.0 | 97 | ||
97 | diplom | 688 | HERLING Sven | 1972 | SAUERLAND SKI TEAM | 11. / H46 | 1:53:27.4 | 0:38:05.8 | 0:53:49.5 | 96 | 1:15:06.5 | 98 | ||
98 | diplom | 696 | BACHMANN Uwe | 1966 | FSV Rempesgrün | 15. / H51 | 1:53:42.1 | 0:38:20.5 | 0:53:32.0 | 90 | 1:14:04.8 | 94 | ||
99 | diplom | 869 | VAVRA Lumir | 1965 | LK Valum Pro Frenstat | 16. / H51 | 1:53:52.9 | 0:38:31.3 | 0:53:41.5 | 95 | 1:14:02.8 | 93 | ||
100 | diplom | 727 | EIGNER Marco | 1971 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 12. / H46 | 1:54:12.2 | 0:38:50.6 | 0:54:55.3 | 99 | 1:16:46.0 | 101 |