Valtické cyklobranní Kooperativy

MTB
DÁTUM :17.9.2011 MIESTO :Valtice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 434 detail pretekára BROKEŠ Rostislav CZE 1995 OKNOPLAST ŠUMPERK 1. /  Kadeti 14-16 let 0:52:57.7 0:00:00.0
2 509 detail pretekára DOLEŽAL Václav CZE 1996 NISSAN Dolák 2. /  Kadeti 14-16 let 0:53:20.7 0:00:23.0
3 407 detail pretekára VOSÁTKA Tomáš CZE 1982 RockMachine - Cyklomax 1. /  Muži 0:53:44.5 0:00:46.8
4 926 detail pretekára FRÍBORT Fábio SVK 1990 SVK 2. /  Muži 0:53:59.7 0:01:02.0
5 555 detail pretekára ŠMERDA Daniel CZE 1995 --- 3. /  Kadeti 14-16 let 0:54:25.8 0:01:28.1
6 581 detail pretekára HILŠER Miroslav CZE 1994 Dolany 3. /  Muži 0:55:20.4 0:02:22.7
7 405 detail pretekára FEJFÁREK Tomáš  CZE 1983 Cyklobulf 4. /  Muži 0:55:46.0 0:02:48.3
8 902 detail pretekára KOUKAL Filip CZE 1997 Moravec Merida Czech MTB Team 4. /  Kadeti 14-16 let 0:56:39.3 0:03:41.6
9 611 detail pretekára NAVRKAL Michal CZE 1976 AZ papír 5. /  Muži 0:56:47.2 0:03:49.5
10 502 detail pretekára FIŠER Petr CZE 1995 --- 5. /  Kadeti 14-16 let 0:56:53.0 0:03:55.3
11 840 detail pretekára POPEK Lukáš CZE 1995 --- 6. /  Kadeti 14-16 let 0:58:12.2 0:05:14.5
12 503 detail pretekára TÁBORSKÝ Tomáš CZE 1995 Regal Bike Teplice 7. /  Kadeti 14-16 let 0:58:53.7 0:05:56.0
13 469 detail pretekára BÁRTA Martin CZE 1975 --- 6. /  Muži 0:58:54.1 0:05:56.4
14 833 detail pretekára SOLDÁN Martin CZE 1996 Novatop Lapierre 8. /  Kadeti 14-16 let 0:58:55.4 0:05:57.7
15 563 detail pretekára JANIK Petr CZE 1976 Lipnik nad Becvou 7. /  Muži 0:59:15.8 0:06:18.1
16 426 detail pretekára ŽÁK Radek CZE 1977 --- 8. /  Muži 0:59:21.9 0:06:24.2
17 799 detail pretekára SCHREIER David CZE 1971 Fenix Ski Team 9. /  Muži 0:59:21.9 0:06:24.2
18 871 detail pretekára MEDEK Filip CZE 1997 --- 9. /  Kadeti 14-16 let 1:00:13.5 0:07:15.8
19 572 detail pretekára PEJŠA Robert CZE 1995 Merida Biking Team 10. /  Kadeti 14-16 let 1:00:22.4 0:07:24.7
20 716 detail pretekára BAJGEROVÁ Nikola CZE 1997 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 1. /  Kadetky 14-16 let 1:00:58.2 0:08:00.5
21 532 detail pretekára BÍLEK Michal CZE 1994 Kroměříž 10. /  Muži 1:01:02.0 0:08:04.3
22 795 detail pretekára ŠEDĚNKA Ivan CZE 1965 --- 11. /  Muži 1:01:32.0 0:08:34.3
23 408 detail pretekára JANČÍK Miroslav CZE 1988 Drásal TEAM Holešov 12. /  Muži 1:01:53.8 0:08:56.1
24 443 detail pretekára FIALA Radim CZE 1995 Novatop Lapierre 11. /  Kadeti 14-16 let 1:02:35.2 0:09:37.5
25 839 detail pretekára POPEK Radek CZE 1969 --- 13. /  Muži 1:02:40.6 0:09:42.9
26 432 detail pretekára POSPÍŠIL Filip CZE 1995 Czech Kamuflage Team 12. /  Kadeti 14-16 let 1:02:48.9 0:09:51.2
27 830 detail pretekára ŘEHULKOVÁ Zuzana CZE 1983 --- 1. /  Ženy 1:02:53.3 0:09:55.6
28 612 detail pretekára ŠVÉDA Petr CZE 1973 AZ papír 14. /  Muži 1:02:54.0 0:09:56.3
29 691 detail pretekára JONÁŠOVÁ Anna CZE 1989 KEBEK Chomutov 2. /  Ženy 1:03:28.7 0:10:31.0
30 819 detail pretekára NEZVEDOVÁ Věra CZE 1998 CK mikulášek znojmo 2. /  Kadetky 14-16 let 1:03:40.1 0:10:42.4
31 841 detail pretekára PŘINOSIL Oldřich CZE 1976 --- 15. /  Muži 1:03:42.1 0:10:44.4
32 589 detail pretekára SEDLÁČKOVÁ Katka CZE 1987 CK PeMaP Přerov 3. /  Ženy 1:03:53.9 0:10:56.2
33 863 detail pretekára HETTYCH Marek CZE 1982 --- 16. /  Muži 1:04:11.5 0:11:13.8
34 474 detail pretekára BRABEC Michal CZE 1996 --- 13. /  Kadeti 14-16 let 1:04:15.6 0:11:17.9
35 453 detail pretekára KUBEŠ Rostislav CZE 1994 --- 17. /  Muži 1:04:18.8 0:11:21.1
36 483 detail pretekára ŠERTLEROVÁ Klára CZE 1997 --- 3. /  Kadetky 14-16 let 1:04:29.5 0:11:31.8
37 778 detail pretekára KLIMKOVÁ Adriana CZE 1997 --- 4. /  Kadetky 14-16 let 1:04:37.2 0:11:39.5
38 924 detail pretekára ŠÍMA Jakub CZE 1988 --- 18. /  Muži 1:04:38.2 0:11:40.5
39 590 detail pretekára ULRICH Antonín CZE 1976 --- 19. /  Muži 1:04:54.7 0:11:57.0
40 789 detail pretekára HOLEČEK Karel CZE 1967 Bike service Klecany MTB 20. /  Muži 1:04:57.7 0:12:00.0
41 655 detail pretekára MATOUŠKOVÁ Hana CZE 1995 eM SPORT Slaný 5. /  Kadetky 14-16 let 1:04:57.9 0:12:00.2
42 487 detail pretekára KROUTIL František CZE 1979 --- 21. /  Muži 1:05:02.3 0:12:04.6
43 489 detail pretekára ORSÁGOVÁ Kateřina CZE 1988 --- 4. /  Ženy 1:05:19.1 0:12:21.4
44 462 detail pretekára SOUKAL Miloslav CZE 1975 --- 22. /  Muži 1:05:29.2 0:12:31.5
45 542 detail pretekára BULÍN Jan CZE 1960 --- 23. /  Muži 1:05:44.9 0:12:47.2
46 667 detail pretekára POKORNÝ Roman CZE 1971 Bike One - hostujicí 24. /  Muži 1:05:56.0 0:12:58.3
47 797 detail pretekára NOVÁČEK Karel CZE 1998 ESENBÁCI 14. /  Kadeti 14-16 let 1:06:10.4 0:13:12.7
48 490 detail pretekára LOVEČEK Adam CZE 1996 chirex medical sport 15. /  Kadeti 14-16 let 1:06:19.2 0:13:21.5
49 592 detail pretekára BALÍKOVÁ Tereza CZE 1995 Kellys Bikeranch 6. /  Kadetky 14-16 let 1:06:25.2 0:13:27.5
50 784 detail pretekára JANA Horáková CZE 1985 černí koně 5. /  Ženy 1:06:26.0 0:13:28.3
51 881 detail pretekára JÍLEK Ondrej CZE 1999 --- 16. /  Kadeti 14-16 let 1:06:33.2 0:13:35.5
52 402 detail pretekára KUČERA Petr CZE 1975 CYKLOSPORT CHROPYNĚ KTM 25. /  Muži 1:06:38.2 0:13:40.5
53 774 detail pretekára BULÍN Jan CZE 1973 Škoda Auto 26. /  Muži 1:06:39.7 0:13:42.0
54 693 detail pretekára POULÍKOVÁ Tereza CZE 1997 Fenix Ski Team 7. /  Kadetky 14-16 let 1:06:53.7 0:13:56.0
55 890 detail pretekára JANDOVÁ Kateřina CZE 1997 --- 8. /  Kadetky 14-16 let 1:07:02.5 0:14:04.8
56 848 detail pretekára KNOPKOVÁ Denisa CZE 1998 VRV - Team 9. /  Kadetky 14-16 let 1:07:07.2 0:14:09.5
57 696 detail pretekára BOHUSLAV Pavel CZE 1969 --- 27. /  Muži 1:07:25.1 0:14:27.4
58 927 detail pretekára NOVÁKOVÁ Barbora CZE 1999 --- 10. /  Kadetky 14-16 let 1:07:38.5 0:14:40.8
59 869 detail pretekára GESCHEIDT Patrik CZE 1979 --- 28. /  Muži 1:07:42.5 0:14:44.8
60 882 detail pretekára BROŠTÍKOVÁ Jana CZE 1974 --- 6. /  Ženy 1:07:59.9 0:15:02.2
61 424 detail pretekára RINDTOVÁ Eva CZE 1965 skimb 7. /  Ženy 1:08:02.1 0:15:04.4
62 465 detail pretekára TRČKOVÁ Daniela CZE 1997 Commodum Valašská Bystřice 11. /  Kadetky 14-16 let 1:08:09.0 0:15:11.3
63 435 detail pretekára TRČKA Antonin CZE 1975 SKI CENTRUM ODRY 29. /  Muži 1:08:09.4 0:15:11.7
64 708 detail pretekára FRELICH Jaroslav CZE 1977 Flashbrake Vyškov 30. /  Muži 1:08:13.4 0:15:15.7
65 787 detail pretekára CINK Jan CZE 1999 --- 17. /  Kadeti 14-16 let 1:08:16.0 0:15:18.3
66 712 detail pretekára JAŠEK Pavel CZE 1968 --- 31. /  Muži 1:08:16.0 0:15:18.3
67 430 detail pretekára ZLATOHLÁVKOVÁ Lucie CZE 1990 --- 8. /  Ženy 1:08:31.3 0:15:33.6
68 484 detail pretekára FIGURA Lukáš CZE 1994 --- 32. /  Muži 1:08:32.3 0:15:34.6
69 494 detail pretekára NOVOTNÝ Radim CZE 1968 --- 33. /  Muži 1:08:39.4 0:15:41.7
70 445 detail pretekára KANIA Tomáš CZE 1995 --- 18. /  Kadeti 14-16 let 1:09:08.3 0:16:10.6
71 788 detail pretekára KYNČL Jan CZE 1997 --- 19. /  Kadeti 14-16 let 1:09:21.2 0:16:23.5
72 539 detail pretekára SEDLÁK Jiří CZE 1952 Blansko 34. /  Muži 1:10:48.8 0:17:51.1
73 909 detail pretekára HANUŠOVÁ Zuzana CZE 1983 --- 9. /  Ženy 1:11:01.1 0:18:03.4
74 561 detail pretekára TARABA Pavel CZE 1975 --- 35. /  Muži 1:11:02.6 0:18:04.9
75 883 detail pretekára ZEDNIK Vít CZE 1996 --- 20. /  Kadeti 14-16 let 1:11:12.5 0:18:14.8
76 411 detail pretekára LENC SEN Radan CZE 1958 ŠKODA Auto team 36. /  Muži 1:11:12.8 0:18:15.1
77 720 detail pretekára RAJSKÁ Lenka CZE 1989 --- 10. /  Ženy 1:11:21.6 0:18:23.9
78 887 detail pretekára LAFATA Miroslav CZE 1986 --- 37. /  Muži 1:11:27.0 0:18:29.3
79 586 detail pretekára RŮŽIČKA Martin CZE 1996 ŠSK Újezd nad Lesy 21. /  Kadeti 14-16 let 1:11:44.9 0:18:47.2
80 832 detail pretekára HODÁŇOVÁ Adéla CZE 1995 SK PRIMA Polička 12. /  Kadetky 14-16 let 1:11:45.8 0:18:48.1
81 912 detail pretekára PAZDEROVÁ Monika CZE 1985 --- 11. /  Ženy 1:11:58.5 0:19:00.8
82 804 detail pretekára FIALA Tomáš CZE 1986 --- 38. /  Muži 1:12:03.8 0:19:06.1
83 419 detail pretekára RYŠKA Jiří CZE 1962 Břeclav 39. /  Muži 1:12:17.7 0:19:20.0
84 824 detail pretekára VENHUDA Marian CZE 1966 --- 40. /  Muži 1:12:20.8 0:19:23.1
85 610 detail pretekára KEGLER Milan CZE 1962 --- 41. /  Muži 1:12:22.2 0:19:24.5
86 456 detail pretekára WITTNEROVÁ Bronislava CZE 1983 --- 12. /  Ženy 1:12:28.9 0:19:31.2
87 779 detail pretekára DVOŘÁKOVÁ Markéta CZE 1982 --- 13. /  Ženy 1:12:40.2 0:19:42.5
88 511 detail pretekára ŘEZÁČ František CZE 1966 skimb 42. /  Muži 1:12:54.1 0:19:56.4
89 413 detail pretekára BALÍK Jaromír CZE 1970 HOSTĚRADICE 43. /  Muži 1:13:13.9 0:20:16.2
90 849 detail pretekára ŠTURZA, KOCUR Filip, Prokop CZE 1945 --- 1. /  Tandemy 1:13:20.4 0:20:22.7
91 457 detail pretekára KUMR Ing.petr CZE 1966 --- 44. /  Muži 1:13:24.0 0:20:26.3
92 418 detail pretekára HÁJKOVÁ Lucie CZE 1986 --- 14. /  Ženy 1:13:25.8 0:20:28.1
93 556 detail pretekára MOTTL Lukáš CZE 1997 Catus Bike Team 22. /  Kadeti 14-16 let 1:13:27.6 0:20:29.9
94 458 detail pretekára KUMR Michal CZE 1995 MAPEI Cyklo Kaňkovský 23. /  Kadeti 14-16 let 1:13:43.1 0:20:45.4
95 575 detail pretekára ŘEZÁČ David CZE 1994 skimb 45. /  Muži 1:13:45.8 0:20:48.1
96 439 detail pretekára DUBEN Petr CZE 1969 --- 46. /  Muži 1:13:46.8 0:20:49.1
97 744 detail pretekára PAŠTIKA Miloslav CZE 1970 --- 47. /  Muži 1:13:52.3 0:20:54.6
98 897 detail pretekára BARTOŠ Martin CZE 1999 --- 24. /  Kadeti 14-16 let 1:13:55.0 0:20:57.3
99 535 detail pretekára HEJTMAN Miroslav CZE 1976 --- 48. /  Muži 1:13:55.3 0:20:57.6
100 579 detail pretekára LUGAR Jiří CZE 1964 --- 49. /  Muži 1:13:56.1 0:20:58.4