Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | plavání | # | D1 | # | cyklistika | # | D2 | # | běh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 57 | KOČAŘ Lukáš | 1992 | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 1. / Junioři 18-19 let | 0:55:10.2 | 0:00:00.0 | 08:42.0 [2] | 2 | 00:17.5 [2] | 1 | 29:19.2 [1] | 1 | 00:27.4 [20] | 1 | 16:24.1 [3] | 1 | |
2 | 92 | LEBEDA Václav | 1994 | ŠUMAVSKÝ TRIATLON | 1. / Dorostenci 16-17 let | 0:56:27.3 | 0:01:17.1 | 09:30.0 [8] | 8 | 00:19.4 [3] | 6 | 30:04.1 [4] | 6 | 00:22.0 [3] | 5 | 16:11.8 [1] | 2 | |
3 | 53 | KALUS Jiří | 1993 | EKOL TEAM o.s. | 2. / Junioři 18-19 let | 0:56:40.6 | 0:01:30.4 | 08:41.2 [1] | 1 | 00:21.3 [8] | 2 | 30:24.5 [7] | 2 | 00:27.1 [18] | 4 | 16:46.5 [4] | 3 | |
4 | 184 | KUKRLE Michael | 1994 | TRI KLUB LOŠTICE | 2. / Dorostenci 16-17 let | 0:57:18.8 | 0:02:08.6 | 09:32.7 [9] | 9 | 00:13.2 [1] | 5 | 29:46.8 [2] | 4 | 00:13.4 [1] | 2 | 17:32.7 [9] | 4 | |
5 | 83 | ZÁLESKÝ Milan | 1992 | FORT SMC | 3. / Junioři 18-19 let | 0:57:20.0 | 0:02:09.8 | 08:51.5 [3] | 3 | 00:19.4 [3] | 3 | 30:16.5 [6] | 3 | 00:24.5 [7] | 3 | 17:28.1 [8] | 5 | |
6 | 17 | ZAHÁLKA Matěj | 1993 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 4. / Junioři 18-19 let | 0:57:40.8 | 0:02:30.6 | 09:27.8 [6] | 6 | 00:28.4 [26] | 9 | 30:07.0 [5] | 7 | 00:25.0 [9] | 7 | 17:12.6 [5] | 6 | |
7 | 145 | BARTŮNĚK Václav | 1992 | OT SK SPORTPRESTIŽ | 5. / Junioři 18-19 let | 0:59:01.2 | 0:03:51.0 | 09:25.6 [5] | 5 | 00:24.1 [17] | 7 | 31:23.1 [11] | 9 | 00:26.6 [15] | 8 | 17:21.8 [6] | 7 | |
8 | 108 | VOLÁR Jan | 1992 | NOVÝ VĚK TRIATLONU | 6. / Junioři 18-19 let | 0:59:20.2 | 0:04:10.0 | 09:04.8 [4] | 4 | 00:22.6 [13] | 4 | 31:47.1 [14] | 11 | 00:29.3 [23] | 11 | 17:36.4 [10] | 8 | |
9 | 150 | JOSEF Jakub | 1994 | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 3. / Dorostenci 16-17 let | 0:59:30.1 | 0:04:19.9 | 10:25.9 [26] | 26 | 00:29.5 [29] | 27 | 31:46.5 [13] | 15 | 00:31.7 [25] | 14 | 16:16.5 [2] | 9 | |
10 | 153 | LUŽNÝ Filip | 1992 | TTC OLOMOUC | 7. / Junioři 18-19 let | 0:59:39.4 | 0:04:29.2 | 10:03.1 [19] | 19 | 00:23.8 [16] | 19 | 30:47.4 [8] | 10 | 00:28.8 [22] | 10 | 17:56.3 [11] | 10 | |
11 | 124 | KUNCL Šimon | 1995 | E-On triatlon team | 4. / Dorostenci 16-17 let | 0:59:53.2 | 0:04:43.0 | 09:33.9 [11] | 11 | 00:22.1 [12] | 8 | 29:56.3 [3] | 5 | 00:25.7 [10] | 6 | 19:35.2 [19] | 11 | |
12 | 47 | KUBÍN Martin | 1992 | EKOL TEAM o.s. | 8. / Junioři 18-19 let | 1:01:09.3 | 0:05:59.1 | 09:40.0 [15] | 15 | 00:21.9 [11] | 15 | 31:09.3 [9] | 8 | 00:41.0 [40] | 12 | 19:17.1 [18] | 12 | |
13 | 164 | SPÁLENSKÝ Robert | 1994 | OT SK SPORTPRESTIŽ | 5. / Dorostenci 16-17 let | 1:01:35.5 | 0:06:25.3 | 09:29.8 [7] | 7 | 00:29.3 [27] | 14 | 32:44.4 [21] | 17 | 00:47.6 [43] | 17 | 18:04.4 [12] | 13 | |
14 | 120 | ČULÍK Tomáš | 1995 | E-On triatlon team | 6. / Dorostenci 16-17 let | 1:01:38.0 | 0:06:27.8 | 10:16.7 [22] | 22 | 00:21.6 [10] | 21 | 32:00.6 [17] | 13 | 00:36.2 [33] | 15 | 18:22.9 [13] | 14 | |
15 | 183 | CHARVÁT Jiří | 1994 | TSK PRAHA | 7. / Dorostenci 16-17 let | 1:02:05.3 | 0:06:55.1 | 10:20.6 [24] | 24 | 00:26.1 [23] | 23 | 33:15.5 [24] | 23 | 00:35.9 [32] | 24 | 17:27.2 [7] | 15 | |
16 | 117 | MELICHÁREK Martin | 1995 | TK OSTRAVA | 8. / Dorostenci 16-17 let | 1:02:50.9 | 0:07:40.7 | 11:35.1 [36] | 36 | 00:32.8 [33] | 37 | 31:45.7 [12] | 21 | 00:22.7 [5] | 21 | 18:34.6 [14] | 16 | |
17 | 122 | KINC Lukáš | 1995 | E-On triatlon team | 9. / Dorostenci 16-17 let | 1:03:25.8 | 0:08:15.6 | 09:36.1 [14] | 14 | 00:20.3 [5] | 10 | 32:46.3 [22] | 16 | 00:33.2 [28] | 16 | 20:09.9 [26] | 17 | |
18 | 38 | HLAVÁČOVÁ Barbora | 1992 | ŠUMAVSKÝ TRIATLON | 1. / Juniorky 18-19 let | 1:03:35.0 | 0:08:24.8 | 09:35.7 [13] | 13 | 00:21.0 [7] | 11 | 33:28.0 [26] | 19 | 00:24.1 [6] | 19 | 19:46.2 [20] | 18 | |
19 | 3 | LANGHAMMER Jakub | 1992 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 9. / Junioři 18-19 let | 1:03:47.0 | 0:08:36.8 | 09:41.8 [16] | 16 | 00:29.3 [27] | 17 | 33:10.0 [23] | 18 | 00:28.3 [21] | 20 | 19:57.6 [22] | 19 | |
20 | 161 | PECHAR Matyáš | 1995 | OT SK SPORTPRESTIŽ | 10. / Dorostenci 16-17 let | 1:03:55.2 | 0:08:45.0 | 11:15.1 [34] | 34 | 00:43.2 [41] | 35 | 31:56.0 [16] | 22 | 00:56.0 [45] | 25 | 19:04.9 [16] | 20 | |
21 | 131 | VÍTŮ Martin | 1995 | E-On triatlon team | 11. / Dorostenci 16-17 let | 1:04:02.8 | 0:08:52.6 | 10:27.1 [27] | 27 | 00:20.5 [6] | 24 | 31:53.8 [15] | 14 | 00:25.9 [12] | 13 | 20:55.5 [30] | 21 | |
22 | 10 | HOŘEJŠÍ Kamila | 1992 | TC VANĚK J.H. | 2. / Juniorky 18-19 let | 1:04:17.7 | 0:09:07.5 | 09:35.1 [12] | 12 | 00:22.6 [13] | 12 | 33:28.5 [27] | 20 | 00:22.4 [4] | 18 | 20:29.1 [28] | 22 | |
23 | 110 | RUT Ondřej | 1992 | TK OSTRAVA | 10. / Junioři 18-19 let | 1:04:44.1 | 0:09:33.9 | 10:55.4 [29] | 29 | 00:25.6 [22] | 29 | 32:44.0 [20] | 24 | 00:31.5 [24] | 23 | 20:07.6 [25] | 23 | |
24 | 107 | VOZÁROVÁ Anna | 1993 | AUTHOR TUFO TI | 3. / Juniorky 18-19 let | 1:04:44.6 | 0:09:34.4 | 11:07.5 [31] | 31 | 00:26.1 [23] | 30 | 33:52.7 [29] | 29 | 00:27.2 [19] | 26 | 18:51.1 [15] | 24 | |
25 | 94 | KUČERA Vítězslav | 1993 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 11. / Junioři 18-19 let | 1:05:33.2 | 0:10:23.0 | 09:33.1 [10] | 10 | 00:24.7 [20] | 13 | 31:17.3 [10] | 12 | 00:26.2 [13] | 9 | 23:51.9 [39] | 25 | |
26 | 51 | VRZÁK Michal | 1992 | EKOL TEAM o.s. | 12. / Junioři 18-19 let | 1:05:42.7 | 0:10:32.5 | 10:07.4 [20] | 20 | 00:21.3 [8] | 20 | 33:38.2 [28] | 25 | 00:27.0 [17] | 22 | 21:08.8 [32] | 26 | |
27 | 166 | WALTER Jan | 1992 | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 13. / Junioři 18-19 let | 1:06:06.4 | 0:10:56.2 | 12:24.9 [41] | 41 | 00:46.3 [43] | 41 | 32:06.4 [18] | 26 | 00:41.3 [41] | 27 | 20:07.5 [24] | 27 | |
28 | 14 | VACHULKOVÁ Petra | 1993 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 4. / Juniorky 18-19 let | 1:06:26.9 | 0:11:16.7 | 09:44.8 [18] | 18 | 00:24.1 [17] | 16 | 35:16.9 [32] | 28 | 00:36.5 [35] | 29 | 20:24.6 [27] | 28 | |
29 | 25 | VÁCLAVÍK Lukáš | 1994 | BKP | 12. / Dorostenci 16-17 let | 1:06:33.5 | 0:11:23.3 | 13:34.3 [45] | 45 | 00:39.2 [39] | 44 | 32:34.3 [19] | 35 | 00:36.3 [34] | 35 | 19:09.4 [17] | 29 | |
30 | 77 | ZAHRADNÍČKOVÁ Marika | 1994 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 1. / Dorostenky 16-17 let | 1:06:52.4 | 0:11:42.2 | 10:24.2 [25] | 25 | 00:24.6 [19] | 25 | 35:39.3 [35] | 32 | 00:26.3 [14] | 32 | 19:58.0 [23] | 30 | |
31 | 185 | HURNÍK Ondřej | 1994 | TK OSTRAVA | 13. / Dorostenci 16-17 let | 1:07:23.3 | 0:12:13.1 | 11:37.8 [37] | 37 | 00:30.0 [30] | 36 | 33:53.7 [30] | 31 | 00:15.9 [2] | 30 | 21:05.9 [31] | 31 | |
32 | 75 | BERAN Lukáš | 1995 | SK OMT PARDUBICE | 14. / Dorostenci 16-17 let | 1:07:24.7 | 0:12:14.5 | 12:02.1 [40] | 40 | 00:38.0 [37] | 39 | 33:20.0 [25] | 30 | 00:39.5 [37] | 31 | 20:45.1 [29] | 32 | |
33 | 11 | SKUHROVÁ Tereza | 1994 | OT SK SPORTPRESTIŽ | 2. / Dorostenky 16-17 let | 1:08:06.5 | 0:12:56.3 | 09:42.4 [17] | 17 | 00:30.3 [32] | 18 | 35:12.0 [31] | 27 | 00:37.1 [36] | 28 | 22:04.7 [35] | 33 | |
34 | 129 | TŘEBICKÁ Alena | 1995 | E-On triatlon team | 3. / Dorostenky 16-17 let | 1:08:42.0 | 0:13:31.8 | 10:16.1 [21] | 21 | 00:25.3 [21] | 22 | 35:49.3 [36] | 33 | 00:26.8 [16] | 33 | 21:44.5 [33] | 34 | |
35 | 5 | OTTENSCHLÄGER Oto | 1995 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 15. / Dorostenci 16-17 let | 1:08:46.6 | 0:13:36.4 | 11:52.5 [39] | 39 | 00:52.4 [44] | 40 | 35:32.7 [33] | 37 | 00:39.8 [39] | 37 | 19:49.2 [21] | 35 | |
36 | 52 | KARNÁ Anna | 1995 | EKOL TEAM o.s. | 4. / Dorostenky 16-17 let | 1:11:01.0 | 0:15:50.8 | 10:18.8 [23] | 23 | 00:34.7 [34] | 26 | 35:38.8 [34] | 34 | 00:35.0 [30] | 34 | 23:53.7 [40] | 36 | |
37 | 123 | KOVANDOVÁ Martina | 1994 | E-On triatlon team | 5. / Dorostenky 16-17 let | 1:11:12.5 | 0:16:02.3 | 11:09.8 [32] | 32 | 00:27.3 [25] | 31 | 37:01.5 [39] | 39 | 00:33.8 [29] | 39 | 22:00.1 [34] | 37 | |
38 | 44 | KANIŠČEVOVÁ Kristýna | 1993 | SALIT SUMTEX | 5. / Juniorky 18-19 let | 1:11:15.7 | 0:16:05.5 | 10:32.1 [28] | 28 | 00:23.6 [15] | 28 | 36:53.8 [37] | 36 | 00:25.8 [11] | 36 | 23:00.4 [38] | 38 | |
39 | 147 | BŘEZNOVÁ Klára | 1993 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 6. / Juniorky 18-19 let | 1:12:35.7 | 0:17:25.5 | 11:43.6 [38] | 38 | 00:45.6 [42] | 38 | 37:33.1 [40] | 42 | 00:24.5 [7] | 42 | 22:08.9 [36] | 39 | |
40 | 103 | PROKOPOVÁ Daniela | 1994 | TJ BIŽUTERIE Jabl.N/Nisou | 6. / Dorostenky 16-17 let | 1:13:10.2 | 0:18:00.0 | 11:18.2 [35] | 35 | 00:37.8 [36] | 34 | 37:55.0 [41] | 41 | 00:31.7 [25] | 40 | 22:47.5 [37] | 40 | |
41 | 160 | PALIDEROVÁ Alena | 1994 | TK OSTRAVA | 7. / Dorostenky 16-17 let | 1:13:24.0 | 0:18:13.8 | 10:59.5 [30] | 30 | 00:38.9 [38] | 32 | 36:59.4 [38] | 38 | 00:32.3 [27] | 38 | 24:13.9 [41] | 41 | |
42 | 139 | VOJÍKOVÁ Vanda | 1995 | TJ SOKOL NOVÁ PAKA | 8. / Dorostenky 16-17 let | 1:17:03.1 | 0:21:52.9 | 11:14.2 [33] | 33 | 00:30.2 [31] | 33 | 38:05.7 [42] | 40 | 00:35.2 [31] | 41 | 26:37.8 [43] | 42 | |
43 | 157 | MOUDRÁ Veronika | 1993 | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 7. / Juniorky 18-19 let | 1:21:58.9 | 0:26:48.7 | 12:43.7 [44] | 44 | 00:39.7 [40] | 43 | 43:21.9 [46] | 45 | 00:51.9 [44] | 45 | 24:21.7 [42] | 43 | |
44 | 16 | KŘÍŽ Jiří | 1995 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 16. / Dorostenci 16-17 let | 1:22:18.7 | 0:27:08.5 | 13:58.4 [46] | 46 | 01:00.5 [45] | 46 | 39:42.0 [43] | 43 | 00:47.1 [42] | 43 | 26:50.7 [44] | 44 | |
45 | 159 | OLŠOVÁ Veronika | 1993 | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 8. / Juniorky 18-19 let | 1:25:24.2 | 0:30:14.0 | 12:41.2 [43] | 43 | 00:35.5 [35] | 42 | 42:08.0 [44] | 44 | 00:39.6 [38] | 44 | 29:19.9 [45] | 45 | |
46 | 55 | DIATKOVÁ Kristýna | 1994 | EKOL TEAM o.s. | 9. / Dorostenky 16-17 let | 1:28:20.2 | 0:33:10.0 | 12:41.1 [42] | 42 | 01:36.3 [46] | 45 | 43:01.7 [45] | 46 | 01:40.1 [46] | 46 | 29:21.0 [46] | 46 | |
--- | 33 | VÍTOVÁ Linda | 1993 | TSK PRAHA | . / Juniorky 18-19 let | DNF | --- | 10:12.9 [-] | --- | 10:41.2 [-] | --- | 45:27.6 [-] | --- | 45:56.8 [-] | --- | --- | --- | |
--- | 95 | KABRHEL Tomáš | 1992 | DTC LITOMYŠL | . / Junioři 18-19 let | DNF | --- | 08:45.2 [-] | --- | 09:08.1 [-] | --- | 39:28.2 [-] | --- | 40:08.1 [-] | --- | --- | --- | |
--- | 21 | SOUKUP Miroslav | 1995 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 71 | MAREŠOVÁ Jana | 1994 | SK SLAVIA PRAHA | . / Dorostenky 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 121 | KÁŠKOVÁ Niki | 1995 | E-On triatlon team | . / Dorostenky 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 133 | ČERVENKA Lukáš | 1995 | E-On triatlon team | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 134 | PĚCHOTA Radek | 1994 | E-On triatlon team | . / Dorostenci 16-17 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |