Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | plavání | # | D1 | # | cyklistika | # | D2 | # | běh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 86 | NOVÁK Lukáš | 1996 | TJ BIŽUTERIE Jabl.N/Nisou | 1. / st. žáci 14-15 let | 0:22:14.2 | 0:00:00.0 | 04:33.3 [7] | 7 | 00:19.8 [1] | 2 | 09:42.0 [2] | 1 | 00:25.3 [37] | 1 | 07:13.8 [1] | 1 | |
2 | 51 | DEISER Felix | 1997 | 1.SVG HOHE WAND | 2. / st. žáci 14-15 let | 0:22:31.9 | 0:00:17.7 | 04:30.0 [5] | 5 | 00:25.0 [2] | 3 | 09:43.4 [3] | 3 | 00:23.2 [32] | 3 | 07:30.3 [2] | 2 | |
3 | 8 | DIETRICH Jakub | 1996 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 3. / st. žáci 14-15 let | 0:22:41.4 | 0:00:27.2 | 04:18.2 [1] | 1 | 00:27.6 [3] | 1 | 09:54.2 [4] | 4 | 00:27.1 [42] | 4 | 07:34.3 [3] | 3 | |
4 | 16 | ŠVORC Michal | 1997 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 4. / st. žáci 14-15 let | 0:23:11.2 | 0:00:57.0 | 04:23.3 [2] | 2 | 00:32.6 [6] | 4 | 09:40.5 [1] | 2 | 00:24.1 [34] | 2 | 08:10.7 [15] | 4 | |
5 | 22 | ZADRAŽIL Lukáš | 1997 | E-On triatlon team | 5. / st. žáci 14-15 let | 0:23:26.5 | 0:01:12.3 | 04:29.5 [3] | 3 | 00:52.3 [35] | 12 | 10:02.7 [5] | 5 | 00:17.4 [5] | 5 | 07:44.6 [6] | 5 | |
6 | 23 | STRAKA Pavel | 1997 | E-On triatlon team | 6. / st. žáci 14-15 let | 0:23:36.1 | 0:01:21.9 | 04:30.7 [6] | 6 | 00:47.5 [31] | 8 | 10:17.5 [10] | 8 | 00:17.6 [6] | 8 | 07:42.8 [5] | 6 | |
7 | 21 | MACHÁČOVÁ Jana | 1996 | Triatlon klub Ostrava | 1. / st. žačky 14-15 let | 0:23:36.7 | 0:01:22.5 | 04:44.4 [13] | 13 | 00:32.2 [5] | 7 | 10:09.5 [8] | 7 | 00:16.8 [3] | 6 | 07:53.8 [8] | 7 | |
8 | 54 | PROKOP Tomáš | 1996 | TJ BIŽUTERIE Jabl.N/Nisou | 7. / st. žáci 14-15 let | 0:23:54.6 | 0:01:40.4 | 04:42.4 [9] | 9 | 00:37.1 [13] | 10 | 10:05.4 [6] | 6 | 00:19.7 [17] | 7 | 08:10.0 [12] | 8 | |
9 | 49 | ŠIMEČEK Michal | 1997 | TriSK ČB | 8. / st. žáci 14-15 let | 0:24:00.9 | 0:01:46.7 | 04:41.2 [8] | 8 | 00:37.1 [13] | 9 | 10:18.8 [11] | 9 | 00:19.6 [15] | 9 | 08:04.2 [11] | 9 | |
10 | 43 | TRČKOVÁ Eva | 1997 | EKOL TEAM o.s. | 2. / st. žačky 14-15 let | 0:24:02.2 | 0:01:48.0 | 04:44.0 [11] | 11 | 00:30.6 [4] | 6 | 10:33.2 [13] | 11 | 00:19.6 [15] | 11 | 07:54.8 [9] | 10 | |
11 | 29 | HOURA Tomáš | 1996 | SK SLAVIA PRAHA | 9. / st. žáci 14-15 let | 0:24:15.9 | 0:02:01.7 | 05:27.6 [30] | 30 | 00:35.6 [10] | 27 | 10:12.5 [9] | 15 | 00:22.4 [27] | 16 | 07:37.8 [4] | 11 | |
12 | 73 | DOKULIL Jan | 1997 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 10. / st. žáci 14-15 let | 0:24:33.5 | 0:02:19.3 | 04:43.0 [10] | 10 | 00:41.9 [24] | 14 | 10:37.6 [14] | 12 | 00:19.5 [12] | 12 | 08:11.5 [16] | 12 | |
13 | 28 | KOVÁŘÍKOVÁ Klára | 1997 | SPK Plzeň | 3. / st. žačky 14-15 let | 0:24:35.8 | 0:02:21.6 | 04:44.1 [12] | 12 | 00:36.3 [11] | 11 | 10:42.6 [17] | 13 | 00:22.8 [29] | 13 | 08:10.0 [12] | 13 | |
14 | 66 | BEBER Martin | 1996 | PSK KLATOVY | 11. / st. žáci 14-15 let | 0:24:58.7 | 0:02:44.5 | 04:46.5 [15] | 15 | 00:44.0 [26] | 15 | 10:07.7 [7] | 10 | 00:22.8 [29] | 10 | 08:57.7 [28] | 14 | |
15 | 44 | MITRENGA Adam | 1997 | EKOL TEAM o.s. | 12. / st. žáci 14-15 let | 0:25:02.7 | 0:02:48.5 | 04:45.2 [14] | 14 | 00:37.4 [16] | 13 | 10:51.7 [19] | 14 | 00:20.3 [20] | 15 | 08:28.1 [19] | 15 | |
16 | 64 | ŠIMŮNKOVÁ Simona | 1997 | TriSK ČB | 4. / st. žačky 14-15 let | 0:25:04.4 | 0:02:50.2 | 04:29.7 [4] | 4 | 00:34.6 [8] | 5 | 11:13.2 [26] | 16 | 00:16.5 [1] | 14 | 08:30.4 [22] | 16 | |
17 | 65 | VLČKOVÁ Veronika | 1996 | PSK KLATOVY | 5. / st. žačky 14-15 let | 0:25:13.6 | 0:02:59.4 | 05:05.8 [23] | 23 | 00:36.3 [11] | 22 | 10:47.5 [18] | 17 | 00:20.2 [19] | 17 | 08:23.8 [17] | 17 | |
18 | 45 | VAVERKA Pavel | 1996 | EKOL TEAM o.s. | 13. / st. žáci 14-15 let | 0:25:25.6 | 0:03:11.4 | 05:12.3 [25] | 25 | 00:55.4 [40] | 28 | 10:40.7 [15] | 18 | 00:26.7 [40] | 21 | 08:10.5 [14] | 18 | |
19 | 74 | BORČIN Vladimír | 1996 | TC VANĚK J.H. | 14. / st. žáci 14-15 let | 0:25:37.2 | 0:03:23.0 | 05:01.2 [22] | 22 | 00:46.8 [30] | 23 | 11:02.1 [21] | 19 | 00:19.5 [12] | 18 | 08:27.6 [18] | 19 | |
20 | 61 | TRUTNA Jan | 1999 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 1. / ml. žáci 12-13 let | 0:25:42.8 | 0:03:28.6 | 05:19.0 [27] | 27 | 00:40.6 [21] | 26 | 10:52.4 [20] | 20 | 00:18.7 [7] | 19 | 08:32.1 [24] | 20 | |
21 | 19 | VACHULKOVÁ Štěpánka | 1996 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 6. / st. žačky 14-15 let | 0:25:44.3 | 0:03:30.1 | 04:57.9 [20] | 20 | 00:33.9 [7] | 17 | 11:23.7 [28] | 22 | 00:19.8 [18] | 22 | 08:29.0 [20] | 21 | |
22 | 81 | MACKOVÁ Barbora | 1997 | E-On triatlon team | 7. / st. žačky 14-15 let | 0:25:49.3 | 0:03:35.1 | 04:52.8 [17] | 17 | 00:42.8 [25] | 19 | 11:25.6 [31] | 23 | 00:16.7 [2] | 23 | 08:31.4 [23] | 22 | |
23 | 56 | FENCL Marek | 1997 | --- | 15. / st. žáci 14-15 let | 0:25:50.9 | 0:03:36.7 | 06:38.4 [39] | 39 | 00:37.3 [15] | 39 | 10:21.1 [12] | 29 | 00:22.8 [29] | 29 | 07:51.3 [7] | 23 | |
24 | 32 | BURGSTHLLER Jan | 1999 | --- | 2. / ml. žáci 12-13 let | 0:25:57.5 | 0:03:43.3 | 05:48.2 [34] | 34 | 00:45.1 [27] | 31 | 11:09.6 [25] | 32 | 00:19.5 [12] | 31 | 07:55.1 [10] | 24 | |
25 | 27 | KOVÁŘÍKOVÁ Barbora | 1997 | SPK Plzeň | 8. / st. žačky 14-15 let | 0:25:58.9 | 0:03:44.7 | 04:58.6 [21] | 21 | 00:39.4 [19] | 20 | 11:32.4 [32] | 24 | 00:18.9 [9] | 24 | 08:29.6 [21] | 25 | |
26 | 55 | CAHOVÁ Petra | 1996 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 9. / st. žačky 14-15 let | 0:26:13.9 | 0:03:59.7 | 04:51.6 [16] | 16 | 00:39.3 [18] | 16 | 11:23.9 [29] | 21 | 00:19.1 [11] | 20 | 09:00.0 [30] | 26 | |
27 | 72 | TŘEBICKÁ Diana | 1998 | E-On triatlon team | 1. / ml. žačky 12-13 let | 0:26:15.7 | 0:04:01.5 | 05:10.9 [24] | 24 | 00:39.9 [20] | 24 | 11:24.7 [30] | 25 | 00:22.3 [26] | 26 | 08:37.9 [25] | 27 | |
28 | 143 | NOVÁK Jan | 1998 | E-On triatlon team | 3. / ml. žáci 12-13 let | 0:26:38.4 | 0:04:24.2 | 05:48.6 [35] | 35 | 00:46.7 [29] | 33 | 10:41.7 [16] | 26 | 00:18.9 [9] | 25 | 09:02.5 [31] | 28 | |
29 | 75 | RYBÁŘ Jan | 1998 | TJ SLAVOJ ČESKÝ BROD | 4. / ml. žáci 12-13 let | 0:26:59.7 | 0:04:45.5 | 05:49.0 [36] | 36 | 00:48.6 [32] | 34 | 11:07.8 [24] | 33 | 00:26.7 [40] | 34 | 08:47.6 [27] | 29 | |
30 | 91 | DVOŘÁK Šimon | 1999 | TriSK ČB | 5. / ml. žáci 12-13 let | 0:27:02.3 | 0:04:48.1 | 05:41.8 [32] | 32 | 00:53.3 [38] | 32 | 11:06.9 [23] | 31 | 00:20.9 [22] | 32 | 08:59.4 [29] | 30 | |
31 | 97 | BENEŠOVÁ Anna-marie | 1999 | TriSK ČB | 2. / ml. žačky 12-13 let | 0:27:04.2 | 0:04:50.0 | 04:56.9 [19] | 19 | 00:41.3 [23] | 21 | 11:57.7 [35] | 28 | 00:22.6 [28] | 28 | 09:05.7 [32] | 31 | |
32 | 96 | BENEŠOVÁ Alena | 1998 | TriSK ČB | 3. / ml. žačky 12-13 let | 0:27:14.7 | 0:05:00.5 | 04:56.1 [18] | 18 | 00:38.0 [17] | 18 | 12:15.1 [36] | 34 | 00:17.2 [4] | 33 | 09:08.3 [33] | 32 | |
33 | 95 | ŠMEJKAL Dominik | 1996 | E-On triatlon team | 16. / st. žáci 14-15 let | 0:27:24.5 | 0:05:10.3 | 06:19.4 [38] | 38 | 00:52.4 [37] | 38 | 11:02.8 [22] | 36 | 00:24.9 [35] | 36 | 08:45.0 [26] | 33 | |
34 | 90 | ŘEHULA Jakub | 1999 | TriSK ČB | 6. / ml. žáci 12-13 let | 0:27:26.6 | 0:05:12.4 | 05:18.6 [26] | 26 | 00:35.1 [9] | 25 | 11:45.5 [33] | 30 | 00:20.7 [21] | 30 | 09:26.7 [36] | 34 | |
35 | 88 | KUNCLOVÁ Tereza | 1998 | E-On triatlon team | 4. / ml. žačky 12-13 let | 0:28:40.1 | 0:06:25.9 | 05:25.8 [29] | 29 | 00:51.3 [34] | 30 | 11:52.8 [34] | 35 | 00:18.7 [7] | 35 | 10:11.5 [38] | 35 | |
36 | 15 | PELEŠKOVÁ Gabriela | 1996 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 10. / st. žačky 14-15 let | 0:28:42.2 | 0:06:28.0 | 06:07.0 [37] | 37 | 00:40.9 [22] | 37 | 12:23.1 [37] | 37 | 00:21.3 [23] | 37 | 09:09.9 [34] | 36 | |
37 | 10 | MRNKA Martin | 1996 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 17. / st. žáci 14-15 let | 0:28:53.9 | 0:06:39.7 | 05:19.8 [28] | 28 | 00:52.3 [35] | 29 | 11:23.6 [27] | 27 | 00:22.2 [24] | 27 | 10:56.0 [43] | 37 | |
38 | 9 | MACHÁČKOVÁ Petra | 1997 | Krušnoman Triathlon Team Litvínov | 11. / st. žačky 14-15 let | 0:30:35.1 | 0:08:20.9 | 05:39.2 [31] | 31 | 00:59.5 [42] | 35 | 13:07.0 [41] | 38 | 00:37.4 [44] | 38 | 10:12.0 [39] | 38 | |
39 | 87 | ŠMEJKAL Vojtěch | 1999 | E-On triatlon team | 7. / ml. žáci 12-13 let | 0:30:37.4 | 0:08:23.2 | 06:57.5 [40] | 40 | 01:13.7 [43] | 41 | 12:48.2 [38] | 40 | 00:26.5 [39] | 40 | 09:11.5 [35] | 39 | |
40 | 69 | JANDEJSEK Šimon | 1996 | SK SLAVIA PRAHA | 18. / st. žáci 14-15 let | 0:32:01.1 | 0:09:46.9 | 05:47.2 [33] | 33 | 00:54.1 [39] | 36 | 13:23.0 [42] | 39 | 00:25.4 [38] | 39 | 11:31.4 [44] | 40 | |
41 | 145 | ŠIMÁK David | 1998 | E-ON | 8. / ml. žáci 12-13 let | 0:32:50.2 | 0:10:36.0 | 09:02.4 [43] | 43 | 00:46.6 [28] | 43 | 13:01.9 [40] | 42 | 00:22.2 [24] | 42 | 09:37.1 [37] | 41 | |
42 | 71 | UHLÍŘOVÁ Zuzana | 1999 | E-On triatlon team | 5. / ml. žačky 12-13 let | 0:33:10.8 | 0:10:56.6 | 07:03.2 [41] | 41 | 00:50.8 [33] | 40 | 14:19.5 [43] | 41 | 00:23.5 [33] | 41 | 10:33.8 [41] | 42 | |
43 | 68 | MALOUŠKOVÁ Klára | 1998 | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 6. / ml. žačky 12-13 let | 0:34:41.6 | 0:12:27.4 | 07:05.4 [42] | 42 | 01:25.6 [44] | 42 | 15:29.3 [45] | 44 | 00:25.0 [36] | 43 | 10:16.3 [40] | 43 | |
44 | 39 | KOVÁČ Dan | 1999 | --- | 9. / ml. žáci 12-13 let | 0:35:41.2 | 0:13:27.0 | 09:07.2 [45] | 45 | 01:49.2 [45] | 45 | 13:01.8 [39] | 43 | 01:07.1 [45] | 45 | 10:35.9 [42] | 44 | |
45 | 25 | KOSTLÁNOVÁ Tereza | 1998 | E-On triatlon team | 7. / ml. žačky 12-13 let | 0:37:54.9 | 0:15:40.7 | 09:04.0 [44] | 44 | 00:57.4 [41] | 44 | 14:32.4 [44] | 45 | 00:28.9 [43] | 44 | 12:52.2 [45] | 45 |