Enduro test

MTB
DÁTUM :2.5.2018 MIESTO :Vimperk

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizácie výsledkov zostáva :
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 1 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Kellys Factory team 0:23:51.4 0:00:00.0 02:07.0 2 05:49.7 4 03:14.0 2 07:59.6 1 04:41.1 2
2 2 ŘÍHA Jakub CZE 1992 N1 TEAM 0:23:55.6 0:00:04.2 02:10.5 6 05:46.6 1 03:13.7 1 08:05.2 3 04:39.4 1
3 11 MALÝ Petr CZE 1995 Maloch Racing Team 0:24:06.8 0:00:15.4 02:11.5 7 05:51.2 6 03:15.8 3 08:04.4 2 04:43.6 3
4 3 MYŠÍK Milan CZE 1993 CANNONDALE KUR ENDURO 0:24:10.5 0:00:19.1 02:10.3 5 05:50.2 5 03:17.3 6 08:08.2 4 04:44.4 4
5 939 SEHNAL Stanislav CZE 1994 Kellys Factory team 0:24:35.8 0:00:44.4 02:07.4 3 05:47.3 2 03:17.1 5 08:26.6 9 04:57.4 9
6 292 KNAPEC Martin SVK 1994 --- 0:24:36.3 0:00:44.9 02:12.3 9 05:55.7 8 03:21.3 8 08:15.6 5 04:51.4 5
7 270 BARÁNEK Rastislav SVK 1995 Kellys Factory team 0:24:39.8 0:00:48.4 02:06.7 1 05:48.2 3 03:23.4 10 08:22.5 7 04:59.0 11
8 12 ČUNEK David CZE 1989 Rock Machine-Valmezbike nduro 0:24:44.0 0:00:52.6 02:15.9 14 05:52.1 7 03:17.0 4 08:24.5 8 04:54.3 6
9 945 KRÁL Antonín CZE 1996 Cyclology.cz 0:24:55.1 0:01:03.7 02:08.7 4 05:57.9 9 03:21.6 9 08:26.8 10 05:00.1 13
10 18 LETÁK Petr CZE 1993 Truxxxík cycling 0:24:56.9 0:01:05.5 02:12.5 10 06:05.7 12 03:23.7 11 08:19.8 6 04:55.1 7
11 50 MIKEL Daniel CZE 1994 DH MIKEL TEAM 0:25:18.0 0:01:26.6 02:17.5 17 06:07.7 14 03:19.5 7 08:29.3 11 05:03.9 15
12 9 VIŠNOVSKÝ Matěj CZE 1995 CANNONDALE KUR ENDURO 0:25:24.6 0:01:33.2 02:17.1 16 06:03.0 10 03:25.9 13 08:40.0 17 04:58.4 10
13 13 FRÝŽELKA Jiří CZE 1992 --- 0:25:25.3 0:01:33.9 02:12.2 8 06:07.2 13 03:30.8 19 08:35.8 13 04:59.2 12
14 40 KULHÁNEK Martin CZE 1994 Valmezbike racing 0:25:28.2 0:01:36.8 02:13.3 11 06:04.4 11 03:28.3 15 08:45.2 21 04:56.8 8
15 177 PEKAŘ Jakub CZE 1994 KROSS bikes 0:25:48.9 0:01:57.5 02:15.5 13 06:14.7 17 03:28.8 16 08:44.2 19 05:05.4 17
16 200 KÖSTLER Andreas GER 1993 Team Herobikes 0:25:53.0 0:02:01.6 02:17.7 19 06:22.1 19 03:31.5 21 08:36.2 14 05:05.3 16
17 171 MORÁVEK Petr CZE 1990 --- 0:26:00.3 0:02:08.9 02:20.0 22 06:26.2 22 03:28.2 14 08:36.8 15 05:08.9 19
18 201 EIBEGGER Michael AUT 1992 Downhill Verein IBK 0:26:07.3 0:02:15.9 02:23.5 28 06:25.0 20 03:29.9 18 08:40.4 18 05:08.3 18
19 161 MARTYKA Michał POL 1989 Kellys Bikes 0:26:13.0 0:02:21.6 02:22.2 27 06:14.4 16 03:34.6 27 08:37.5 16 05:24.2 23
20 106 RICHTER Bastian GER 1994 29er-Racing 0:26:26.4 0:02:35.0 02:16.4 15 06:26.1 21 03:33.5 25 08:51.5 25 05:18.8 20
21 254 BALIŃSKI Mateusz POL 1994 KKW Whyte Nexelo Wałbrzych 0:26:26.5 0:02:35.1 02:26.2 34 06:21.2 18 03:29.7 17 08:33.8 12 05:35.4 32
22 181 MÜLLER Florian SUI 1993 --- 0:26:33.2 0:02:41.8 02:18.1 20 06:27.7 24 03:39.4 35 09:05.2 33 05:02.6 14
23 20 PATÁK Jiří CZE 1992 SKIBIKECENTRUM.CZ 0:26:40.8 0:02:49.4 02:17.6 18 06:29.1 26 03:33.0 22 08:49.6 23 05:31.2 28
24 96 DANSKIN Neil GBR 1989 --- 0:26:53.9 0:03:02.5 02:25.0 30 06:35.4 32 03:33.1 23 08:45.0 20 05:35.1 31
25 49 POSPÍŠIL Martin CZE 1990 Beskydbike 0:26:57.8 0:03:06.4 02:21.5 25 06:26.3 23 03:35.1 29 08:58.7 27 05:36.1 35
26 82 MAZANEC Martin CZE 1991 Koloshop.cz Team 0:26:58.0 0:03:06.6 02:27.0 36 06:41.5 37 03:34.8 28 08:51.0 24 05:23.5 22
27 285 TARKOWSKI Marcin POL 1993 Freaky Rippers 0:27:07.2 0:03:15.8 02:22.0 26 06:37.8 34 03:38.2 32 09:00.0 29 05:29.2 27
28 192 NAVAŘÍK Robert CZE 1996 NAVA SPORT VELKÉ LOSINY 0:27:09.5 0:03:18.1 02:27.3 37 06:29.2 28 03:46.9 49 08:59.4 28 05:26.5 26
29 51 PAUR Ondřej CZE 1991 SKIBIKECENTRUM.CZ 0:27:10.8 0:03:19.4 02:30.5 46 06:42.1 38 03:39.9 37 08:53.6 26 05:24.5 24
30 79 FINDA Jan CZE 1989 KoloshopTeam.cz 0:27:11.3 0:03:19.9 02:24.6 29 06:28.0 25 03:43.0 42 09:01.1 30 05:34.4 30
31 274 KUCHAŘ Michal CZE 1994 BB Cyklosport Enduro team 0:27:12.7 0:03:21.3 02:27.0 35 06:30.5 30 03:33.2 24 09:01.5 31 05:40.5 42
32 42 GAJDŮŠEK Ondřej CZE 1990 Maloch Racing Team 0:27:16.9 0:03:25.5 02:30.3 44 06:31.0 31 03:38.3 33 09:01.5 32 05:35.6 34
33 229 PAŁKA Bartosz POL 1991 Trek Tychy 0:27:21.3 0:03:29.9 02:20.2 24 06:29.6 29 03:34.1 26 09:19.9 42 05:37.3 36
34 240 JAREK Mariusz POL 1992 Trek Bielsko Racing 0:27:32.7 0:03:41.3 02:25.3 31 06:36.8 33 03:43.0 43 09:24.3 45 05:23.1 21
35 36 BENEDIKT Ladislav CZE 1992 Bike factory Strakonice 0:27:33.1 0:03:41.7 02:51.3 73 06:38.2 36 03:35.9 30 08:48.8 22 05:38.9 39
36 91 DUNDÁČEK Jiří CZE 1991 HARD BIKERS Kuřim 0:27:47.7 0:03:56.3 02:25.6 32 06:38.1 35 03:39.4 34 09:14.1 39 05:50.3 46
37 28 ŠKAPÍK Roman CZE 1991 Valmezbike racing 0:27:54.9 0:04:03.5 02:20.1 23 06:09.1 15 04:40.3 78 09:06.9 34 05:38.3 38
38 264 HAŃDEREK Wojciech POL 1991 --- 0:27:55.4 0:04:04.0 02:29.2 42 06:43.2 39 03:49.7 54 09:20.5 43 05:32.8 29
39 258 DYNTAR Radko CZE 1990 KrabCycles 0:27:56.9 0:04:05.5 02:30.9 47 06:54.1 48 03:39.6 36 09:11.9 37 05:40.2 41
40 147 ODZIOMEK Olaf POL 1994 Horizon Bikes 0:28:05.4 0:04:14.0 02:33.0 51 06:45.7 42 03:31.1 20 09:49.6 63 05:25.6 25
41 925 SOJKA Libor CZE 1990 Biketechnic.cz 0:28:08.0 0:04:16.6 02:28.2 40 06:50.0 46 03:43.4 44 09:17.2 40 05:49.2 44
42 43 VOKÁČ Jiří CZE 1993 --- 0:28:20.8 0:04:29.4 02:27.9 39 06:52.2 47 03:46.8 48 09:21.2 44 05:52.6 48
43 112 MACHALA Tomáš CZE 1992 --- 0:28:21.7 0:04:30.3 02:30.1 43 07:00.3 53 03:44.7 45 09:27.0 48 05:39.3 40
44 173 KASPRZYK Paweł POL 1989 Trek fabrykarowerów.com 0:28:24.5 0:04:33.1 02:33.7 54 06:43.4 40 03:38.1 31 09:32.6 53 05:56.5 52
45 212 BYSTROŇ Vilém CZE 1996 planet bikes team 0:28:26.9 0:04:35.5 02:26.0 33 06:48.3 43 03:40.0 38 09:09.8 35 06:22.7 61
46 222 CZOPIK Mikołaj POL 1995 --- 0:28:32.6 0:04:41.2 02:32.2 48 07:00.1 51 03:46.0 47 09:24.3 46 05:49.7 45
47 120 POSPÍŠIL Martin CZE 1990 FRP - Freeride Pyčo 0:28:32.6 0:04:41.2 02:28.8 41 06:49.2 44 03:40.2 39 09:39.1 55 05:55.2 51
48 95 SASÍN Antonín CZE 1994 --- 0:28:34.4 0:04:43.0 02:33.0 50 06:45.7 41 03:42.8 41 09:13.8 38 06:18.9 60
49 30 KÁBA Martin CZE 1989 --- 0:28:34.4 0:04:43.0 02:37.3 57 06:59.4 50 03:41.4 40 09:11.5 36 06:04.6 55
50 47 ZVONAŘ Jakub CZE 1990 Fools 0:28:35.7 0:04:44.3 02:36.3 56 06:49.9 45 03:47.0 50 09:29.3 51 05:53.0 49
51 237 DOČEKAL Petr CZE 1989 Shock Therapy 0:28:47.0 0:04:55.6 02:19.8 21 07:00.2 52 04:31.4 77 09:19.9 41 05:35.5 33
52 57 MRŇKA Aleš CZE 1990 T.S.BOHEMIA Bike Team 0:28:51.0 0:04:59.6 02:33.5 53 07:06.5 57 03:53.8 59 09:26.2 47 05:50.9 47
53 144 MIKO Ladislav CZE 1989 --- 0:28:51.9 0:05:00.5 02:39.6 60 06:56.3 49 03:51.1 55 09:27.4 49 05:57.4 53
54 210 PONÍŽIL Tomáš CZE 1992 --- 0:28:57.4 0:05:06.0 02:39.7 61 07:04.5 56 03:48.4 53 09:46.7 58 05:37.9 37
55 35 BEČKA Jiří CZE 1993 Trail-guide.cz 0:29:09.1 0:05:17.7 02:39.9 62 07:02.0 55 03:52.1 56 09:29.5 52 06:05.4 56
56 197 MIXÁN Jan CZE 1989 --- 0:29:25.5 0:05:34.1 02:33.4 52 07:19.4 63 03:56.3 62 09:47.9 60 05:48.3 43
57 260 CHAROUZ Tomáš CZE 1991 Trail-guide.cz 0:29:46.7 0:05:55.3 02:30.5 45 07:14.2 60 03:54.9 60 09:48.2 61 06:18.7 59
58 136 HULVA Lukas CZE 1992 Cykloturistický klub Opava 0:29:46.9 0:05:55.5 02:32.9 49 07:10.8 58 04:14.0 72 09:46.8 59 06:02.1 54
59 234 KRNÁČ Martin SVK 1994 --- 0:29:49.4 0:05:58.0 02:46.1 69 07:24.3 67 03:53.3 57 09:34.7 54 06:11.0 57
60 103 NOVOSÁD Tomáš CZE 1990 Maloch Racing Team 0:29:57.9 0:06:06.5 02:45.2 67 07:20.6 64 03:48.2 52 09:39.7 56 06:24.0 62
61 107 SLÁDEK Jan CZE 1991 --- 0:30:17.9 0:06:26.5 02:45.9 68 07:21.0 65 03:55.7 61 09:48.9 62 06:26.2 63
62 83 MAZAL Tomáš CZE 1989 --- 0:30:21.1 0:06:29.7 02:39.2 59 07:01.6 54 03:47.2 51 10:02.6 67 06:50.3 70
63 116 KOCFELDA Jan CZE 1989 BIKE CAJK 0:30:21.9 0:06:30.5 02:47.0 70 07:17.9 61 03:58.0 63 09:41.1 57 06:37.7 66
64 256 ŠUMAVSKÝ Ondřej CZE 1989 Trail-guide.cz 0:30:22.7 0:06:31.3 02:39.0 58 07:18.8 62 03:53.3 58 09:50.7 64 06:40.6 67
65 129 HETZENDORF Pavel CZE 1992 --- 0:30:25.1 0:06:33.7 02:42.1 66 07:21.6 66 03:58.5 64 09:53.5 65 06:29.3 64
66 190 KUBÍK Tomáš CZE 1991 KOLOSHOP Team 0:30:31.2 0:06:39.8 02:27.7 38 07:12.4 59 03:44.8 46 11:12.7 78 05:53.4 50
67 227 JAROŠ Milan CZE 1994 --- 0:30:35.1 0:06:43.7 02:40.0 63 07:32.6 72 04:06.3 66 09:59.9 66 06:16.2 58
68 294 PALEČEK Daniel CZE 1993 NOPOOR OREMNTS 0:31:32.8 0:07:41.4 02:36.1 55 07:35.2 73 04:12.9 70 10:32.7 75 06:35.9 65
69 912 LOUBAL Marián CZE 1990 --- 0:31:44.8 0:07:53.4 02:41.4 65 07:50.9 75 04:13.5 71 10:13.0 69 06:46.0 69
70 114 KOMÍNEK Martin CZE 1992 --- 0:32:01.8 0:08:10.4 02:47.2 71 07:29.8 70 04:06.5 67 10:31.2 74 07:06.9 72
71 257 STEJSKAL Štěpán CZE 1994 --- 0:32:02.2 0:08:10.8 02:55.3 76 07:27.8 68 04:00.2 65 10:04.8 68 07:33.9 76
72 929 BAUDYŠ Jan CZE 1993 Rockies Riders 0:32:04.1 0:08:12.7 02:40.1 64 07:40.9 74 04:28.4 76 10:22.0 71 06:52.7 71
73 942 IKONOMIDIS Daniel CZE 1994 --- 0:32:06.5 0:08:15.1 02:48.5 72 07:28.4 69 04:16.0 73 10:23.2 72 07:10.4 73
74 76 VAVERKA Vladislav CZE 1992 Dolekop.com 0:32:29.5 0:08:38.1 02:52.2 74 07:30.4 71 04:06.7 68 10:38.9 76 07:21.1 75
75 170 KRÁL Vojtěch CZE 1992 KUBASPORT 0:32:30.4 0:08:39.0 02:52.6 75 08:06.8 76 04:17.1 74 10:30.8 73 06:42.8 68
76 94 ŠEBEK Karel CZE 1989 --- 0:33:05.7 0:09:14.3 03:09.3 79 08:10.6 77 04:09.5 69 10:20.9 70 07:15.2 74
77 293 BŘEZNA Jan CZE 1994 KC Kooperativa SG Jablonec Nad Nisou 0:33:42.3 0:09:50.9 02:14.2 12 06:29.2 27 03:25.2 12 09:28.0 50 12:05.7 80
78 213 ŠIŠKA Jan CZE 1991 --- 0:34:36.0 0:10:44.6 03:07.2 78 08:38.0 79 04:19.9 75 10:48.6 77 07:42.1 77
79 211 SCHEJBAL Aleš CZE 1991 DPC Doudleby nad Orlicí 0:36:23.3 0:12:31.9 02:56.0 77 08:24.7 78 04:41.5 79 11:20.2 79 09:00.6 79
80 163 VYKOUPIL Jan CZE 1992 Ellendereth Bike Team 0:53:48.9 0:29:57.5 03:09.4 80 24:53.7 80 04:44.4 80 12:04.5 80 08:56.8 78
--- 97 DVOŘÁK Jan CZE 1994 Favorit Brno DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 146 SWENSON Adrian CZE 1990 Richmond Cycles Praha DNF --- 54:43.2 --- 29:19.9 --- --- --- --- --- --- ---
--- 180 WEBER Miroslav CZE 1993 --- DNF --- 03:46.1 --- 16:18.4 --- --- --- --- --- --- ---
--- 282 BEŤKO Martin CZE 1993 Whyte racing team DNF --- 57:43.4 --- 25:56.9 --- 08:50.1 --- --- --- --- ---
--- 104 MARTÍNEK Lukáš CZE 1991 BIKESTRIKE.COM DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 165 ROTHENBACH Christian GER 1995 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 273 PITOŇÁK Richard CZE 1989 NOPOOR DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 275 ROUČEK Jan CZE 1994 Ráj kol Kladno DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 290 OCHMANSKI Mariusz POL 1993 --- DNS --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---