Český pohár XCO MTB - Pec pod Sněžkou - Český pohár XCO MTB - neděle
DÁTUM : | 12.5.2019 | MIESTO : | Pec pod Sněžkou |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | split-1 | # | 1.lap | # | split-2 | # | 2.lap | # | split-3 | # | 3.lap | # | split-4 | # | 4.lap | # | split-5 | # | 5.lap | # | split-6 | # | 6.lap | # | split-7 | # | 7.lap | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | split-1 | # | 1.lap | # | split-2 | # | 2.lap | # | split-3 | # | 3.lap | # | split-4 | # | 4.lap | # | split-5 | # | 5.lap | # | split-6 | # | 6.lap | # | split-7 | # | 7.lap | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | CINK Ondrej | 1990 | Kross Racing Team | 1. / Muži Elite | 1:33:14.5 | 0:00:00.0 | 06:28.6 [1] | 1 | 11:56.5 [1] | 1 | 07:19.8 [1] | 1 | 12:55.4 [1] | 1 | 07:34.2 [1] | 1 | 13:17.1 [1] | 1 | 07:39.1 [2] | 1 | 13:29.9 [2] | 1 | 07:46.2 [4] | 1 | 13:29.4 [1] | 1 | 07:53.1 [3] | 1 | 13:50.6 [4] | 1 | 08:09.7 [7] | 1 | 14:15.4 [8] | 1 | ||
2 | 5 | VASTL Jan | 1995 | SUPERIOR XC TEAM | 2. / Muži Elite | 1:33:54.0 | 0:00:39.4 | 06:29.1 [2] | 2 | 12:08.5 [2] | 2 | 07:40.8 [3] | 2 | 13:27.1 [3] | 2 | 07:49.2 [3] | 2 | 13:34.1 [2] | 2 | 07:46.6 [3] | 2 | 13:42.6 [6] | 2 | 07:45.7 [3] | 2 | 13:38.6 [3] | 2 | 07:51.6 [2] | 2 | 13:50.1 [3] | 2 | 07:44.5 [2] | 2 | 13:32.6 [2] | 2 | ||
3 | 4 | PAPRSTKA Tomáš | 1992 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 3. / Muži Elite | 1:35:14.0 | 0:01:59.4 | 07:02.8 [7] | 7 | 13:01.3 [6] | 6 | 07:44.3 [4] | 6 | 13:39.6 [4] | 5 | 07:44.7 [2] | 5 | 13:39.1 [3] | 4 | 07:51.3 [4] | 4 | 13:41.9 [4] | 4 | 07:53.7 [6] | 4 | 13:44.6 [5] | 4 | 07:56.1 [4] | 4 | 13:30.9 [1] | 3 | 07:57.5 [4] | 3 | 13:56.4 [4] | 3 | ||
4 | 9 | ZADÁK David | 1999 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 1. / Muži U23 | 1:35:52.2 | 0:02:37.7 | 06:51.8 [4] | 4 | 12:39.8 [4] | 4 | 07:53.8 [8] | 4 | 13:41.6 [5] | 4 | 07:55.7 [6] | 4 | 13:42.4 [4] | 3 | 07:56.3 [7] | 3 | 13:39.1 [3] | 3 | 08:02.2 [7] | 3 | 13:58.1 [7] | 3 | 07:59.6 [5] | 3 | 13:55.1 [5] | 4 | 08:21.7 [9] | 4 | 14:15.9 [9] | 4 | ||
5 | 3 | ULÍK Matěj | 1997 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 2. / Muži U23 | 1:36:27.2 | 0:03:12.7 | 07:03.6 [8] | 8 | 13:06.8 [8] | 8 | 07:46.1 [5] | 7 | 13:45.9 [6] | 7 | 07:50.9 [4] | 7 | 13:56.9 [6] | 6 | 07:51.8 [5] | 6 | 13:42.4 [5] | 5 | 07:40.2 [1] | 5 | 13:41.4 [4] | 5 | 08:08.6 [7] | 5 | 14:14.1 [6] | 5 | 07:59.9 [5] | 5 | 13:59.6 [5] | 5 | ||
6 | 11 | JELÍNEK Josef | 1998 | MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK | 3. / Muži U23 | 1:37:55.7 | 0:04:41.2 | 06:52.3 [5] | 5 | 12:48.8 [5] | 5 | 07:51.6 [6] | 5 | 13:59.6 [7] | 6 | 07:53.9 [5] | 6 | 13:53.3 [5] | 5 | 07:59.3 [8] | 5 | 14:16.6 [9] | 6 | 08:33.7 [14] | 6 | 14:33.1 [9] | 6 | 08:04.9 [6] | 6 | 14:21.6 [7] | 6 | 08:02.0 [6] | 6 | 14:02.4 [6] | 6 | ||
7 | 2 | ŠKARNITZL Jan | 1986 | MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK | 4. / Muži Elite | 1:38:33.2 | 0:05:18.7 | 06:49.1 [3] | 3 | 12:16.5 [3] | 3 | 07:33.0 [2] | 3 | 13:19.9 [2] | 3 | 08:16.7 [14] | 3 | 18:52.8 [38] | 19 | 07:36.1 [1] | 15 | 13:25.1 [1] | 14 | 07:42.5 [2] | 10 | 13:36.6 [2] | 9 | 07:46.1 [1] | 8 | 13:35.6 [2] | 8 | 07:37.2 [1] | 7 | 13:26.4 [1] | 7 | ||
8 | 47 | BREGENZER Alex | 1998 | RV Viktoria Wombach | 4. / Muži U23 | 1:38:48.2 | 0:05:33.7 | 06:53.9 [6] | 6 | 13:04.3 [7] | 7 | 08:03.6 [11] | 8 | 14:17.4 [9] | 8 | 07:57.4 [8] | 8 | 14:07.9 [8] | 7 | 07:59.8 [9] | 7 | 14:05.9 [7] | 7 | 08:15.2 [8] | 7 | 14:19.9 [8] | 7 | 08:31.9 [10] | 7 | 14:38.9 [9] | 7 | 08:19.5 [8] | 8 | 14:13.9 [7] | 8 | ||
9 | 7 | KOBES Lukáš | 1996 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 5. / Muži Elite | 1:39:05.5 | 0:05:50.9 | 07:05.6 [9] | 9 | 13:41.0 [16] | 16 | 07:51.6 [7] | 10 | 14:27.1 [11] | 10 | 07:56.5 [7] | 10 | 13:58.9 [7] | 8 | 07:55.8 [6] | 8 | 14:13.6 [8] | 8 | 07:47.5 [5] | 8 | 13:50.4 [6] | 8 | 09:07.1 [15] | 9 | 15:07.6 [12] | 9 | 07:55.0 [3] | 9 | 13:46.6 [3] | 9 | ||
10 | 14 | ŠEVCŮ Tomáš | 1997 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 5. / Muži U23 | 1:41:05.5 | 0:07:50.9 | 07:21.8 [15] | 15 | 13:39.3 [13] | 13 | 08:32.1 [20] | 16 | 14:36.4 [13] | 12 | 08:04.7 [11] | 12 | 14:26.6 [11] | 11 | 08:10.1 [10] | 9 | 14:17.6 [10] | 10 | 08:23.5 [9] | 9 | 14:37.9 [10] | 10 | 08:23.9 [9] | 10 | 14:35.1 [8] | 10 | 08:35.5 [12] | 10 | 14:52.4 [13] | 10 | ||
11 | 20 | FLÁMA Tomáš | 1997 | TS Bohemia Bike Team | 6. / Muži U23 | 1:41:35.7 | 0:08:21.1 | 07:21.4 [14] | 14 | 13:39.0 [12] | 12 | 08:20.6 [14] | 12 | 14:34.3 [12] | 11 | 08:10.0 [13] | 13 | 14:40.9 [13] | 12 | 08:16.6 [13] | 11 | 14:30.9 [12] | 12 | 08:28.0 [11] | 12 | 14:38.6 [11] | 13 | 08:21.6 [8] | 11 | 14:40.1 [10] | 11 | 08:39.8 [13] | 11 | 14:51.6 [12] | 11 | ||
12 | 48 | TOPÓR Michał | 1997 | SUPERIOR ZATOR | 7. / Muži U23 | 1:41:58.0 | 0:08:43.4 | 07:15.3 [10] | 10 | 13:37.5 [10] | 10 | 07:54.6 [9] | 9 | 14:40.6 [15] | 13 | 08:00.5 [9] | 11 | 14:21.4 [10] | 10 | 08:19.1 [14] | 10 | 14:32.4 [13] | 11 | 08:26.5 [10] | 11 | 14:39.6 [12] | 11 | 09:00.4 [14] | 12 | 15:41.1 [17] | 13 | 08:33.0 [11] | 13 | 14:25.1 [11] | 12 | ||
13 | 18 | BÁRTEK David | 1998 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | 8. / Muži U23 | 1:42:04.7 | 0:08:50.1 | 07:52.3 [26] | 26 | 14:20.5 [20] | 20 | 07:59.3 [10] | 18 | 14:16.9 [8] | 16 | 08:06.5 [12] | 14 | 14:33.9 [12] | 13 | 08:20.8 [15] | 12 | 14:29.9 [11] | 13 | 08:41.4 [15] | 13 | 14:59.1 [15] | 14 | 08:40.4 [11] | 13 | 14:59.1 [11] | 14 | 08:22.3 [10] | 12 | 14:25.1 [10] | 13 | ||
14 | 36 | ŘÍMAN Jakub | 2000 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 9. / Muži U23 | 1:43:09.4 | 0:09:54.8 | 07:30.6 [18] | 18 | 13:40.0 [14] | 14 | 08:17.8 [13] | 11 | 14:19.6 [10] | 9 | 08:04.0 [10] | 9 | 14:11.1 [9] | 9 | --- | --- | 14:49.0 [15] | 9 | --- | --- | 15:04.0 [17] | 12 | --- | --- | 15:28.0 [15] | 12 | --- | --- | 15:37.5 [14] | 14 | ||
15 | 31 | TOMÁŠEK Alvin | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 10. / Muži U23 | 1:44:53.2 | 0:11:38.6 | 07:24.1 [16] | 16 | 13:41.0 [15] | 15 | 08:34.6 [21] | 17 | 15:11.1 [21] | 19 | 08:18.2 [15] | 17 | 14:40.9 [13] | 16 | 08:13.4 [12] | 13 | 14:39.6 [14] | 15 | 08:32.0 [12] | 14 | 14:58.4 [13] | 15 | 08:43.9 [12] | 14 | 15:23.1 [14] | 15 | 09:07.3 [14] | 14 | 16:18.8 [16] | 15 | ||
16 | 22 | KUNÁŠEK Josef | 2000 | EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN | 11. / Muži U23 | 1:45:26.7 | 0:12:12.1 | 07:16.8 [12] | 12 | 13:37.8 [11] | 11 | 08:22.3 [15] | 13 | 14:49.6 [16] | 15 | 08:18.4 [16] | 15 | 14:50.3 [15] | 14 | 08:28.6 [16] | 13 | 15:00.1 [17] | 16 | 08:47.4 [17] | 15 | 15:21.4 [19] | 16 | 08:58.1 [13] | 15 | 15:36.6 [16] | 16 | 09:13.5 [15] | 15 | 16:10.6 [15] | 16 | ||
17 | 17 | JIROUŠ Samuel | 2000 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 12. / Muži U23 | 1:29:20.6 | - 1 Lap(s) | 07:15.6 [11] | 11 | 13:23.3 [9] | 9 | 08:44.1 [23] | 14 | 14:55.1 [19] | 14 | 08:38.7 [19] | 16 | 15:06.6 [18] | 15 | 08:42.4 [20] | 16 | 15:05.1 [18] | 17 | 09:01.5 [20] | 16 | 15:36.1 [20] | 17 | 09:15.4 [16] | 16 | 15:14.2 [13] | 17 | --- | --- | --- | --- | ||
18 | 23 | POSPÍŠIL Filip | 1998 | Expres CZ Tufo Team Kolín | 13. / Muži U23 | 1:30:24.5 | - 1 Lap(s) | 07:25.8 [17] | 17 | 13:55.5 [17] | 17 | 08:47.7 [24] | 20 | 15:20.9 [23] | 20 | 08:45.5 [22] | 20 | 15:22.8 [19] | 21 | 08:13.1 [11] | 18 | 14:53.6 [16] | 19 | 08:33.0 [13] | 17 | 14:59.1 [14] | 18 | 09:15.4 [17] | 17 | 15:52.3 [18] | 18 | --- | --- | --- | --- | ||
19 | 10 | PRUDEK Dominik | 1998 | Ethic Sport cycling team | 14. / Muži U23 | 1:31:12.8 | - 1 Lap(s) | 07:49.6 [22] | 22 | 14:31.3 [22] | 22 | 08:22.3 [16] | 21 | 14:51.6 [17] | 21 | 08:25.0 [17] | 19 | 14:58.6 [16] | 18 | 08:30.4 [17] | 17 | 15:05.9 [19] | 18 | 08:57.8 [19] | 18 | 15:40.8 [22] | 19 | 09:21.4 [18] | 18 | 16:04.4 [19] | 19 | --- | --- | --- | --- | ||
20 | 41 | KOßACK Janik | 2000 | SSV MountyAltenberg | 15. / Muži U23 | 1:15:32.5 | - 2 Lap(s) | 07:39.6 [19] | 19 | 14:03.8 [19] | 19 | 08:06.3 [12] | 15 | 14:37.1 [14] | 17 | 09:03.4 [28] | 18 | 15:40.1 [22] | 17 | 08:57.9 [26] | 19 | 16:05.8 [32] | 21 | 09:03.8 [21] | 20 | 15:05.5 [18] | 20 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
21 | 33 | BENEŠ Jan | 1990 | SKIBIKECENTRUM.CZ team | 6. / Muži Elite | 1:15:35.6 | - 2 Lap(s) | 07:48.1 [21] | 21 | 14:29.3 [21] | 21 | 08:28.8 [19] | 22 | 15:08.6 [20] | 22 | 08:28.7 [18] | 21 | 14:59.6 [17] | 20 | 08:44.4 [22] | 20 | 15:21.1 [20] | 20 | 08:46.0 [16] | 19 | 15:36.8 [21] | 21 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
22 | 39 | ŠULC Jakub | 1996 | Maloja - Rocky Mountain Team | 7. / Muži Elite | 1:15:55.7 | - 2 Lap(s) | 07:47.3 [20] | 20 | 14:45.3 [24] | 24 | 08:28.6 [18] | 24 | 15:16.6 [22] | 23 | 08:41.2 [20] | 23 | 15:23.6 [20] | 22 | 08:44.9 [23] | 21 | 15:26.6 [21] | 22 | 08:50.5 [18] | 21 | 15:03.4 [16] | 22 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
23 | 26 | STLOUKAL Štěpán | 2000 | ACT LERAK Blansko | 16. / Muži U23 | 1:17:25.9 | - 2 Lap(s) | 07:17.3 [13] | 13 | 13:56.8 [18] | 18 | 08:25.6 [17] | 19 | 14:53.1 [18] | 18 | 09:45.7 [34] | 22 | 16:51.6 [35] | 23 | 09:09.6 [31] | 22 | 15:49.3 [27] | 23 | 09:12.3 [22] | 22 | 15:54.9 [23] | 23 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
24 | 25 | ŠORF Pavel | 1999 | HAVEN TEAM | 17. / Muži U23 | 1:01:53.0 | - 3 Lap(s) | 07:52.1 [25] | 25 | 14:34.3 [23] | 23 | 08:36.6 [22] | 23 | 15:28.9 [24] | 24 | 08:53.0 [25] | 24 | 16:11.8 [28] | 24 | 09:03.4 [28] | 23 | 15:37.9 [23] | 24 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
25 | 29 | BENDA Michal | 1983 | TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA | 8. / Muži Elite | 1:02:59.7 | - 3 Lap(s) | 07:58.7 [29] | 29 | 15:02.8 [27] | 27 | 08:49.8 [26] | 25 | 15:41.6 [25] | 26 | 09:01.0 [27] | 25 | 15:59.1 [25] | 25 | 08:56.6 [25] | 24 | 16:16.1 [33] | 25 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
26 | 46 | PĚGŘÍM Filip | 2000 | TJ TŽ TŘINEC | 18. / Muži U23 | 1:03:03.4 | - 3 Lap(s) | 07:57.1 [28] | 28 | 15:03.5 [28] | 28 | 08:57.8 [27] | 27 | 16:01.6 [31] | 27 | 08:53.0 [26] | 26 | 15:54.3 [24] | 26 | 08:43.9 [21] | 25 | 16:03.8 [31] | 26 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
27 | 45 | HEJTMÁNEK Marek | 1997 | SPORTON ŠUMPERK | 19. / Muži U23 | 1:03:06.8 | - 3 Lap(s) | 07:53.3 [27] | 27 | 15:26.5 [34] | 34 | 09:05.3 [30] | 32 | 16:00.3 [30] | 31 | 08:51.0 [24] | 28 | 15:41.9 [23] | 27 | 08:38.6 [18] | 26 | 15:57.9 [29] | 27 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
28 | 13 | KUBÍN Filip | 1995 | GT OPPORTUNITY BRNO | 9. / Muži Elite | 1:03:10.2 | - 3 Lap(s) | 08:01.1 [31] | 31 | 15:06.8 [30] | 30 | 09:05.6 [31] | 30 | 15:59.1 [29] | 28 | 09:07.5 [29] | 27 | 16:12.9 [29] | 28 | 09:00.1 [27] | 29 | 15:51.4 [28] | 28 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
29 | 27 | SWÁROVSKÝ Michal | 1998 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | 20. / Muži U23 | 1:03:13.8 | - 3 Lap(s) | 08:21.9 [35] | 35 | 15:43.0 [37] | 37 | 09:06.3 [32] | 35 | 16:17.6 [32] | 32 | 08:45.2 [21] | 31 | 15:34.6 [21] | 31 | 08:42.1 [19] | 28 | 15:38.5 [24] | 29 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
30 | 16 | HEIß Lucas | 1998 | M-Wave Pro Team | 21. / Muži U23 | 1:03:17.6 | - 3 Lap(s) | 08:28.1 [37] | 37 | 15:02.3 [26] | 26 | 08:57.8 [27] | 26 | 15:41.8 [26] | 25 | 09:54.2 [37] | 30 | 16:44.6 [34] | 29 | 08:46.9 [24] | 27 | 15:48.7 [26] | 30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
31 | 49 | LICHAN Paul | 1992 | 2 Rad Henke | 10. / Muži Elite | 1:03:33.2 | - 3 Lap(s) | 08:24.8 [36] | 36 | 15:21.5 [32] | 32 | 08:48.1 [25] | 29 | 15:53.3 [28] | 29 | 09:12.2 [33] | 29 | 16:18.3 [31] | 30 | 09:17.6 [33] | 30 | 15:59.8 [30] | 31 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
32 | 43 | ŠITNER Jaroslav | 1999 | GS cyklo team Jistebnice | 22. / Muži U23 | 1:03:55.6 | - 3 Lap(s) | 08:10.1 [34] | 34 | 15:30.0 [35] | 35 | 09:12.1 [34] | 34 | 16:33.6 [35] | 34 | 09:08.7 [31] | 33 | 16:05.9 [26] | 32 | 09:09.1 [30] | 31 | 15:46.0 [25] | 32 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
33 | 28 | MORÁVEK Zdeněk | 1996 | SUPERIOR RIDERS | 11. / Muži Elite | 1:03:57.5 | - 3 Lap(s) | 07:51.1 [24] | 24 | 15:19.8 [31] | 31 | 09:46.7 [37] | 37 | 16:54.8 [36] | 36 | 09:07.5 [30] | 36 | 16:16.1 [30] | 34 | 09:05.4 [29] | 33 | 15:26.6 [22] | 33 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
34 | 24 | BULIS Roman | 1991 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 12. / Muži Elite | 1:05:19.5 | - 3 Lap(s) | 08:35.6 [38] | 38 | 15:34.8 [36] | 36 | 09:23.9 [36] | 36 | 16:29.8 [34] | 35 | 09:09.8 [32] | 34 | 16:06.6 [27] | 33 | 09:15.2 [32] | 32 | 17:08.1 [34] | 34 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
35 | 15 | JEŽEK Petr | 1992 | SUPERIOR RIDERS | 13. / Muži Elite | 0:48:36.1 | - 4 Lap(s) | 07:49.6 [23] | 23 | 15:04.3 [29] | 29 | 09:17.8 [35] | 31 | 16:57.6 [37] | 33 | 08:51.0 [23] | 32 | 16:34.1 [33] | 35 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
36 | 37 | HOŘÁK Radek | 2000 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 23. / Muži U23 | 0:48:39.3 | - 4 Lap(s) | 08:03.1 [32] | 32 | 15:00.3 [25] | 25 | 09:01.6 [29] | 28 | 16:26.1 [33] | 30 | 09:48.5 [35] | 35 | 17:12.8 [36] | 36 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
37 | 38 | TVARÓG Martin | 2000 | HEAD PRO TEAM OPAVA | 24. / Muži U23 | 0:49:16.8 | - 4 Lap(s) | 07:59.3 [30] | 30 | 17:03.3 [38] | 38 | --- | --- | 15:43.5 [27] | 37 | --- | --- | 16:29.9 [32] | 37 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
38 | 44 | MÖBIS Maximilian | 1998 | BSV AdW Berlin | 25. / Muži U23 | 0:51:09.9 | - 4 Lap(s) | 08:07.6 [33] | 33 | 15:22.8 [33] | 33 | 09:10.3 [33] | 33 | 18:21.8 [38] | 38 | 09:51.5 [36] | 37 | 17:25.2 [37] | 38 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 6 | VOBECKÝ Zdeněk | 1989 | FANY CYCLING TEAM | . / Muži Elite | DNF | --- | 07:04.6 [-] | --- | 13:27.8 [-] | --- | 21:44.9 [-] | --- | 28:00.2 [-] | --- | 36:19.7 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 8 | SKÁLA Jaromír | 1998 | MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK | . / Muži U23 | DNF | --- | 07:43.1 [-] | --- | 14:22.5 [-] | --- | 23:16.1 [-] | --- | 30:10.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 19 | MORÁVEK Tomáš | 1999 | ZPcyklo PROOFY Corratec team | . / Muži U23 | DNF | --- | 08:15.1 [-] | --- | 15:59.0 [-] | --- | 26:01.4 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 40 | KRESTA Jan | 1997 | AMENITY EXTREM SPORT TEAM | . / Muži U23 | DNF | --- | 08:09.1 [-] | --- | 15:18.5 [-] | --- | 24:20.2 [-] | --- | 32:08.2 [-] | --- | 43:19.2 [-] | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 21 | HAMAN Martin | 1984 | SUPERIOR RIDERS | . / Muži Elite | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 30 | VEJDA Michal | 1994 | PRESTIGE CYCLING TEAM | . / Muži Elite | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 35 | KARPIERZ Wojciech | 2000 | UKS Dream Bike Bielawa | . / Muži U23 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |