Český pohár XCO MTB - Zadov - Český pohár XCO MTB - sobota

MTB
DÁTUM :1.6.2019 MIESTO :Zadov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub technika_body Čas Strata 1.lap # 2.lap #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub technika_body Čas Strata 1.lap # 2.lap #
1 303 detail pretekára GOTTWALDOVÁ Amálie CZE 2007 MORAVEC Team 25 0:23:05.3 0:00:00.0 11:32.9 [4] 4 11:32.3 [1] 1
2 306 detail pretekára HANÁKOVÁ Anna CZE 2007 MORAVEC Team 20 0:23:15.3 0:00:09.9 11:34.2 [5] 5 11:41.1 [2] 2
3 304 detail pretekára RAJNOCHOVÁ Barbora CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 30 0:23:23.6 0:00:18.2 11:27.9 [1] 1 11:55.6 [3] 3
4 302 detail pretekára SEIDLOVÁ Kateřina CZE 2007 SK Edie tým Vsetín 35 0:23:28.6 0:00:23.2 11:30.9 [2] 2 11:57.6 [4] 4
5 305 detail pretekára DLOUHÁ Aneta CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 30 0:23:48.8 0:00:43.4 11:31.2 [3] 3 12:17.6 [5] 5
6 313 detail pretekára JEDLIČKOVÁ Nela CZE 2007 MS BIKE ACADEMY RACING 25 0:24:23.6 0:01:18.2 12:03.4 [8] 8 12:20.1 [6] 6
7 316 detail pretekára BOŘÁNKOVÁ Lucie CZE 2007 AC SPARTA PRAHA 13 0:24:33.8 0:01:28.4 12:08.2 [9] 9 12:25.6 [7] 7
8 301 detail pretekára VIKOVÁ Hanka CZE 2007 DUKLA PRAHA 40 0:24:42.3 0:01:36.9 11:54.2 [7] 7 12:48.1 [9] 8
9 310 detail pretekára VÁCLAVŮ Martina CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10 0:24:58.3 0:01:52.9 12:14.2 [10] 10 12:44.1 [8] 9
10 311 detail pretekára SRNSKÁ Veronika CZE 2007 BIKE team Nové Město na Moravě 20 0:25:10.0 0:02:04.7 12:20.4 [11] 11 12:49.6 [12] 10
11 309 detail pretekára BRADÁČOVÁ Nikola CZE 2007 ACT LERAK Blansko 15 0:25:27.3 0:02:21.9 12:30.6 [12] 12 12:56.6 [13] 11
12 318 detail pretekára MÁNKOVÁ Emma CZE 2008 ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM 35 0:25:36.0 0:02:30.7 12:35.4 [13] 13 13:00.6 [15] 12
13 319 detail pretekára KUNČÍKOVÁ Ella CZE 2007 Bike klub Spindleruv mlyn 25 0:25:36.3 0:02:30.9 12:47.4 [15] 15 12:48.8 [11] 13
14 307 detail pretekára GROHOVÁ Lucie CZE 2008 AUTHOR TEAM STUPNO 40 0:25:37.0 0:02:31.7 12:48.6 [16] 16 12:48.3 [10] 14
15 327 detail pretekára VÁVROVÁ Nela CZE 2008 MS BIKE ACADEMY RACING 7 0:25:49.5 0:02:44.2 12:52.4 [17] 17 12:57.1 [14] 15
16 317 detail pretekára VÍTKOVÁ Sára CZE 2008 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV 20 0:26:31.3 0:03:25.9 12:46.4 [14] 14 13:44.8 [19] 16
17 338 detail pretekára HAVLOVÁ Justýna CZE 2007 MS BIKE ACADEMY RACING 7 0:26:57.8 0:03:52.4 13:09.9 [18] 18 13:47.8 [20] 17
18 314 detail pretekára LHOTÁKOVÁ Adéla CZE 2007 Bike Freaks Holice 10 0:27:06.0 0:04:00.7 13:43.4 [25] 25 13:22.6 [16] 18
19 332 detail pretekára ŠATKOVÁ Vanesa SVK 2007 CK EPIC Dohňany 30 0:27:10.5 0:04:05.2 13:31.6 [20] 20 13:38.8 [17] 19
20 323 detail pretekára LIENERTOVÁ Monika CZE 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 7 0:27:21.3 0:04:15.9 13:18.1 [19] 19 14:03.1 [21] 20
21 324 detail pretekára VOŽENÍLKOVÁ Nikola CZE 2007 HEAD PRO TEAM OPAVA 10 0:27:24.8 0:04:19.4 13:41.6 [24] 24 13:43.1 [18] 21
22 321 detail pretekára ŠÍSLOVÁ Barbora CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 13 0:27:36.8 0:04:31.4 13:31.9 [21] 21 14:04.8 [22] 22
23 308 detail pretekára HUDEČKOVÁ Anna CZE 2007 TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE 13 0:27:46.0 0:04:40.7 11:48.9 [6] 6 15:57.1 [33] 23
24 336 detail pretekára BATELKOVÁ Klára CZE 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 5 0:27:49.5 0:04:44.1 13:41.1 [23] 23 14:08.3 [24] 24
25 325 detail pretekára SYSLOVÁ Barbara CZE 2007 CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ 20 0:27:53.0 0:04:47.6 13:45.4 [26] 26 14:07.6 [23] 25
26 315 detail pretekára MACHOVÁ Veronika CZE 2007 TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE 35 0:28:19.3 0:05:13.9 13:52.9 [27] 27 14:26.3 [26] 26
27 322 detail pretekára HORKÁ Veronika CZE 2007 SK BIKETIME BULLS PÍSEK 13 0:28:25.3 0:05:19.9 13:40.9 [22] 22 14:44.3 [29] 27
28 320 detail pretekára JANOVSKÁ Barbora CZE 2008 MORAVEC Team 13 0:28:30.3 0:05:24.9 14:07.9 [28] 28 14:22.3 [25] 28
29 331 detail pretekára HOJDOVÁ Michaela CZE 2008 MS BIKE ACADEMY RACING 5 0:28:46.3 0:05:40.9 14:13.1 [29] 29 14:33.1 [27] 29
30 328 detail pretekára HAVELKOVÁ Anna CZE 2007 Hiero racing team 3 0:29:05.3 0:05:59.9 14:25.4 [31] 31 14:39.8 [28] 30
31 329 detail pretekára BURGERMEISTEROVÁ Lucie CZE 2008 TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 5 0:29:48.0 0:06:42.6 14:41.6 [34] 34 15:06.3 [30] 31
32 334 detail pretekára KLACKOVÁ Kamila CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 5 0:29:52.3 0:06:46.9 14:42.1 [35] 35 15:10.1 [31] 32
33 335 detail pretekára PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 BIKE SPORT servis Opava 7 0:30:24.0 0:07:18.6 14:36.4 [32] 32 15:47.5 [32] 33
34 337 detail pretekára BATELKOVÁ Daniela CZE 2008 BIKECLINIC JUNIOR TEAM 3 0:31:33.5 0:08:28.1 14:22.9 [30] 30 17:10.5 [36] 34
35 326 detail pretekára JŮNOVÁ Nela CZE 2008 LYKO KLUB PRACHATICE z.s. 15 0:31:39.5 0:08:34.1 14:41.1 [33] 33 16:58.3 [34] 35
36 330 detail pretekára ŠIRUČKOVÁ Eliška CZE 2008 Short Bike Academy Opletal 2 0:32:49.0 0:09:43.6 15:41.6 [36] 36 17:07.3 [35] 36
37 333 detail pretekára BOBKOVÁ Karla CZE 2008 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s. 1 0:34:13.2 0:11:07.9 15:47.9 [37] 37 18:25.3 [37] 37