ČP na silnici mládeže a dospělých - Slatina

Silniční cyklistika
DÁTUM :25.8.2019 MIESTO :Slatina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata lap1 # lap2 # lap3 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Kategórie Čas Strata lap1 # lap2 # lap3 #
1 372 detail pretekára HNÍK Jakub CZE 2001 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 1. /  Junioři 2:29:57.6 0:00:00.0 37:45.6 3 1:14:41.6 2 1:51:45.1 3
2 385 detail pretekára BITTNER Pavel CZE 2002 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 2. /  Junioři 2:30:01.1 0:00:03.4 37:45.0 1 1:14:42.5 6 1:51:44.8 2
3 384 detail pretekára BOUČEK Jakub CZE 2001 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 3. /  Junioři 2:30:02.1 0:00:04.4 37:46.5 8 1:14:41.9 3 1:51:45.4 4
4 380 detail pretekára ŤOUPALÍK Jakub CZE 2001 CYCLING ACADEMY TÁBOR 4. /  Junioři 2:30:09.0 0:00:11.3 37:45.6 4 1:14:41.3 1 1:51:44.6 1
5 387 detail pretekára STOČEK Bruno CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 5. /  Junioři 2:33:40.3 0:03:42.6 37:46.3 7 1:14:42.4 4 1:53:37.3 5
6 360 detail pretekára RUNT Lukáš CZE 2001 SportRaces Isaac Team 6. /  Junioři 2:35:20.5 0:05:22.8 37:47.3 13 1:14:43.0 8 1:54:29.9 9
7 382 detail pretekára ČEKAL Josef CZE 2002 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 7. /  Junioři 2:35:25.1 0:05:27.4 37:45.4 2 1:14:42.5 7 1:54:29.4 7
8 367 detail pretekára RADEK Patrik CZE 2001 ON-OFF TEAM 8. /  Junioři 2:35:35.0 0:05:37.3 37:47.5 15 1:14:43.1 9 1:54:29.0 6
9 355 detail pretekára HETFLEIŠ Petr CZE 2001 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ 9. /  Junioři 2:35:44.3 0:05:46.6 37:45.9 6 1:14:44.9 11 1:54:30.4 11
10 375 detail pretekára ŽVAK Daniel CZE 2002 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 10. /  Junioři 2:35:52.5 0:05:54.8 37:45.7 5 1:14:42.4 5 1:54:29.5 8
11 359 detail pretekára MIKLOVIČ Jakub CZE 2001 SportRaces Isaac Team 11. /  Junioři 2:36:15.9 0:06:18.2 37:46.9 11 1:14:44.6 10 1:54:30.2 10
12 358 detail pretekára HALBICH Tomáš CZE 2002 PROFI SPORT CHEB 12. /  Junioři 2:40:44.7 0:10:47.0 37:50.6 16 1:15:33.8 13 1:57:17.8 12
13 374 detail pretekára KUČERA Jakub CZE 2001 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 13. /  Junioři 2:40:49.2 0:10:51.5 37:51.4 19 1:15:41.1 19 1:58:13.5 18
14 379 detail pretekára KUČERA Vojtěch CZE 2002 CK FESO PETŘVALD 14. /  Junioři 2:40:54.2 0:10:56.5 37:47.4 14 1:15:34.9 14 1:58:13.3 17
15 353 detail pretekára VOLF Martin CZE 2002 Roman Kreuziger Cycling Academy 15. /  Junioři 2:40:55.2 0:10:57.5 37:50.8 17 1:15:39.0 17 1:58:12.7 15
16 383 detail pretekára KOPELENT David CZE 2002 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM 16. /  Junioři 2:40:56.2 0:10:58.5 37:46.8 9 1:15:41.0 18 1:58:12.5 14
17 364 detail pretekára FIGALLA Michal CZE 2001 CYKLO TÝM HORNÍ BLUDOVICE 17. /  Junioři 2:40:57.2 0:10:59.5 38:13.3 23 1:15:33.5 12 1:58:12.9 16
18 377 detail pretekára HURÁČ Vojtěch CZE 2002 CK FESO PETŘVALD 18. /  Junioři 2:40:58.2 0:11:00.5 37:46.9 10 1:15:35.3 15 1:58:12.2 13
19 356 detail pretekára KŘENEK Adam CZE 2001 TJ FAVORIT BRNO 19. /  Junioři 2:41:14.2 0:11:16.5 37:47.0 12 1:15:35.5 16 1:58:13.9 19
20 351 detail pretekára ZÁTOPEK Jan CZE 2001 TJ Sigma Hranice, z.s. 20. /  Junioři 3:01:11.3 0:31:13.6 37:59.4 21 1:20:11.0 23 2:08:25.5 20
21 357 detail pretekára ČECH Jan CZE 2002 HEAD PRO TEAM OPAVA 21. /  Junioři 3:01:13.9 0:31:16.2 39:21.7 25 1:25:33.9 24 2:11:43.3 23
22 386 detail pretekára JEŽEK Tomáš CZE 2001 IVAR CS - AUTHOR TEAM 22. /  Junioři 3:01:24.0 0:31:26.3 37:51.2 18 1:19:15.6 21 2:08:31.9 21
23 378 detail pretekára SWACZYNA Tomáš CZE 2001 CK FESO PETŘVALD 23. /  Junioři 3:01:28.7 0:31:31.0 38:01.1 22 1:19:15.9 22 2:08:32.0 22
24 366 detail pretekára MORONG Kryštof CZE 2002 TEAM FORMAN CINELLI 24. /  Junioři 3:01:33.8 0:31:36.1 39:57.0 26 1:25:46.9 25 2:11:49.1 24
25 370 detail pretekára KOLAŘÍK Lukáš CZE 2001 TUFO PARDUS Prostějov z.s. 25. /  Junioři 3:08:30.6 0:38:32.9 37:52.6 20 1:17:03.9 20 2:12:18.0 25
26 381 detail pretekára MALÍK Matyáš CZE 2002 BIKE 2000 26. /  Junioři 3:13:12.3 0:43:14.6 38:29.6 24 1:25:50.6 26 2:12:29.0 26
--- 352 detail pretekára MACÁN Karel CZE 2002 Roman Kreuziger Cycling Academy . /  Junioři DNF --- 38:03.1 --- --- --- --- ---
--- 354 detail pretekára LIŠKA Marek CZE 2002 Roman Kreuziger Cycling Academy . /  Junioři DNF --- 38:21.3 --- 1:27:50.5 --- --- ---
--- 361 detail pretekára HRDLIČKA Aleš CZE 2002 MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ . /  Junioři DNF --- 38:11.9 --- 1:27:51.1 --- --- ---
--- 368 detail pretekára ŘEHA Filip CZE 2001 FORCE TEAM JESENÍK . /  Junioři DNF --- 37:52.6 --- --- --- --- ---
--- 369 detail pretekára ŘEHÁK Martin CZE 2002 TUFO PARDUS Prostějov z.s. . /  Junioři DNF --- 39:57.8 --- 1:30:52.3 --- --- ---
--- 371 detail pretekára MÜLLER Maxim CZE 2001 TUFO PARDUS Prostějov z.s. . /  Junioři DNF --- 37:54.1 --- --- --- --- ---
--- 373 detail pretekára SMÉKAL René CZE 2001 TUFO PARDUS Prostějov z.s. . /  Junioři DNF --- 38:21.0 --- 1:27:50.5 --- --- ---
--- 376 detail pretekára VOLTR Martin CZE 2001 TEAM DUKLA PRAHA . /  Junioři DNF --- 38:20.7 --- 1:27:51.0 --- --- ---
--- 365 detail pretekára ŠTĚPÁN Ferdinand CZE 2001 TEAM FORMAN CINELLI . /  Junioři DNS --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru