ČP na silnici mládeže a dospělých - Slatina

Silniční cyklistika
DÁTUM :25.8.2019 MIESTO :Slatina

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub SKAT Kategórie Čas Strata lap1 # lap2 # lap3 # lap4 # lap5 # lap6 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub SKAT Kategórie Čas Strata lap1 # lap2 # lap3 # lap4 # lap5 # lap6 #
1 1 detail pretekára NEUMAN Dominik 1995 ELKOV AUTHOR cycling team --- 1. /  ELITE 3:43:31.4 0:00:00.0 35:21.8 [10] 10 0:39:27.6 [11] 6 0:36:53.4 [13] 4 0:37:46.5 [15] 5 0:38:13.2 [10] 6 35:48.8 [1] 1
2 5 detail pretekára KUKRLE Michael 1994 ELKOV AUTHOR cycling team --- 2. /  ELITE 3:43:33.8 0:00:02.3 35:21.9 [12] 12 0:39:26.7 [3] 2 0:36:54.0 [17] 3 0:37:46.2 [11] 3 0:38:13.1 [9] 4 35:51.6 [2] 2
3 19 detail pretekára ŘEPA Vojtěch 2000 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23* 1. /  U23 3:43:35.2 0:00:03.7 35:21.2 [6] 6 0:39:28.5 [15] 9 0:36:55.3 [22] 15 0:37:46.3 [13] 14 0:38:11.8 [4] 10 35:51.8 [3] 3
4 4 detail pretekára HNÍK Karel 1991 ELKOV AUTHOR cycling team --- 3. /  ELITE 3:43:39.2 0:00:07.7 35:22.4 [15] 15 0:39:26.8 [5] 4 0:36:53.0 [6] 1 0:37:46.2 [11] 1 0:38:14.3 [11] 7 35:56.3 [4] 4
5 2 detail pretekára ZAHÁLKA Matěj 1993 ELKOV AUTHOR cycling team --- 4. /  ELITE 3:43:52.6 0:00:21.2 35:20.1 [2] 2 0:39:28.8 [19] 3 0:36:53.5 [14] 2 0:37:48.0 [22] 9 0:38:11.1 [2] 1 36:11.0 [5] 5
6 34 detail pretekára HAMPL Petr 1993 TJ FAVORIT BRNO --- 5. /  ELITE 3:44:02.5 0:00:31.0 35:22.1 [13] 13 0:39:27.8 [12] 12 0:36:53.1 [9] 7 0:37:46.5 [16] 7 0:38:11.9 [5] 2 36:20.8 [6] 6
7 87 detail pretekára TYRPEKL Karel 1999 PARDUS TUFO Prostějov U23 2. /  U23 3:44:09.2 0:00:37.7 35:19.8 [1] 1 0:39:30.3 [31] 14 0:36:52.8 [3] 5 0:37:46.1 [10] 4 0:38:12.7 [6] 3 36:27.3 [7] 7
8 16 detail pretekára KLABOUCH Petr 1999 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 3. /  U23 3:44:19.3 0:00:47.9 35:22.7 [17] 17 0:39:26.8 [4] 7 0:36:55.2 [20] 13 0:37:47.5 [21] 18 0:38:10.8 [1] 9 36:36.2 [8] 8
9 11 detail pretekára LEHKÝ Roman 1996 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM --- 6. /  ELITE 3:45:04.2 0:01:32.7 35:23.9 [26] 26 0:39:28.8 [21] 27 0:36:51.7 [1] 12 0:37:45.5 [8] 8 0:38:13.0 [8] 8 37:21.1 [9] 9
10 23 detail pretekára BOUBAL Martin 1984 CK Příbram - Fany GASTRO --- 7. /  ELITE 3:45:25.2 0:01:53.7 35:21.9 [11] 11 0:39:28.7 [18] 17 0:36:53.1 [10] 10 0:37:46.8 [19] 10 0:38:12.7 [7] 11 37:41.7 [10] 10
11 31 detail pretekára ŠORM Jiří 1997 TJ FAVORIT BRNO U23 4. /  U23 3:46:50.3 0:03:18.8 35:27.0 [33] 33 0:39:27.5 [10] 31 0:36:53.2 [12] 26 0:37:45.2 [6] 20 0:38:29.6 [13] 15 38:47.6 [11] 11
12 18 detail pretekára KOHOUT Martin 1998 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 5. /  U23 3:46:50.6 0:03:19.1 35:20.4 [3] 3 0:39:29.5 [29] 11 0:36:56.3 [26] 20 0:37:44.9 [3] 13 0:38:30.2 [15] 12 38:49.1 [12] 12
13 57 detail pretekára BITTNER Jakub 1994 TEAM FORMAN CINELLI --- 8. /  ELITE 3:47:12.9 0:03:41.4 35:21.5 [8] 8 0:39:29.0 [24] 15 0:36:53.1 [7] 9 0:37:47.4 [20] 12 0:38:11.3 [3] 5 39:30.5 [13] 13
14 53 detail pretekára HONSA František 2000 AC SPARTA PRAHA U23* 6. /  U23 3:49:12.6 0:05:41.1 35:23.1 [22] 22 0:39:29.0 [25] 26 0:36:53.1 [8] 16 0:37:46.6 [18] 17 0:38:29.9 [14] 14 41:10.5 [14] 14
15 17 detail pretekára MAYER Daniel 1997 KC HLINSKO U23 7. /  U23 3:50:00.8 0:06:29.3 35:25.2 [31] 31 0:39:30.6 [32] 33 0:36:53.1 [11] 30 0:37:45.3 [7] 22 0:38:27.2 [12] 13 41:59.1 [15] 15
16 29 detail pretekára JAKOUBEK Tomáš 1999 CK Příbram - Fany GASTRO U23 8. /  U23 3:50:37.1 0:07:05.6 35:23.5 [24] 24 0:39:28.5 [14] 24 0:36:54.5 [18] 22 0:37:58.6 [31] 26 0:38:47.8 [23] 28 42:04.0 [16] 16
17 22 detail pretekára HEBÍK Martin 1982 CK Příbram - Fany GASTRO --- 9. /  ELITE 3:50:41.6 0:07:10.1 35:20.6 [4] 4 0:39:29.2 [26] 10 0:36:57.4 [32] 24 0:37:53.2 [24] 24 0:38:51.6 [25] 24 42:09.5 [18] 17
18 55 detail pretekára SCHURAN Michal 1996 AC SPARTA PRAHA --- 10. /  ELITE 3:50:42.2 0:07:10.7 35:21.3 [7] 7 0:39:30.0 [30] 21 0:36:52.9 [5] 11 0:37:56.5 [25] 25 0:38:52.7 [26] 30 42:08.5 [17] 18
19 81 detail pretekára BÁRTA Tomáš 1999 PARDUS TUFO Prostějov U23 9. /  U23 3:50:42.4 0:07:11.0 35:23.2 [23] 23 0:39:28.8 [19] 25 0:36:56.3 [26] 27 0:37:46.4 [14] 23 0:38:56.2 [28] 19 42:11.3 [20] 19
20 32 detail pretekára ROTTER Michal 2000 TJ FAVORIT BRNO U23* 10. /  U23 3:50:43.0 0:07:11.6 35:22.7 [18] 18 0:39:26.5 [2] 5 0:36:56.5 [30] 18 0:37:45.2 [5] 11 0:39:01.6 [30] 26 42:10.3 [19] 20
21 54 detail pretekára FIALA Petr 1995 AC SPARTA PRAHA --- 11. /  ELITE 3:50:44.8 0:07:13.3 35:23.0 [21] 21 0:39:27.5 [8] 16 0:36:55.4 [23] 19 0:37:45.7 [9] 16 0:38:59.7 [29] 22 42:13.2 [22] 21
22 79 detail pretekára DOLEŽAL Adam 2000 ČEZ Cyklo Team Tábor U23* 11. /  U23 3:50:45.8 0:07:14.3 35:24.0 [28] 28 0:39:26.9 [6] 19 0:36:56.4 [29] 25 0:37:45.1 [4] 19 0:38:54.8 [27] 17 42:18.2 [24] 22
23 35 detail pretekára PROCHÁZKA Michal 1999 TJ FAVORIT BRNO U23 12. /  U23 3:50:46.0 0:07:14.5 35:22.5 [16] 16 0:39:27.1 [7] 8 0:36:56.8 [31] 21 0:38:03.3 [33] 33 0:38:43.0 [17] 27 42:13.1 [21] 23
24 67 detail pretekára KAŠPAR Jan 2000 TEAM DUKLA PRAHA U23* 13. /  U23 3:50:50.5 0:07:19.1 35:25.3 [32] 32 0:39:28.7 [17] 30 0:36:54.7 [19] 29 0:37:56.6 [26] 27 0:38:47.8 [22] 29 42:17.2 [23] 24
25 26 detail pretekára MALIK Robert 1993 CK Příbram - Fany GASTRO --- 12. /  ELITE 3:50:57.4 0:07:25.9 35:22.8 [19] 19 0:39:28.9 [22] 22 0:36:55.3 [21] 23 0:37:44.6 [2] 15 0:38:32.9 [16] 16 42:52.8 [30] 25
26 98 detail pretekára MACH Ondřej 1997 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM U23 14. /  U23 3:50:58.1 0:07:26.6 35:23.9 [26] 26 0:39:29.4 [27] 29 0:36:56.0 [25] 31 0:37:57.4 [29] 31 0:38:48.1 [24] 32 42:23.1 [25] 26
27 39 detail pretekára SEKANINA Adam 1995 TJ FAVORIT BRNO --- 13. /  ELITE 3:51:05.2 0:07:33.7 35:22.2 [14] 14 0:39:29.5 [28] 23 0:36:53.8 [15] 17 0:38:00.3 [32] 28 0:38:45.6 [20] 21 42:33.6 [26] 27
28 56 detail pretekára STÖHR Pavel 1991 AC SPARTA PRAHA --- 14. /  ELITE 3:51:12.3 0:07:40.9 35:24.2 [29] 29 0:39:28.9 [23] 28 0:36:55.5 [24] 28 0:37:57.4 [30] 29 0:38:44.5 [18] 18 42:41.7 [27] 28
29 27 detail pretekára POKORNÝ Jiří 1997 CK Příbram - Fany GASTRO U23 15. /  U23 3:51:16.2 0:07:44.7 35:24.6 [30] 30 0:39:26.2 [1] 18 0:37:00.3 [33] 33 0:37:57.1 [28] 32 0:38:45.4 [19] 31 42:42.2 [28] 29
30 50 detail pretekára KALOJÍROS Tomáš 1994 AC SPARTA PRAHA --- 15. /  ELITE 3:51:22.6 0:07:51.2 35:23.8 [25] 25 0:39:31.9 [33] 32 0:36:53.8 [16] 32 0:37:56.7 [27] 30 0:38:46.0 [21] 25 42:50.2 [29] 30
31 83 detail pretekára LICHNOVSKÝ Luděk 1995 PARDUS TUFO Prostějov --- 16. /  ELITE 3:51:25.1 0:07:53.6 35:21.5 [9] 9 0:39:28.6 [16] 13 0:36:52.9 [4] 6 0:37:46.5 [17] 6 0:39:01.7 [31] 20 42:53.8 [31] 31
32 3 detail pretekára SCHLEGEL Michal 1995 ELKOV AUTHOR cycling team --- 17. /  ELITE 3:51:32.2 0:08:00.7 35:20.9 [5] 5 0:39:27.5 [9] 1 0:36:56.3 [28] 14 0:37:43.8 [1] 2 0:39:03.1 [32] 23 43:00.3 [32] 32
33 82 detail pretekára DOLNÍČEK Marek 1999 PARDUS TUFO Prostějov U23 16. /  U23 4:03:56.4 0:20:25.0 35:22.9 [20] 20 0:39:28.3 [13] 20 0:36:52.1 [2] 8 0:37:50.2 [23] 21 0:39:41.4 [33] 33 54:41.2 [33] 33
--- 6 detail pretekára OTRUBA Jakub 1998 ELKOV AUTHOR cycling team U23 . /  U23 DNF --- 35:22.5 [-] --- 1:14:50.8 [-] --- 1:51:50.7 [-] --- 2:37:09.4 [-] --- --- --- --- ---
--- 14 detail pretekára ANDRLE David 2000 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23* . /  U23 DNF --- 35:24.4 [-] --- 1:14:53.9 [-] --- 1:52:55.3 [-] --- 2:34:42.0 [-] --- 3:17:45.1 [-] --- --- ---
--- 15 detail pretekára ČAPEK Tomáš 1998 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23 . /  U23 DNF --- 35:26.5 [-] --- 1:14:52.3 [-] --- 1:53:03.8 [-] --- 2:37:05.6 [-] --- --- --- --- ---
--- 20 detail pretekára FOLTÁN Adam 2000 TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM U23* . /  U23 DNF --- 35:24.3 [-] --- 1:14:50.4 [-] --- 1:51:45.2 [-] --- 2:30:09.4 [-] --- 3:21:00.1 [-] --- --- ---
--- 24 detail pretekára MODLITBA Vojtěch 1996 CK Příbram - Fany GASTRO --- . /  ELITE DNF --- 35:25.0 [-] --- 1:13:50.4 [-] --- 1:54:31.6 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 25 detail pretekára GRUBER Pavel 1996 CK Příbram - Fany GASTRO --- . /  ELITE DNF --- 35:24.2 [-] --- 1:14:49.6 [-] --- 1:51:44.0 [-] --- 2:29:34.4 [-] --- --- --- --- ---
--- 28 detail pretekára PILEČEK Jakub 2000 CK Příbram - Fany GASTRO U23* . /  U23 DNF --- 35:26.5 [-] --- 1:14:55.3 [-] --- 1:52:59.4 [-] --- 2:34:41.7 [-] --- 3:17:44.1 [-] --- --- ---
--- 33 detail pretekára KMÍNEK Vojtěch 2000 TJ FAVORIT BRNO U23* . /  U23 DNF --- 35:24.9 [-] --- 1:14:52.5 [-] --- 1:53:03.5 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 36 detail pretekára VONEŠ Jan 2000 TJ FAVORIT BRNO U23* . /  U23 DNF --- 35:27.7 [-] --- 1:14:52.5 [-] --- 1:52:59.7 [-] --- 2:36:50.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 37 detail pretekára KULHÁNEK David 2000 TJ FAVORIT BRNO U23* . /  U23 DNF --- 35:24.7 [-] --- 1:14:53.5 [-] --- 1:52:56.4 [-] --- 2:36:48.9 [-] --- --- --- --- ---
--- 42 detail pretekára HRSTKA Jan 1994 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM --- . /  ELITE DNF --- 35:24.9 [-] --- 1:14:54.1 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 43 detail pretekára GOTTHARD David 1976 RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM --- . /  ELITE DNF --- 35:26.0 [-] --- 1:14:54.2 [-] --- 1:53:04.9 [-] --- 2:34:42.1 [-] --- 3:17:46.3 [-] --- --- ---
--- 47 detail pretekára PAPRSTKA Tomáš 1992 EXPRES CZ TEAM KOLÍN --- . /  ELITE DNF --- 35:25.8 [-] --- 1:14:53.8 [-] --- 1:52:07.9 [-] --- 2:34:42.9 [-] --- 3:17:44.0 [-] --- --- ---
--- 49 detail pretekára KROTKÝ Rostislav 1976 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 35:28.2 [-] --- 1:14:54.4 [-] --- 1:53:02.6 [-] --- 2:34:43.3 [-] --- 3:17:46.0 [-] --- --- ---
--- 51 detail pretekára STÖHR Jan 1991 AC SPARTA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 35:23.6 [-] --- 1:14:52.8 [-] --- 1:53:04.0 [-] --- 2:34:43.0 [-] --- 3:17:46.2 [-] --- --- ---
--- 58 detail pretekára LANT Antonín 1994 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 60 detail pretekára STYBOR Matěj 1999 KOVO PRAHA U23 . /  U23 DNF --- 35:52.4 [-] --- 1:33:40.5 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 61 detail pretekára BÓDAY Šimon 2000 KOVO PRAHA U23* . /  U23 DNF --- 35:57.7 [-] --- 1:33:41.1 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 64 detail pretekára KOSTIHA Antonín 2000 TEAM DUKLA PRAHA U23* . /  U23 DNF --- 35:25.2 [-] --- 1:14:53.7 [-] --- 1:53:04.8 [-] --- 2:36:49.6 [-] --- --- --- --- ---
--- 65 detail pretekára JUNEK Josef Maxmilian 1998 TEAM DUKLA PRAHA U23 . /  U23 DNF --- 35:25.4 [-] --- 1:14:53.3 [-] --- 1:55:09.8 [-] --- 2:54:45.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 66 detail pretekára KOHOUT Michal 1996 TEAM DUKLA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 35:51.4 [-] --- 1:14:56.4 [-] --- 1:52:15.4 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 68 detail pretekára PIETRULA Nicolas 1995 TEAM DUKLA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 35:20.8 [-] --- 1:12:28.6 [-] --- 1:51:52.3 [-] --- 2:30:22.2 [-] --- --- --- --- ---
--- 70 detail pretekára VENDOLSKÝ Ondřej 1991 TEAM DUKLA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 35:22.6 [-] --- 1:14:53.1 [-] --- 1:51:46.7 [-] --- 2:30:02.5 [-] --- --- --- --- ---
--- 71 detail pretekára KRAUS Jan 1993 TEAM DUKLA PRAHA --- . /  ELITE DNF --- 35:27.4 [-] --- 1:14:51.5 [-] --- 1:53:04.2 [-] --- 2:36:51.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 74 detail pretekára FIERLA Jan 1996 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- 35:27.8 [-] --- 1:14:56.0 [-] --- 1:56:16.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 76 detail pretekára HEINDRICH Lukáš 1979 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- 35:26.8 [-] --- 1:12:28.9 [-] --- 1:52:15.4 [-] --- 2:34:42.5 [-] --- 3:17:45.7 [-] --- --- ---
--- 77 detail pretekára FIERLA Ondřej 1993 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- 35:26.1 [-] --- 1:14:54.7 [-] --- 1:52:55.6 [-] --- 2:34:00.9 [-] --- 3:16:44.7 [-] --- --- ---
--- 78 detail pretekára FRKAL Jakub 1994 TEAM FORMAN CINELLI --- . /  ELITE DNF --- 35:25.6 [-] --- 1:14:55.5 [-] --- 1:53:05.2 [-] --- 2:34:43.6 [-] --- --- --- --- ---
--- 80 detail pretekára BABOR Daniel 1999 PARDUS TUFO Prostějov U23 . /  U23 DNF --- 35:42.6 [-] --- 1:14:52.2 [-] --- 1:55:09.8 [-] --- 2:54:45.2 [-] --- --- --- --- ---
--- 84 detail pretekára PSZCZOLARSKI Wojciech 1991 PARDUS TUFO Prostějov --- . /  ELITE DNF --- 35:25.2 [-] --- 1:14:53.0 [-] --- 1:52:55.4 [-] --- 2:36:49.1 [-] --- --- --- --- ---
--- 85 detail pretekára RUGOVAC Denis 1993 PARDUS TUFO Prostějov --- . /  ELITE DNF --- 35:27.4 [-] --- 1:14:56.4 [-] --- 1:53:04.5 [-] --- 2:36:49.5 [-] --- --- --- --- ---
--- 89 detail pretekára DAVIES Joshua Edward 1997 CC LONDON U23 . /  U23 DNF --- 35:43.1 [-] --- 1:25:55.7 [-] --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 90 detail pretekára ČER Tomáš 1983 VITALO FUTURE CYCLING --- . /  ELITE DNF --- 35:23.4 [-] --- 1:14:53.6 [-] --- 1:53:02.1 [-] --- 2:34:00.5 [-] --- 3:16:44.4 [-] --- --- ---
--- 96 detail pretekára ŠŇUPAREK Václav 1995 TEAM CYKLOTRENER RUMBURK --- . /  ELITE DNF --- 35:26.6 [-] --- 1:14:54.9 [-] --- 1:52:56.1 [-] --- 2:34:42.9 [-] --- 3:17:45.3 [-] --- --- ---
--- 99 detail pretekára ŠTEMBERK Jáchym 2000 RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM U23* . /  U23 DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 100 detail pretekára FORMANEK Jan 1999 FORCE TEAM JESENÍK U23 . /  U23 DNF --- 35:28.0 [-] --- 1:14:55.1 [-] --- 1:52:55.9 [-] --- 2:34:41.5 [-] --- 3:17:45.5 [-] --- --- ---

Kontaktujte časomíru