Nitrianska hodinovka

Běh
DÁTUM :26.10.2019 MIESTO :Nitra

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata K1 # K2 # K3 # K4 # K5 # K6 # K7 # K8 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata K1 # K2 # K3 # K4 # K5 # K6 # K7 # K8 #
1 44 detail pretekára JUNAS Dušan 2001 Jaslovské Bohunice 1. /  Chlapci 16-18 rokov 0:11:43.7 0:00:00.0 01:26.9 [3] 3 01:30.9 [4] 3 01:31.7 [2] 3 01:31.8 [2] 3 01:30.2 [3] 3 01:30.3 [1] 3 01:27.4 [1] 1 01:14.2 [1] 1
2 77 detail pretekára SAUER Timur 2004 AC Stavbár Nitra 1. /  Chlapci 13-15 rokov 0:11:53.5 0:00:09.7 01:27.4 [4] 4 01:30.5 [1] 4 01:31.9 [5] 4 01:30.8 [1] 1 01:30.0 [2] 1 01:30.6 [3] 1 01:29.6 [3] 3 01:22.4 [2] 2
3 83 detail pretekára KOCHAN Lukáš 1984 Parada Fly 1. /  Muži 0:11:56.8 0:00:13.0 01:26.7 [2] 2 01:30.6 [2] 2 01:31.9 [3] 2 01:31.9 [3] 2 01:29.9 [1] 2 01:30.4 [2] 2 01:28.4 [2] 2 01:26.6 [3] 3
4 78 detail pretekára ZÁHRADNÍČKOVÁ Hana 2003 AC Stavbar Nitra 1. /  Dievčatá 16-18 rokov 0:10:48.9 - 1 Lap(s) 01:28.3 [6] 6 01:31.2 [5] 5 01:31.5 [1] 5 01:32.6 [4] 5 01:33.9 [4] 4 01:37.1 [4] 4 01:34.2 [4] 4 --- ---
5 81 detail pretekára ČANDRÁK Michal 1980 Nitra 2. /  Muži 0:11:03.6 - 1 Lap(s) 01:29.3 [8] 8 01:32.7 [8] 8 01:33.3 [6] 6 01:36.6 [6] 6 01:37.1 [5] 6 01:37.2 [5] 6 01:37.0 [6] 5 --- ---
6 66 detail pretekára BALLA Andrej 1995 ŠK pre Radost 3. /  Muži 0:11:07.2 - 1 Lap(s) 01:26.2 [1] 1 01:30.6 [3] 1 01:31.9 [4] 1 01:33.9 [5] 4 01:41.7 [8] 5 01:41.7 [6] 5 01:40.9 [7] 6 --- ---
7 46 detail pretekára PÚDELA René 1999 Dechtice 4. /  Muži 0:11:27.2 - 1 Lap(s) 01:30.4 [9] 9 01:37.3 [9] 9 01:43.5 [8] 9 01:39.2 [7] 8 01:38.8 [6] 7 01:41.9 [7] 7 01:35.9 [5] 7 --- ---
8 75 detail pretekára ŠTRBOVÁ Barbora 2003 AC Stavbár Nitra 2. /  Dievčatá 16-18 rokov 0:11:41.3 - 1 Lap(s) 01:28.7 [7] 7 01:32.7 [7] 7 01:38.1 [7] 7 01:43.6 [8] 7 01:46.1 [9] 8 01:48.4 [9] 8 01:43.4 [9] 8 --- ---
9 79 detail pretekára REĽOVSKÝ Bruno 2006 Šk Delfín Nitra 2. /  Chlapci 13-15 rokov 0:11:54.2 - 1 Lap(s) 01:31.3 [10] 10 01:41.5 [10] 10 01:45.1 [9] 10 01:46.2 [9] 10 01:41.3 [7] 9 01:45.3 [8] 9 01:43.2 [8] 9 --- ---
10 82 detail pretekára VAN WYK Daniel 2006 Delfín Nitra 3. /  Chlapci 13-15 rokov 0:10:48.3 - 2 Lap(s) 01:27.8 [5] 5 01:32.3 [6] 6 01:45.7 [10] 8 01:56.9 [12] 9 01:59.9 [12] 10 02:05.4 [12] 10 --- --- --- ---
11 84 detail pretekára HOLUBEKOVÁ Kornélia 1982 AC Stavbár Nitra 1. /  Ženy 0:11:06.4 - 2 Lap(s) 01:43.4 [11] 11 01:53.8 [11] 11 01:53.6 [11] 11 01:52.9 [10] 11 01:51.9 [10] 11 01:50.6 [10] 11 --- --- --- ---
12 45 detail pretekára BOHUNICKÁ Mária 2003 AK Bojničky 3. /  Dievčatá 16-18 rokov 0:11:27.5 - 2 Lap(s) 01:44.5 [12] 12 01:56.0 [12] 12 01:56.7 [12] 12 01:55.7 [11] 12 01:56.6 [11] 12 01:57.7 [11] 12 --- --- --- ---
13 88 detail pretekára ŠTRBA Emil 1957 AC Stavbar Nitra 5. /  Muži 0:10:27.9 - 3 Lap(s) 01:52.1 [13] 13 02:01.5 [13] 13 02:12.5 [13] 13 02:10.2 [13] 13 02:11.5 [13] 13 --- --- --- --- --- ---
14 80 detail pretekára FERUSOVÁ Michaela 2000 Restarni sa 2. /  Ženy 0:11:46.5 - 3 Lap(s) 01:58.5 [14] 14 02:26.5 [14] 14 02:28.3 [14] 14 02:29.5 [14] 14 02:23.6 [14] 14 --- --- --- --- --- ---
15 58 detail pretekára GENČUROVÁ Michaela 2012 AK AŠK Slávia Trnava 1. /  Dievčatá 13-15 rokov 0:11:21.0 - 4 Lap(s) 02:34.4 [15] 15 03:05.4 [15] 15 03:04.4 [15] 15 02:36.7 [15] 15 --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru