Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 691 | LIDL Hans | 1977 | TSV Farchant | 1. / M 40 | 0:26:02.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 671 | BERENDT Oliver | 1976 | --- | 2. / M 40 | 0:26:40.6 | 0:00:37.7 | ||
3 | diplom | 712 | FREIER Korbinian | 1980 | TSV Oberammergau | 1. / M 30 | 0:27:40.1 | 0:01:37.2 | ||
4 | diplom | 672 | ZHU Yiming | 2001 | SSV Ettal | 1. / M Hauptklasse | 0:28:03.8 | 0:02:00.9 | ||
5 | diplom | 613 | ERNEMANN Daniel | 2000 | --- | 2. / M Hauptklasse | 0:28:35.6 | 0:02:32.7 | ||
6 | diplom | 615 | ERNEMANN Dominik | 2003 | --- | 1. / M Junioren | 0:28:36.1 | 0:02:33.2 | ||
7 | diplom | 716 | GERUM Sebastian | 1982 | SkiClub Oberammergau | 2. / M 30 | 0:29:44.8 | 0:03:41.9 | ||
8 | diplom | 679 | PREIBISCH Simon | 2003 | Wasserwacht Grainau | 2. / M Junioren | 0:30:50.3 | 0:04:47.4 | ||
9 | diplom | 700 | RAMPF Konstantin | 2002 | --- | 3. / M Junioren | 0:31:18.8 | 0:05:15.9 | ||
10 | diplom | 699 | SIEBERER Felix | 2003 | --- | 4. / M Junioren | 0:31:19.3 | 0:05:16.4 | ||
11 | diplom | 662 | DESIENA Christian | 1973 | --- | 3. / M 40 | 0:31:53.3 | 0:05:50.4 | ||
12 | diplom | 676 | HABERGER Christian | 1979 | --- | 4. / M 40 | 0:32:21.6 | 0:06:18.7 | ||
13 | diplom | 715 | GISINGER Ben | 2002 | --- | 5. / M Junioren | 0:32:34.5 | 0:06:31.6 | ||
14 | diplom | 621 | ROTH Wolfgang | 1952 | TSV Peissenberg | 1. / M 60 | 0:32:41.1 | 0:06:38.2 | ||
15 | diplom | 675 | NEUMANN Magnus | 1976 | --- | 5. / M 40 | 0:33:13.0 | 0:07:10.1 | ||
16 | diplom | 608 | FINSTERWALDER Thomas | 2000 | --- | 3. / M Hauptklasse | 0:33:38.0 | 0:07:35.1 | ||
17 | diplom | 689 | WINZER Gerald | 1970 | TSV Rodesgrün 1932 e.V. | 6. / M 40 | 0:34:05.8 | 0:08:02.9 | ||
18 | diplom | 709 | KÖPPLINGER Peter | 1972 | --- | 7. / M 40 | 0:34:27.0 | 0:08:24.0 | ||
19 | diplom | 702 | BALSER Ferdinand | 2003 | --- | 6. / M Junioren | 0:34:28.8 | 0:08:25.9 | ||
20 | diplom | 690 | KÖPF Korbinian | 1997 | --- | 4. / M Hauptklasse | 0:34:31.8 | 0:08:28.9 | ||
21 | diplom | 616 | ERNEMANN Raphael | 2003 | --- | 7. / M Junioren | 0:34:34.6 | 0:08:31.7 | ||
22 | diplom | 697 | SCHURZ Maximilian | 2003 | --- | 8. / M Junioren | 0:35:46.3 | 0:09:43.4 | ||
23 | diplom | 639 | STAFFLER Reinhard | 1964 | --- | 1. / M 50 | 0:36:15.8 | 0:10:12.9 | ||
24 | diplom | 627 | HÖFELSCHWEIGER Michael | 1996 | --- | 5. / M Hauptklasse | 0:36:26.0 | 0:10:23.1 | ||
25 | diplom | 649 | HOSP Fabian | 1965 | TSV Partenkirchen | 2. / M 50 | 0:36:40.3 | 0:10:37.4 | ||
26 | diplom | 653 | STAHL Andreas | 1972 | --- | 8. / M 40 | 0:36:44.3 | 0:10:41.4 | ||
27 | diplom | 661 | LAUTENBACHER Andreas | 1988 | --- | 3. / M 30 | 0:37:09.8 | 0:11:06.9 | ||
28 | diplom | 714 | WIESBAUER Werner | 1966 | --- | 3. / M 50 | 0:37:32.3 | 0:11:29.3 | ||
29 | diplom | 713 | SCHWARZ Georg | 1968 | TSV Oberammergau | 4. / M 50 | 0:37:32.5 | 0:11:29.6 | ||
30 | diplom | 694 | LERCHER Alfons | 1953 | Lauffreunde Pfaffenwinkel | 2. / M 60 | 0:38:56.1 | 0:12:53.2 | ||
31 | diplom | 681 | PENZ Christian | 1982 | --- | 4. / M 30 | 0:39:35.7 | 0:13:32.8 | ||
32 | diplom | 607 | SCHLICHTE Patrik | 1962 | --- | 5. / M 50 | 0:39:39.2 | 0:13:36.3 | ||
33 | diplom | 717 | ABOGAST Felix | 2003 | --- | 9. / M Junioren | 0:39:49.0 | 0:13:46.1 | ||
34 | diplom | 667 | WIRTH Joachim | 1950 | --- | 3. / M 60 | 0:39:50.0 | 0:13:47.1 | ||
35 | diplom | 682 | THALMEYER Marco | 1994 | --- | 6. / M Hauptklasse | 0:41:39.2 | 0:15:36.3 | ||
36 | diplom | 686 | FLADERER Erwin | 1953 | --- | 4. / M 60 | 0:42:45.2 | 0:16:42.3 | ||
37 | diplom | 631 | ROSNER Helmut | 1959 | LG Reisbach | 5. / M 60 | 0:44:47.4 | 0:18:44.5 | ||
38 | diplom | 665 | VON STEIN Thomas | 1960 | --- | 6. / M 50 | 0:47:22.9 | 0:21:20.0 | ||
--- | 606 | HERING Hubert | 1960 | --- | . / M 50 | DNS | --- | |||
--- | 629 | FORTVINGEL Sven | 1974 | --- | . / M 40 | DNS | --- | |||
--- | 634 | PICHLER Robert | 1971 | TSV Winhöring | . / M 40 | DNS | --- | |||
--- | 650 | KÖNIG Walter | 1963 | --- | . / M 50 | DNS | --- | |||
--- | 660 | WILKE Jan | 1986 | --- | . / M 30 | DNS | --- | |||
--- | 673 | BERBERICH Uwe | 1968 | --- | . / M 50 | DNS | --- | |||
--- | 688 | WERNER Nico | 1987 | --- | . / M 30 | DNS | --- | |||
--- | 693 | WINTER Nikolas | 1977 | --- | . / M 40 | DNS | --- |