Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | RZ1 | # | RZ2 | # | RZ3 | # | RZ4 | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | ČUNEK David | 1989 | BIKE PRO RACING | 1. / Masters | 0:12:46.0 | 0:00:00.0 | 0:12:46.0 | 02:47.2 | 1 | 01:53.0 | 1 | 05:54.5 | 2 | 02:11.3 | 3 | ||
2 | 9 | KUTIN Tomáš | 1984 | Rock Machine Cyklomax Enduro Team | 2. / Masters | 0:12:52.5 | 0:00:06.4 | 0:12:52.5 | 02:55.7 | 3 | 01:59.5 | 9 | 06:02.8 | 3 | 01:54.5 | 1 | ||
3 | 19 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | Kross Bikeranch | 1. / Muži Elite | 0:12:53.1 | 0:00:07.0 | 0:12:53.1 | 02:54.1 | 2 | 02:00.3 | 12 | 05:48.2 | 1 | 02:10.5 | 2 | ||
4 | 1 | HYNČICA Vlastimil | 1978 | Specialized CZ | 1. / Super Masters 40 + | 0:13:15.7 | 0:00:29.6 | 0:13:15.7 | 02:56.0 | 4 | 01:55.8 | 3 | 06:07.5 | 4 | 02:16.4 | 10 | ||
5 | 11 | PAPRSTKA Radim | 1987 | Maloja-Rocky Mountain Team | 3. / Masters | 0:13:25.6 | 0:00:39.5 | 0:13:25.6 | 02:58.7 | 6 | 01:57.1 | 4 | 06:17.1 | 7 | 02:12.7 | 5 | ||
6 | 2 | BRÁZDIL Jakub | 2002 | Specialized CZ | 1. / Junior U 21 | 0:13:28.7 | 0:00:42.7 | 0:13:28.7 | 03:00.4 | 9 | 01:58.6 | 7 | 06:14.8 | 6 | 02:14.9 | 9 | ||
7 | 6 | HÁJEK Martin | 2001 | Cykloservis Krystyník | 2. / Junior U 21 | 0:13:33.7 | 0:00:47.6 | 0:13:33.7 | 03:02.4 | 10 | 01:54.7 | 2 | 06:24.5 | 12 | 02:12.1 | 4 | ||
8 | 4 | KONÍČEK Ivo | 2002 | Specialized CZ | 3. / Junior U 21 | 0:13:43.9 | 0:00:57.8 | 0:13:43.9 | 03:06.7 | 15 | 01:59.2 | 8 | 06:23.7 | 11 | 02:14.3 | 7 | ||
9 | 18 | BŘEZINA Petr | 1984 | Kolarna Olomouc | 4. / Masters | 0:13:49.6 | 0:01:03.6 | 0:13:49.6 | 03:08.8 | 18 | 02:06.9 | 20 | 06:13.6 | 5 | 02:20.3 | 14 | ||
10 | 3 | HANÁK Vojtěch | 2002 | Specialized CZ | 4. / Junior U 21 | 0:13:52.4 | 0:01:06.3 | 0:13:52.4 | 03:00.3 | 8 | 02:00.1 | 11 | 06:23.0 | 9 | 02:29.0 | 26 | ||
11 | 51 | ORAVEC Petr | 1993 | SKIBIKECENTRUM.CZ | 2. / Muži Elite | 0:13:53.3 | 0:01:07.3 | 0:13:53.3 | 03:04.7 | 12 | 02:04.6 | 14 | 06:21.3 | 8 | 02:22.7 | 21 | ||
12 | 33 | FLEK Marek | 1987 | Cyklokolonial.cz | 5. / Masters | 0:13:54.3 | 0:01:08.2 | 0:13:54.3 | 03:02.8 | 11 | 02:05.4 | 17 | 06:28.2 | 13 | 02:17.9 | 11 | ||
13 | 12 | NOVOSÁD Radim | 1994 | Wauwauwau crew | 3. / Muži Elite | 0:13:56.4 | 0:01:10.4 | 0:13:56.4 | 03:07.5 | 17 | 01:57.4 | 5 | 06:37.0 | 18 | 02:14.5 | 8 | ||
14 | 49 | RUDA Adam | 1990 | Pp Bike Enduro | 4. / Muži Elite | 0:13:59.1 | 0:01:13.1 | 0:13:59.1 | 02:59.8 | 7 | 02:04.8 | 15 | 06:33.6 | 16 | 02:20.9 | 16 | ||
15 | 54 | SASÍN Antonín | 1994 | Brno | 5. / Muži Elite | 0:14:01.6 | 0:01:15.6 | 0:14:01.6 | 03:05.4 | 13 | 02:04.9 | 16 | 06:29.3 | 14 | 02:22.0 | 19 | ||
16 | 32 | ŠUBRT Jan | 1990 | Cyklokoloniál.cz | 6. / Muži Elite | 0:14:05.7 | 0:01:19.6 | 0:14:05.7 | 02:56.1 | 5 | 02:33.3 | 39 | 06:23.2 | 10 | 02:13.1 | 6 | ||
17 | 55 | STROMŠÍK Michal | 1984 | Mike Bike cycling team | 6. / Masters | 0:14:09.5 | 0:01:23.4 | 0:14:09.5 | 03:09.4 | 19 | 02:09.7 | 23 | 06:29.5 | 15 | 02:20.9 | 16 | ||
18 | 16 | KATRINEC Marek | 1997 | CK AB Sereď | 7. / Muži Elite | 0:14:14.9 | 0:01:28.8 | 0:14:14.9 | 03:09.8 | 21 | 02:01.7 | 13 | 06:44.1 | 19 | 02:19.3 | 12 | ||
19 | 22 | VRÁBLÍK Dušan | 1989 | Trail u Jericha | 7. / Masters | 0:14:21.5 | 0:01:35.4 | 0:14:21.5 | 03:09.6 | 20 | 01:58.1 | 6 | 06:53.5 | 24 | 02:20.3 | 14 | ||
20 | 30 | MOZGVA Michal | 1989 | Slopné | 8. / Masters | 0:14:39.1 | 0:01:53.0 | 0:14:39.1 | 03:20.8 | 27 | 02:06.4 | 18 | 06:50.9 | 22 | 02:21.0 | 18 | ||
21 | 24 | KŘENEK Pavel | 1976 | Rožnov pod Radhoštěm | 2. / Super Masters 40 + | 0:14:45.6 | 0:01:59.5 | 0:14:45.6 | 03:07.3 | 16 | 02:11.0 | 24 | 06:47.9 | 20 | 02:39.4 | 35 | ||
22 | 48 | TOMEČEK Josef | 1995 | TRAIL OF LIFE | 8. / Muži Elite | 0:14:54.2 | 0:02:08.1 | 0:14:54.2 | 03:14.0 | 23 | 02:20.6 | 29 | 06:36.7 | 17 | 02:42.9 | 40 | ||
23 | 23 | MUCHA Radim | 1987 | Whyte Team | 9. / Masters | 0:15:00.3 | 0:02:14.2 | 0:15:00.3 | 03:27.5 | 32 | 02:09.4 | 22 | 06:59.4 | 25 | 02:24.0 | 22 | ||
24 | 28 | DENK Tomáš | 1999 | PKM Bike Team | 5. / Junior U 21 | 0:15:03.2 | 0:02:17.1 | 0:15:03.2 | 03:11.2 | 22 | 02:00.0 | 10 | 07:29.8 | 43 | 02:22.2 | 20 | ||
25 | 38 | KADLEC Martin | 2004 | X-Ride Team Racing Lešná | 6. / Junior U 21 | 0:15:09.0 | 0:02:22.9 | 0:15:09.0 | 03:24.9 | 29 | 02:08.0 | 21 | 07:08.6 | 30 | 02:27.5 | 24 | ||
26 | 57 | VEŘMIŘOVSKÝ Vilém | 1999 | Kopřivnice | 7. / Junior U 21 | 0:15:12.5 | 0:02:26.4 | 0:15:12.5 | 03:29.0 | 34 | 02:25.8 | 35 | 06:48.5 | 21 | 02:29.2 | 27 | ||
27 | 44 | DUSÍK Břet'a | 1979 | Zašová | 3. / Super Masters 40 + | 0:15:17.2 | 0:02:31.1 | 0:15:17.2 | 03:15.5 | 24 | 02:06.6 | 19 | 07:29.7 | 42 | 02:25.4 | 23 | ||
28 | 26 | BUREŠ Miroslav | 1989 | ČOV Expert racing | 10. / Masters | 0:15:25.1 | 0:02:39.0 | 0:15:25.1 | 03:16.2 | 25 | 02:33.3 | 39 | 07:05.2 | 28 | 02:30.4 | 29 | ||
29 | 58 | HOLEC Dalibor | 1968 | RyS | 4. / Super Masters 40 + | 0:15:26.2 | 0:02:40.1 | 0:15:26.2 | 03:22.3 | 28 | 02:26.4 | 38 | 06:53.4 | 23 | 02:44.1 | 41 | ||
30 | 52 | KUČAVÍK Igor | 1989 | Bytča | 11. / Masters | 0:15:26.7 | 0:02:40.6 | 0:15:26.7 | 03:24.9 | 29 | 02:20.5 | 28 | 07:02.4 | 27 | 02:38.9 | 34 | ||
31 | 46 | PŘÍKASKÝ Ondřej | 2001 | TRAIL OF LIFE | 8. / Junior U 21 | 0:15:31.0 | 0:02:44.9 | 0:15:31.0 | 03:29.1 | 35 | 02:20.6 | 29 | 07:01.0 | 26 | 02:40.3 | 36 | ||
32 | 5 | BĚLOHOUBEK Dan | 2004 | Specialized CZ | 9. / Junior U 21 | 0:15:34.7 | 0:02:48.6 | 0:15:34.7 | 03:20.0 | 26 | 02:22.1 | 31 | 07:19.1 | 37 | 02:33.5 | 30 | ||
33 | 31 | SKOUPÝ Radim | 1989 | Cyklokolonial | 12. / Masters | 0:15:38.2 | 0:02:52.1 | 0:15:38.2 | 03:28.3 | 33 | 02:18.7 | 27 | 07:10.1 | 32 | 02:41.1 | 38 | ||
34 | 21 | KLÍMEK Jakub | 1976 | Old School Bike Riders ValMez | 5. / Super Masters 40 + | 0:15:38.5 | 0:02:52.4 | 0:15:38.5 | 03:29.1 | 35 | 02:18.1 | 26 | 07:21.8 | 39 | 02:29.5 | 28 | ||
35 | 25 | KAŠPAR Petr | 1963 | QAYRON Factory Team | 6. / Super Masters 40 + | 0:15:40.3 | 0:02:54.2 | 0:15:40.3 | 03:26.5 | 31 | 02:17.6 | 25 | 07:27.9 | 41 | 02:28.3 | 25 | ||
36 | 56 | EICHNER Michal | 1989 | ZLÍN | 13. / Masters | 0:15:42.6 | 0:02:56.5 | 0:15:42.6 | 03:30.0 | 37 | 02:25.8 | 35 | 07:13.2 | 33 | 02:33.6 | 31 | ||
37 | 34 | MACHÁČEK Tomáš | 1977 | Čelákovice | 7. / Super Masters 40 + | 0:15:50.1 | 0:03:04.0 | 0:15:50.1 | 03:35.1 | 38 | 02:22.5 | 32 | 07:17.2 | 35 | 02:35.3 | 33 | ||
38 | 53 | ZEMEK Petr | 1987 | Trail u Jericha | 14. / Masters | 0:15:50.7 | 0:03:04.6 | 0:15:50.7 | 03:35.3 | 39 | 02:25.3 | 34 | 07:09.8 | 31 | 02:40.3 | 36 | ||
39 | 42 | VÁŇA Adam | 1996 | DEEM RACING TEAM | 9. / Muži Elite | 0:15:56.2 | 0:03:10.2 | 0:15:56.2 | 03:06.4 | 14 | 02:34.5 | 43 | 07:55.3 | 46 | 02:20.0 | 13 | ||
40 | 40 | ŠTEC David | 1976 | Brno | 8. / Super Masters 40 + | 0:15:57.8 | 0:03:11.7 | 0:15:57.8 | 03:43.1 | 44 | 02:26.3 | 37 | 07:13.2 | 33 | 02:35.2 | 32 | ||
41 | 27 | DROBEK Filip | 2003 | Brno | 10. / Junior U 21 | 0:16:06.2 | 0:03:20.1 | 0:16:06.2 | 03:40.9 | 43 | 02:33.7 | 41 | 07:06.0 | 29 | 02:45.6 | 42 | ||
42 | 20 | KLÍMEK Tomáš | 1979 | Old school bike riders Val Mez | 9. / Super Masters 40 + | 0:16:09.9 | 0:03:23.8 | 0:16:09.9 | 03:36.5 | 40 | 02:24.7 | 33 | 07:27.5 | 40 | 02:41.2 | 39 | ||
43 | 43 | KLAPUCH Michal | 1987 | SKIBIKECENTRUM.CZ | 15. / Masters | 0:16:36.0 | 0:03:49.9 | 0:16:36.0 | 03:40.6 | 42 | 02:36.5 | 44 | 07:33.2 | 44 | 02:45.7 | 43 | ||
44 | 47 | KLVAČ David | 2003 | TRAIL OF LIFE ENDURO TEAM | 11. / Junior U 21 | 0:16:38.7 | 0:03:52.6 | 0:16:38.7 | 03:46.2 | 45 | 02:37.7 | 45 | 07:21.3 | 38 | 02:53.5 | 45 | ||
45 | 50 | OŠČÁDAL Martin | 1995 | Brno | 10. / Muži Elite | 0:16:46.2 | 0:04:00.1 | 0:16:46.2 | 03:39.7 | 41 | 02:53.5 | 46 | 07:18.5 | 36 | 02:54.5 | 46 | ||
46 | 39 | KADLEC Karel | 1970 | X-Ride Team Racing Lešná | 10. / Super Masters 40 + | 0:16:53.6 | 0:04:07.6 | 0:16:53.6 | 03:48.0 | 46 | 02:33.9 | 42 | 07:44.0 | 45 | 02:47.7 | 44 |