ČSOB Zimná séria 2020 - 2.kolo - ČSOB Zimná séria - 2.kolo
DÁTUM : | 7.12.2019 | MIESTO : | Bratislava - Dúbravka |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 3044 | MIKLENCIC Jakub | 2006 | ŠTK Pezinok | 1. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:12 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 59 | DROBNÝ Matej | 2007 | 3nt triathlon team Bratislava | 2. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:17 | 0:00:05 | ||
3 | diplom | 29 | MACHACKOVA Hana | 2006 | STK pezinok | 1. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:20 | 0:00:08 | ||
4 | diplom | 3045 | ZAČKA Timo | 2008 | 3nt triathlon team Bratislava | 3. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:20 | 0:00:08 | ||
5 | diplom | 3017 | ORAVEC Dusan | 2005 | Kaktus Bike Team Bratislava | 4. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:23 | 0:00:11 | ||
6 | diplom | 1 | KUDLICSKA Lilli | 2005 | Šport HROU | 2. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:25 | 0:00:13 | ||
7 | diplom | 54 | GRMANOVÁ Laurie | 2006 | Chlpaté Gazely | 3. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:27 | 0:00:15 | ||
8 | diplom | 3041 | STRETAVSKÝ Radovan | 2009 | 3nt triathlon team Bratislava | 5. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:28 | 0:00:16 | ||
9 | diplom | 38 | DINKOVA Emma | 2008 | --- | 4. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:29 | 0:00:17 | ||
10 | diplom | 3038 | KOLENÍKOVÁ Ema | 2008 | STK pezinok | 5. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:29 | 0:00:17 | ||
11 | diplom | 3031 | HOUNDJO Eric | 2006 | AC Malacky | 6. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:33 | 0:00:21 | ||
12 | diplom | 8 | VAJDA Andrej | 2008 | ClickEshop.com | 7. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:35 | 0:00:23 | ||
13 | diplom | 3032 | HOUNDJO Alex | 2008 | AC Malacky | 8. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:38 | 0:00:26 | ||
14 | diplom | 3037 | VITKOVÁ Natália | 2007 | ŠTK Pezinok | 6. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:40 | 0:00:28 | ||
15 | diplom | 17 | PAVLÍK Tomáš | 2008 | 3nt triathlon team Bratislava | 9. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:42 | 0:00:30 | ||
16 | diplom | 63 | SZIKORA Dávid | 2009 | --- | 10. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:43 | 0:00:31 | ||
17 | diplom | 3035 | MARTINEZ Daniela | 2009 | NASA Atletika | 7. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:45 | 0:00:33 | ||
18 | diplom | 15 | GRAJCIAROVÁ Michaela | 2008 | --- | 8. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:46 | 0:00:34 | ||
19 | diplom | 57 | CVIK Matej | 2009 | Hraj na tie nohy | 11. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:47 | 0:00:35 | ||
20 | diplom | 3022 | BEBJÁK Tomáš | 2008 | --- | 12. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:48 | 0:00:36 | ||
21 | diplom | 3039 | KOLENIKOVÁ Nina | 2006 | STK pezinok | 9. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:48 | 0:00:36 | ||
22 | diplom | 3005 | ORT-MERTLOVÁ Pavli | 2007 | AC Malacky | 10. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:02:50 | 0:00:38 | ||
23 | diplom | 3042 | BARTA Alex | 2007 | --- | 13. / Chlapci 11-15 rokov | 0:02:54 | 0:00:42 | ||
24 | diplom | 3047 | MAMUTI Hamza | 2009 | --- | 14. / Chlapci 11-15 rokov | 0:03:10 | 0:00:58 | ||
25 | diplom | 66 | JANČOVIČOVÁ Hanka | 2006 | --- | 11. / Dievčatá 11-15 rokov | 0:03:24 | 0:01:12 | ||
26 | diplom | 3030 | MOTÚZ Kristián | 2009 | --- | 15. / Chlapci 11-15 rokov | 0:03:37 | 0:01:25 | ||
27 | diplom | 16 | GRAJCIAR Ivan | 2008 | --- | 16. / Chlapci 11-15 rokov | 0:03:40 | 0:01:28 | ||
--- | 48 | DANIELOVA Tana | 2005 | 3nt triathlon team Bratislava | . / Dievčatá 11-15 rokov | DNS | --- | |||
--- | 61 | CHRENKOVÁ Lenka | 2009 | Speed4dogs | . / Dievčatá 11-15 rokov | DNS | --- |