Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - volně
DÁTUM : | 25.1.2020 | MIESTO : | stadion Horní Mísečky |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5001 | DRDA Filip | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 0:03:11.8 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5003 | VANĚČEK Michal | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 0:03:14.5 | 0:00:02.7 | ||
3 | diplom | 5007 | DLOUHÝ Lukáš | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 0:03:18.5 | 0:00:06.7 | ||
4 | diplom | 5010 | ČERNÝ Marek | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Harrachov z.s. | 0:03:21.5 | 0:00:09.7 | ||
5 | diplom | 5075 | HADAČ Jakub | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 0:03:26.8 | 0:00:15.0 | ||
6 | diplom | 5004 | VLK Ondřej | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 0:03:30.5 | 0:00:18.7 | ||
7 | diplom | 5011 | PROCHÁZKA František | 2010 | T.J. Sokol Skuhrov | 0:03:36.0 | 0:00:24.2 | ||
8 | diplom | 5068 | MAREČEK Mikuláš | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 0:03:37.1 | 0:00:25.3 | ||
9 | diplom | 5036 | CHROUST Matěj | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 0:03:39.9 | 0:00:28.1 | ||
10 | diplom | 5008 | SAVRUK Lukáš | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 0:03:41.3 | 0:00:29.4 | ||
11 | diplom | 5009 | ŠNYTR Antonín | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | 0:03:42.8 | 0:00:30.9 | ||
12 | diplom | 5545 | FIKKER Jaroslav | 2010 | KB Trefa Kosmonosy | 0:03:44.3 | 0:00:32.5 | ||
13 | diplom | 5034 | MAZÁČ Mikuláš | 2010 | SWSL Lučany nad Nisoou | 0:03:44.8 | 0:00:32.9 | ||
14 | diplom | 5005 | MAŘAS Jakub | 2010 | TJ Semily | 0:03:47.3 | 0:00:35.5 | ||
15 | diplom | 5035 | KUČERA Michal | 2010 | SASM | 0:03:49.8 | 0:00:38.0 | ||
16 | diplom | 5017 | ERLEBACH Dominik | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 0:03:50.5 | 0:00:38.7 | ||
17 | diplom | 5782 | SKRBEK Matouš | 2010 | Sokol Železný Brod | 0:03:51.1 | 0:00:39.3 | ||
18 | diplom | 5090 | KUČERA Cyril | 2010 | Český krkonošský spolek SKI Jilemnice | 0:03:54.3 | 0:00:42.4 | ||
19 | diplom | 5013 | NOVOTNÝ Marek | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | 0:03:56.0 | 0:00:44.2 | ||
20 | diplom | 5012 | BURGERMEISTER Karel | 2010 | Český skiklub Vysoké nad Jizerou | 0:03:56.5 | 0:00:44.7 | ||
21 | diplom | 5570 | ZELENKA Matej | 2010 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 0:04:03.5 | 0:00:51.7 | ||
22 | diplom | 5015 | TRÝZNA Filip | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 0:04:06.8 | 0:00:54.9 | ||
23 | diplom | 5016 | HANUŠ Jan | 2010 | Hančův sportovní klub Benecko z.s. | 0:04:15.3 | 0:01:03.4 | ||
--- | 5002 | KOHOUT Adam | 2010 | SKI Janov-Bedřichov | DNS | --- | |||
--- | 5006 | KUBIŠ Jan | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | DNS | --- | |||
--- | 5014 | JECH Jan | 2010 | Lyžařský sportovní klub Lomnice nad Popelkou z.s. | DNS | --- | |||
--- | 5031 | TANDLER Jáchym | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | DNS | --- | |||
--- | 5032 | SCHÄFER Josef | 2010 | TJ Dukla Liberec z.s. | DNS | --- | |||
--- | 5033 | MOTL Václav | 2010 | T.J. Sokol Skuhrov | DNS | --- | |||
--- | 5037 | HUDSKÝ Vojtěch | 2010 | Tělovýchovná jednota Jiskra Josefův Důl z.s. | DNS | --- |