Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - volně
DÁTUM : | 25.1.2020 | MIESTO : | stadion Horní Mísečky |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Mezičas | # | 1.Průjezd | # | 2.Mezičas | # | 2.Průjezd | # | 3.Mezičas | # |
---|
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Mezičas | # | 1.Průjezd | # | 2.Mezičas | # | 2.Průjezd | # | 3.Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 505 | SCHÜTZ Michael | 2000 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / M15-29F | 1:02:38.4 | 0:00:00.0 | 17:47.8 | 2 | 20:31.1 | 3 | 0:38:53.6 | 1 | 0:41:53.3 | 2 | 0:59:53.2 | 1 | ||
2 | diplom | 648 | MATOUŠ Adam | 1998 | Silvini Madhus team | 2. / M15-29F | 1:02:55.7 | 0:00:17.2 | 17:46.3 | 1 | 20:30.6 | 2 | 0:38:54.6 | 2 | 0:41:54.1 | 3 | 1:00:14.4 | 2 | ||
3 | diplom | 630 | ŠTOLFA Štěpán | 1998 | SKI Police nad Metují | 3. / M15-29F | 1:03:21.9 | 0:00:43.5 | 17:50.6 | 4 | 20:32.1 | 4 | 0:38:57.9 | 4 | 0:41:53.1 | 1 | 1:00:35.9 | 3 | ||
4 | diplom | 508 | JAVŮREK Petr | 1977 | Kasper-Swix Team | 1. / M40-49F | 1:03:22.9 | 0:00:44.4 | 17:50.1 | 3 | 20:30.1 | 1 | 0:38:54.6 | 2 | 0:41:54.1 | 4 | 1:00:37.9 | 4 | ||
5 | diplom | 501 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 1. / M30-39F | 1:05:00.9 | 0:02:22.4 | 17:52.1 | 6 | 20:34.3 | 6 | 0:39:44.8 | 6 | 0:42:43.1 | 6 | 1:02:13.4 | 5 | ||
6 | diplom | 620 | MAŁKIŃSKI Krzysztof | 1995 | AZS AWF Katowice | 4. / M15-29F | 1:05:34.2 | 0:02:55.7 | 17:51.5 | 5 | 20:32.6 | 5 | 0:39:25.1 | 5 | 0:42:26.3 | 5 | 1:02:38.2 | 6 | ||
7 | diplom | 514 | PILAŘ Ondřej | 2003 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / M15-29F | 1:07:02.7 | 0:04:24.2 | 18:22.3 | 8 | 21:13.8 | 7 | 0:40:49.6 | 8 | 0:43:51.6 | 7 | 1:04:18.9 | 8 | ||
8 | diplom | 513 | KRAUS Jakub | 1992 | Mrklov | 6. / M15-29F | 1:07:05.9 | 0:04:27.4 | 18:22.0 | 7 | 21:13.8 | 8 | 0:40:46.9 | 7 | 0:43:51.9 | 8 | 1:04:15.9 | 7 | ||
9 | diplom | 516 | ŽÍŽALA Josef | 1999 | Žižkovský tygři | 7. / M15-29F | 1:07:21.0 | 0:04:42.5 | 18:42.3 | 11 | 21:34.8 | 11 | 0:41:39.1 | 11 | 0:44:38.1 | 11 | 1:04:33.4 | 9 | ||
10 | diplom | 509 | PAVLÍČEK Marek | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | 8. / M15-29F | 1:07:28.9 | 0:04:50.5 | 18:49.6 | 16 | 21:39.3 | 16 | 0:41:35.6 | 10 | 0:44:36.6 | 9 | 1:04:36.2 | 10 | ||
11 | diplom | 512 | HOLUB Petr | 1966 | Kasper-Swix Team | 1. / M50-59F | 1:07:39.4 | 0:05:01.0 | 18:40.8 | 10 | 21:38.9 | 15 | 0:41:40.9 | 13 | 0:44:38.9 | 12 | 1:04:40.4 | 11 | ||
12 | diplom | 600 | WANĚK Hubert | 2003 | ČKS SKI Jilemnice | 9. / M15-29F | 1:07:47.9 | 0:05:09.5 | 18:42.6 | 12 | 21:33.3 | 10 | 0:41:35.1 | 9 | 0:44:37.1 | 10 | 1:04:49.9 | 13 | ||
13 | diplom | 511 | PAULU Jan | 1974 | --- | 2. / M40-49F | 1:07:49.1 | 0:05:10.7 | 18:45.6 | 13 | 21:38.1 | 14 | 0:41:40.9 | 13 | 0:44:40.4 | 13 | 1:04:45.9 | 12 | ||
14 | diplom | 624 | SUCHÁNEK Vladimír | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | 10. / M15-29F | 1:09:07.9 | 0:06:29.5 | 19:09.1 | 22 | 21:56.6 | 18 | 0:42:26.1 | 17 | 0:45:27.4 | 17 | 1:06:17.7 | 14 | ||
15 | diplom | 510 | ŠRŮTEK David | 1981 | Rossignol racing team | 2. / M30-39F | 1:09:33.2 | 0:06:54.7 | 18:29.6 | 9 | 21:31.8 | 9 | 0:41:59.9 | 15 | 0:45:12.1 | 15 | 1:06:19.3 | 15 | ||
16 | diplom | 542 | HUŠEK Martin | 1990 | SALOMON TEAM | 3. / M30-39F | 1:09:45.4 | 0:07:07.0 | 19:06.6 | 20 | 22:17.6 | 25 | 0:42:37.1 | 18 | 0:45:52.8 | 18 | 1:06:44.2 | 17 | ||
17 | diplom | 520 | VEJNAR Josef | 1957 | Jove Rollski VysokÉ N/j. | 1. / M60+F | 1:09:55.9 | 0:07:17.4 | 19:08.8 | 21 | 22:11.4 | 23 | 0:42:49.6 | 22 | 0:46:00.1 | 22 | 1:06:45.4 | 18 | ||
18 | diplom | 647 | SUCHÝ Jiří | 1976 | --- | 3. / M40-49F | 1:10:02.9 | 0:07:24.4 | 19:11.6 | 25 | 22:10.1 | 22 | 0:42:47.6 | 21 | 0:45:59.1 | 21 | 1:06:55.9 | 19 | ||
19 | diplom | 540 | VOTOČEK Matyáš | 2003 | --- | 11. / M15-29F | 1:10:06.7 | 0:07:28.2 | 18:45.6 | 13 | 21:37.1 | 12 | 0:41:39.6 | 12 | 0:44:40.4 | 14 | 1:06:19.9 | 16 | ||
20 | diplom | 519 | ŠIMEK Pavel | 1980 | Olfin Car Skilauf team | 4. / M40-49F | 1:10:16.7 | 0:07:38.2 | 18:58.8 | 17 | 22:01.1 | 20 | 0:42:45.4 | 20 | 0:45:57.6 | 20 | 1:07:04.9 | 20 | ||
21 | diplom | 543 | JANATA Karel | 1992 | HSK BENECKO | 12. / M15-29F | 1:10:37.7 | 0:07:59.2 | 19:11.3 | 24 | 22:16.1 | 24 | 0:42:51.1 | 23 | 0:46:04.1 | 24 | 1:07:31.2 | 23 | ||
22 | diplom | 632 | VOŇKA Martin | 2002 | ČKS SKI Jilemnice | 13. / M15-29F | 1:10:38.9 | 0:08:00.4 | 19:06.3 | 19 | 21:58.6 | 19 | 0:42:42.6 | 19 | 0:45:53.6 | 19 | 1:07:26.9 | 21 | ||
23 | diplom | 531 | ZAJÍC Václav | 1979 | Rossignol racing team | 5. / M40-49F | 1:10:57.7 | 0:08:19.3 | 18:46.1 | 15 | 21:37.1 | 13 | 0:42:09.6 | 16 | 0:45:26.1 | 16 | 1:07:27.2 | 22 | ||
24 | diplom | 515 | REJZEK Martin | 1972 | Eleven Eintracht Skimarathon Team | 6. / M40-49F | 1:11:06.7 | 0:08:28.3 | 19:09.8 | 23 | 22:09.6 | 21 | 0:43:08.9 | 25 | 0:46:14.1 | 25 | 1:07:49.4 | 24 | ||
25 | diplom | 538 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 7. / M40-49F | 1:11:44.7 | 0:09:06.2 | 19:41.6 | 29 | 22:42.6 | 27 | 0:44:01.1 | 27 | 0:47:14.9 | 26 | 1:08:35.9 | 26 | ||
26 | diplom | 587 | GAJDA Jan | 1968 | Slovan Praha Zdravotník | 2. / M50-59F | 1:11:51.2 | 0:09:12.7 | 19:58.1 | 31 | 23:09.1 | 31 | 0:43:55.9 | 26 | 0:47:15.9 | 27 | 1:08:32.4 | 25 | ||
27 | diplom | 507 | KUBINA Matěj | 1992 | HSK BENECKO | 14. / M15-29F | 1:12:04.7 | 0:09:26.2 | 19:32.8 | 28 | 22:47.6 | 28 | 0:44:31.1 | 30 | 0:47:55.6 | 30 | 1:08:53.4 | 28 | ||
28 | diplom | 633 | KOUDELKA Filip | 1991 | Koustyle | 15. / M15-29F | 1:12:08.4 | 0:09:30.0 | 20:26.6 | 36 | 23:37.6 | 36 | 0:44:54.1 | 32 | 0:48:05.9 | 32 | 1:09:08.9 | 30 | ||
29 | diplom | 524 | MAZOCH Jan | 2001 | Rossignol racing team | 16. / M15-29F | 1:12:11.7 | 0:09:33.2 | 18:59.3 | 18 | 21:54.3 | 17 | 0:42:51.4 | 24 | 0:46:02.9 | 23 | 1:08:47.9 | 27 | ||
30 | diplom | 534 | IGNACZAK Rafał | 1978 | Optyk-Okular Jelenia Gora | 8. / M40-49F | 1:12:16.4 | 0:09:38.0 | 20:12.8 | 32 | 23:29.6 | 34 | 0:44:52.1 | 31 | 0:48:04.1 | 31 | 1:09:06.4 | 29 | ||
31 | diplom | 503 | BORUTOVA Kamila | 1975 | Mercedes Benz Salomon team | 1. / W40-49F | 1:12:35.2 | 0:09:56.7 | 20:29.3 | 37 | 23:37.1 | 35 | 0:45:03.4 | 34 | 0:48:18.9 | 35 | 1:09:36.7 | 33 | ||
32 | diplom | 530 | JETMAROVÁ Jana | 1978 | Ski klub Jablonec | 2. / W40-49F | 1:12:38.2 | 0:09:59.7 | 20:30.1 | 39 | 23:37.9 | 37 | 0:45:04.6 | 36 | 0:48:18.6 | 34 | 1:09:40.4 | 35 | ||
33 | diplom | 517 | KOHOUT Milan | 1981 | Silvini Madshus team | 4. / M30-39F | 1:12:40.4 | 0:10:02.0 | 19:28.9 | 26 | 22:40.4 | 26 | 0:44:21.1 | 29 | 0:47:39.9 | 29 | 1:09:29.4 | 32 | ||
34 | diplom | 525 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 3. / M50-59F | 1:12:40.9 | 0:10:02.5 | 19:52.8 | 30 | 23:02.3 | 30 | 0:44:03.6 | 28 | 0:47:20.9 | 28 | 1:09:26.7 | 31 | ||
35 | diplom | 539 | POZLER Tomáš | 1976 | OMT PARDUBICE | 9. / M40-49F | 1:12:46.7 | 0:10:08.2 | 20:13.1 | 33 | 23:24.1 | 32 | 0:45:03.6 | 35 | 0:48:12.9 | 33 | 1:09:38.9 | 34 | ||
36 | diplom | 651 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | HISPORT Team | 10. / M40-49F | 1:14:02.7 | 0:11:24.2 | 20:26.3 | 35 | 23:43.1 | 38 | 0:45:01.4 | 33 | 0:48:25.9 | 37 | 1:10:34.2 | 36 | ||
37 | diplom | 535 | MRÁZ Pavel | 1976 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 11. / M40-49F | 1:14:11.4 | 0:11:33.0 | 20:17.1 | 34 | 23:25.3 | 33 | 0:45:06.9 | 37 | 0:48:23.9 | 36 | 1:10:48.7 | 37 | ||
38 | diplom | 521 | TIBITANZL Michal | 1974 | --- | 12. / M40-49F | 1:14:33.2 | 0:11:54.7 | 20:36.8 | 41 | 23:46.6 | 41 | 0:45:23.6 | 39 | 0:48:44.9 | 38 | 1:11:09.4 | 38 | ||
39 | diplom | 541 | RANDÁKOVÁ Helena | 1974 | ČKS SKI Jilemnice | 3. / W40-49F | 1:14:54.4 | 0:12:16.0 | 20:29.8 | 38 | 23:45.1 | 40 | 0:45:47.4 | 41 | 0:49:10.4 | 40 | 1:11:31.7 | 39 | ||
40 | diplom | 571 | TEPLY Robin | 1967 | Rolnici | 4. / M50-59F | 1:15:03.7 | 0:12:25.2 | 20:50.3 | 42 | 24:05.8 | 42 | 0:46:15.9 | 43 | 0:49:33.1 | 42 | 1:11:49.7 | 40 | ||
41 | diplom | 527 | MRÁZ Antonín | 1972 | VSK Elektro | 13. / M40-49F | 1:15:27.2 | 0:12:48.7 | 20:30.8 | 40 | 23:43.6 | 39 | 0:45:45.6 | 40 | 0:49:12.1 | 41 | 1:11:55.2 | 41 | ||
42 | diplom | 655 | MEISCHNER Rene | 1975 | SC NORWEGER Annaberg | 14. / M40-49F | 1:15:32.7 | 0:12:54.2 | 21:05.3 | 47 | 24:16.3 | 47 | 0:46:43.6 | 46 | 0:49:58.1 | 46 | 1:12:33.9 | 44 | ||
43 | diplom | 577 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 5. / M50-59F | 1:15:46.2 | 0:13:07.7 | 21:33.6 | 51 | 24:45.6 | 50 | 0:46:51.9 | 48 | 0:50:16.4 | 48 | 1:12:25.9 | 42 | ||
44 | diplom | 552 | DROBNÍKOVÁ Aneta | 1987 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / W30-39F | 1:16:00.9 | 0:13:22.5 | 20:52.8 | 43 | 24:07.1 | 43 | 0:46:16.9 | 44 | 0:49:42.4 | 44 | 1:12:31.9 | 43 | ||
45 | diplom | 518 | GROßE Ralf | 1973 | PSV ZITTAU | 15. / M40-49F | 1:16:13.4 | 0:13:35.0 | 20:55.6 | 44 | 24:07.8 | 44 | 0:46:09.1 | 42 | 0:49:35.4 | 43 | 1:12:37.2 | 45 | ||
46 | diplom | 522 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 6. / M50-59F | 1:16:19.7 | 0:13:41.2 | 21:01.3 | 46 | 24:11.6 | 45 | 0:46:30.4 | 45 | 0:49:53.4 | 45 | 1:12:52.9 | 46 | ||
47 | diplom | 626 | OSYDA Artur | 1985 | --- | 5. / M30-39F | 1:16:54.4 | 0:14:16.0 | 21:39.6 | 54 | 25:07.4 | 55 | 0:47:18.1 | 49 | 0:50:47.6 | 50 | 1:13:22.7 | 47 | ||
48 | diplom | 593 | MINÁŘ Jan | 1981 | --- | 6. / M30-39F | 1:17:14.4 | 0:14:36.0 | 21:01.1 | 45 | 24:15.1 | 46 | 0:46:45.1 | 47 | 0:50:11.1 | 47 | 1:13:42.2 | 48 | ||
49 | diplom | 528 | TŮMOVÁ Kateřina | 2001 | ČKS SKI Jilemnice | 1. / W15-29F | 1:17:44.2 | 0:15:05.7 | 21:12.3 | 48 | 24:38.8 | 48 | 0:47:50.4 | 52 | 0:51:21.4 | 52 | 1:14:27.2 | 52 | ||
50 | diplom | 652 | PECHEK Jan | 1994 | kola bakus | 17. / M15-29F | 1:17:44.9 | 0:15:06.5 | 21:46.3 | 58 | 25:09.8 | 58 | 0:47:31.4 | 51 | 0:50:56.9 | 51 | 1:14:11.4 | 49 | ||
51 | diplom | 544 | ŠIMŮNEK Jaromír | 1955 | SKP Kornspitz Jablonec | 2. / M60+F | 1:17:55.2 | 0:15:16.7 | 21:40.1 | 55 | 24:49.6 | 52 | 0:47:19.1 | 50 | 0:50:41.6 | 49 | 1:14:26.9 | 51 | ||
52 | diplom | 502 | SAJDL Martin | 1981 | Žižkovský tygři | 7. / M30-39F | 1:18:08.4 | 0:15:30.0 | 19:32.3 | 27 | 22:53.9 | 29 | 0:45:19.1 | 38 | 0:49:03.9 | 39 | 1:14:13.9 | 50 | ||
53 | diplom | 566 | STOKLASOVÁ Eva | 1975 | Kasper - Swix team | 4. / W40-49F | 1:18:12.9 | 0:15:34.5 | 21:44.6 | 57 | 25:09.0 | 56 | 0:47:58.1 | 55 | 0:51:24.6 | 54 | 1:14:46.2 | 54 | ||
54 | diplom | 526 | PACHOLÍK Jan | 1980 | Roprachtice | 16. / M40-49F | 1:18:14.2 | 0:15:35.7 | 21:35.6 | 53 | 24:57.8 | 53 | 0:47:54.1 | 54 | 0:51:25.6 | 55 | 1:14:41.2 | 53 | ||
55 | diplom | 548 | KUBEČEK Ladislav | 1962 | Kasper Swix Team | 7. / M50-59F | 1:18:55.9 | 0:16:17.5 | 21:20.3 | 50 | 24:41.6 | 49 | 0:47:50.9 | 53 | 0:51:23.9 | 53 | 1:15:18.4 | 55 | ||
56 | diplom | 523 | KRÁČMAR Vlastimil | 1974 | Kupkolo MTB Trilogy | 17. / M40-49F | 1:19:45.2 | 0:17:06.7 | 21:19.3 | 49 | 24:48.8 | 51 | 0:48:04.1 | 56 | 0:51:41.6 | 56 | 1:16:07.2 | 56 | ||
57 | diplom | 557 | JANÁČEK Tomáš | 1967 | SKP Maják Jablonec | 8. / M50-59F | 1:19:47.2 | 0:17:08.7 | 22:44.3 | 65 | 26:04.8 | 61 | 0:49:20.9 | 59 | 0:52:53.1 | 59 | 1:16:23.4 | 57 | ||
58 | diplom | 657 | ŠÁRA Pavel | 1974 | VSK Homanita Praha | 18. / M40-49F | 1:20:25.4 | 0:17:47.0 | 21:41.8 | 56 | 25:09.4 | 57 | 0:48:27.9 | 57 | 0:52:11.4 | 57 | 1:16:43.7 | 58 | ||
59 | diplom | 574 | KODR Ondřej | 1985 | Ouki Douki | 8. / M30-39F | 1:20:45.9 | 0:18:07.5 | 22:58.6 | 71 | 26:13.8 | 66 | 0:49:47.6 | 62 | 0:53:15.1 | 61 | 1:17:06.4 | 59 | ||
60 | diplom | 545 | KAŠPAR Jan | 1971 | VSK Elektro ČVUT Praha | 19. / M40-49F | 1:21:05.4 | 0:18:27.0 | 21:35.1 | 52 | 25:06.1 | 54 | 0:49:11.1 | 58 | 0:52:47.6 | 58 | 1:17:33.5 | 61 | ||
61 | diplom | 563 | KUŽEL Martin | 1986 | Kasper-Swix Team | 9. / M30-39F | 1:21:06.4 | 0:18:28.0 | 22:15.1 | 59 | 25:45.6 | 59 | 0:49:24.4 | 60 | 0:53:06.6 | 60 | 1:17:30.4 | 60 | ||
62 | diplom | 582 | FAISTAVER Jaroslav | 1989 | --- | 10. / M30-39F | 1:21:17.7 | 0:18:39.2 | 22:48.3 | 68 | 26:17.1 | 68 | 0:50:02.4 | 65 | 0:53:36.6 | 65 | 1:17:43.2 | 62 | ||
63 | diplom | 546 | PRUNER Petr | 1982 | SPORTICUS team | 11. / M30-39F | 1:21:19.2 | 0:18:40.7 | 22:46.6 | 67 | 26:09.1 | 63 | 0:49:53.1 | 64 | 0:53:22.4 | 63 | 1:17:48.5 | 63 | ||
64 | diplom | 589 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 3. / M60+F | 1:21:42.7 | 0:19:04.2 | 22:41.1 | 63 | 26:07.3 | 62 | 0:49:47.9 | 63 | 0:53:24.9 | 64 | 1:18:04.0 | 65 | ||
65 | diplom | 637 | KODROVÁ Kateřina | 1987 | Ouki Douki | 2. / W30-39F | 1:21:44.2 | 0:19:05.7 | 22:17.3 | 60 | 25:47.1 | 60 | 0:49:38.4 | 61 | 0:53:17.1 | 62 | 1:18:00.2 | 64 | ||
66 | diplom | 579 | TENGLER Karel | 1957 | Ski nordic Mariánské Lázně | 4. / M60+F | 1:22:18.4 | 0:19:40.0 | 23:17.1 | 77 | 26:49.1 | 76 | 0:50:57.6 | 72 | 0:54:31.9 | 70 | 1:18:54.5 | 69 | ||
67 | diplom | 551 | ČIPERA Radek | 1964 | Radvanice | 9. / M50-59F | 1:22:24.4 | 0:19:46.0 | 23:21.1 | 78 | 26:53.1 | 78 | 0:51:00.4 | 73 | 0:54:30.9 | 69 | 1:18:46.2 | 66 | ||
68 | diplom | 506 | HNÁTKOVÁ Tereza | 1992 | SPORTICUS team | 2. / W15-29F | 1:22:28.4 | 0:19:50.0 | 22:40.1 | 62 | 26:11.3 | 64 | 0:50:17.6 | 68 | 0:54:02.4 | 68 | 1:18:49.2 | 67 | ||
69 | diplom | 562 | KUPR Jan | 1985 | Cooper TEAM | 12. / M30-39F | 1:22:36.2 | 0:19:57.7 | 23:13.6 | 75 | 26:38.8 | 72 | 0:50:14.7 | 67 | 0:53:55.1 | 67 | 1:18:52.2 | 68 | ||
70 | diplom | 598 | ROZKOŠNÝ Michal | 1978 | KB Blansko | 20. / M40-49F | 1:22:46.7 | 0:20:08.2 | 22:44.8 | 66 | 26:15.6 | 67 | 0:50:10.6 | 66 | 0:53:52.9 | 66 | 1:19:00.0 | 70 | ||
71 | diplom | 596 | KOVÁŘ Miroslav | 1981 | SC Jičín | 13. / M30-39F | 1:23:16.4 | 0:20:38.0 | 22:53.3 | 69 | 26:25.6 | 69 | 0:50:55.1 | 71 | 0:54:39.1 | 72 | 1:19:31.2 | 71 | ||
72 | diplom | 618 | LUDVÍK Petr | 1972 | Rolnici TJ ČZU | 21. / M40-49F | 1:23:28.4 | 0:20:50.0 | 23:32.3 | 79 | 27:12.1 | 79 | 0:51:44.2 | 79 | 0:55:20.4 | 76 | 1:19:56.5 | 72 | ||
73 | diplom | 649 | DUPALOVÁ Dominika | 1988 | lokalblok | 3. / W30-39F | 1:23:36.7 | 0:20:58.2 | 23:51.6 | 84 | 27:27.1 | 84 | 0:51:40.1 | 78 | 0:55:21.1 | 77 | 1:20:00.2 | 73 | ||
74 | diplom | 572 | TKADLEC Štěpán | 1974 | Únětický pivovar | 22. / M40-49F | 1:23:53.4 | 0:21:15.0 | 23:15.1 | 76 | 26:50.3 | 77 | 0:51:21.9 | 75 | 0:55:07.1 | 75 | 1:20:16.2 | 75 | ||
75 | diplom | 529 | HAAS Jan | 1984 | Kasper-Swix Team | 14. / M30-39F | 1:24:03.7 | 0:21:25.2 | 23:11.3 | 74 | 26:46.4 | 73 | 0:51:04.1 | 74 | 0:54:46.6 | 74 | 1:20:19.0 | 76 | ||
76 | diplom | 537 | TOMAN Lukáš | 1991 | CARLA. KUPKOLO.CZ | 18. / M15-29F | 1:24:06.4 | 0:21:28.0 | 22:43.6 | 64 | 26:27.1 | 70 | 0:51:28.6 | 76 | 0:55:25.1 | 80 | 1:20:26.5 | 77 | ||
77 | diplom | 597 | ZAPADLO Jiří | 1993 | Mrejčná | 19. / M15-29F | 1:24:07.4 | 0:21:29.0 | 23:48.3 | 83 | 27:18.6 | 81 | 0:51:50.6 | 81 | 0:55:27.1 | 81 | 1:20:30.7 | 78 | ||
78 | diplom | 586 | VALENTA Michal | 1962 | Ski Tužín | 10. / M50-59F | 1:24:12.4 | 0:21:34.0 | 22:54.1 | 70 | 26:30.8 | 71 | 0:50:40.9 | 69 | 0:54:34.9 | 71 | 1:20:08.2 | 74 | ||
79 | diplom | 570 | ŠUBRT Jan | 1968 | Sokol Horní Sytová | 11. / M50-59F | 1:24:14.2 | 0:21:35.7 | 24:32.1 | 91 | 28:03.6 | 91 | 0:52:13.1 | 85 | 0:56:00.4 | 85 | 1:20:40.7 | 79 | ||
80 | diplom | 654 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC NORWEGER Annaberg | 3. / W15-29F | 1:24:23.2 | 0:21:44.7 | 22:37.6 | 61 | 26:12.1 | 65 | 0:50:51.6 | 70 | 0:54:42.4 | 73 | 1:20:54.7 | 81 | ||
81 | diplom | 634 | PAULŮ Blanka | 1954 | Ski Vyoké nad Jizerou | 1. / W50+F | 1:24:32.7 | 0:21:54.2 | 23:47.8 | 82 | 27:17.8 | 80 | 0:51:48.1 | 80 | 0:55:23.1 | 78 | 1:20:51.0 | 80 | ||
82 | diplom | 578 | URBÁNEK Jiří | 1987 | --- | 15. / M30-39F | 1:24:36.7 | 0:21:58.2 | 23:55.3 | 87 | 27:28.1 | 86 | 0:52:04.9 | 84 | 0:55:47.6 | 83 | 1:21:00.5 | 83 | ||
83 | diplom | 610 | KAŠPAR Tomáš | 1978 | Triatlon team Trutnov | 23. / M40-49F | 1:24:40.7 | 0:22:02.2 | 23:40.3 | 80 | 27:21.6 | 82 | 0:51:36.9 | 77 | 0:55:24.6 | 79 | 1:20:54.7 | 82 | ||
84 | diplom | 585 | VAŠÍČEK Roman | 1974 | Continental Adršpach | 24. / M40-49F | 1:25:23.2 | 0:22:44.7 | 23:44.1 | 81 | 27:25.6 | 83 | 0:52:25.6 | 86 | 0:56:09.2 | 86 | 1:21:36.5 | 84 | ||
85 | diplom | 641 | MAZUREK Artur mazurek | 1970 | Gmina Ludzi z Pasją | 12. / M50-59F | 1:25:43.7 | 0:23:05.2 | 23:00.1 | 72 | 26:46.8 | 74 | 0:51:53.4 | 82 | 0:55:39.6 | 82 | 1:21:47.7 | 85 | ||
86 | diplom | 615 | BUDÍNSKÝ Robert | 1975 | Sokol Hradec Králové | 25. / M40-49F | 1:25:56.7 | 0:23:18.2 | 23:55.3 | 86 | 27:27.1 | 85 | 0:52:26.6 | 87 | 0:56:11.1 | 87 | 1:22:25.0 | 87 | ||
87 | diplom | 547 | KARLÍK Michal | 1964 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 13. / M50-59F | 1:26:24.7 | 0:23:46.3 | 23:07.3 | 73 | 26:48.6 | 75 | 0:51:53.6 | 83 | 0:55:52.4 | 84 | 1:22:24.7 | 86 | ||
88 | diplom | 583 | FAISTAVER Tomáš | 1986 | MX Moto | 16. / M30-39F | 1:27:05.2 | 0:24:26.7 | 24:34.6 | 93 | 28:14.6 | 93 | 0:53:08.9 | 89 | 0:56:59.9 | 89 | 1:23:12.0 | 88 | ||
89 | diplom | 588 | ŠUBRT Jan | 1997 | Sokol Horní Sytová | 20. / M15-29F | 1:27:51.2 | 0:25:12.7 | 24:49.8 | 98 | 28:26.3 | 95 | 0:53:59.9 | 92 | 0:57:49.6 | 92 | 1:24:05.0 | 89 | ||
90 | diplom | 660 | DLAB Ladislav | 1970 | Roztoky | 14. / M50-59F | 1:28:08.9 | 0:25:30.5 | 24:51.3 | 100 | 28:29.1 | 97 | 0:53:45.6 | 91 | 0:57:37.4 | 91 | 1:24:15.5 | 91 | ||
91 | diplom | 595 | HLOUŠEK Jiří | 1979 | RopCzeSki Team | 26. / M40-49F | 1:28:27.7 | 0:25:49.2 | 24:46.8 | 96 | 28:19.3 | 94 | 0:53:01.9 | 88 | 0:56:48.7 | 88 | 1:24:14.2 | 90 | ||
92 | diplom | 650 | BRODSKY Vladimir | 1968 | --- | 15. / M50-59F | 1:28:55.7 | 0:26:17.2 | 26:17.8 | 122 | 30:09.8 | 120 | 0:55:21.1 | 102 | 0:59:11.6 | 101 | 1:25:13.2 | 94 | ||
93 | diplom | 549 | ŠÍPKOVÁ Petra | 1987 | Kasper-Swix Team | 4. / W30-39F | 1:29:01.7 | 0:26:23.2 | 24:32.3 | 92 | 28:11.8 | 92 | 0:54:16.6 | 93 | 0:58:09.6 | 93 | 1:25:06.2 | 92 | ||
94 | diplom | 602 | SKALICKÝ Martin | 1985 | --- | 17. / M30-39F | 1:29:23.4 | 0:26:45.0 | 24:41.1 | 94 | 28:26.6 | 96 | 0:54:26.4 | 95 | 0:58:33.4 | 95 | 1:25:27.7 | 95 | ||
95 | diplom | 599 | KUNDERA Zdeněk | 1989 | --- | 18. / M30-39F | 1:29:25.7 | 0:26:47.2 | 25:03.1 | 105 | 28:47.3 | 102 | 0:54:36.4 | 97 | 0:58:39.4 | 96 | 1:25:31.2 | 96 | ||
96 | diplom | 640 | SLABÝ Jan | 1979 | SKI team VYSOČINA | 27. / M40-49F | 1:29:27.9 | 0:26:49.5 | 23:51.8 | 85 | 27:38.8 | 87 | 0:53:13.4 | 90 | 0:57:17.1 | 90 | 1:25:11.7 | 93 | ||
97 | diplom | 607 | ANTOŠ Jiří | 1957 | ČKS SKI Jilemnice | 5. / M60+F | 1:29:44.5 | 0:27:06.0 | 25:02.6 | 104 | 28:52.8 | 105 | 0:54:56.6 | 100 | 0:58:52.4 | 99 | 1:25:41.0 | 97 | ||
98 | diplom | 601 | FULKA Jiří | 1960 | REDPOIBT TEAM | 6. / M60+F | 1:30:11.7 | 0:27:33.2 | 24:54.6 | 101 | 28:43.4 | 100 | 0:54:52.2 | 99 | 0:58:51.7 | 98 | 1:26:09.2 | 98 | ||
99 | diplom | 636 | STRZAŁKOWSKI Artur | 1971 | --- | 28. / M40-49F | 1:30:22.2 | 0:27:43.8 | 24:09.3 | 90 | 27:59.8 | 90 | 0:54:20.1 | 94 | 0:58:24.1 | 94 | 1:26:19.2 | 99 | ||
100 | diplom | 627 | ČERMÁK Jiří | 1981 | RopCzeSki Team | 19. / M30-39F | 1:30:37.9 | 0:27:59.5 | 24:00.8 | 88 | 27:54.6 | 88 | 0:54:45.4 | 98 | 0:59:03.4 | 100 | 1:26:34.0 | 100 |