Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně
DÁTUM : | 15.2.2020 | MIESTO : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5047 | ELIÁŠ David | 2005 | Ski Sokol Stachy | 1. / Kluci 15 - 16 let | 0:12:29.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5482 | KOŠINA Tobiáš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 2. / Kluci 15 - 16 let | 0:12:39.4 | 0:00:09.4 | ||
3 | diplom | 5483 | RÁDL Mikeš | 2005 | --- | 3. / Kluci 15 - 16 let | 0:12:40.0 | 0:00:10.0 | ||
4 | diplom | 5578 | STEHLÍK Šimon | 2005 | Sport Club Plzeň | 4. / Kluci 15 - 16 let | 0:12:40.9 | 0:00:10.9 | ||
5 | diplom | 5485 | BEŠTA Mikuláš | 2005 | LK Slovan K.Vary | 5. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:08.0 | 0:00:38.0 | ||
6 | diplom | 5591 | SVOBODA Antonín | 2006 | Sport Club Plzeň | 1. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:15.7 | 0:00:45.8 | ||
7 | diplom | 5037 | ŠVARC Michal | 2007 | Ekonom - Žižkovský Tygři | 2. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:18.5 | 0:00:48.5 | ||
8 | diplom | 5442 | KRUL Michal | 2006 | LK Slovan K. Vary | 3. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:22.6 | 0:00:52.7 | ||
9 | diplom | 5523 | KULHÁNEK Ondra | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:22.9 | 0:00:53.0 | ||
10 | diplom | 5823 | DOHNAL Rudolf | 2005 | Tsv Leuna | 7. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:27.9 | 0:00:57.9 | ||
11 | diplom | 5450 | BAUER David | 2007 | LK Slovan K.Vary | 4. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:30.4 | 0:01:00.4 | ||
12 | diplom | 5056 | GAŠEK Matouš | 2004 | Dukla Liberec | 8. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:36.4 | 0:01:06.4 | ||
13 | diplom | 5513 | PÁTKOVÁ Viktorka | 2007 | --- | 1. / Holky 13 - 14 let | 0:13:38.9 | 0:01:08.9 | ||
14 | diplom | 5582 | SÝKORA Vojta | 2005 | Sport Club Plzeň | 9. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:45.2 | 0:01:15.2 | ||
15 | diplom | 5432 | GAŠEK Šimon | 2007 | LK Slovan K.Vary | 5. / Kluci 13 - 14 let | 0:13:48.9 | 0:01:18.9 | ||
16 | diplom | 5487 | ŠTUDLAROVÁ Zuzana | 2005 | LK Skovan Karlovy Vary | 1. / Holky 15 - 16 let | 0:13:49.7 | 0:01:19.7 | ||
17 | diplom | 5520 | KOLLÁR Niky | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 10. / Kluci 15 - 16 let | 0:13:50.2 | 0:01:20.2 | ||
18 | diplom | 5690 | NOVÁČKOVÁ Johana | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / Holky 15 - 16 let | 0:14:13.4 | 0:01:43.4 | ||
19 | diplom | 5529 | PYŠNÝ Jakub | 2006 | Sport Club Plzeň | 6. / Kluci 13 - 14 let | 0:14:16.2 | 0:01:46.3 | ||
20 | diplom | 5459 | KOLOVRATOVA Tereza | 2006 | LK Slovan K.Vary | 2. / Holky 13 - 14 let | 0:14:16.6 | 0:01:46.6 | ||
21 | diplom | 5477 | BAUEROVÁ Aneta | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Holky 13 - 14 let | 0:14:19.6 | 0:01:49.7 | ||
22 | diplom | 5445 | KULHÁNEK Jáchym | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 7. / Kluci 13 - 14 let | 0:14:20.2 | 0:01:50.2 | ||
23 | diplom | 5488 | PEŘINOVÁ Anna | 2005 | LK Slovan K.Vary | 3. / Holky 15 - 16 let | 0:14:27.9 | 0:01:57.9 | ||
24 | diplom | 5030 | FLÄMIG Colin | 2005 | SV Großwaltersdorf | 11. / Kluci 15 - 16 let | 0:14:37.2 | 0:02:07.3 | ||
25 | diplom | 5620 | HOLÍKOVÁ Petra | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / Holky 13 - 14 let | 0:14:43.7 | 0:02:13.7 | ||
26 | diplom | 5491 | HARAKALOVÁ Kateřina | 2005 | LK Slovan K.Vary | 4. / Holky 15 - 16 let | 0:14:43.7 | 0:02:13.8 | ||
27 | diplom | 5573 | STEHLÍK Jakub | 2007 | Sport Club Plzeň | 8. / Kluci 13 - 14 let | 0:14:44.6 | 0:02:14.7 | ||
28 | diplom | 5549 | KOZÁK Matěj | 2006 | Sport Club Plzeň | 9. / Kluci 13 - 14 let | 0:14:52.2 | 0:02:22.3 | ||
29 | diplom | 5014 | ELLEDER David | 2006 | Hump | 10. / Kluci 13 - 14 let | 0:15:00.7 | 0:02:30.8 | ||
30 | diplom | 5496 | ČÁSLAVSKÁ Klára | 2005 | --- | 5. / Holky 15 - 16 let | 0:15:01.6 | 0:02:31.7 | ||
31 | diplom | 5430 | VYSKOČIL Jan | 2006 | LK Skovan Karlovy Vary | 11. / Kluci 13 - 14 let | 0:15:11.1 | 0:02:41.2 | ||
32 | diplom | 5738 | RYBÁKOVÁ Michaela | 2005 | Biatlon klub OSTROV, z.s. | 6. / Holky 15 - 16 let | 0:15:17.8 | 0:02:47.8 | ||
33 | diplom | 5547 | DVOŘÁKOVÁ Karla | 2004 | LK Skovan Karlovy Vary | 7. / Holky 15 - 16 let | 0:15:17.8 | 0:02:47.9 | ||
34 | diplom | 5042 | BÍBA Mikuláš | 2007 | LK Škoda Plzen | 12. / Kluci 13 - 14 let | 0:15:26.3 | 0:02:56.4 | ||
35 | diplom | 5725 | ŘEHÁKOVÁ Mirka | 2006 | LK Slovan K. Vary | 5. / Holky 13 - 14 let | 0:15:26.6 | 0:02:56.7 | ||
36 | diplom | 5032 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Slovan Praha Zdravotník | 6. / Holky 13 - 14 let | 0:15:29.9 | 0:02:59.9 | ||
37 | diplom | 5486 | PEŘINOVÁ Zuzana | 2005 | LK Slovan K.Vary | 8. / Holky 15 - 16 let | 0:15:32.1 | 0:03:02.2 | ||
38 | diplom | 5736 | KOTLÁNOVÁ Kristýna | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 7. / Holky 13 - 14 let | 0:15:35.4 | 0:03:05.4 | ||
39 | diplom | 5518 | DECKER Matouš | 2007 | --- | 13. / Kluci 13 - 14 let | 0:15:36.1 | 0:03:06.2 | ||
40 | diplom | 5046 | TOBRMANOVÁ Anna sofie | 2006 | USK CS Plzeň | 8. / Holky 13 - 14 let | 0:15:49.9 | 0:03:19.9 | ||
41 | diplom | 5619 | UHER Adam | 2005 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Kluci 15 - 16 let | 0:15:57.4 | 0:03:27.4 | ||
42 | diplom | 5460 | HOLÁ Valerie | 2006 | LK Slovan K.Vary | 9. / Holky 13 - 14 let | 0:16:05.7 | 0:03:35.8 | ||
43 | diplom | 5739 | DROBNÁ Terezie | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 10. / Holky 13 - 14 let | 0:16:06.5 | 0:03:36.5 | ||
44 | diplom | 5040 | MENCL Felix | 2007 | LK Škoda Plzen | 14. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:06.6 | 0:03:36.7 | ||
45 | diplom | 5031 | NITZSCHE Elena | 2004 | SV Großwaltersdorf | 9. / Holky 15 - 16 let | 0:16:10.6 | 0:03:40.7 | ||
46 | diplom | 5750 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan K. Vary | 11. / Holky 13 - 14 let | 0:16:10.6 | 0:03:40.7 | ||
47 | diplom | 5734 | KUNC Matyáš | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 15. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:13.6 | 0:03:43.7 | ||
48 | diplom | 5045 | JÄGER Jimmy jason | 2005 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 13. / Kluci 15 - 16 let | 0:16:14.7 | 0:03:44.8 | ||
49 | diplom | 5038 | ROZKOŠNÁ Klára | 2007 | KB Blansko | 12. / Holky 13 - 14 let | 0:16:16.0 | 0:03:46.0 | ||
50 | diplom | 5579 | KOLENATÁ Ema | 2004 | LK Slovan K. Vary | 10. / Holky 15 - 16 let | 0:16:18.4 | 0:03:48.4 | ||
51 | diplom | 5457 | KRAMLING Martin | 2006 | --- | 16. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:18.9 | 0:03:48.9 | ||
52 | diplom | 5833 | HOTĚK Jan | 2007 | BCM Krušné hory | 17. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:21.9 | 0:03:51.9 | ||
53 | diplom | 5588 | LEGÁTOVÁ Majda | 2007 | Sport Club Plzeň | 13. / Holky 13 - 14 let | 0:16:33.1 | 0:04:03.2 | ||
54 | diplom | 5049 | SMÉKALOVÁ Julie | 2004 | --- | 11. / Holky 15 - 16 let | 0:16:36.4 | 0:04:06.4 | ||
55 | diplom | 5737 | DROBNÁ Viktorie | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 14. / Holky 13 - 14 let | 0:16:38.4 | 0:04:08.4 | ||
56 | diplom | 5674 | LOHR PHILIPP | 2007 | SV Neudorf | 18. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:40.9 | 0:04:10.9 | ||
57 | diplom | 5831 | PETŘÍK František | 2007 | BCM Krušné hory | 19. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:47.9 | 0:04:17.9 | ||
58 | diplom | 5741 | MYSLÍK Vojta | 2006 | SKOB Ostrov | 20. / Kluci 13 - 14 let | 0:16:49.9 | 0:04:19.9 | ||
59 | diplom | 5830 | VOJTOVÁ Klára | 2007 | Žižkovský tygři | 15. / Holky 13 - 14 let | 0:16:51.7 | 0:04:21.8 | ||
60 | diplom | 5869 | MATOUŠKOVÁ Leontýna | 2007 | BCM Krušné hory | 16. / Holky 13 - 14 let | 0:16:54.9 | 0:04:24.9 | ||
61 | diplom | 5484 | FRUHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan K.Vary | 17. / Holky 13 - 14 let | 0:17:02.1 | 0:04:32.2 | ||
62 | diplom | 5618 | HOLÍKOVÁ Simona | 2005 | TJ RADON Vysoká Pec | 12. / Holky 15 - 16 let | 0:17:11.4 | 0:04:41.4 | ||
63 | diplom | 5048 | JUNKOVÁ Adéla | 2006 | LK Škoda Plzen | 18. / Holky 13 - 14 let | 0:17:20.4 | 0:04:50.4 | ||
64 | diplom | 5806 | GRUNTOVÁ Alena | 2006 | KB Jílové | 19. / Holky 13 - 14 let | 0:17:28.6 | 0:04:58.7 | ||
65 | diplom | 5626 | SOUKUP Pavel | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 21. / Kluci 13 - 14 let | 0:17:29.1 | 0:04:59.2 | ||
66 | diplom | 5585 | ŘÁHOVÁ Martina | 2006 | Sport Club Plzeň | 20. / Holky 13 - 14 let | 0:17:37.1 | 0:05:07.2 | ||
67 | diplom | 5622 | ANDRŠ Matěj | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 22. / Kluci 13 - 14 let | 0:17:43.9 | 0:05:13.9 | ||
68 | diplom | 5575 | ŠMEJKALOVÁ Viktorka | 2004 | --- | 13. / Holky 15 - 16 let | 0:17:51.4 | 0:05:21.5 | ||
69 | diplom | 5039 | KADLECOVÁ Barbora | 2007 | LK Škoda Plzen | 21. / Holky 13 - 14 let | 0:17:51.4 | 0:05:21.5 | ||
70 | diplom | 5489 | SOUKUPOVÁ Silvie | 2007 | --- | 22. / Holky 13 - 14 let | 0:18:10.1 | 0:05:40.2 | ||
71 | diplom | 5028 | MYŠKOVÁ Hana | 2005 | Sk rover | 14. / Holky 15 - 16 let | 0:18:23.1 | 0:05:53.2 | ||
72 | diplom | 5029 | DEVERA Lukáš | 2007 | Klub biatlonu Klecany | 23. / Kluci 13 - 14 let | 0:18:31.1 | 0:06:01.2 | ||
73 | diplom | 5625 | MIKEŠOVÁ Kateřina | 2007 | TJ RADON Vysoká Pec | 23. / Holky 13 - 14 let | 0:18:41.0 | 0:06:11.1 | ||
74 | diplom | 5840 | TOMÁŠKOVÁ Eliška | 2006 | BCM Krušné hory | 24. / Holky 13 - 14 let | 0:18:42.8 | 0:06:12.9 | ||
75 | diplom | 5050 | SMÉKALOVÁ Alice | 2006 | --- | 25. / Holky 13 - 14 let | 0:18:44.1 | 0:06:14.2 | ||
76 | diplom | 5727 | NĚMCOVÁ Zuzana | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 26. / Holky 13 - 14 let | 0:19:56.4 | 0:07:26.5 | ||
77 | diplom | 5708 | OEDING Leonard | 2006 | VK Karlovarsko | 24. / Kluci 13 - 14 let | 0:20:39.1 | 0:08:09.1 | ||
78 | diplom | 5856 | GAJDOVÁ Michaela | 2007 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 27. / Holky 13 - 14 let | 0:21:15.9 | 0:08:45.9 | ||
79 | diplom | 5729 | MARŠÍK Matěj | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 25. / Kluci 13 - 14 let | 0:21:47.1 | 0:09:17.1 | ||
80 | diplom | 5026 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 28. / Holky 13 - 14 let | 0:22:43.1 | 0:10:13.1 | ||
81 | diplom | 5027 | URBAN Vít urban | 2006 | Kadaň | 26. / Kluci 13 - 14 let | 0:25:51.5 | 0:13:21.6 | ||
--- | 5002 | ŠILHAN Šimon | 2007 | WiTTE bike team | . / Kluci 13 - 14 let | DNS | --- |