Cardion Karlův běh - CARDION Karlův běh - memoriál Jana Pravečka - volně
DÁTUM : | 15.2.2020 | MIESTO : | Boží Dar v Krušných horách |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | split1 | # | split1 | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2039 | PETZOLD Luca | 2003 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1. / Muži | 0:34:36.7 | 0:00:00.0 | 13:00.3 | 3 | 0:25:39.5 | 1 | ||
2 | diplom | 5695 | GERSTENBERGER ANDY | 1988 | SV Neudorf | 2. / Muži | 0:34:48.6 | 0:00:11.8 | 13:00.3 | 3 | 0:26:04.5 | 2 | ||
3 | diplom | 5685 | HOZÁK Daniel oskar | 2003 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Muži | 0:34:56.5 | 0:00:19.7 | 13:00.1 | 1 | 0:26:06.0 | 3 | ||
4 | diplom | 2043 | KOČANDRLE Martin | 2002 | Sport Club Plzeň | 4. / Muži | 0:35:07.5 | 0:00:30.7 | 13:07.6 | 6 | 0:26:25.0 | 5 | ||
5 | diplom | 2044 | ZUNA Ondřej | 2002 | Sport Club Plzeň | 5. / Muži | 0:35:21.2 | 0:00:44.4 | 13:00.3 | 2 | 0:26:19.7 | 4 | ||
6 | diplom | 5686 | ŠTECHER Filip | 2003 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Muži | 0:36:10.2 | 0:01:33.4 | 13:08.6 | 7 | 0:28:13.0 | 11 | ||
7 | diplom | 5688 | BAUER Matyáš | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / Muži | 0:36:45.5 | 0:02:08.7 | 13:01.3 | 5 | 0:27:04.7 | 6 | ||
8 | diplom | 5684 | ZATLOUKAL Kryštof | 2002 | LK Slovan K.Vary | 8. / Muži | 0:37:20.2 | 0:02:43.4 | 13:32.3 | 8 | 0:28:08.0 | 10 | ||
9 | diplom | 2042 | HUSÁK Robin | 2002 | Sport Club Plzeň | 9. / Muži | 0:37:21.6 | 0:02:44.8 | 13:43.8 | 10 | 0:28:07.5 | 9 | ||
10 | diplom | 2025 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper-Swix Team | 10. / Muži | 0:37:22.2 | 0:02:45.4 | 13:43.6 | 9 | 0:27:46.5 | 7 | ||
11 | diplom | 5683 | BEŠTA Václav | 2002 | LK Slovan K.Vary | 11. / Muži | 0:37:49.0 | 0:03:12.2 | 13:44.3 | 11 | 0:28:07.5 | 8 | ||
12 | diplom | 2040 | DECKER Vojtěch | 2004 | Sport Club Plzeň | 12. / Muži | 0:38:43.5 | 0:04:06.7 | 14:06.8 | 12 | 0:28:41.0 | 12 | ||
13 | diplom | 2048 | KÖHLER MARKUS | 2004 | SV Neudorf | 13. / Muži | 0:39:43.1 | 0:05:06.3 | 14:20.8 | 13 | 0:29:16.2 | 13 | ||
14 | diplom | 2017 | REICHELT Nico | 1976 | TSG Bau Hammerbrücke | 14. / Muži | 0:39:57.4 | 0:05:20.7 | 14:23.8 | 15 | 0:29:33.5 | 15 | ||
15 | diplom | 5880 | HOZÁK Timon josef | 2001 | SKP Ústí nad Labem | 15. / Muži | 0:40:08.6 | 0:05:31.8 | 14:54.6 | 20 | 0:30:13.5 | 17 | ||
16 | diplom | 5617 | RICHTER JASMIN | 2003 | SV Stützengrün | 1. / Ženy | 0:40:08.7 | 0:05:31.9 | 14:23.1 | 14 | 0:29:32.5 | 14 | ||
17 | diplom | 5689 | PAVLAS Ondřej | 2004 | LK Slovan K.Vary | 16. / Muži | 0:40:21.4 | 0:05:44.6 | 14:46.3 | 17 | 0:30:13.5 | 16 | ||
18 | diplom | 2014 | NEUBERT Ivo | 1975 | SC Bad Tölz | 17. / Muži | 0:40:53.9 | 0:06:17.1 | 14:43.6 | 16 | 0:30:21.5 | 19 | ||
19 | diplom | 2046 | BEROUŠKOVÁ Barbora | 2000 | Sport Club Plzeň | 2. / Ženy | 0:40:55.0 | 0:06:18.2 | 14:52.8 | 18 | 0:30:29.7 | 20 | ||
20 | diplom | 2050 | RIPPIN ALINA | 2003 | NSV WERNIGERODE | 3. / Ženy | 0:40:56.4 | 0:06:19.6 | 14:53.1 | 19 | 0:30:20.0 | 18 | ||
21 | diplom | 2045 | VITÁKOVÁ Petra | 2002 | Sport Club Plzeň | 4. / Ženy | 0:41:39.8 | 0:07:03.0 | 15:36.8 | 25 | 0:31:04.2 | 22 | ||
22 | diplom | 2013 | GÖRLACH Sebastian | 1978 | Nordic Monster Racing Team | 18. / Muži | 0:41:43.4 | 0:07:06.6 | 15:13.1 | 21 | 0:31:03.7 | 21 | ||
23 | diplom | 5621 | FRANZ SELINA | 2004 | DORFCHEMN | 5. / Ženy | 0:42:43.7 | 0:08:06.9 | 15:18.6 | 22 | 0:31:42.7 | 24 | ||
24 | diplom | 2029 | BÍBA Jan | 1976 | --- | 19. / Muži | 0:42:45.2 | 0:08:08.4 | 15:57.8 | 28 | 0:31:42.7 | 23 | ||
25 | diplom | 5613 | WALLER MAGDALENA | 2003 | SV Neudorf | 6. / Ženy | 0:43:12.7 | 0:08:35.9 | 15:18.6 | 23 | 0:31:47.4 | 25 | ||
26 | diplom | 5692 | PAVLASOVÁ Karolína | 2001 | LK Slovan K.Vary | 7. / Ženy | 0:43:22.9 | 0:08:46.1 | 15:33.8 | 24 | 0:32:01.7 | 26 | ||
27 | diplom | 5687 | KLEINOVÁ Lucie | 2003 | LK Slovan Karlovy Vary | 8. / Ženy | 0:43:52.4 | 0:09:15.6 | 15:43.0 | 26 | 0:32:22.0 | 27 | ||
28 | diplom | 2036 | REJZEK Matej | 2005 | eintracht braunschweig | 20. / Muži | 0:44:35.9 | 0:09:59.1 | 15:56.8 | 27 | 0:33:01.7 | 29 | ||
29 | diplom | 2024 | KINDL Robert | 1972 | XCSPORT.cz Ski Open Team | 21. / Muži | 0:44:38.9 | 0:10:02.1 | 16:07.8 | 29 | 0:33:01.2 | 28 | ||
30 | diplom | 5682 | SLÍVOVÁ Štěpánka | 2001 | LK Slovan K.Vary | 9. / Ženy | 0:45:23.6 | 0:10:46.8 | 16:14.6 | 30 | 0:33:53.5 | 30 | ||
31 | diplom | 2012 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 22. / Muži | 0:46:08.4 | 0:11:31.6 | 16:35.1 | 32 | 0:33:55.2 | 31 | ||
32 | diplom | 2041 | KOČANDRLOVÁ Adéla | 2004 | Sport Club Plzeň | 10. / Ženy | 0:46:10.4 | 0:11:33.6 | 17:12.1 | 33 | 0:34:36.0 | 32 | ||
33 | diplom | 2047 | NDUWIMANA Eva | 1980 | KARLOVY VARY | 11. / Ženy | 0:46:44.6 | 0:12:07.8 | 17:23.8 | 34 | 0:34:41.0 | 33 | ||
34 | diplom | 5691 | WALCHETSEDEROVÁ Linda | 2004 | LK Slovan Karlovy Vary | 12. / Ženy | 0:47:27.9 | 0:12:51.1 | 16:32.3 | 31 | 0:35:13.4 | 34 | ||
35 | diplom | 5657 | HANZLIK HOLGER | 1952 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 23. / Muži | 0:48:30.9 | 0:13:54.1 | 17:54.1 | 39 | 0:36:08.6 | 35 | ||
36 | diplom | 5870 | STRÁNSKÝ Ladislav | 1996 | ČKS SKI Jilemncie | 24. / Muži | 0:48:39.4 | 0:14:02.6 | 17:47.3 | 37 | 0:36:19.5 | 36 | ||
37 | diplom | 5700 | HENNING Albert | 1955 | SC Lanzenhain | 25. / Muži | 0:48:40.9 | 0:14:04.1 | 18:21.8 | 42 | 0:36:34.0 | 41 | ||
38 | diplom | 5822 | GNUECHTEL Jessica | 1993 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 13. / Ženy | 0:48:47.9 | 0:14:11.1 | 17:48.8 | 38 | 0:36:26.7 | 38 | ||
39 | diplom | 2049 | PILÁT Tomáš | 1975 | TJ RADON Vysoká Pec | 26. / Muži | 0:48:49.6 | 0:14:12.8 | 18:01.3 | 40 | 0:36:21.5 | 37 | ||
40 | diplom | 2033 | EHRIG Simeon | 1993 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 27. / Muži | 0:49:05.1 | 0:14:28.3 | 18:22.3 | 43 | 0:36:29.8 | 39 | ||
41 | diplom | 1056 | WAGLER Lutz | 1957 | LJW Racing Team | 28. / Muži | 0:49:22.6 | 0:14:45.8 | 17:45.8 | 36 | 0:36:30.5 | 40 | ||
42 | diplom | 2001 | BULAN Jan | 1998 | SK Zahořany | 29. / Muži | 0:49:48.9 | 0:15:12.1 | 18:19.8 | 41 | 0:37:05.0 | 42 | ||
43 | diplom | 5811 | WINTERSTEIN Thomas | 1976 | --- | 30. / Muži | 0:50:26.2 | 0:15:49.4 | 19:30.6 | 51 | 0:38:01.5 | 43 | ||
44 | diplom | 2018 | HEJTMANKOVA Eva | 1963 | LK Abertamy | 14. / Ženy | 0:51:34.1 | 0:16:57.3 | 18:51.8 | 45 | 0:38:19.8 | 45 | ||
45 | diplom | 2022 | NAVRÁTIL Zdeněk | 1979 | Prague Runners | 31. / Muži | 0:51:36.3 | 0:16:59.5 | 18:54.1 | 46 | 0:38:22.8 | 46 | ||
46 | diplom | 2028 | KADLECOVÁ Zuzana | 1974 | LK Škoda Plzen | 15. / Ženy | 0:52:27.1 | 0:17:50.3 | 19:05.6 | 47 | 0:38:43.3 | 48 | ||
47 | diplom | 5855 | HNIK Petr | 1981 | --- | 32. / Muži | 0:52:47.3 | 0:18:10.5 | 17:44.8 | 35 | 0:38:15.5 | 44 | ||
48 | diplom | 2031 | TOBRMAN Filip | 1974 | USK CS Plzeň | 33. / Muži | 0:52:59.8 | 0:18:23.0 | 18:35.1 | 44 | 0:38:39.3 | 47 | ||
49 | diplom | 5698 | OEHME ROBERT | 1981 | SG RHEINFELDEN | 34. / Muži | 0:53:20.4 | 0:18:43.6 | 19:18.4 | 49 | 0:39:31.3 | 49 | ||
50 | diplom | 5861 | BACH Steffen | 1965 | Team Schlettau | 35. / Muži | 0:54:15.6 | 0:19:38.8 | 19:26.1 | 50 | 0:39:59.8 | 51 | ||
51 | diplom | 5875 | SEIDEL Andre | 1970 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 36. / Muži | 0:54:28.5 | 0:19:51.7 | 19:17.6 | 48 | 0:39:43.3 | 50 | ||
52 | diplom | 5809 | ČUDA Vladimír | 1996 | Blek Loučná | 37. / Muži | 0:54:51.1 | 0:20:14.3 | 20:20.3 | 55 | 0:41:22.5 | 54 | ||
53 | diplom | 2008 | SCHUMANN Christin | 1985 | SV Neudorf | 16. / Ženy | 0:55:33.6 | 0:20:56.8 | 20:24.6 | 56 | 0:41:29.8 | 55 | ||
54 | diplom | 5841 | KULHÁNKOVÁ Bára | 1973 | LK Slovan K.Vary | 17. / Ženy | 0:55:59.8 | 0:21:23.0 | 20:43.1 | 57 | 0:41:47.5 | 57 | ||
55 | diplom | 2035 | ČECHOCKÁ Lina | 1969 | --- | 18. / Ženy | 0:56:11.4 | 0:21:34.6 | 20:07.1 | 53 | 0:41:13.5 | 52 | ||
56 | diplom | 1088 | GREGUŠ Antonin | 1955 | Ski nordic Mariánské Lázně | 38. / Muži | 0:56:29.6 | 0:21:52.8 | 21:11.6 | 60 | 0:41:47.5 | 56 | ||
57 | diplom | 5615 | PILÁT Petra | 1979 | TJ RADON Vysoká Pec | 19. / Ženy | 0:56:33.3 | 0:21:56.5 | 19:33.8 | 52 | 0:41:18.8 | 53 | ||
58 | diplom | 2030 | HELBIG J0achim | 1955 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 39. / Muži | 0:57:39.0 | 0:23:02.2 | 20:12.6 | 54 | 0:42:16.0 | 58 | ||
59 | diplom | 2010 | KŘÍŽ Miloš | 1964 | --- | 40. / Muži | 0:58:01.8 | 0:23:25.0 | 20:45.3 | 58 | 0:42:57.8 | 59 | ||
60 | diplom | 2023 | KINDLOVÁ Hedvika | 1979 | Ski Rakovník | 20. / Ženy | 0:58:31.5 | 0:23:54.7 | 20:48.8 | 59 | 0:43:10.8 | 60 | ||
61 | diplom | 5643 | LANG Christian | 1966 | Halblech | 41. / Muži | 0:59:02.3 | 0:24:25.5 | 22:10.3 | 65 | 0:44:11.3 | 61 | ||
62 | diplom | 2004 | HOFMANNOVÁ Adéla | 1991 | AC Čáslav | 21. / Ženy | 0:59:20.5 | 0:24:43.7 | 22:00.3 | 62 | 0:44:37.0 | 62 | ||
63 | diplom | 5808 | ČUDA Vladimír | 1967 | Blek Loučná | 42. / Muži | 1:00:14.4 | 0:25:37.6 | 21:34.1 | 61 | 0:44:51.8 | 64 | ||
64 | diplom | 2011 | FRÖHLICH Dietmar | 1944 | --- | 43. / Muži | 1:01:10.8 | 0:26:34.0 | 22:03.3 | 64 | 0:45:23.3 | 65 | ||
65 | diplom | 2016 | NESTLER Frank | 1957 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 44. / Muži | 1:01:52.7 | 0:27:16.0 | 22:01.8 | 63 | 0:44:43.5 | 63 | ||
66 | diplom | 2027 | VASTL Oldrich | 1975 | Pupkani KV | 45. / Muži | 1:07:01.2 | 0:32:24.4 | 22:29.3 | 66 | 0:49:16.0 | 66 | ||
67 | diplom | 2019 | KALENDA Marek | 1976 | Pupkani KV | 46. / Muži | 1:07:01.7 | 0:32:24.9 | 22:36.3 | 67 | 0:49:24.3 | 68 | ||
67 | diplom | 2020 | KALENDOVÁ Gabriela | 1981 | Pupkani KV | 22. / Ženy | 1:07:01.7 | 0:32:24.9 | 24:40.6 | 71 | 0:49:21.5 | 67 | ||
69 | diplom | 5820 | SRNKOVÁ Zdenka | 1979 | Kapslovna | 23. / Ženy | 1:08:06.8 | 0:33:30.0 | 24:18.4 | 69 | 0:49:41.0 | 69 | ||
70 | diplom | 5819 | SRNKA Martin | 1969 | Kapslovna | 47. / Muži | 1:08:08.2 | 0:33:31.4 | 24:17.6 | 68 | 0:49:48.3 | 70 | ||
71 | diplom | 5865 | ŠPLINAROVÁ Jana | 1964 | LK Slovan Karlovy Vary | 24. / Ženy | 1:11:30.3 | 0:36:53.5 | 24:51.1 | 72 | 0:52:23.8 | 71 | ||
72 | diplom | 5810 | BOHÁČOVÁ Adéla | 2002 | Blek Loučná | 25. / Ženy | 1:12:56.9 | 0:38:20.1 | 24:28.4 | 70 | 0:53:27.6 | 72 | ||
73 | diplom | 2003 | HLEDÍK Michal | 1991 | T+M | 48. / Muži | 1:14:43.4 | 0:40:06.6 | 28:41.9 | 75 | 0:56:42.1 | 74 | ||
74 | diplom | 5873 | BUDKA Tomáš | 1983 | --- | 49. / Muži | 1:16:36.9 | 0:42:00.1 | 25:16.1 | 73 | 0:54:14.8 | 73 | ||
75 | diplom | 2002 | GOJNÁ Tereza | 1990 | T + M | 26. / Ženy | 1:19:23.3 | 0:44:46.5 | 29:00.1 | 77 | 0:59:25.8 | 76 | ||
76 | diplom | 2021 | JOHANISOVA Lucie | 1982 | --- | 27. / Ženy | 1:20:26.8 | 0:45:50.0 | 29:19.6 | 78 | 0:59:36.1 | 77 | ||
77 | diplom | 5881 | PĚCHOTA Jiří | 1963 | FC Chomutov | 50. / Muži | 1:21:43.8 | 0:47:07.0 | 26:53.6 | 74 | 0:58:29.6 | 75 | ||
78 | diplom | 5743 | NOVOTNA Michaela | 1974 | Vasabrudarna | 28. / Ženy | 1:28:21.3 | 0:53:44.5 | 32:48.6 | 79 | 1:04:59.5 | 78 | ||
79 | diplom | 5744 | NILSSON Christina | 1975 | Vasabrudarna | 29. / Ženy | 1:36:48.1 | 1:02:11.3 | 37:24.4 | 81 | 1:13:19.4 | 81 | ||
80 | diplom | 2015 | LORENZOVÁ Petra | 1985 | --- | 30. / Ženy | 1:39:15.9 | 1:04:39.1 | 33:02.9 | 80 | 1:12:42.9 | 80 | ||
81 | diplom | 5877 | RICHTER Gerhard | 1938 | TSV Buchholz | 51. / Muži | 1:43:43.1 | 1:09:06.3 | 28:52.9 | 76 | 1:09:13.1 | 79 | ||
82 | diplom | 5747 | WITTE Cecilia | 1972 | --- | 31. / Ženy | 1:59:38.0 | 1:25:01.2 | 44:21.9 | 84 | 1:28:39.2 | 83 | ||
83 | diplom | 2032 | ŠMEJKALOVÁ Romana | 2001 | --- | 32. / Ženy | 2:00:40.5 | 1:26:03.7 | 41:55.4 | 82 | 1:28:26.2 | 82 | ||
84 | diplom | 2034 | FRISCHOVÁ Lucie | 2000 | --- | 33. / Ženy | 2:02:36.5 | 1:27:59.7 | 42:41.7 | 83 | 1:28:48.7 | 84 | ||
85 | diplom | 2005 | HUBÍNKOVÁ Petra | 2001 | --- | 34. / Ženy | 2:28:27.2 | 1:53:50.4 | 53:21.2 | 86 | 1:46:33.5 | 85 | ||
86 | diplom | 2006 | KLOUČKOVÁ Kateřina | 2001 | --- | 35. / Ženy | 2:28:27.7 | 1:53:50.9 | 53:19.2 | 85 | 1:46:34.2 | 86 | ||
--- | 2007 | KOUDELOVÁ Kateřina | 1992 | --- | . / Ženy | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2009 | HYKL Tomáš | 1975 | Petr Čech SPORT MTB TEAM | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2026 | LUDVÍK Petr | 1972 | Rolníci TJ ČZU | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2037 | DECKER Vojtěch | 2004 | --- | . / Muži | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |