Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6015 | ZÍTKA Samuel | 2012 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 1. / Žáci 8-9 let | 0:08:49.1 | 0:00:00.0 | 04:15.5 [1] | 1 | 04:33.6 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6023 | KOHOUT Jindřich | 2011 | VELO Akademie Kladno | 2. / Žáci 8-9 let | 0:08:59.1 | 0:00:09.9 | 04:22.1 [2] | 2 | 04:36.9 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6045 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:09:18.3 | 0:00:29.1 | 04:29.8 [3] | 3 | 04:48.4 [4] | 3 | ||
4 | diplom | 6034 | ŠKOPEK Patrik | 2011 | Author Team Stupno | 3. / Žáci 8-9 let | 0:09:24.6 | 0:00:35.4 | 04:32.6 [4] | 4 | 04:51.9 [5] | 4 | ||
5 | diplom | 6062 | CHLUBNA Šimon | 2012 | --- | 4. / Žáci 8-9 let | 0:09:35.2 | 0:00:46.1 | 04:51.6 [9] | 9 | 04:43.5 [3] | 5 | ||
6 | diplom | 6054 | ZAVADIL Mikuláš | 2011 | --- | 5. / Žáci 8-9 let | 0:09:35.6 | 0:00:46.5 | 04:39.4 [6] | 6 | 04:56.2 [7] | 6 | ||
7 | diplom | 6068 | HALLER Maxmilián | 2011 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 0:09:37.3 | 0:00:48.2 | 04:43.1 [7] | 7 | 04:54.2 [6] | 7 | ||
8 | diplom | 6175 | VÍTKOVÁ Nela | 2011 | Bike klub Město Touškov | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:09:41.3 | 0:00:52.1 | 04:38.3 [5] | 5 | 05:02.9 [9] | 8 | ||
9 | diplom | 6035 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 7. / Žáci 8-9 let | 0:09:55.6 | 0:01:06.4 | 04:52.6 [11] | 11 | 05:02.9 [8] | 9 | ||
10 | diplom | 6020 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | 8. / Žáci 8-9 let | 0:10:00.8 | 0:01:11.7 | 04:49.4 [8] | 8 | 05:11.4 [11] | 10 | ||
11 | diplom | 6276 | PAZOURKOVÁ Vilma | 2011 | Cycling Academy Tábor | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:10:06.5 | 0:01:17.3 | 04:52.1 [10] | 10 | 05:14.3 [12] | 11 | ||
12 | diplom | 6074 | TOBRMAN Robin | 2011 | COPR TJ PŘEŠTICE | 9. / Žáci 8-9 let | 0:10:12.8 | 0:01:23.7 | 05:02.9 [12] | 12 | 05:09.9 [10] | 12 | ||
13 | diplom | 6006 | HALÁS Antonín | 2011 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 10. / Žáci 8-9 let | 0:10:28.8 | 0:01:39.7 | 05:08.6 [14] | 14 | 05:20.2 [14] | 13 | ||
14 | diplom | 6094 | KUDRNA Matyáš | 2012 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 11. / Žáci 8-9 let | 0:10:34.1 | 0:01:44.9 | 05:05.9 [13] | 13 | 05:28.2 [17] | 14 | ||
15 | diplom | 6138 | PETERKA Šimon | 2011 | Bike Club Kralovice | 12. / Žáci 8-9 let | 0:10:34.8 | 0:01:45.7 | 05:16.2 [18] | 18 | 05:18.5 [13] | 15 | ||
16 | diplom | 6072 | DUBEN Štěpán | 2011 | AGROFERT cyklo tým | 13. / Žáci 8-9 let | 0:10:38.1 | 0:01:48.9 | 05:12.9 [16] | 16 | 05:25.1 [15] | 16 | ||
17 | diplom | 6056 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:10:40.3 | 0:01:51.1 | 05:11.5 [15] | 15 | 05:28.7 [18] | 17 | ||
18 | diplom | 6008 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:10:40.5 | 0:01:51.3 | 05:15.1 [17] | 17 | 05:25.3 [16] | 18 | ||
19 | diplom | 6066 | NOVÁ Alice | 2011 | --- | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:10:54.2 | 0:02:05.1 | 05:16.8 [19] | 19 | 05:37.4 [20] | 19 | ||
20 | diplom | 6017 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:11:08.2 | 0:02:19.1 | 05:23.3 [20] | 20 | 05:44.9 [21] | 20 | ||
21 | diplom | 6087 | MLEJNEK Adam | 2011 | POCTA BikeGallery | 14. / Žáci 8-9 let | 0:11:10.8 | 0:02:21.7 | 05:36.6 [23] | 23 | 05:34.2 [19] | 21 | ||
22 | diplom | 6081 | ZAVADIL Tobiáš | 2012 | --- | 15. / Žáci 8-9 let | 0:11:31.1 | 0:02:41.9 | 05:34.6 [21] | 21 | 05:56.4 [22] | 22 | ||
23 | diplom | 6038 | WOLFOVÁ Amálie | 2012 | Beany | 8. / Žákyně 8-9 let | 0:11:42.7 | 0:02:53.6 | 05:35.0 [22] | 22 | 06:07.6 [25] | 23 | ||
24 | diplom | 6049 | BEDĚRKA Dominik | 2012 | BIKE FREAKS HOLICE | 16. / Žáci 8-9 let | 0:11:46.1 | 0:02:56.9 | 05:44.4 [24] | 24 | 06:01.6 [23] | 24 | ||
25 | diplom | 6186 | JIRKA Jaroslav | 2012 | VELO Akademie Kladno | 17. / Žáci 8-9 let | 0:11:51.6 | 0:03:02.4 | 05:46.9 [26] | 26 | 06:04.6 [24] | 25 | ||
26 | diplom | 6230 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | 18. / Žáci 8-9 let | 0:12:05.3 | 0:03:16.2 | 05:45.4 [25] | 25 | 06:19.9 [28] | 26 | ||
27 | diplom | 6200 | SVATÝ Filip | 2011 | --- | 19. / Žáci 8-9 let | 0:12:11.3 | 0:03:22.2 | 06:02.6 [30] | 30 | 06:08.6 [26] | 27 | ||
28 | diplom | 6189 | MARKUSEK Nicolas | 2011 | Triatlet Karlovy Vary | 20. / Žáci 8-9 let | 0:12:17.8 | 0:03:28.7 | 05:52.9 [28] | 28 | 06:24.9 [29] | 28 | ||
29 | diplom | 6075 | BAUMRUKOVÁ Eliška | 2012 | MS Bike Academy Racing | 9. / Žákyně 8-9 let | 0:12:18.5 | 0:03:29.3 | 05:49.8 [27] | 27 | 06:28.6 [32] | 29 | ||
30 | diplom | 6063 | TOUŠKOVÁ Anna | 2012 | --- | 10. / Žákyně 8-9 let | 0:12:41.5 | 0:03:52.4 | 06:06.5 [31] | 31 | 06:34.9 [35] | 30 | ||
31 | diplom | 6148 | GRUBEROVÁ Natálie | 2012 | CK SPORT BERAN CHRÁST | 11. / Žákyně 8-9 let | 0:12:43.2 | 0:03:54.1 | 06:16.8 [36] | 36 | 06:26.4 [30] | 31 | ||
32 | diplom | 6091 | SCHUSOVÁ Marie | 2011 | CK Bítovská | 12. / Žákyně 8-9 let | 0:12:43.5 | 0:03:54.3 | 06:08.8 [32] | 32 | 06:34.6 [34] | 32 | ||
33 | diplom | 6271 | ZEMEK Adam | 2011 | --- | 21. / Žáci 8-9 let | 0:12:47.3 | 0:03:58.2 | 06:01.1 [29] | 29 | 06:46.1 [36] | 33 | ||
34 | diplom | 6308 | ŠVANTNER Štěpán | 2011 | --- | 22. / Žáci 8-9 let | 0:12:49.3 | 0:04:00.2 | 06:15.4 [35] | 35 | 06:33.9 [33] | 34 | ||
35 | diplom | 6260 | KRATOCHVÍL Matouš | 2012 | --- | 23. / Žáci 8-9 let | 0:13:01.1 | 0:04:11.9 | 06:33.9 [39] | 39 | 06:27.1 [31] | 35 | ||
36 | diplom | 6154 | HERTL Thobias Maxmilian | 2011 | POCTA BikeGallery | 24. / Žáci 8-9 let | 0:13:11.8 | 0:04:22.7 | 06:09.1 [33] | 33 | 07:02.6 [39] | 36 | ||
37 | diplom | 6133 | MÁCA Luky | 2011 | --- | 25. / Žáci 8-9 let | 0:13:22.8 | 0:04:33.7 | 06:18.6 [37] | 37 | 07:04.1 [40] | 37 | ||
38 | diplom | 6031 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 13. / Žákyně 8-9 let | 0:13:25.5 | 0:04:36.3 | 06:14.3 [34] | 34 | 07:11.1 [42] | 38 | ||
39 | diplom | 6255 | KŘÍŽ Daniel | 2011 | --- | 26. / Žáci 8-9 let | 0:13:27.6 | 0:04:38.4 | 06:26.6 [38] | 38 | 07:00.9 [38] | 39 | ||
40 | diplom | 6301 | VOKURKA Antonín | 2012 | --- | 27. / Žáci 8-9 let | 0:14:07.6 | 0:05:18.4 | 06:47.1 [40] | 40 | 07:20.4 [45] | 40 | ||
41 | diplom | 6222 | ZÁVORA Petr | 2011 | --- | 28. / Žáci 8-9 let | 0:14:20.8 | 0:05:31.6 | 07:06.9 [43] | 43 | 07:13.9 [44] | 41 | ||
42 | diplom | 6262 | SYNEK Alexandr | 2012 | --- | 29. / Žáci 8-9 let | 0:14:24.1 | 0:05:34.9 | 07:11.1 [44] | 44 | 07:12.9 [43] | 42 | ||
43 | diplom | 6295 | ŽELEZNÝ Vojtěch | 2011 | --- | 30. / Žáci 8-9 let | 0:14:32.8 | 0:05:43.7 | 06:59.6 [41] | 41 | 07:33.1 [46] | 43 | ||
44 | diplom | 6236 | KAŠPAR Adam | 2011 | --- | 31. / Žáci 8-9 let | 0:14:39.3 | 0:05:50.1 | 07:28.4 [45] | 45 | 07:10.9 [41] | 44 | ||
45 | diplom | 6256 | ZÁDRAPOVÁ Anna Helena | 2011 | --- | 14. / Žákyně 8-9 let | 0:14:49.0 | 0:05:59.8 | 07:53.8 [47] | 47 | 06:55.1 [37] | 45 | ||
46 | diplom | 6231 | SOBOTKA Josef | 2012 | --- | 32. / Žáci 8-9 let | 0:14:50.8 | 0:06:01.6 | 07:06.6 [42] | 42 | 07:44.1 [47] | 46 | ||
47 | diplom | 6131 | KADLECOVÁ Karolína | 2012 | --- | 15. / Žákyně 8-9 let | 0:14:55.2 | 0:06:06.0 | 08:42.5 [50] | 50 | 06:12.6 [27] | 47 | ||
48 | diplom | 6110 | SKLENÁŘ Dominik | 2012 | --- | 33. / Žáci 8-9 let | 0:15:50.3 | 0:07:01.1 | 07:54.6 [48] | 48 | 07:55.6 [48] | 48 | ||
49 | diplom | 6269 | LANTORA David | 2012 | --- | 34. / Žáci 8-9 let | 0:16:55.8 | 0:08:06.6 | 08:28.6 [49] | 49 | 08:27.1 [49] | 49 | ||
50 | diplom | 6109 | HORÁČEK Daniel | 2012 | TJ Sokol Dobřichovice | 35. / Žáci 8-9 let | 0:18:02.3 | 0:09:13.1 | 07:35.4 [46] | 46 | 10:26.9 [50] | 50 | ||
51 | diplom | 6248 | CIBOCH Michal | 2012 | Sportovní akademie Dobříš | 36. / Žáci 8-9 let | 0:08:56.1 | - 1 Lap(s) | 08:56.1 [51] | 51 | --- | --- | ||
52 | diplom | 6251 | CHYTRÁ Veronika | 2012 | --- | 16. / Žákyně 8-9 let | 0:09:24.5 | - 1 Lap(s) | 09:24.5 [52] | 52 | --- | --- | ||
53 | diplom | 6249 | CIBOCHOVÁ Lucie | 2011 | Sportovní akademie Dobříš | 17. / Žákyně 8-9 let | 0:09:35.8 | - 1 Lap(s) | 09:35.8 [53] | 53 | --- | --- | ||
54 | diplom | 6215 | ZEMANOVÁ Amelie | 2011 | --- | 18. / Žákyně 8-9 let | 0:10:56.2 | - 1 Lap(s) | 10:56.2 [54] | 54 | --- | --- | ||
55 | diplom | 6108 | JÍROVÁ Anna | 2011 | --- | 19. / Žákyně 8-9 let | 0:11:20.7 | - 1 Lap(s) | 11:20.7 [55] | 55 | --- | --- | ||
--- | 6228 | KVĚTOŇOVÁ Anežka | 2011 | --- | . / Žákyně 8-9 let | DNF | --- | 08:20.5 [-] | --- | --- | --- | |||
--- | 6042 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6085 | JEDLÍKOVÁ Tereza | 2012 | MS Bike Academy Racing | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6102 | POSPÍŠILOVÁ Anna | 2012 | HAPO team | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6107 | KNOBLOCHOVÁ Kristýna | 2012 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6233 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6234 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6235 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6265 | SYNEK Alexandr | 2012 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6284 | SKLENÁŘ Dominik | 2012 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6287 | MÁCA Luky | 2011 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |