Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
DÁTUM : | 8.8.2020 | MIESTO : | Hustopeče |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7374 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 1. / Žákyně 12-13 let | 1:08:25.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7387 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | Kilpi kids racing team | 1. / Žákyně 10-11 let | 1:11:40.5 | 0:03:15.2 | ||
3 | diplom | 7393 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 2. / Žákyně 12-13 let | 1:13:38.7 | 0:05:13.4 | ||
4 | diplom | 7430 | KOUDELKOVÁ Lucie | 2008 | Elite sport Boskovice | 3. / Žákyně 12-13 let | 1:15:53.2 | 0:07:27.9 | ||
5 | diplom | 7391 | FRÖHLICHOVÁ Lucie | 2011 | Galaxy Cyklošvec Stevens | 1. / Žákyně 8-9 let | 1:16:13.0 | 0:07:47.7 | ||
6 | diplom | 7417 | HUSÁKOVÁ Jolana | 2008 | ACT leraK Blansko | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:19:38.2 | 0:11:12.9 | ||
7 | diplom | 7414 | PODOLOVÁ Klára | 2005 | Rohálov bike team | 1. / Žákyně 14-16 let | 1:19:48.1 | 0:11:22.7 | ||
8 | diplom | 7380 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:20:20.4 | 0:11:55.1 | ||
9 | diplom | 7386 | PANTŮČKOVÁ Tereza | 2011 | ACT leraK Blansko | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:24:21.6 | 0:15:56.2 | ||
10 | diplom | 7383 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:29:57.6 | 0:21:32.3 | ||
11 | diplom | 7425 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | Praha Troja | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:30:22.6 | 0:21:57.3 | ||
12 | diplom | 7415 | PODOLOVÁ Kamila | 2009 | Rohálov bike team | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:30:56.4 | 0:22:31.1 | ||
13 | diplom | 7423 | WOLFOVÁ Amálie | 2012 | Beany | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:38:09.3 | 0:29:44.0 | ||
14 | diplom | 7389 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:45:26.0 | 0:37:00.7 | ||
15 | diplom | 7408 | GRATZOVÁ Tereza | 2009 | TJ Favorit Brno | 6. / Žákyně 10-11 let | 2:18:48.8 | 1:10:23.4 | ||
--- | 7428 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | . / Žákyně 10-11 let | DNF | --- | |||
--- | 7372 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Team Špindlerův Mlýn | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7373 | PROCHÁZKOVÁ Martina | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7377 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7395 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7402 | POZORSKÁ Ivona | 2010 | Drahanský sport team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- |