Hustopeče AGROTEC Tour ŠKODA AUTO
DÁTUM : | 8.8.2020 | MIESTO : | Hustopeče |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 6639 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 1. / Žáci 10-11 let | 0:12:20.0 | 0:00:00.0 | 02:31.1 [3] | 3 | 02:16.9 [1] | 1 | 02:25.2 [1] | 1 | 02:29.2 [1] | 1 | ||
2 | diplom | 6636 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:12:43.0 | 0:00:22.9 | 02:30.3 [1] | 1 | 02:29.4 [2] | 2 | 02:33.9 [2] | 2 | 02:35.2 [2] | 2 | ||
3 | diplom | 6694 | LORENC Adam | 2009 | Vokolek-Cycling-Team | 3. / Žáci 10-11 let | 0:12:47.8 | 0:00:27.7 | 02:31.3 [4] | 4 | 02:31.2 [3] | 3 | 02:34.9 [3] | 3 | 02:35.7 [3] | 3 | ||
4 | diplom | 6723 | KOMINAK Michael | 2010 | KAKTUS-BIKE Team Bratislava | 4. / Žáci 10-11 let | 0:12:54.0 | 0:00:33.9 | 02:31.8 [5] | 5 | 02:31.9 [4] | 4 | 02:37.7 [5] | 4 | 02:39.2 [5] | 5 | ||
5 | diplom | 6646 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 5. / Žáci 10-11 let | 0:13:17.3 | 0:00:57.2 | 02:32.6 [6] | 6 | 02:31.9 [5] | 5 | 02:37.7 [4] | 5 | 02:37.9 [4] | 4 | ||
6 | diplom | 6628 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:13:28.9 | 0:01:08.8 | 02:31.0 [2] | 2 | 02:44.4 [8] | 7 | 02:44.2 [6] | 7 | 02:43.2 [7] | 6 | ||
7 | diplom | 6666 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | Kilpi kids racing team | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:13:34.2 | 0:01:14.1 | 02:42.2 [9] | 9 | 02:39.7 [7] | 8 | 02:44.9 [7] | 8 | 02:41.9 [6] | 8 | ||
8 | diplom | 6663 | KLUČKA Václav | 2009 | Kilpi kids racing team | 6. / Žáci 10-11 let | 0:13:35.3 | 0:01:15.2 | 02:34.6 [7] | 7 | 02:35.9 [6] | 6 | 02:44.9 [8] | 6 | 02:50.4 [11] | 7 | ||
9 | diplom | 6656 | PANTŮČKOVÁ Anna | 2009 | ACT leraK Blansko | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:14:00.7 | 0:01:40.6 | 02:46.8 [13] | 13 | 02:48.4 [10] | 11 | 02:52.7 [11] | 12 | 02:48.4 [8] | 11 | ||
10 | diplom | 6696 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 7. / Žáci 10-11 let | 0:14:01.5 | 0:01:41.4 | 02:45.3 [11] | 11 | 02:48.4 [12] | 10 | 02:50.4 [10] | 10 | 02:48.7 [9] | 9 | ||
11 | diplom | 6740 | MAREK Matěj | 2010 | TJ Favorit Brno | 8. / Žáci 10-11 let | 0:14:04.8 | 0:01:44.7 | 02:46.3 [12] | 12 | 02:50.9 [13] | 12 | 02:49.2 [9] | 11 | 02:49.9 [10] | 12 | ||
12 | diplom | 6661 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:14:08.9 | 0:01:48.9 | 02:39.0 [8] | 8 | 02:45.7 [9] | 9 | 02:53.7 [12] | 9 | 02:56.4 [13] | 10 | ||
13 | diplom | 6669 | MAZAL Vojtěch Radek | 2010 | Drahanský sport team | 9. / Žáci 10-11 let | 0:14:35.5 | 0:02:15.4 | 02:51.3 [14] | 14 | 02:54.2 [15] | 14 | 02:57.4 [14] | 14 | 03:02.2 [16] | 13 | ||
14 | diplom | 6777 | POLÁŠEK Radek | 2009 | Život na Kolech | 10. / Žáci 10-11 let | 0:14:40.8 | 0:02:20.7 | 02:43.8 [10] | 10 | 02:59.7 [17] | 13 | 02:57.7 [15] | 13 | 03:05.9 [17] | 15 | ||
15 | diplom | 6773 | BRZEK Matěj | 2010 | HOUNYK MTB TEAM | 11. / Žáci 10-11 let | 0:14:43.3 | 0:02:23.2 | 03:05.6 [18] | 18 | 02:48.4 [11] | 16 | 02:56.4 [13] | 16 | 02:58.7 [14] | 16 | ||
16 | diplom | 6771 | VYCHYTILOVÁ Žofie | 2009 | Penguin team | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:14:44.9 | 0:02:24.8 | 02:52.7 [15] | 15 | 02:53.7 [14] | 15 | 02:58.4 [16] | 15 | 03:00.9 [15] | 14 | ||
17 | diplom | 6814 | HRADÍLKOVÁ Zuzana | 2009 | MG Bike Team | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:15:14.7 | 0:02:54.6 | 03:09.5 [21] | 21 | 03:04.2 [19] | 19 | 03:06.7 [18] | 19 | 02:53.4 [12] | 18 | ||
18 | diplom | 6668 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:15:24.2 | 0:03:04.1 | 02:54.2 [16] | 16 | 03:01.7 [18] | 17 | 03:07.9 [19] | 17 | 03:09.2 [19] | 17 | ||
19 | diplom | 6757 | HEGAR Jan | 2009 | --- | 12. / Žáci 10-11 let | 0:15:32.5 | 0:03:12.4 | 03:05.3 [17] | 17 | 02:58.4 [16] | 18 | 03:03.9 [17] | 18 | 03:08.7 [18] | 19 | ||
20 | diplom | 6744 | GRATZOVÁ Tereza | 2009 | TJ Favorit Brno | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:16:54.4 | 0:04:34.3 | 03:17.2 [22] | 22 | 03:27.2 [21] | 21 | 03:08.7 [20] | 20 | 03:20.7 [22] | 20 | ||
21 | diplom | 6648 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:17:14.4 | 0:04:54.3 | 03:07.2 [20] | 20 | 03:25.2 [20] | 20 | 03:27.7 [22] | 21 | 03:17.4 [20] | 21 | ||
22 | diplom | 6698 | PODOLOVÁ Kamila | 2009 | Rohálov bike team | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:17:19.1 | 0:04:59.1 | 03:06.2 [19] | 19 | 03:43.9 [22] | 22 | 03:19.7 [21] | 22 | 03:17.4 [21] | 22 | ||
--- | 6749 | RUMPLÍK Daniel | 2010 | TJ Favorit Brno | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | 03:10.6 [-] | --- | 06:16.8 [-] | --- | 09:27.0 [-] | --- | 12:37.5 [-] | --- | |||
--- | 6754 | X Y | 2010 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNF | --- | 03:46.0 [-] | --- | 07:47.5 [-] | --- | 12:12.7 [-] | --- | 16:40.9 [-] | --- | |||
--- | 6792 | HORÁK Tomáš | 2010 | TJ Favorit Brno | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | 03:08.8 [-] | --- | 06:24.1 [-] | --- | 09:45.3 [-] | --- | 13:06.8 [-] | --- | |||
--- | 6809 | SLÍVKO Adam | 2010 | SK Troopers | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | 03:23.1 [-] | --- | 06:45.8 [-] | --- | 10:06.0 [-] | --- | 13:34.0 [-] | --- | |||
--- | 6810 | HERŠKOVIČ Oliver | 2009 | Favorit Brno | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | 03:03.8 [-] | --- | 06:13.1 [-] | --- | 09:26.0 [-] | --- | 12:37.0 [-] | --- | |||
--- | 6815 | CHALUPA Dominik | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNF | --- | 03:44.6 [-] | --- | 08:11.5 [-] | --- | 12:39.8 [-] | --- | --- | --- | |||
--- | 6654 | BACHOVÁ Zuzana | 2010 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6672 | SZÖLLÖS Štefan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6701 | POLÁK Jáchym | 2009 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6708 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6714 | POZORSKÁ Ivona | 2010 | Drahanský sport team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6719 | JAKUBIŠIN Tobias | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 6801 | VALA Alex | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |