Znojmo Burčák Tour České spořitelny
DÁTUM : | 5.9.2020 | MIESTO : | Znojmo |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
| filter je aktívny
| výber je aktívny
Načítanie…
Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas |
---|
Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
diplom | 6623 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | 1:08:58.9 | ||
diplom | 3296 | ADÁMEK Roman | 1978 | Bike team Alby Znojmo | 1:09:02.2 | ||
diplom | 3205 | ADAMUSOVÁ Jana | 1970 | --- | 2:48:55.3 | ||
diplom | 6792 | AJCHLER David | 2015 | --- | 1:40:26.6 | ||
diplom | 3476 | AUGUSTÍNOVÁ Natália | 1993 | --- | 2:09:19.9 | ||
diplom | 3109 | BARABÁŠ Jakub | 2009 | --- | 1:22:20.6 | ||
diplom | 3108 | BARABÁŠOVÁ Alena | 1963 | --- | 2:12:18.1 | ||
diplom | 3280 | BARTÁK Petr | 1997 | --- | 1:36:44.7 | ||
diplom | 6649 | BEDĚRKA Dominik | 2012 | BIKE FREAKS HOLICE | 1:43:12.4 | ||
diplom | 6608 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 1:44:29.1 | ||
diplom | 3348 | BEDĚRKOVÁ Markéta | 1980 | Pardubice | 1:54:59.5 | ||
diplom | 3264 | BEDNÁŘ Jakub | 2014 | Bednářovi racing team | 1:53:42.3 | ||
diplom | 3263 | BEDNÁŘ Miroslav | 1975 | Bednářovi racing team | 1:53:42.3 | ||
diplom | 3265 | BEDNÁŘOVÁ Lenka | 1977 | Bednářovi racing team | 1:53:47.5 | ||
diplom | 3126 | BELATKA Jaromír | 1974 | --- | 3:06:05.9 | ||
diplom | 6722 | BENDA Matěj | 2015 | --- | 1:35:17.6 | ||
diplom | 6723 | BENDA Ondřej | 2016 | --- | 1:35:17.9 | ||
diplom | 3095 | BENDA Pavel | 1967 | Bendovi racing team | 1:56:02.8 | ||
diplom | 3311 | BENDOVÁ Petra | 1979 | LAWI SPORT | 3:07:28.4 | ||
diplom | 3096 | BENDOVÁ Vladana | 1970 | Bendovi racing team | 1:56:00.5 | ||
diplom | 3461 | BERKOVÁ Tereza | 2008 | Penguin team | 1:28:23.5 | ||
diplom | 3407 | BITALOVÁ Tereza | 2010 | --- | 2:21:46.6 | ||
diplom | 3133 | BLÁHA Radek | 1968 | --- | 1:49:34.3 | ||
diplom | 6684 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | 1:54:57.6 | ||
diplom | 3134 | BLÁHOVÁ Andrea | 1979 | --- | 1:49:33.6 | ||
diplom | 6636 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 1:02:58.2 | ||
diplom | 3167 | BLAŽEK Ivan | 1952 | Nasavrky Bikers | 1:33:49.2 | ||
diplom | 6603 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 1:06:36.2 | ||
diplom | 3386 | BOHÁNSKÝ Leoš | 1973 | ROHOZEC AMULET TEAM | 1:13:15.9 | ||
3137 | BOUMOVA Ivana | 1989 | --- | DNS | |||
diplom | 3198 | BRABEC Tobiáš | 2009 | --- | 1:28:25.3 | ||
diplom | 3182 | BROŽ Antonín | 2013 | --- | 2:43:52.9 | ||
diplom | 3417 | BROŽ Daniel | 2009 | --- | 2:40:19.4 | ||
diplom | 3416 | BROŽ Martin | 2012 | --- | 2:42:43.4 | ||
diplom | 3184 | BROŽ Vratislav | 1974 | --- | 2:43:53.6 | ||
diplom | 3413 | BROŽOVÁ Karolina | 1985 | --- | 2:50:47.6 | ||
diplom | 3342 | BRYCHTA Petr | 2005 | --- | 1:36:44.4 | ||
diplom | 3501 | BŘEZÍK Tobiáš | 2011 | --- | 1:25:05.3 | ||
diplom | 3499 | BŘEZÍKOVÁ Veronika | 1981 | --- | 1:25:03.5 | ||
diplom | 3194 | BUČKO Miroslav | 1974 | --- | 1:34:43.0 | ||
diplom | 3195 | BUČKOVÁ Štěpánka | 2007 | --- | 1:34:33.2 | ||
diplom | 3423 | BUČKOVÁ Zuzana | 1989 | --- | 1:53:52.8 | ||
3438 | BUDÍNOVÁ Jana | 1975 | 2bwinner | DNS | |||
diplom | 3456 | BUGÁROVÁ Věra | 1967 | --- | 2:00:40.5 | ||
diplom | 3125 | CASKA Zbyněk | 1964 | --- | 3:07:12.7 | ||
diplom | 3124 | CASKOVÁ Zdeňka | 1973 | --- | 3:07:15.9 | ||
3521 | CEJPKOVÁ Adéla Marie | 2009 | --- | DNS | |||
diplom | 3454 | CERNY Jaroslav | 1979 | --- | 2:19:29.6 | ||
diplom | 3376 | CVANCIGEROVÁ Monika | 1980 | --- | 2:13:01.4 | ||
diplom | 3090 | ČÁBELKA Jiří | 1975 | DHL ITS MTB Team | 2:16:16.6 | ||
diplom | 3341 | ČÁBELKOVÁ Katka | 1987 | Brunetti.cz | 2:16:22.9 | ||
diplom | 3343 | ČÁBELKOVÁ Kristýna | 2005 | --- | 1:36:40.9 | ||
diplom | 3507 | ČADIL Matyáš | 2011 | --- | 2:23:43.5 | ||
diplom | 6835 | ČERNÁ Valentina | 2010 | --- | 2:19:26.1 | ||
diplom | 6833 | ČERNÝ Dominik | 2007 | --- | 2:17:50.3 | ||
diplom | 3255 | ČERVENÁ Hanka | 1968 | --- | 2:33:57.7 | ||
diplom | 3284 | ČIHÁNKOVÁ Markéta | 1979 | --- | 1:27:56.5 | ||
diplom | 3241 | DAĎOVÁ Veronika | 1979 | --- | 2:47:54.1 | ||
diplom | 3290 | DAŇA Milan | 1952 | --- | 1:24:40.8 | ||
diplom | 3160 | DAŇHEL Daniel | 2014 | --- | 1:29:50.7 | ||
diplom | 3159 | DAŇHEL Filip | 1976 | --- | 1:29:49.0 | ||
diplom | 3352 | DEMISCH Vlastimil | 1985 | --- | 3:02:56.7 | ||
diplom | 3353 | DEMISCHOVÁ Emma | 2013 | --- | 3:02:47.0 | ||
diplom | 3486 | DERKA Adam | 2004 | --- | 2:34:47.2 | ||
diplom | 3483 | DERKA Tomas | 1970 | --- | 2:34:41.9 | ||
diplom | 3487 | DERKOVA Gabriela | 1977 | --- | 2:45:30.6 | ||
diplom | 3157 | DÍTĚTOVÁ Hana | 1975 | DataLife | 2:16:09.6 | ||
3330 | DIVILA Tomáš | 1990 | --- | DNS | |||
diplom | 3113 | DIX Martina | 1971 | --- | 2:45:22.1 | ||
diplom | 3496 | DOHNAL Jan | 1977 | --- | 3:22:58.0 | ||
3498 | DOHNALOVÁ Radana | 1976 | --- | DNS | |||
diplom | 3494 | DOHNALOVÁ Veronika | 2009 | --- | 3:11:56.6 | ||
diplom | 3136 | DOPITOVÁ Jana | 1985 | --- | 1:45:56.1 | ||
diplom | 3189 | DOSTÁLKOVÁ Vendula | 1977 | --- | 2:04:47.9 | ||
diplom | 3091 | DVORSKÁ Romana | 1977 | LAWI | 2:48:03.3 | ||
diplom | 3482 | FABEŠ Jiří | 1972 | Chvojkovice Brod | 2:32:52.5 | ||
diplom | 3147 | FERKL Vladislav | 1967 | --- | 1:23:49.8 | ||
diplom | 3146 | FERKLOVÁ Dagmar | 1971 | --- | 2:03:15.7 | ||
diplom | 3156 | FERKLOVÁ Michaela | 1997 | --- | 2:03:15.0 | ||
diplom | 3254 | FICOVÁ Pavla | 1987 | --- | 2:16:28.4 | ||
diplom | 6904 | FOJTÍKOVÁ Martina | 2009 | --- | 2:29:25.2 | ||
diplom | 3312 | FOREJTAROVÁ Míla | 1977 | LAWI | 2:48:10.1 | ||
diplom | 3428 | FORMÁNEK Lukáš | 1976 | --- | 1:50:45.8 | ||
3083 | FRÖHLICH Vlastimil | 1973 | Galaxy Cyklošvec Stevens | DNS | |||
6634 | FRÖHLICHOVÁ Lucie | 2011 | Galaxy Cyklošvec Stevens team | DNS | |||
3186 | FRÖHLICHOVÁ Natálie | 2008 | BikeLoveTeam Frohlich | DNS | |||
3185 | FRÖHLICHOVÁ Veronika | 1983 | BikeLoveTeam Frohlich | DNS | |||
diplom | 6671 | GALUŠKOVÁ Adéla | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 1:43:08.1 | ||
diplom | 6604 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 1:32:15.2 | ||
diplom | 6638 | GAMBA Kryštof | 2013 | Bitters Superior Cyklofit Team | 2:12:22.1 | ||
diplom | 3415 | GAMBOVÁ Michaela | 1984 | --- | 2:12:31.6 | ||
diplom | 3256 | GIBBS Dana | 1979 | --- | 2:18:15.6 | ||
diplom | 3283 | GRULICH Matyáš | 2008 | --- | 1:14:53.9 | ||
diplom | 3282 | GRULICHOVÁ Renáta | 1976 | --- | 1:14:59.9 | ||
diplom | 3086 | GUŽÍK Roman | 1975 | --- | 3:21:41.0 | ||
diplom | 6694 | GUŽÍKOVÁ Daniela | 2013 | --- | 3:21:40.5 | ||
diplom | 6682 | GUŽÍKOVÁ Terezie | 2011 | --- | 3:21:34.8 | ||
diplom | 3316 | HADRBOLCOVÁ Monika | 1983 | LAWI | 3:07:30.9 | ||
diplom | 6615 | HALÁS Antonín | 2011 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 1:32:14.2 | ||
diplom | 3374 | HALÁS Marián | 1973 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 1:05:51.2 |