Ralsko MTB Tour České spořitelny
DÁTUM : | 3.10.2020 | MIESTO : | Ralsko |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7850 | FOLTÝN Marek | 2006 | BAKAKO Nová Paka | 1. / Žáci 14-16 let | 0:46:45.0 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7863 | MITÁŠ Robert | 2007 | Skiandbike Kunratice Team | 1. / Žáci 12-13 let | 0:46:46.0 | 0:00:01.0 | ||
3 | diplom | 7833 | HRDINA Adam | 2008 | --- | 2. / Žáci 12-13 let | 0:46:46.5 | 0:00:01.5 | ||
4 | diplom | 7759 | BLAŽEK Aleš | 2007 | JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM | 3. / Žáci 12-13 let | 0:46:50.0 | 0:00:05.0 | ||
5 | diplom | 7828 | HORÁK Martin | 2007 | BEKO Bike Racing Team | 4. / Žáci 12-13 let | 0:46:53.0 | 0:00:08.0 | ||
6 | diplom | 7867 | PŘENOSIL Marek | 2007 | --- | 5. / Žáci 12-13 let | 0:46:55.9 | 0:00:10.9 | ||
7 | diplom | 7754 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 6. / Žáci 12-13 let | 0:47:00.8 | 0:00:15.8 | ||
8 | diplom | 7816 | HOFFMANN Ondra | 2007 | --- | 7. / Žáci 12-13 let | 0:47:12.8 | 0:00:27.8 | ||
9 | diplom | 7913 | BAJER Jan | 2005 | BAKAKO Nová Paka | 2. / Žáci 14-16 let | 0:47:46.9 | 0:01:01.9 | ||
10 | diplom | 7902 | VAŠÍČEK Denis | 2008 | ADASTRA Cycling Team | 8. / Žáci 12-13 let | 0:48:05.0 | 0:01:20.0 | ||
11 | diplom | 7864 | PURNOCH Jan | 2008 | SkiAndBike Kunratice tým | 9. / Žáci 12-13 let | 0:48:05.1 | 0:01:20.1 | ||
12 | diplom | 7910 | PULKRABOVÁ Marika | 2006 | Čistý sport | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:48:07.6 | 0:01:22.6 | ||
13 | diplom | 7860 | MAŘÍK Petr | 2006 | Biketime Bulls Písek | 3. / Žáci 14-16 let | 0:49:13.4 | 0:02:28.4 | ||
14 | diplom | 7856 | ČERMÁK Kryštof | 2007 | SK VELO PRAHA | 10. / Žáci 12-13 let | 0:53:06.7 | 0:06:21.7 | ||
15 | diplom | 7814 | HOFFMANN Šíma | 2010 | --- | 1. / Žáci 10-11 let | 0:53:45.4 | 0:07:00.4 | ||
16 | diplom | 7915 | DINGOVÁ Anna | 2006 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žákyně 14-16 let | 0:54:37.6 | 0:07:52.6 | ||
17 | diplom | 7843 | MELICHAR Pepa | 2006 | IVAR CS AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 14-16 let | 0:54:53.2 | 0:08:08.2 | ||
18 | diplom | 7790 | VAJSEJTL Jan | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 2. / Žáci 10-11 let | 0:54:53.4 | 0:08:08.4 | ||
19 | diplom | 7755 | RADA Vojtěch | 2010 | SkiAndBike Kunratice | 3. / Žáci 10-11 let | 0:54:53.7 | 0:08:08.7 | ||
20 | diplom | 7763 | LUBAS Jan | 2007 | Lawi Sport Team | 11. / Žáci 12-13 let | 0:54:55.4 | 0:08:10.4 | ||
21 | diplom | 7825 | NERAD Ondřej | 2008 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 12. / Žáci 12-13 let | 0:55:01.4 | 0:08:16.4 | ||
22 | diplom | 7819 | VOLEJNÍKOVÁ Natálie | 2006 | BEKO Bike Racing Team | 3. / Žákyně 14-16 let | 0:55:06.2 | 0:08:21.2 | ||
23 | diplom | 7775 | JANŮ Tomáš | 2009 | BIKE puzzle team | 4. / Žáci 10-11 let | 0:55:10.9 | 0:08:25.9 | ||
24 | diplom | 7818 | VOLEJNÍKOVÁ Nikola | 2006 | BEKO Bike Racing Team | 4. / Žákyně 14-16 let | 0:55:13.4 | 0:08:28.4 | ||
25 | diplom | 7808 | HATAŠ Tomáš | 2010 | --- | 5. / Žáci 10-11 let | 0:55:15.2 | 0:08:30.2 | ||
26 | diplom | 7772 | KOLÁŘOVÁ Babeta | 2009 | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:55:18.9 | 0:08:33.9 | ||
27 | diplom | 7914 | KUČERA Radim | 2009 | Beko - bike racing team | 6. / Žáci 10-11 let | 0:56:16.4 | 0:09:31.4 | ||
28 | diplom | 7840 | ŠIDLOF Vojtěch | 2008 | BEKO Bike Racing Team | 13. / Žáci 12-13 let | 0:56:18.2 | 0:09:33.2 | ||
29 | diplom | 7756 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | SupGirls | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:56:22.4 | 0:09:37.4 | ||
30 | diplom | 7753 | KOHOUT Jindřich | 2011 | Velo Akademie Kladno | 1. / Žáci 8-9 let | 0:56:25.4 | 0:09:40.4 | ||
31 | diplom | 7844 | BERKA Tadeáš | 2009 | Cycology North Bike Klub | 7. / Žáci 10-11 let | 0:56:25.4 | 0:09:40.4 | ||
32 | diplom | 7878 | SEDLÁČKOVÁ Veronika | 2007 | IVAR CS – AUTHOR TEAM | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:57:20.9 | 0:10:35.9 | ||
33 | diplom | 7773 | LANG Robert | 2008 | MLADÁ BOLESLAV | 14. / Žáci 12-13 let | 0:57:21.7 | 0:10:36.7 | ||
34 | diplom | 7799 | BEDNAŘÍK Jan | 2007 | S-Sport Hronov | 15. / Žáci 12-13 let | 0:57:26.9 | 0:10:41.9 | ||
35 | diplom | 7861 | HORÁK Adam | 2008 | BEKO Bike Racing Team | 16. / Žáci 12-13 let | 0:57:32.7 | 0:10:47.7 | ||
36 | diplom | 7903 | POPELKA Filip | 2007 | ADASTRA Sokol Veltěž | 17. / Žáci 12-13 let | 0:58:27.0 | 0:11:42.0 | ||
37 | diplom | 7779 | JANATA Jakub | 2011 | --- | 2. / Žáci 8-9 let | 0:58:27.9 | 0:11:42.9 | ||
38 | diplom | 7873 | ZBRÁNKOVÁ Emily | 2006 | --- | 5. / Žákyně 14-16 let | 0:58:29.4 | 0:11:44.4 | ||
39 | diplom | 7881 | KLUČKA Václav | 2009 | KILPI KIDS RACING TEAM | 8. / Žáci 10-11 let | 0:58:40.7 | 0:11:55.7 | ||
40 | diplom | 7884 | KUČERA ADAM | 2005 | PSG CYKLOSPORT CHROPYNĚ | 5. / Žáci 14-16 let | 0:58:42.2 | 0:11:57.2 | ||
41 | diplom | 7780 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:58:42.9 | 0:11:57.9 | ||
42 | diplom | 7899 | DRÁBEK Daniel | 1977 | Čistý sport | 1. / JTM Doprovod | 0:58:47.9 | 0:12:02.9 | ||
43 | diplom | 7900 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:58:49.7 | 0:12:04.7 | ||
44 | diplom | 7757 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:59:09.7 | 0:12:24.7 | ||
45 | diplom | 7815 | CICHÁK Mikuláš | 2010 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 9. / Žáci 10-11 let | 0:59:20.2 | 0:12:35.2 | ||
46 | diplom | 7802 | FARA Jan | 2010 | Ivar cs autor team | 10. / Žáci 10-11 let | 0:59:37.4 | 0:12:52.4 | ||
47 | diplom | 7891 | FARA Jan | 1984 | Beergym Mladá Boleslav | 2. / JTM Doprovod | 0:59:37.9 | 0:12:52.9 | ||
48 | diplom | 7854 | TABULKA Štěpán | 2007 | --- | 18. / Žáci 12-13 let | 1:00:50.2 | 0:14:05.2 | ||
49 | diplom | 7810 | ULVR Adam | 2007 | CARLA.KUPKOLO.CZ | 19. / Žáci 12-13 let | 1:00:53.9 | 0:14:08.9 | ||
50 | diplom | 7838 | ČERNÝ Bartoloměj | 2007 | Kross Bikeranch Team Junior | 20. / Žáci 12-13 let | 1:00:59.7 | 0:14:14.7 | ||
51 | diplom | 7832 | TOMEŠ Roman | 2011 | CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB | 3. / Žáci 8-9 let | 1:01:17.9 | 0:14:32.9 | ||
52 | diplom | 7870 | UŠEL Ondřej | 2010 | Skiandbike Kunratice Team | 11. / Žáci 10-11 let | 1:01:21.7 | 0:14:36.7 | ||
53 | diplom | 7852 | KAŠPAROVÁ Anna | 2007 | Kross Bikeranch Junior Team | 4. / Žákyně 12-13 let | 1:01:36.4 | 0:14:51.4 | ||
54 | diplom | 7769 | ŠPERL Václav | 2009 | Skiandbike Kunratice Team | 12. / Žáci 10-11 let | 1:01:51.7 | 0:15:06.7 | ||
55 | diplom | 7770 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | BIKE FREAKS HOLICE | 21. / Žáci 12-13 let | 1:02:31.2 | 0:15:46.2 | ||
56 | diplom | 7752 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:02:33.2 | 0:15:48.2 | ||
57 | diplom | 7888 | LANDSMAN Oliver | 2007 | POCTA - BikeGallery | 22. / Žáci 12-13 let | 1:02:36.2 | 0:15:51.2 | ||
58 | diplom | 7765 | KOČOVÁ Barbora | 2007 | INT CZ | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:02:39.4 | 0:15:54.4 | ||
59 | diplom | 7820 | ZELENÁ Lucie | 2010 | Bitters Superior cyklolive | 4. / Žákyně 10-11 let | 1:02:46.4 | 0:16:01.4 | ||
60 | diplom | 7784 | ZAZVONIL Štěpán | 2008 | Velo Akademie Kladno | 23. / Žáci 12-13 let | 1:02:56.9 | 0:16:11.9 | ||
61 | diplom | 7917 | RYCHETSKÝ Šimon | 2007 | Kross bike ranch junior team | 24. / Žáci 12-13 let | 1:02:57.5 | 0:16:12.5 | ||
62 | diplom | 7871 | CIBULKOVÁ Veronika | 2007 | Kross Bikeranch Team Junior | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:02:57.5 | 0:16:12.5 | ||
63 | diplom | 7916 | DINGA Jan | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 13. / Žáci 10-11 let | 1:03:01.6 | 0:16:16.6 | ||
64 | diplom | 7882 | KLUČKOVÁ Hanka | 2010 | KILPI KIDS RACING TEAM | 5. / Žákyně 10-11 let | 1:03:10.2 | 0:16:25.2 | ||
65 | diplom | 7830 | MOLHANCOVA Nikol | 2008 | SK VELO PRAHA | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:03:13.0 | 0:16:28.0 | ||
66 | diplom | 7865 | GÖRÖG Štěpán | 2008 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 25. / Žáci 12-13 let | 1:03:33.9 | 0:16:48.9 | ||
67 | diplom | 7879 | PŘENOSIL Adam | 2011 | --- | 4. / Žáci 8-9 let | 1:03:55.4 | 0:17:10.4 | ||
68 | diplom | 7897 | CIMRMAN Jarolslav | 2008 | Velo Akademie Kladno | 26. / Žáci 12-13 let | 1:03:55.7 | 0:17:10.7 | ||
69 | diplom | 7862 | ARNOLD Adam | 2007 | Haven | 27. / Žáci 12-13 let | 1:03:55.7 | 0:17:10.7 | ||
70 | diplom | 7876 | VYHLAS Jaroslav | 1978 | --- | 3. / JTM Doprovod | 1:04:26.2 | 0:17:41.2 | ||
71 | diplom | 7845 | PODEŠVA Patrik | 2011 | BB racing čerčany | 5. / Žáci 8-9 let | 1:04:30.2 | 0:17:45.2 | ||
72 | diplom | 7855 | BEDNAŘÍK Vojtěch | 2011 | BIKERANCH TEAM | 6. / Žáci 8-9 let | 1:04:30.4 | 0:17:45.4 | ||
73 | diplom | 7791 | BARTOŠOVÁ Lucie | 2010 | CCC - Cycling Club Chomutov | 6. / Žákyně 10-11 let | 1:04:52.2 | 0:18:07.2 | ||
74 | diplom | 7886 | BARTOIŠ Pavel | 1976 | --- | 4. / JTM Doprovod | 1:04:53.0 | 0:18:08.0 | ||
75 | diplom | 7800 | LÖFFLER Dennis | 2007 | Bitters Superior cyklolive | 28. / Žáci 12-13 let | 1:05:38.0 | 0:18:53.0 | ||
76 | diplom | 7883 | ČERNÝ Vít | 1974 | KROSS Bikeranch Team | 5. / JTM Doprovod | 1:06:17.2 | 0:19:32.2 | ||
77 | diplom | 7837 | ČERNÝ Tadeáš | 2009 | Kross Bikeranch Team Junior | 14. / Žáci 10-11 let | 1:06:17.2 | 0:19:32.2 | ||
78 | diplom | 7842 | OUHRABKA Vít | 2010 | Kross Bikeranch Team Junior | 15. / Žáci 10-11 let | 1:06:21.7 | 0:19:36.7 | ||
79 | diplom | 7866 | LUKÁŠ David | 2006 | --- | 6. / Žáci 14-16 let | 1:07:25.7 | 0:20:40.7 | ||
80 | diplom | 7774 | RICHTR Tomáš | 2012 | Author Team Stupno | 7. / Žáci 8-9 let | 1:07:41.7 | 0:20:56.7 | ||
81 | diplom | 7912 | RICHTR Patrik | 1974 | --- | 6. / JTM Doprovod | 1:07:41.7 | 0:20:56.7 | ||
82 | diplom | 7892 | MALÍK Marcel | 1977 | --- | 7. / JTM Doprovod | 1:07:44.7 | 0:20:59.7 | ||
83 | diplom | 7803 | ZAZVONIL Jáchym | 2011 | Velo Akademie Kladno | 8. / Žáci 8-9 let | 1:08:22.3 | 0:21:37.3 | ||
84 | diplom | 7877 | STRÁNSKÝ Daniel | 2010 | ACTIVE TOUR - STAMIMAX TEAM | 16. / Žáci 10-11 let | 1:08:34.0 | 0:21:49.0 | ||
85 | diplom | 7751 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 17. / Žáci 10-11 let | 1:08:34.2 | 0:21:49.2 | ||
86 | diplom | 7766 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 18. / Žáci 10-11 let | 1:08:42.0 | 0:21:57.0 | ||
87 | diplom | 7761 | ŠTROFOVÁ Natálie | 2012 | PNEUALU Team | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:08:44.2 | 0:21:59.2 | ||
88 | diplom | 7908 | KNOBLOCH Adam | 2010 | IVAR - CS AUTHOR TEAM | 19. / Žáci 10-11 let | 1:09:01.0 | 0:22:16.0 | ||
89 | diplom | 7851 | HATAŠ David | 2008 | --- | 29. / Žáci 12-13 let | 1:09:01.0 | 0:22:16.0 | ||
90 | diplom | 7801 | TOMÁŠ Šimon | 2008 | North Bike Club Junior Team | 30. / Žáci 12-13 let | 1:09:01.2 | 0:22:16.2 | ||
91 | diplom | 7893 | DUMEK Ondřej | 2012 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | 9. / Žáci 8-9 let | 1:09:19.5 | 0:22:34.5 | ||
92 | diplom | 7771 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:09:48.7 | 0:23:03.7 | ||
93 | diplom | 7797 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 20. / Žáci 10-11 let | 1:09:57.0 | 0:23:12.0 | ||
94 | diplom | 7880 | DURDIL Tomáš | 1982 | --- | 8. / JTM Doprovod | 1:09:59.0 | 0:23:14.0 | ||
95 | diplom | 7781 | JOHÁNEK štěpán | 2010 | BSK cyklomarket juniors | 21. / Žáci 10-11 let | 1:10:12.0 | 0:23:27.0 | ||
96 | diplom | 7782 | MALÍK Marek | 2012 | CK Bítovská | 10. / Žáci 8-9 let | 1:10:15.2 | 0:23:30.2 | ||
97 | diplom | 7804 | KUBÍK Vojtěch | 2012 | --- | 11. / Žáci 8-9 let | 1:10:16.7 | 0:23:31.7 | ||
98 | diplom | 7898 | KUBÍK Martin | 1968 | --- | 9. / JTM Doprovod | 1:10:17.7 | 0:23:32.7 | ||
99 | diplom | 7836 | VRANÝ Matěj | 2006 | Skiandbike Kunratice Team | 7. / Žáci 14-16 let | 1:10:27.0 | 0:23:42.0 | ||
100 | diplom | 7805 | KOPECKÝ Matyáš | 2008 | SkiAndBike Kunratice | 31. / Žáci 12-13 let | 1:10:28.0 | 0:23:43.0 |