Nitriansky detský aquatlon

Triatlon
DÁTUM :28.6.2020 MIESTO :Nitra

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
1 14 detail pretekára TROCHANOVÁ Ella 2013 - nezistený - 1. /  Žiačky nádeje C 0:02:40.8 0:00:00.0 00:38.7 [1] 1 00:33.9 [7] 1 01:28.2 [3] 1
2 5 detail pretekára BOĎOVÁ Ivana Viktória 2013 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 2. /  Žiačky nádeje C 0:02:43.4 0:00:02.6 00:47.3 [7] 7 00:28.5 [1] 2 01:27.6 [1] 2
3 11 detail pretekára ŠÍPOŠOVÁ Natália 2013 ŠK Atóm Levice 3. /  Žiačky nádeje C 0:02:46.6 0:00:05.8 00:44.8 [3] 3 00:33.9 [7] 5 01:27.9 [2] 3
4 2 detail pretekára SLOVAK Dominik 2013 - nezistený - 1. /  Žiaci nádeje C 0:02:49.5 0:00:08.7 00:46.6 [6] 6 00:30.8 [3] 4 01:32.1 [6] 4
5 9 detail pretekára MORAVSKÁ Miriam 2013 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiačky nádeje C 0:02:50.9 0:00:10.1 00:46.4 [5] 5 00:33.6 [6] 6 01:30.9 [4] 5
6 13 detail pretekára TAPUŠÍKOVÁ Alexandra 2013 ŠBR Piešťany 5. /  Žiačky nádeje C 0:02:57.3 0:00:16.5 00:45.6 [4] 4 00:30.5 [2] 3 01:41.2 [11] 6
7 7 detail pretekára HÁJNIKOVÁ Tereza 2013 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 6. /  Žiačky nádeje C 0:03:10.7 0:00:29.9 01:03.5 [11] 11 00:31.5 [4] 9 01:35.7 [8] 7
8 8 detail pretekára HREHOVCIKOVA Eliska 2014 Motigo 7. /  Žiačky nádeje C 0:03:11.2 0:00:30.4 00:53.3 [8] 8 00:39.7 [9] 8 01:38.2 [9] 8
9 1 detail pretekára HREHOVCIK Leonard 2014 Motigo 2. /  Žiaci nádeje C 0:03:13.0 0:00:32.2 00:43.6 [2] 2 00:57.2 [14] 10 01:32.2 [7] 9
10 191 detail pretekára PARIKRUPOVÁ Adela 2013 SMTA Nitra 8. /  Žiačky nádeje C 0:03:13.0 0:00:32.2 00:58.4 [10] 10 00:31.8 [5] 7 01:42.8 [12] 9
11 10 detail pretekára ŠEVČÍKOVÁ Romana 2013 Slovenská triatlonová akadémia 9. /  Žiačky nádeje C 0:03:22.7 0:00:41.9 00:54.6 [9] 9 00:57.0 [13] 12 01:31.1 [5] 11
12 12 detail pretekára TADLÁNKOVÁ Michaela 2014 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 10. /  Žiačky nádeje C 0:03:27.2 0:00:46.4 01:05.7 [12] 12 00:42.0 [11] 11 01:39.5 [10] 12
13 41 detail pretekára BARNOVÁ Evelin 2015 Slovenská triatlonová akadémia 11. /  Žiačky nádeje C 0:03:40.9 0:01:00.1 01:13.6 [14] 14 00:39.7 [9] 13 01:47.6 [13] 13
14 4 detail pretekára VERNER Alex 2014 Slovenská triatlonová akadémia 3. /  Žiaci nádeje C 0:04:07.3 0:01:26.5 01:08.0 [13] 13 01:04.8 [15] 14 01:54.5 [14] 14
15 6 detail pretekára BÚZEKOVÁ Linda 2015 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  Žiačky nádeje C 0:04:15.7 0:01:34.9 01:32.0 [15] 15 00:42.0 [11] 15 02:01.7 [15] 15
--- 3 detail pretekára ŠIMA Alex 2013 Slovenská triatlonová akadémia . /  Žiaci nádeje C DNS --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru