Nitriansky detský aquatlon

Triatlon
DÁTUM :28.6.2020 MIESTO :Nitra

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata Plávanie # Depo # Beh #
1 72 detail pretekára MOSNÁ Michaela 2009 ŠBR Piešťany 1. /  Žiačky nádeje A 0:04:24.9 0:00:00.0 01:30.1 [2] 2 00:23.8 [10] 1 02:31.0 [2] 1
2 65 detail pretekára IVANOVÁ Júlia 2009 TRIKLUB Poprad 2. /  Žiačky nádeje A 0:04:25.7 0:00:00.8 01:33.3 [3] 3 00:22.9 [8] 3 02:29.5 [1] 2
3 60 detail pretekára BALUCHOVÁ Nela 2009 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 3. /  Žiačky nádeje A 0:04:39.6 0:00:14.7 01:36.0 [5] 5 00:21.3 [3] 4 02:42.3 [6] 3
4 63 detail pretekára CÍCEROVÁ Laura 2009 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiačky nádeje A 0:04:42.8 0:00:17.9 01:34.3 [4] 4 00:20.3 [1] 2 02:48.2 [10] 4
5 74 detail pretekára RENDEKOVÁ Karolína 2009 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 5. /  Žiačky nádeje A 0:04:46.0 0:00:21.1 01:39.4 [8] 8 00:21.5 [4] 6 02:45.1 [7] 5
6 55 detail pretekára TEHLÁR Adam 2009 ŠK DELFÍN Nitra 1. /  Žiaci nádeje A 0:04:46.4 0:00:21.5 01:44.8 [13] 13 00:24.4 [12] 12 02:37.2 [4] 6
7 51 detail pretekára KOSTOLANI Alexander 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 2. /  Žiaci nádeje A 0:04:53.0 0:00:28.1 01:51.8 [20] 20 00:22.6 [7] 14 02:38.6 [5] 7
8 52 detail pretekára PEŠKO Adam 2009 TRIATLONOVÝ KLUB Košice 3. /  Žiaci nádeje A 0:04:56.6 0:00:31.7 01:49.5 [17] 17 00:20.3 [1] 13 02:46.8 [8] 8
9 69 detail pretekára LEHUTOVÁ Pavlína 2009 ŠBR Piešťany 6. /  Žiačky nádeje A 0:04:56.9 0:00:32.0 01:38.8 [7] 7 00:30.3 [21] 11 02:47.8 [9] 9
10 66 detail pretekára KALLOVÁ Ella 2009 WFŠAM - WellFunVia 7. /  Žiačky nádeje A 0:05:02.8 0:00:37.9 01:45.3 [14] 14 00:22.9 [8] 10 02:54.6 [13] 10
11 77 detail pretekára STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia 2009 ŠK Atóm Levice 8. /  Žiačky nádeje A 0:05:04.1 0:00:39.2 01:44.3 [12] 12 00:21.8 [5] 9 02:58.0 [14] 11
12 50 detail pretekára KAŠIAR Hugo 2010 ŠK Atóm Levice 4. /  Žiaci nádeje A 0:05:06.7 0:00:41.8 02:02.7 [23] 23 00:29.7 [20] 22 02:34.3 [3] 12
13 54 detail pretekára SLOVAK Patrik 2010 - nezistený - 5. /  Žiaci nádeje A 0:05:07.2 0:00:42.3 01:49.3 [16] 16 00:27.2 [16] 15 02:50.7 [12] 13
14 79 detail pretekára TOMKOVÁ Laura 2009 ŠK Atóm Levice 9. /  Žiačky nádeje A 0:05:07.5 0:00:42.6 01:38.3 [6] 6 00:24.1 [11] 7 03:05.1 [17] 14
15 70 detail pretekára MANDÁKOVÁ Karin 2009 ŠK Atóm Levice 10. /  Žiačky nádeje A 0:05:12.8 0:00:47.9 01:40.7 [9] 9 00:22.0 [6] 8 03:10.1 [21] 15
16 46 detail pretekára FIRÁK Matej 2010 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 6. /  Žiaci nádeje A 0:05:28.4 0:01:03.5 01:48.1 [15] 15 00:30.8 [22] 18 03:09.5 [19] 16
17 48 detail pretekára HRIČINA Andrej 2010 ŠK Atóm Levice 7. /  Žiaci nádeje A 0:05:28.6 0:01:03.7 01:52.1 [21] 21 00:33.4 [24] 21 03:03.1 [15] 17
18 61 detail pretekára BAYEROVÁ Mária 2009 Slovenská triatlonová akadémia 11. /  Žiačky nádeje A 0:05:33.9 0:01:09.0 01:56.1 [22] 22 00:27.9 [17] 20 03:09.9 [20] 18
19 45 detail pretekára ĎURIŠ Patrik 2009 ŠK Atóm Levice 8. /  Žiaci nádeje A 0:05:37.7 0:01:12.8 01:51.5 [19] 19 00:25.7 [13] 16 03:20.5 [23] 19
20 75 detail pretekára SANCHEZ STUCHLA Melina 2010 - nezistený - 12. /  Žiačky nádeje A 0:05:40.5 0:01:15.6 02:06.0 [24] 24 00:26.9 [15] 23 03:07.6 [18] 20
21 68 detail pretekára KORÁL Mia 2010 TRIKLUB Poprad 13. /  Žiačky nádeje A 0:05:44.0 0:01:19.1 01:41.2 [10] 10 00:41.3 [28] 19 03:21.5 [24] 21
22 59 detail pretekára YURYCHKO Alexander 2010 Chlpaté Gazely 9. /  Žiaci nádeje A 0:05:46.9 0:01:22.0 01:50.4 [18] 18 00:53.0 [31] 24 03:03.5 [16] 22
23 47 detail pretekára FLÓRIŠ Adam 2009 ŠK DELFÍN Nitra 10. /  Žiaci nádeje A 0:05:53.4 0:01:28.5 02:17.6 [25] 25 00:45.7 [29] 28 02:50.1 [11] 23
24 71 detail pretekára MARKOVÁ Ema 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 14. /  Žiačky nádeje A 0:06:06.9 0:01:42.0 02:26.0 [28] 28 00:29.5 [19] 26 03:11.4 [22] 24
25 62 detail pretekára BÚZEKOVÁ Laura 2010 3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava 15. /  Žiačky nádeje A 0:06:11.6 0:01:46.7 02:22.4 [27] 27 00:25.7 [13] 25 03:23.5 [26] 25
26 56 detail pretekára VAĽO Alexander 2009 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 11. /  Žiaci nádeje A 0:06:18.5 0:01:53.6 01:43.9 [11] 11 00:34.5 [26] 17 04:00.1 [29] 26
27 64 detail pretekára HUDŽÍKOVÁ Sofia 2009 TRIKLUB Poprad 16. /  Žiačky nádeje A 0:06:22.6 0:01:57.7 01:28.4 [1] 1 00:32.3 [23] 5 04:21.9 [33] 27
28 76 detail pretekára SLOTÍKOVÁ Nikol 2009 Športový Triatlonový Klub Pezinok 17. /  Žiačky nádeje A 0:06:25.5 0:02:00.6 02:27.8 [30] 30 00:34.0 [25] 27 03:23.7 [27] 28
29 49 detail pretekára JEZBERA Timotej 2010 Slovenská triatlonová akadémia 12. /  Žiaci nádeje A 0:06:30.3 0:02:05.4 02:20.8 [26] 26 00:47.4 [30] 30 03:22.1 [25] 29
30 67 detail pretekára KNÍŽOVÁ Katarína 2010 TRXBA - TRIAX Bratislava 18. /  Žiačky nádeje A 0:07:19.4 0:02:54.5 02:39.7 [32] 32 00:29.4 [18] 31 04:10.3 [30] 30
31 53 detail pretekára ROEST Sebastian 2009 Slovenská triatlonová akadémia 13. /  Žiaci nádeje A 0:07:27.1 0:03:02.2 02:39.2 [31] 31 01:16.1 [33] 33 03:31.8 [28] 31
32 42 detail pretekára BALOGH Jan 2009 ŠK Atóm Levice 14. /  Žiaci nádeje A 0:07:35.0 0:03:10.1 02:27.4 [29] 29 00:38.4 [27] 29 04:29.2 [34] 32
33 57 detail pretekára VERNER Richard 2009 Slovenská triatlonová akadémia 15. /  Žiaci nádeje A 0:07:56.0 0:03:31.1 02:41.7 [33] 33 00:59.8 [32] 32 04:14.5 [32] 33
34 58 detail pretekára VIGLAŠSKÝ Ján 2010 Slovenská triatlonová akadémia 16. /  Žiaci nádeje A 0:09:10.8 0:04:45.9 03:16.4 [34] 34 01:42.2 [34] 34 04:12.2 [31] 34
--- 43 detail pretekára CIBULA Roman 2010 TRIATLONOVÝ KLUB Košice . /  Žiaci nádeje A DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 44 detail pretekára DOBŠOVIČ Matej 2009 Slovenská triatlonová akadémia . /  Žiaci nádeje A DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 73 detail pretekára REBIDÁŠOVÁ Eliška 2010 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice . /  Žiačky nádeje A DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 78 detail pretekára TKÁČOVÁ Daniela 2010 ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves . /  Žiačky nádeje A DNS --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru