Strabag Enduro Race Ještěd

MTB
DÁTUM :9.8.2020 MIESTO :Ještěd
USPORIADATEĽ : Petr Čech Sport, a.s.

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Strata Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 1 SEHNAL Stanislav CZE 1994 Kellys Factory team 0:20:27.4 0:00:00.0 0:20:27.4 03:25.2 1 05:10.4 2 03:14.8 1 04:51.2 1 03:45.6 1
2 2 TEJCHMAN Přemek CZE 1988 Qayron Factory Team 0:20:59.6 0:00:32.2 0:20:59.6 03:33.9 4 05:08.2 1 03:22.5 4 05:00.4 4 03:54.4 2
3 3 MYŠÍK Milan CZE 1993 NORCO KUR ENDURO 0:21:02.3 0:00:34.8 0:21:02.3 03:34.4 5 05:11.5 3 03:22.3 3 04:56.7 2 03:57.3 3
4 5 BLÁHA Vojtěch CZE 1999 Rock Machine Cyklomax enduro team 0:21:12.1 0:00:44.7 0:21:12.1 03:33.3 3 05:11.8 4 03:25.5 5 05:01.6 5 03:59.7 4
5 4 CHARVÁT Matěj CZE 1985 Banshee bikes / charvatBros 0:21:23.6 0:00:56.2 0:21:23.6 03:26.7 2 05:16.5 5 03:21.8 2 04:57.1 3 04:21.4 13
6 12 LETÁK Petr CZE 1993 Whyte Racing Team 0:22:03.7 0:01:36.3 0:22:03.7 03:42.1 8 05:26.1 6 03:34.3 8 05:11.6 6 04:09.5 6
7 35 NEVRKLA Mikuláš CZE 1998 Cycology - North Bike Club 0:22:05.6 0:01:38.2 0:22:05.6 03:41.1 6 05:33.7 11 03:30.4 6 05:15.5 7 04:04.9 5
8 51 SZYMCZUK Łukasz Lusiek POL 1995 Whyte Racing 0:22:17.6 0:01:50.1 0:22:17.6 03:41.4 7 05:33.7 10 03:33.8 7 05:18.6 9 04:10.0 7
9 19 POSPÍŠIL Filip CZE 1998 Expres CZ TUFO Team Kolín 0:22:32.7 0:02:05.2 0:22:32.7 03:43.7 9 05:37.0 14 03:36.9 10 05:18.3 8 04:16.6 10
10 141 BARICH Leopold CZE 1998 RADON BIKES 0:22:43.6 0:02:16.2 0:22:43.6 03:50.0 11 05:31.8 8 03:43.3 15 05:20.1 10 04:18.2 11
11 11 NESVADBA Jan CZE 1991 Cycology Bike Shop 0:22:47.0 0:02:19.6 0:22:47.0 03:51.1 12 05:27.9 7 03:45.2 18 05:26.5 13 04:16.2 9
12 312 PATÁK Jiří CZE 1992 --- 0:22:50.5 0:02:23.0 0:22:50.5 04:00.5 17 05:37.9 15 03:38.1 13 05:23.1 11 04:10.7 8
13 52 GĄSIENICA Jakub POL 1998 Dartmoor Enduro Team 0:23:04.9 0:02:37.5 0:23:04.9 03:58.3 15 05:36.2 13 03:43.1 14 05:25.2 12 04:22.0 14
14 142 ŠTĚPÁNEK Ondřej CZE 1994 CTM Racing Team 0:23:25.2 0:02:57.8 0:23:25.2 03:44.7 10 05:35.5 12 03:37.4 11 05:45.7 18 04:41.8 22
15 145 TALAGA Patryk POL 1995 Dartmoor Enduro Team 0:23:32.3 0:03:04.8 0:23:32.3 04:03.7 20 05:41.4 17 03:43.6 17 05:37.0 15 04:26.3 17
16 127 EßRICH Philipp GER 1997 HMC-Singen 0:23:34.1 0:03:06.7 0:23:34.1 03:52.7 14 05:32.5 9 03:36.0 9 05:33.9 14 04:58.9 29
17 81 JONAS Derks GER 1995 --- 0:23:49.9 0:03:22.5 0:23:49.9 04:01.9 18 05:53.2 19 03:43.5 16 05:45.4 17 04:25.7 15
18 54 TARKOWSKI Marcin POL 1993 Freaky Rippers 0:23:54.5 0:03:27.1 0:23:54.5 03:58.5 16 05:56.2 21 03:52.0 20 05:41.7 16 04:26.0 16
19 314 KRUWIWS Karlis LAT 1992 --- 0:24:53.3 0:04:25.9 0:24:53.3 04:11.3 24 06:07.8 24 03:57.7 25 06:01.1 25 04:35.2 19
20 43 BALOUS Martin CZE 1998 MONDRAKER racing team 0:24:56.2 0:04:28.7 0:24:56.2 04:18.8 27 05:55.4 20 04:04.1 27 05:49.9 19 04:47.8 27
21 114 KUCHAŘ Michal CZE 1994 Pepe Bike 0:24:57.9 0:04:30.4 0:24:57.9 04:16.3 25 06:09.3 25 03:56.2 23 05:53.2 20 04:42.7 23
22 57 ČABLÍK Jakub CZE 1992 Favorit Brno 0:24:57.9 0:04:30.4 0:24:57.9 04:22.4 28 06:13.7 27 03:52.6 21 05:58.3 22 04:30.8 18
23 55 KŘÍŽ Adam CZE 1995 --- 0:24:59.9 0:04:32.5 0:24:59.9 04:07.4 21 06:06.8 23 03:52.7 22 06:08.6 27 04:44.1 24
24 38 MORAWSKI Filip CZE 1999 --- 0:25:01.0 0:04:33.5 0:25:01.0 04:03.4 19 05:50.9 18 03:49.2 19 06:00.5 23 05:16.9 39
25 107 BRZOZOWSKI Oskar POL 1991 Project Privateer 0:25:21.1 0:04:53.7 0:25:21.1 04:22.6 29 06:18.0 30 04:07.4 28 05:56.6 21 04:36.4 21
26 63 BEČKA Jiří CZE 1993 Trail-guide.cz 0:25:57.7 0:05:30.2 0:25:57.7 04:28.8 32 06:30.5 32 04:09.7 29 06:00.7 24 04:47.8 26
27 123 GRANÁT Matěj CZE 1999 GAPP System - Kolofix 0:25:59.9 0:05:32.4 0:25:59.9 05:04.2 44 06:16.8 29 03:59.3 26 06:03.1 26 04:36.3 20
28 58 VYKOUPIL Jan CZE 1992 DAB racing team 0:26:30.0 0:06:02.6 0:26:30.0 04:10.9 23 06:15.2 28 04:34.6 43 06:29.2 30 05:00.0 30
29 137 VÁCLAV Filip CZE 1991 --- 0:26:52.7 0:06:25.2 0:26:52.7 04:23.6 31 06:52.0 43 04:14.7 32 06:33.1 35 04:49.1 28
30 90 KOMÍNEK Martin CZE 1992 --- 0:27:02.9 0:06:35.5 0:27:02.9 04:39.0 37 06:39.7 38 04:23.0 36 06:20.4 28 05:00.7 31
31 322 IKONOMIDIS Daniel CZE 1994 FDF Bikeshop Team 0:27:06.3 0:06:38.8 0:27:06.3 04:34.8 35 06:31.7 33 04:23.7 39 06:20.5 29 05:15.4 38
32 150 BROUČIL David CZE 1992 Garage Crew Liberec 0:27:26.2 0:06:58.8 0:27:26.2 04:41.1 39 06:46.5 40 04:19.1 34 06:30.7 32 05:08.6 34
33 94 ORAVEC Petr CZE 1993 MONDRAKER racing team 0:27:31.0 0:07:03.5 0:27:31.0 04:41.7 40 06:34.1 35 04:26.8 41 06:35.1 36 05:13.1 37
34 112 KATOLICKÝ Jan CZE 1993 --- 0:27:33.0 0:07:05.5 0:27:33.0 04:37.9 36 06:41.1 39 04:12.3 30 06:29.9 31 05:31.6 41
35 93 WIELAND Sebastian GER 1996 --- 0:27:36.5 0:07:09.1 0:27:36.5 04:43.1 41 06:35.3 36 04:23.3 38 06:46.2 38 05:08.6 33
36 83 HAVELA Daniel CZE 1998 SC BMX Benátky nad Jizerou 0:27:37.0 0:07:09.6 0:27:37.0 04:41.0 38 06:31.7 34 04:43.0 45 06:32.1 33 05:09.1 35
37 328 HUNDHAMMER Johannes GER 1991 --- 0:27:50.1 0:07:22.6 0:27:50.1 04:33.6 34 06:27.4 31 04:14.2 31 07:23.8 41 05:10.9 36
38 120 PETROVSKY Martin GER 1992 Pfadlinig-Tretmühle Team 0:27:55.6 0:07:28.2 0:27:55.6 04:31.6 33 06:49.2 42 04:23.0 37 06:32.3 34 05:39.3 43
39 84 MÍKA Antonín CZE 1992 Fami Truhlářství 0:28:11.7 0:07:44.2 0:28:11.7 04:44.2 42 06:47.8 41 04:25.5 40 06:41.2 37 05:32.8 42
40 320 BEZZINŠ Martinš LAT 1991 --- 0:28:24.2 0:07:56.8 0:28:24.2 04:09.6 22 06:13.3 26 04:16.8 33 07:27.5 42 06:16.8 45
41 326 ČERMÁK Filip CZE 1993 --- 0:28:24.9 0:07:57.5 0:28:24.9 04:50.4 43 07:04.2 45 04:21.8 35 07:03.2 39 05:05.1 32
42 44 JAROŠ Milan CZE 1994 --- 0:29:21.2 0:08:53.8 0:29:21.2 04:16.3 26 06:05.3 22 03:56.3 24 10:18.9 44 04:44.2 25
43 124 WALLSCHLÄGER Eric GER 1995 KIWI-Racing New Zealand 0:29:56.2 0:09:28.8 0:29:56.2 05:05.1 45 06:52.0 44 04:41.7 44 07:54.1 43 05:23.1 40
44 134 VADINA Petr CZE 1996 Orange racing team PRO 0:31:00.0 0:10:32.5 0:31:00.0 05:15.8 46 07:52.5 46 04:33.2 42 07:11.4 40 06:06.9 44
45 129 SILOVSKÝ Matouš CZE 1999 --- 1:02:48.2 0:42:20.7 1:02:48.2 03:51.8 13 05:40.1 16 03:37.9 12 45:19.4 45 04:18.9 12
--- 72 SHAPOVAL Vadym CZE 1994 boxxerservis.cz Running --- --- 04:23.5 30 06:36.3 37 06:01.6 46 --- --- --- ---