CST Singletrack MTB Marathon - Košice

MTB
DÁTUM :12.9.2020 MIESTO :Košice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Roč. Klub Kategórie Čas Strata
1 632 detail pretekára RYBAR Filip 1994 Rajec 1. /  Muži 19 rokov a viac 0:55:26.6 0:00:00.0
2 636 detail pretekára NIŽŇANSKÝ Adam 2004 PROefekt Košice 1. /  Kadeti 15 - 16 rokov 0:56:59.8 0:01:33.2
3 655 detail pretekára HUBAČ Arno 2001 Dynafit Tatranská Lomnica 2. /  Muži 19 rokov a viac 0:57:06.6 0:01:39.9
4 623 detail pretekára TACHE Tomáš 1976 ProSport Team Kosice 3. /  Muži 19 rokov a viac 0:58:39.8 0:03:13.2
5 611 detail pretekára HOCKICKO Tomáš 1978 Košice 4. /  Muži 19 rokov a viac 0:58:45.8 0:03:19.2
6 630 detail pretekára BOŽENÍK Daniel 2005 PROefekt Košice 2. /  Kadeti 15 - 16 rokov 0:59:03.4 0:03:36.8
7 651 detail pretekára ŠIFRA Oliver 2002 BigBike Team 1. /  Juniori 17 - 18 rokov 1:00:28.3 0:05:01.7
8 644 detail pretekára SZOTÁK Lukáš 2004 PROefekt 3. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:01:55.6 0:06:28.9
9 631 detail pretekára DUBAJ Jozef 1982 SK Kompas 5. /  Muži 19 rokov a viac 1:03:20.7 0:07:54.1
10 625 detail pretekára FIL Peter 1983 Kosice 6. /  Muži 19 rokov a viac 1:03:33.0 0:08:06.4
11 638 detail pretekára LITAVEC Radko 1988 Pro-body sport team Košice 7. /  Muži 19 rokov a viac 1:05:30.0 0:10:03.4
12 659 detail pretekára PETIJA Slavomír 2005 Kežmarok 4. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:05:30.5 0:10:03.9
13 608 detail pretekára SOMOROVSKÝ Tomáš 1987 Swep Repre 8. /  Muži 19 rokov a viac 1:07:50.0 0:12:23.3
14 656 detail pretekára HUBAČ Marko 2005 Dynafit Tatranská Lomnica 5. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:08:10.0 0:12:43.4
15 667 detail pretekára TÓTH Daniel 2005 Paňovce 6. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:08:36.8 0:13:10.1
16 657 detail pretekára BOBULA Marek 1980 Vysoke Tatry 9. /  Muži 19 rokov a viac 1:08:52.7 0:13:26.1
17 669 detail pretekára CZETO František 1982 SCK Slovenský kras 10. /  Muži 19 rokov a viac 1:10:11.2 0:14:44.6
18 642 detail pretekára PODOLINSKÝ Simon 2006 PROefekt Košice 7. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:10:45.0 0:15:18.3
19 678 detail pretekára MIKELOVÁ Anna 1989 ceming team Košice 1. /  Ženy 19 rokov a viac 1:10:47.6 0:15:21.0
20 662 detail pretekára SABOL Tomáš 2002 BigBike Prešov 2. /  Juniori 17 - 18 rokov 1:12:47.4 0:17:20.8
21 671 detail pretekára VIKTOR Stanislav 1998 Červenica Pri Sabinove 11. /  Muži 19 rokov a viac 1:13:29.4 0:18:02.8
22 652 detail pretekára PORUBÁN Szabolcs 2005 Eleventum 8. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:14:21.8 0:18:55.2
23 614 detail pretekára PURDA Roman 1985 Košice 12. /  Muži 19 rokov a viac 1:14:26.1 0:18:59.4
24 661 detail pretekára BOLDIŠ Miroslav 1986 Plešivec 13. /  Muži 19 rokov a viac 1:14:26.8 0:19:00.2
25 664 detail pretekára SURŽIN Jakub 2001 CYKLO SPIŠ 14. /  Muži 19 rokov a viac 1:14:37.2 0:19:10.5
26 620 detail pretekára MIHALKO Ladislav 2003 Košice 3. /  Juniori 17 - 18 rokov 1:14:56.2 0:19:29.5
27 677 detail pretekára NOVOTNÝ Marek 1983 Spišské Tomášovce 15. /  Muži 19 rokov a viac 1:15:38.9 0:20:12.3
28 602 detail pretekára TELEPKOVÁ Elena 1978 Family Gym Košice 2. /  Ženy 19 rokov a viac 1:15:51.9 0:20:25.3
29 627 detail pretekára VARGOVA Monika 1989 Košice 3. /  Ženy 19 rokov a viac 1:16:49.6 0:21:23.0
30 633 detail pretekára POLAKOVIČ Vendelín 1959 Košice 16. /  Muži 19 rokov a viac 1:16:50.4 0:21:23.8
31 650 detail pretekára ANTOL Peter 2005 Prešov 9. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:17:54.8 0:22:28.1
32 607 detail pretekára KREMPASKÝ Maximilián Samuel 2003 Košice 4. /  Juniori 17 - 18 rokov 1:17:57.5 0:22:30.8
33 668 detail pretekára TAKÁČ Jakub 2004 Košice 10. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:19:29.6 0:24:03.0
34 613 detail pretekára BIMBOVÁ Marcela 1980 Košice 4. /  Ženy 19 rokov a viac 1:20:22.4 0:24:55.7
35 628 detail pretekára VARGA Juraj 1966 Košice 17. /  Muži 19 rokov a viac 1:20:30.7 0:25:04.1
36 617 detail pretekára KUCHÁR Jakub 1985 Košice 18. /  Muži 19 rokov a viac 1:20:44.4 0:25:17.7
37 679 detail pretekára ŠALING David Rastislav 2004 CK Energia Svit 11. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:20:57.5 0:25:30.9
38 658 detail pretekára MAJZA Maxim 2005 Kosice 12. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:22:10.5 0:26:43.9
39 673 detail pretekára UJHÁZI Ronald 2005 Košické Olšany 13. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:22:28.4 0:27:01.7
40 641 detail pretekára CETLOVÁ Diana 1997 CK Energia Svit 5. /  Ženy 19 rokov a viac 1:22:50.1 0:27:23.5
41 624 detail pretekára GREGA Róbert 1987 Veľký Folkmar 19. /  Muži 19 rokov a viac 1:23:50.6 0:28:23.9
42 654 detail pretekára BUKOVSKY Tomas 1992 Čečejovce 20. /  Muži 19 rokov a viac 1:24:04.1 0:28:37.4
43 670 detail pretekára FARKAŠOVÁ Eva 1990 KOB Čingov SNV 6. /  Ženy 19 rokov a viac 1:24:17.6 0:28:50.9
44 675 detail pretekára DUBAJ Rudolf 1978 DubajFamily Zvolen 21. /  Muži 19 rokov a viac 1:24:21.8 0:28:55.2
45 676 detail pretekára DUBAJOVÁ Janka 2004 Športový klub HORAL-ALTO Slo 1. /  Kadetky 15 - 16 rokov 1:24:22.3 0:28:55.7
46 612 detail pretekára BUC Pavol 1985 Bicycle Garage Team 22. /  Muži 19 rokov a viac 1:25:55.3 0:30:28.7
47 680 detail pretekára ŠALING Rasťo 1969 CK Energia Svit 23. /  Muži 19 rokov a viac 1:26:53.8 0:31:27.2
48 647 detail pretekára DANKOVÁ Judita 1981 Moldava nad Bodvou 7. /  Ženy 19 rokov a viac 1:27:19.8 0:31:53.2
49 648 detail pretekára FICZERE Julius 1976 Skoda Team Auto Gabriel 24. /  Muži 19 rokov a viac 1:27:20.3 0:31:53.7
50 605 detail pretekára WAWREK Igor 1990 Košice 25. /  Muži 19 rokov a viac 1:27:54.3 0:32:27.7
51 643 detail pretekára GOLIANOVÁ Miroslava 2003 ŠK Železiarne Podbrezová 1. /  Juniorky 17 - 18 rokov 1:28:54.5 0:33:27.9
52 619 detail pretekára SAXOVÁ Ľubica 1976 Kosice 8. /  Ženy 19 rokov a viac 1:29:18.5 0:33:51.8
53 660 detail pretekára MAJZA Alex 2007 Kosice 14. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:29:32.0 0:34:05.4
54 603 detail pretekára FERKO Matus 1984 Slivník 26. /  Muži 19 rokov a viac 1:29:58.0 0:34:31.4
55 601 detail pretekára KRUTÁK Tomáš 1980 Košice 27. /  Muži 19 rokov a viac 1:30:18.1 0:34:51.5
56 621 detail pretekára NEMČÍKOVÁ Beáta 1977 Košice 9. /  Ženy 19 rokov a viac 1:30:45.5 0:35:18.9
57 606 detail pretekára WAWRWK Igor 1969 Košice 28. /  Muži 19 rokov a viac 1:31:37.8 0:36:11.1
58 616 detail pretekára GORCSOS Vojtech 1992 Bicycle Garage Team 29. /  Muži 19 rokov a viac 1:34:05.0 0:38:38.4
59 629 detail pretekára RICHTÁRIK Róbert 1966 MERKURY BROKER 30. /  Muži 19 rokov a viac 1:35:36.5 0:40:09.8
60 622 detail pretekára KUCHÁR Jonáš 1998 Bicycle Garage Team 31. /  Muži 19 rokov a viac 1:37:37.7 0:42:11.1
61 645 detail pretekára ČURLEJ Matúš 1994 Bratislava 32. /  Muži 19 rokov a viac 1:39:02.2 0:43:35.6
62 604 detail pretekára ŠVIDER Milan 1983 Košice 33. /  Muži 19 rokov a viac 1:39:13.8 0:43:47.2
63 672 detail pretekára LEŠČINSKÝ Lukáš 2004 Košické Olšany 167 15. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:41:59.4 0:46:32.8
64 609 detail pretekára MALACHOVSKÁ Dana 1981 Košice 10. /  Ženy 19 rokov a viac 1:42:49.4 0:47:22.8
65 640 detail pretekára TALIGA Karol 1974 Laborecká MTB 34. /  Muži 19 rokov a viac 1:42:52.7 0:47:26.0
66 649 detail pretekára GERBOC Kamil 1968 AutosportBMW Snina 35. /  Muži 19 rokov a viac 1:44:35.4 0:49:08.8
67 635 detail pretekára KYSELICA Šimon 2005 Bikepoint-Eleven-Sportswear.sk 16. /  Kadeti 15 - 16 rokov 1:44:36.3 0:49:09.7
68 615 detail pretekára VALIGURA Stano 1984 Košice 36. /  Muži 19 rokov a viac 1:47:03.6 0:51:37.0
69 618 detail pretekára SMOLKA Jaroslav 1972 Košice - okolie 37. /  Muži 19 rokov a viac 1:48:54.4 0:53:27.7
70 610 detail pretekára VARGOVCAK Marek 1984 Kosice 38. /  Muži 19 rokov a viac 1:51:37.1 0:56:10.5
71 634 detail pretekára PISARČÍK Michal 1988 Klin 39. /  Muži 19 rokov a viac 1:53:17.6 0:57:50.9
72 639 detail pretekára VARGA Peter 1989 Laborecká MTB 40. /  Muži 19 rokov a viac 2:08:04.7 1:12:38.1
73 666 detail pretekára KIRÁLY Viktor 1975 Kráľovský Chlmec 41. /  Muži 19 rokov a viac 2:27:00.2 1:31:33.5
74 665 detail pretekára KIRÁLY Oliver 2005 Kráľovský Chlmec 17. /  Kadeti 15 - 16 rokov 2:27:03.0 1:31:36.4
--- 626 detail pretekára RANIK Lukáš 1988 Amicius winery biketeam . /  Muži 19 rokov a viac DNF ---
--- 637 detail pretekára KUDLÁČ Peter 1989 CK Energia Svit . /  Muži 19 rokov a viac DNF ---
--- 653 detail pretekára VAŠKO Tomáš 1997 Petrovany . /  Muži 19 rokov a viac DNF ---
--- 663 detail pretekára SÝKORA Peter 1992 Košice . /  Muži 19 rokov a viac DNF ---
--- 646 detail pretekára TKÁČ Richard 2004 Hudcovce . /  Kadeti 15 - 16 rokov DNS ---

Kontaktujte časomíru