#VYBEHAJ S NAMI POMOC 3 - 4. dielne charitatívne virtuálne bežecké preteky
DÁTUM : | 18 - 24.5.2020 | MIESTO : | Slovensko |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 295 | VALENT René | 1989 | BEHAME.sk | 1. / Muži | 0:41:37 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 210 | ZIMMERMANN Marián | 1985 | Pro-body sport team | 2. / Muži | 0:41:58 | 0:00:21 | ||
3 | diplom | 223 | ŠVAJDA Gabriel | 1984 | #ajlavrun | 3. / Muži | 0:43:18 | 0:01:41 | ||
4 | diplom | 298 | KOVALČÍK Matúš | 1994 | BMSC | 4. / Muži | 0:43:57 | 0:02:20 | ||
5 | diplom | 133 | KOMARNANSKA Romana | 1990 | BMSC | 1. / Ženy | 0:45:25 | 0:03:48 | ||
6 | diplom | 154 | NEMČEK Filip | 1988 | BMSC | 5. / Muži | 0:45:53 | 0:04:16 | ||
7 | diplom | 257 | ŽAJDLÍK Robert | 1971 | --- | 6. / Muži | 0:46:21 | 0:04:44 | ||
8 | diplom | 265 | BREZOVSKA Barbora | 1982 | BMSC Bratislava | 2. / Ženy | 0:46:28 | 0:04:51 | ||
9 | diplom | 103 | PUKALOVIČOVÁ Petra | 1984 | SHEruns | 3. / Ženy | 0:46:56 | 0:05:19 | ||
10 | diplom | 73 | KRÁL Pavol | 1973 | VW Running Team | 7. / Muži | 0:46:58 | 0:05:21 | ||
11 | diplom | 193 | DURCOVÁ Zuzana | 1996 | BMSC Bratislava | 4. / Ženy | 0:48:01 | 0:06:24 | ||
12 | diplom | 220 | BOBALIK Dominik | 1993 | --- | 8. / Muži | 0:48:08 | 0:06:31 | ||
13 | diplom | 88 | HOLKA Tomáš | 2000 | TATRAN V. Team | 9. / Muži | 0:49:00 | 0:07:23 | ||
14 | diplom | 213 | GÖRNER Tomáš | 1984 | DANUBE RUNNERS | 10. / Muži | 0:49:47 | 0:08:10 | ||
15 | diplom | 186 | ZRASTÁKOVÁ Veronika | 1996 | --- | 5. / Ženy | 0:50:00 | 0:08:23 | ||
16 | diplom | 282 | KÁLLAY Dávid | 1985 | SLOVNAFT | 11. / Muži | 0:50:02 | 0:08:25 | ||
17 | diplom | 228 | MECELE Branislav | 1978 | Clarios | 12. / Muži | 0:50:37 | 0:09:00 | ||
18 | diplom | 112 | WILLWÉBER Tomáš | 1989 | Bratislava marathon team | 13. / Muži | 0:50:45 | 0:09:08 | ||
19 | diplom | 222 | ŠIMUNKOVÁ Jana | 1992 | SHEruns | 6. / Ženy | 0:50:45 | 0:09:08 | ||
20 | diplom | 29 | HÁJEK Tomáš | 1991 | #kovalcuk_team | 14. / Muži | 0:50:50 | 0:09:13 | ||
21 | diplom | 299 | ADAMEČKOVÁ Mária | 1986 | DANUBE RUNNERS, SHEruns | 7. / Ženy | 0:51:06 | 0:09:29 | ||
22 | diplom | 327 | POTANCOK Peter | 1983 | Gumidek | 15. / Muži | 0:51:48 | 0:10:11 | ||
23 | diplom | 240 | LENČÉŠ Marek | 1988 | Go Create Performance Team | 16. / Muži | 0:51:49 | 0:10:12 | ||
24 | diplom | 206 | KONEČNÝ Lubomír | 1984 | DHZ Moravský Svätý Ján | 17. / Muži | 0:51:57 | 0:10:20 | ||
25 | diplom | 247 | MASÁR Patrik | 1995 | ZŠK Vrbové | 18. / Muži | 0:52:18 | 0:10:41 | ||
26 | diplom | 69 | FÁBRY Martin | 1987 | --- | 19. / Muži | 0:52:27 | 0:10:50 | ||
27 | diplom | 286 | PENZEŠ Lukáš | 1987 | --- | 20. / Muži | 0:52:27 | 0:10:50 | ||
28 | diplom | 97 | ZAJÍČEK Milan | 1985 | #kovalcuk_team | 21. / Muži | 0:52:31 | 0:10:54 | ||
29 | diplom | 261 | GIBALA Dominik | 1988 | SLOVNAFT | 22. / Muži | 0:52:33 | 0:10:56 | ||
30 | diplom | 18 | SAHAJDA Tibor | 1990 | BMSC | 23. / Muži | 0:52:36 | 0:10:59 | ||
31 | diplom | 300 | KRÁLIK Miroslav | 1989 | Krásno nad Kysucou | 24. / Muži | 0:53:33 | 0:11:56 | ||
32 | diplom | 12 | FRINDRICH Juraj | 1986 | TaylorWessing | 25. / Muži | 0:53:37 | 0:12:00 | ||
33 | diplom | 248 | DURCOVÁ Anna | 1964 | --- | 8. / Ženy | 0:53:47 | 0:12:10 | ||
34 | diplom | 276 | MOHLER Filip | 1988 | DVD Running Club | 26. / Muži | 0:54:00 | 0:12:23 | ||
35 | diplom | 121 | BUČÁK Marian | 1971 | kovalcuk_team | 27. / Muži | 0:54:01 | 0:12:24 | ||
36 | diplom | 308 | HANDLOVIČ Martin | 1984 | Pohodová Streda | 28. / Muži | 0:54:19 | 0:12:42 | ||
37 | diplom | 107 | VAVŘÍK Dušan | 1974 | PUMBA | 29. / Muži | 0:54:25 | 0:12:48 | ||
38 | diplom | 258 | STRÚČKA Marek | 1998 | --- | 30. / Muži | 0:54:29 | 0:12:52 | ||
39 | diplom | 217 | TOKARČÍK Tomáš | 1984 | Fusakle | 31. / Muži | 0:54:39 | 0:13:02 | ||
40 | diplom | 208 | OTOCKOVA Romana | 1987 | --- | 9. / Ženy | 0:54:53 | 0:13:16 | ||
41 | diplom | 99 | HOLECZY Jergus | 1983 | BMSC Bratislava | 32. / Muži | 0:54:54 | 0:13:17 | ||
42 | diplom | 331 | BUCHA Boris | 1981 | --- | 33. / Muži | 0:55:15 | 0:13:38 | ||
43 | diplom | 249 | CERNAKOVA Petra | 1977 | Retro Running Team | 10. / Ženy | 0:55:29 | 0:13:52 | ||
44 | diplom | 125 | KIRÁLY Mátyás | 1969 | Bežecký klub Gabčíkovo | 34. / Muži | 0:55:36 | 0:13:59 | ||
45 | diplom | 209 | MACHATA Peter | 1979 | Trávnica | 35. / Muži | 0:55:56 | 0:14:19 | ||
46 | diplom | 212 | CHRAPPA Bronislava | 1986 | ETOS Slovakia | 11. / Ženy | 0:56:02 | 0:14:25 | ||
47 | diplom | 284 | KORDOŠ Miroslav | 1989 | --- | 36. / Muži | 0:56:04 | 0:14:27 | ||
48 | diplom | 172 | GAJDOŠÍK Ján | 1983 | --- | 37. / Muži | 0:56:20 | 0:14:43 | ||
49 | diplom | 309 | VAVŘINEK Martin | 1972 | --- | 38. / Muži | 0:56:27 | 0:14:50 | ||
50 | diplom | 275 | KUBÍČEK Pierre | 1972 | SLOVNAFT | 39. / Muži | 0:56:32 | 0:14:55 | ||
51 | diplom | 22 | PILINSKY Michal | 1980 | --- | 40. / Muži | 0:56:39 | 0:15:02 | ||
52 | diplom | 41 | CINTULA Juraj | 1979 | Záhorácký Frišký Tým | 41. / Muži | 0:56:45 | 0:15:08 | ||
53 | diplom | 120 | KUBOŠEK Peter | 1984 | --- | 42. / Muži | 0:56:47 | 0:15:10 | ||
54 | diplom | 21 | ŘÍMÁNEK Radim | 1978 | --- | 43. / Muži | 0:57:00 | 0:15:23 | ||
55 | diplom | 254 | KUTLIKOVA Jana | 1986 | SHEruns | 12. / Ženy | 0:57:17 | 0:15:40 | ||
56 | diplom | 207 | MIKUŠKA Marián | 1988 | --- | 44. / Muži | 0:57:31 | 0:15:54 | ||
57 | diplom | 269 | SKIRKANIČ Martina | 1992 | Ladies Thaibox | 13. / Ženy | 0:58:12 | 0:16:35 | ||
58 | diplom | 297 | FARKAS Gabriel | 1970 | Mostová | 45. / Muži | 0:58:25 | 0:16:48 | ||
59 | diplom | 230 | HERDICS Gergely | 1990 | Bežecký klub Veľký Meder | 46. / Muži | 0:58:27 | 0:16:50 | ||
60 | diplom | 56 | SLÁVA Juraj | 1982 | SLOVNAFT | 47. / Muži | 0:58:38 | 0:17:01 | ||
61 | diplom | 157 | POMORSKÁ Katarína | 1991 | --- | 14. / Ženy | 0:58:46 | 0:17:09 | ||
62 | diplom | 37 | KOVÁČOVÁ Mária | 1991 | SHEruns | 15. / Ženy | 0:58:47 | 0:17:10 | ||
63 | diplom | 245 | ŠŤAVOVÁ Mária | 1989 | --- | 16. / Ženy | 0:58:51 | 0:17:14 | ||
64 | diplom | 9 | KROČKA René | 1976 | --- | 48. / Muži | 0:59:05 | 0:17:28 | ||
65 | diplom | 129 | MIOTTI Philipp | 1991 | --- | 49. / Muži | 0:59:09 | 0:17:32 | ||
66 | diplom | 174 | CSABA Póda | 1989 | Bežecký klub Gabčíkovo | 50. / Muži | 0:59:12 | 0:17:35 | ||
67 | diplom | 235 | HAUSNEROVÁ Liliana | 1977 | BK Méta | 17. / Ženy | 0:59:19 | 0:17:42 | ||
68 | diplom | 321 | JAKUBIČKA Andrej | 1970 | Kaňa | 51. / Muži | 0:59:27 | 0:17:50 | ||
69 | diplom | 47 | KOVÁČ Karol | 1955 | Bezkar.sk | 52. / Muži | 0:59:45 | 0:18:08 | ||
70 | diplom | 190 | KUZMÁNY Andrej | 1988 | --- | 53. / Muži | 0:59:49 | 0:18:12 | ||
71 | diplom | 285 | GRAMBLIČKA Igor | 1984 | --- | 54. / Muži | 0:59:49 | 0:18:12 | ||
72 | diplom | 123 | MIKUŠOVÁ Magda | 1989 | SHEruns | 18. / Ženy | 0:59:55 | 0:18:18 | ||
73 | diplom | 111 | STRAPAK Peter | 1979 | --- | 55. / Muži | 1:00:11 | 0:18:34 | ||
74 | diplom | 4 | KUNSTÁTOVÁ Marie | 1979 | Šneci v běhu | 19. / Ženy | 1:00:12 | 0:18:35 | ||
75 | diplom | 180 | DIVIAKOVÁ Martina | 1983 | SHEruns | 20. / Ženy | 1:00:13 | 0:18:36 | ||
76 | diplom | 30 | VÁCLAV Boris | 1988 | Magazín RADAR | 56. / Muži | 1:00:45 | 0:19:08 | ||
77 | diplom | 55 | MIKOTA Branislav | 1965 | --- | 57. / Muži | 1:00:47 | 0:19:10 | ||
78 | diplom | 77 | GALLOVÁ Dušana | 1993 | --- | 21. / Ženy | 1:00:48 | 0:19:11 | ||
79 | diplom | 181 | BOGDÁNYI Gabriel | 1969 | Karlova Ves/AC Nové Zámky | 58. / Muži | 1:00:49 | 0:19:12 | ||
80 | diplom | 320 | ČONGVA Ján | 1994 | SJ team | 59. / Muži | 1:00:51 | 0:19:14 | ||
81 | diplom | 234 | DIOSSY Norbert | 1970 | --- | 60. / Muži | 1:01:01 | 0:19:24 | ||
82 | diplom | 176 | NAGY Anita | 1982 | Bežecký klub Gabčíkovo | 22. / Ženy | 1:01:14 | 0:19:37 | ||
83 | diplom | 191 | SLEZACKOVA Monika | 1980 | SHEruns | 23. / Ženy | 1:01:14 | 0:19:37 | ||
84 | diplom | 34 | FILA Pavel | 1987 | --- | 61. / Muži | 1:01:15 | 0:19:38 | ||
85 | diplom | 169 | ŠTEFÁNIK Marek | 1977 | --- | 62. / Muži | 1:01:16 | 0:19:39 | ||
86 | diplom | 219 | JENČO Ján | 1979 | S VETROM O PRETEKY | 63. / Muži | 1:01:18 | 0:19:41 | ||
87 | diplom | 218 | LAZUR Ján | 1985 | TaylorWessing | 64. / Muži | 1:01:21 | 0:19:44 | ||
88 | diplom | 149 | FIFO Fifo | 1992 | SKIALP -Ďurková - Jasenie | 65. / Muži | 1:01:26 | 0:19:49 | ||
89 | diplom | 27 | PADO Rudolf | 1969 | Liptovský Mikuláš | 66. / Muži | 1:01:32 | 0:19:55 | ||
90 | diplom | 42 | ČERVEŇOVÁ Daniela | 1973 | Bystrička | 24. / Ženy | 1:01:52 | 0:20:15 | ||
91 | diplom | 92 | DARÁŠOVÁ Katarína | 1979 | --- | 25. / Ženy | 1:01:56 | 0:20:19 | ||
92 | diplom | 94 | DANIŠOVÁ Veronika | 1993 | TATRAN V. Team | 26. / Ženy | 1:02:01 | 0:20:24 | ||
93 | diplom | 72 | KERECMANOVÁ Patrícia | 1991 | --- | 27. / Ženy | 1:02:11 | 0:20:34 | ||
94 | diplom | 182 | ŠÍPOŠOVÁ Zuzana | 1980 | Fusakle | 28. / Ženy | 1:02:23 | 0:20:46 | ||
95 | diplom | 151 | DOBROČÁNI Martin | 1984 | --- | 67. / Muži | 1:02:36 | 0:20:59 | ||
96 | diplom | 8 | LISINOVIČ Marián | 1988 | Záhorácký Frišký Tým | 68. / Muži | 1:02:39 | 0:21:02 | ||
97 | diplom | 102 | PUKALOVIČ Jozef | 1979 | Bratislava marathon team | 69. / Muži | 1:02:44 | 0:21:07 | ||
98 | diplom | 264 | ZODLOVÁ Katarína | 1975 | SHEruns | 29. / Ženy | 1:03:17 | 0:21:40 | ||
99 | diplom | 241 | PASTUCHOVÁ Lucia | 1990 | Porád mám nervy | 30. / Ženy | 1:03:20 | 0:21:43 | ||
100 | diplom | 153 | HYLL Vladimír | 1979 | --- | 70. / Muži | 1:03:21 | 0:21:44 |