CARDION Karlův běh

Běžecké lyžování
DÁTUM :19 - 21.2.2021 MIESTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky -
Načítanie…
Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Čistý čas Mezičas
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Číslo Meno Nár. Roč. Klub Čas Čistý čas Mezičas
558 BÁRTA Lukáš CZE 1968 --- 1:24:36.5 1:24:36.5 0:07:04.0
250 BARTÁK Lukáš CZE 2009 --- 1:09:31.9 1:09:31.9 0:11:20.8
273 BARTÁKOVÁ Kateřina CZE 2009 --- 0:46:49.6 0:46:49.6 0:07:30.0
578 BÁRTOVÁ Kornelie CZE 2008 --- 0:48:07.6 0:48:07.6 0:04:30.3
555 BÁRTOVÁ Věra CZE 1971 --- 1:43:26.6 1:43:26.6 0:07:13.5
589 BÖSE Adam CZE 2007 --- 0:20:01.2 0:20:01.2 0:03:29.7
590 BÖSE Martin CZE 1974 --- 1:04:56.5 1:04:56.5 0:03:14.9
515 CINTLOVÁ Zuzana CZE 2010 --- 1:04:04.0 1:04:04.0 0:05:29.7
534 CIPRYSOVÁ Alžběta CZE 2008 --- 0:34:54.9 0:34:54.9 0:03:10.6
496 ČÁSLAVSKÁ Hanka CZE 1946 --- DNF --- ---
220 DĚRGLOVÁ Eliška CZE 1989 Krušnoman TT Litvínov 1:10:38.8 1:10:38.8 0:03:30.7
514 DRAHORÁDOVÁ Ema CZE 2010 --- 0:52:30.2 0:52:30.2 0:04:45.7
84 DRNEK Tomáš CZE 1976 Vajbrtruc team 1:14:53.9 1:14:53.9 0:03:55.4
85 DRNKOVÁ Anna CZE 2003 Vajbrtruc team 0:41:40.3 0:41:40.3 0:04:01.9
86 DRNKOVÁ Kateřina CZE 2005 Vajbrtruc team 0:22:30.9 0:22:30.9 0:04:10.3
603 DVOŘÁK Jaroslav CZE 2011 --- 1:09:11.4 1:09:11.4 0:05:45.7
393 FIŠER Pavel CZE 1972 Noční můry K.Vary 1:00:32.4 1:00:32.4 ---
211 FIVEBEROVÁ Jana CZE 1977 --- 0:40:28.9 0:40:28.9 0:03:34.9
1 FROLÍK Jan CZE 1985 TJ Tatran Železná Ruda 1:07:00.5 1:07:00.5 0:02:45.3
453 HAVLÍČEK Michal CZE 1971 --- 0:51:48.5 0:51:48.5 0:04:16.4
185 HNYK Michal CZE 1960 Žlutice 1:17:39.0 1:17:39.0 0:03:44.8
52 HOKEŠOVÁ Kateřina CZE 1977 --- 1:22:05.0 1:22:05.0 0:07:35.7
527 HOLÁ Valerie CZE 2006 --- 0:48:18.8 0:48:18.8 0:04:26.6
372 HORSKÁ Beáta CZE 2007 --- 0:24:36.4 0:24:36.4 0:04:13.0
373 HORSKÁ Sylva CZE 1976 --- 1:13:13.1 1:13:13.1 0:06:08.3
334 HORSKÝ Edvard CZE 2011 --- 0:42:35.6 0:42:35.6 0:07:29.0
158 CHUM Jaroslav CZE 1966 --- 1:22:56.3 1:22:56.3 0:03:39.4
123 JANDL Frantisek CZE 1980 --- 1:22:01.5 1:22:01.5 0:03:33.7
304 KAVKA Jiří Tomáš CZE 1953 TJ Jiskra Litomyšl 1:30:04.4 1:30:04.4 0:03:36.4
597 KOBYLÁKOVÁ Alžběta CZE 2004 --- 0:32:46.0 0:32:46.0 0:05:28.7
596 KOBYLÁKOVÁ Andrea CZE 2004 --- 0:50:40.2 0:50:40.2 0:05:32.2
595 KOBYLÁKOVÁ Tereza CZE 2001 --- 0:33:37.5 0:33:37.5 0:06:28.4
587 KOLESÁR Albert CZE 2013 --- 0:59:07.2 0:59:07.2 0:12:48.2
584 KOLESÁROVÁ Anna CZE 2010 --- 0:59:38.2 0:59:38.2 0:13:18.7
353 KRÁL Petr CZE 1975 CHB 20-09 4:03:46.7 4:03:46.7 0:03:47.9
126 KREJSA Dalibor CZE 1964 --- 1:27:41.6 1:27:41.6 0:03:49.0
409 KROUPA Daniel CZE 2011 --- 0:30:44.5 0:30:44.5 0:04:59.6
263 KROUPA Michal CZE 1983 --- 1:03:41.7 1:03:41.7 0:02:43.9
559 KRŮTOVÁ Iva CZE 1974 --- 1:40:20.6 1:40:20.6 0:06:49.2
209 MARŠÍK Jindřich CZE 1974 --- 1:24:42.5 1:24:42.5 ---
166 MELOUN Maxík CZE 2013 --- 1:04:36.0 1:04:36.0 0:10:43.3
389 MÜLLEROVÁ Jana CZE 1979 --- 0:49:09.2 0:49:09.2 0:03:54.9
630 NOSEK František CZE 1987 --- 1:12:59.3 1:12:59.3 0:03:11.9
199 ODL Jakub CZE 1989 Kome klub Kraslice 0:59:54.7 0:59:54.7 0:02:39.3
72 ODLOVÁ Hana CZE 1992 Kome klub Kraslice 1:02:04.6 1:02:04.6 0:02:52.8
531 PEŘINOVÁ Eliška CZE 2007 --- 0:48:05.6 0:48:05.6 0:04:23.8
532 PEŘINOVÁ Zuzana CZE 2005 --- 0:48:41.3 0:48:41.3 0:04:25.3
454 PORADA Dušan CZE 1977 --- 0:41:59.9 0:41:59.9 0:05:17.9
455 PORADOVÁ Lenka CZE 1980 --- 0:53:13.6 0:53:13.6 0:05:11.4
20 PRÁT Alexandr CZE 1956 --- 1:17:50.2 1:17:50.2 0:03:51.4
200 REDLICH Petr CZE 1964 --- 1:27:54.2 1:27:54.2 ---
71 RUBEŠ Tomáš CZE 1996 Billingham Stars 0:37:33.2 0:37:33.2 0:03:01.5
619 SVATOŇ David CZE 2011 --- 1:44:32.6 1:44:32.6 0:07:32.7
381 SVOBODA Vojtěch CZE 1978 --- 1:17:06.4 1:17:06.4 0:03:05.8
620 ŠRAUT Bohumír CZE 2011 --- 1:07:52.2 1:07:52.2 0:05:05.2
622 ŠRAUT Bohumír CZE 1975 --- 1:09:16.2 1:09:16.2 0:05:39.2
623 ŠRAUTOVÁ Kateřina CZE 1977 --- 1:42:53.1 1:42:53.1 0:07:27.9
621 ŠRAUTOVÁ Lenka CZE 1980 --- 1:09:04.3 1:09:04.3 0:06:00.2
180 TAUŠEK Václav CZE 1987 --- 1:10:30.2 1:10:30.2 0:03:14.9
359 TOMAN Jan CZE 1971 DeFeGt 1:10:58.5 1:10:58.5 0:03:02.5
357 TOMANOVÁ Jitka CZE 1975 DeFeGt 1:10:56.7 1:10:56.7 0:03:12.3
173 TRAPPOVÁ Eliška CZE 1989 --- 1:10:17.0 1:10:17.0 0:05:13.9
215 VOHRYZKA Vít CZE 2001 --- 0:57:43.6 0:57:43.6 0:02:23.6
28 VOŽEHOVÁ Lucie CZE 1992 Popoši 0:50:58.4 0:50:58.4 0:04:00.6
299 ŽÁKOVEC Pavel CZE 1966 Sokol Kolinec 1:06:15.0 1:06:15.0 0:02:55.8

Kontaktujte časomíru