Gravel Blinduro 2021

MTB
DÁTUM :18 - 19.9.2021 MIESTO :Staré Město pod Landštejnem

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Značka kola Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 # RZ8 # RZ9 # RZ10 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Značka kola Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 # RZ8 # RZ9 # RZ10 #
1 212 HAMAN Martin CZE 1984 Superior riders --- 0:47:47.1 0:00:00.0 04:42.9 1 04:35.5 1 01:22.8 17 10:34.1 2 06:45.5 4 05:09.3 1 03:20.8 1 03:26.8 1 02:30.6 1 05:18.4 1
2 235 KUČERA Daniel SVK 1987 ebajk --- 0:48:58.6 0:01:11.4 04:56.3 3 04:52.8 3 01:21.8 12 10:54.1 4 06:30.5 1 05:13.1 3 03:35.9 4 03:32.8 3 02:38.8 5 05:22.1 3
3 233 KRÁLÍK Miloš CZE 1984 Kolofix --- 0:49:07.0 0:01:19.8 05:22.9 12 04:44.2 2 01:22.7 16 10:16.1 1 07:04.5 6 05:10.6 2 03:30.3 2 03:31.8 2 02:33.4 2 05:30.1 5
4 115 RUBIĆ Daniel CZE 1985 Aspire Sports --- 0:49:29.3 0:01:42.1 04:46.4 2 04:56.5 5 01:18.5 3 10:52.3 3 06:36.3 3 05:28.7 4 03:34.6 3 03:52.0 5 02:37.5 3 05:26.2 4
5 135 PAVLAS Jakub CZE 1987 Bikestrike.com Pavlas Cycles 0:52:00.7 0:04:13.5 05:03.9 5 05:21.1 12 01:10.8 1 11:51.8 17 06:32.9 2 06:01.2 25 03:58.3 11 03:53.6 7 02:48.2 8 05:18.6 2
6 156 ŠŤASTNÝ Jan CZE 1985 Bike notoric --- 0:52:36.0 0:04:48.9 05:26.2 15 04:54.5 4 01:26.2 26 11:41.5 10 07:30.1 18 05:29.2 5 03:49.8 6 03:49.7 4 02:38.1 4 05:50.3 8
7 324 ŠEVEČEK Jan CZE 1985 ORBEA CZ&SK --- 0:53:48.8 0:06:01.7 05:35.0 19 05:10.2 7 01:17.5 2 11:50.2 16 07:21.1 12 05:54.3 15 03:58.8 13 03:59.2 9 02:47.0 6 05:55.2 9
8 246 MATĚJKA Marek CZE 1988 GravelCycling.cz --- 0:53:54.1 0:06:07.0 05:49.0 30 05:20.0 10 01:28.5 32 11:42.2 11 07:15.7 8 05:42.7 7 03:57.9 10 03:59.4 10 02:51.5 9 05:47.1 6
9 51 KOVÁL Jiří CZE 1984 --- --- 0:54:19.1 0:06:31.9 05:25.2 13 05:20.1 11 01:31.8 45 11:53.2 18 07:22.3 13 05:47.1 9 04:08.6 20 03:55.0 8 02:54.4 11 06:01.0 14
10 270 PORUBČAN Matúš SVK 1989 ebajk racing --- 0:54:23.6 0:06:36.5 05:17.5 9 05:15.7 8 01:28.0 29 11:43.5 13 07:23.9 16 05:49.2 11 04:10.0 21 04:05.9 13 03:06.8 19 06:02.8 18
11 176 SVOBODA Jan CZE 1985 YOGI Racing Ostrava Trek 0:54:44.8 0:06:57.6 05:11.5 8 05:21.4 13 01:21.2 8 11:42.9 12 07:22.9 14 06:35.0 60 03:50.3 7 04:01.1 11 03:07.3 21 06:10.8 21
12 169 KUŘE Tomáš CZE 1991 Biko Kolektiv Giant 0:55:12.2 0:07:25.0 05:20.3 10 05:31.6 17 01:25.6 25 12:04.0 21 07:29.6 17 06:05.5 28 04:08.2 18 04:03.8 12 03:04.2 15 05:59.0 12
13 90 LAKSAR Tomáš CZE 1987 VyKing.cz Specialized 0:55:20.5 0:07:33.4 05:21.0 11 05:32.2 18 01:25.0 23 11:38.7 9 07:23.1 15 06:18.0 41 04:04.5 14 04:15.1 21 03:08.5 22 06:14.2 23
14 22 BLÁHA Jan CZE 1984 --- Trek 0:55:45.1 0:07:57.9 06:01.4 43 05:34.6 23 01:21.4 9 11:54.9 20 07:19.7 11 06:05.9 29 04:10.7 22 04:10.0 19 03:03.5 14 06:02.6 17
15 54 PRŮŠA Karel CZE 1985 Gravel Nové Strašecí Rock Machine 0:55:55.4 0:08:08.3 05:10.7 7 05:43.7 29 01:23.8 19 12:20.3 27 07:16.6 9 06:12.4 35 04:06.2 15 04:32.2 36 03:09.8 26 05:59.3 13
16 91 MARKOVIČ Lukáš CZE 1989 VyKing.cz Duratec 0:55:59.5 0:08:12.4 05:27.7 17 05:36.6 25 01:22.3 13 12:12.5 24 07:33.1 19 06:01.2 26 04:08.5 19 04:15.7 24 03:12.3 29 06:09.2 19
17 341 KLIMT šimon CZE 1991 Defekt --- 0:56:08.2 0:08:21.1 05:27.6 16 05:34.4 22 01:18.5 4 12:44.5 38 07:11.8 7 05:53.1 13 04:17.8 27 04:22.7 28 03:15.4 35 06:02.1 15
18 89 KOPELENT Radek CZE 1989 --- --- 0:56:12.8 0:08:25.7 05:37.7 22 05:37.2 26 01:29.4 37 11:54.7 19 07:35.1 20 05:51.5 12 04:23.4 32 04:06.5 14 03:19.9 44 06:17.0 28
19 99 ŠŤASTNÝ Ladislav CZE 1989 FRbikes.cz --- 0:56:19.1 0:08:31.9 05:26.0 14 05:50.9 33 01:19.6 6 12:26.7 30 07:17.2 10 06:15.8 39 04:19.7 28 04:15.9 25 03:08.9 23 05:58.1 11
20 32 KUDĚLÁSEK Richard CZE 1987 DECATHLON.CZ --- 0:56:27.2 0:08:40.0 06:00.0 42 05:26.7 15 01:37.3 59 11:46.8 14 08:12.9 37 05:59.8 21 03:52.6 9 04:15.5 23 02:58.1 13 06:17.2 29
21 171 MIKOLÁŠ Jan CZE 1987 --- TREK 0:56:40.7 0:08:53.6 06:05.0 48 05:26.2 14 01:34.9 55 11:37.3 8 08:00.6 33 06:01.2 24 04:13.2 24 04:10.0 18 03:09.8 25 06:22.2 32
22 65 HORVÁTH Michal CZE 1990 Nusle bejby --- 0:56:47.9 0:09:00.8 05:08.2 6 05:05.6 6 01:22.4 14 16:24.0 81 06:54.1 5 05:31.0 6 03:46.7 5 03:52.3 6 02:47.5 7 05:55.8 10
23 261 PALKOVIČ Robert SVK 1986 bludný klub --- 0:57:08.1 0:09:21.0 05:44.9 26 05:33.0 21 01:30.0 38 12:24.0 29 07:55.0 26 05:56.2 17 04:12.5 23 04:12.1 20 03:14.8 32 06:25.3 34
24 10 KOKEŠ Michal CZE 1984 Mikulovice Canyon 0:57:11.9 0:09:24.7 05:49.4 31 05:27.7 16 01:40.6 66 11:34.3 7 08:00.7 34 06:00.8 22 04:22.2 29 04:36.3 42 03:06.6 18 06:33.1 38
25 39 ŠESTÁK Ondřej CZE 1989 --- Genesis 0:57:31.1 0:09:44.0 05:35.7 21 05:16.2 9 01:46.4 73 11:33.9 6 07:48.7 24 05:44.6 8 03:52.0 8 04:07.7 15 05:12.2 89 06:33.4 39
26 223 JOBÁNEK Jan CZE 1983 Superior Velsbike Team --- 0:58:13.3 0:10:26.2 05:42.1 24 05:38.0 27 01:30.4 40 13:02.2 47 07:43.6 22 06:37.6 63 04:17.5 26 04:17.8 26 03:07.0 20 06:16.9 27
27 26 DOLEZAL Martin CZE 1987 DECATHLON.CZ --- 0:58:13.6 0:10:26.5 06:07.9 54 05:52.6 35 01:35.3 56 12:22.3 28 08:00.6 32 06:13.0 36 04:06.6 17 04:24.2 31 03:12.0 28 06:18.8 30
28 186 ČERMÁK Martin CZE 1985 Repete CC --- 0:58:29.9 0:10:42.8 05:47.5 27 05:45.9 31 01:26.3 27 12:16.6 26 07:37.0 21 06:01.0 23 04:34.0 44 04:45.9 55 03:23.2 49 06:52.1 51
29 292 ŠVEHLA David CZE 1982 --- --- 0:58:54.8 0:11:07.7 05:50.6 34 05:49.3 32 01:25.4 24 12:43.4 37 08:14.2 39 05:55.9 16 04:28.0 37 04:28.9 34 03:12.8 31 06:46.0 47
30 23 BRYCHTA Pavel CZE 1987 KCK Trek 0:59:14.9 0:11:27.8 06:05.6 51 05:57.4 37 01:21.6 10 13:17.3 51 07:52.6 25 06:09.4 33 04:28.2 38 04:33.6 37 03:26.4 52 06:02.5 16
31 167 HRŮZA Petr CZE 1988 TRUTNOV TRAILS Giant 0:59:28.1 0:11:41.0 05:43.2 25 06:06.9 43 01:23.6 18 12:36.8 34 07:58.1 30 06:28.0 48 04:38.7 47 04:39.9 49 03:39.7 66 06:12.8 22
32 84 HOLAS Ondřej CZE 1983 VyKing.cz Superior 0:59:31.6 0:11:44.4 05:54.3 37 06:03.6 41 01:35.4 57 12:44.7 39 07:58.8 31 06:30.3 50 04:33.6 42 04:23.5 29 03:18.2 39 06:28.6 37
33 155 SIEBER Gregor GER 1982 --- --- 0:59:34.8 0:11:47.7 05:52.9 36 06:22.5 53 01:24.3 20 13:01.4 46 07:44.7 23 06:34.1 58 04:40.2 49 04:28.3 33 03:15.7 36 06:10.3 20
34 204 DURAJKA Lukáš SVK 1990 --- --- 0:59:39.6 0:11:52.4 06:46.6 77 06:14.1 47 01:33.4 50 12:29.0 32 08:02.9 35 06:13.2 37 04:33.0 41 04:15.1 21 03:16.9 38 06:15.2 26
35 313 HNILICA Jakub SVK 1988 cykloshop.sk --- 0:59:48.1 0:12:01.0 06:11.1 56 06:12.7 46 01:28.9 34 11:11.8 5 09:17.6 60 06:09.7 34 05:29.3 76 04:09.7 17 02:54.4 10 06:42.6 42
36 36 POLÁŠEK Tomáš CZE 1985 --- --- 1:00:00.4 0:12:13.2 05:50.0 32 06:06.1 42 01:18.8 5 12:56.5 45 07:56.2 27 06:32.0 56 04:57.3 61 04:36.7 44 03:32.1 58 06:14.3 24
37 137 ŠTĚPÁNEK Vít CZE 1985 --- Canyon 1:00:18.8 0:12:31.7 06:07.7 52 06:01.9 40 01:28.6 33 12:41.4 36 08:39.9 49 06:06.3 31 04:28.6 39 04:38.7 47 03:19.7 43 06:45.6 45
38 24 CHLUP Ondrej CZE 1988 --- --- 1:00:35.1 0:12:48.0 06:05.1 49 05:58.0 38 01:30.5 41 12:41.2 35 08:23.7 44 06:35.6 61 04:37.6 46 04:43.5 54 03:18.5 40 06:41.1 41
39 67 JESLÍNEK Jan CZE 1982 --- --- 1:00:43.7 0:12:56.6 05:59.3 41 06:17.5 51 01:28.4 31 12:28.8 31 08:16.5 41 06:27.4 47 04:46.6 56 04:37.1 45 03:36.1 63 06:45.6 45
40 78 VRBA Lukáš CZE 1986 --- Cube 1:00:46.8 0:12:59.6 05:51.2 35 05:51.3 34 01:52.1 81 12:32.6 33 09:06.3 56 06:05.9 29 04:25.7 34 04:40.6 51 03:22.0 45 06:58.7 55
41 37 POVÝŠIL Jan CZE 1985 NP Kellys 1:00:52.6 0:13:05.4 06:35.6 68 06:15.7 49 01:30.4 39 12:46.3 40 07:56.3 28 06:29.6 49 04:42.1 51 04:36.1 41 03:33.0 59 06:27.0 35
42 244 LUDVÍK Filip CZE 1982 REPETE --- 1:00:56.7 0:13:09.6 06:02.9 46 06:24.6 54 01:32.0 47 13:34.6 57 08:13.3 38 06:03.0 27 04:32.8 40 04:29.4 35 03:19.5 42 06:44.3 44
43 124 DUJÍČEK Ladislav CZE 1989 --- Specialized 1:01:00.7 0:13:13.6 05:31.0 18 06:15.5 48 01:28.0 29 13:33.6 56 08:52.7 51 06:31.0 52 04:42.8 53 04:34.4 39 03:09.7 24 06:21.6 31
44 129 KEPKA Tomáš CZE 1984 --- Stevens 1:01:12.8 0:13:25.6 05:50.4 33 06:00.0 39 01:31.7 44 13:21.0 52 08:10.0 36 06:20.8 42 04:27.9 36 04:43.1 53 04:01.5 77 06:46.1 48
45 30 KOZLÍK Petr CZE 1990 --- Marin 1:01:18.1 0:13:30.9 05:57.6 40 06:12.0 45 01:32.4 49 13:53.3 61 08:14.5 40 06:21.1 43 04:39.7 48 04:36.3 43 03:22.8 48 06:28.0 36
46 98 ŠKOLA Pavel CZE 1986 Kozli z Plzně --- 1:01:24.3 0:13:37.2 06:04.2 47 05:44.7 30 01:54.8 83 11:48.9 15 09:39.7 67 05:59.2 19 04:22.9 30 04:40.1 50 03:19.1 41 07:50.5 76
47 329 ZMÍTKO Jan CZE 1988 Barbarian Extreme Team --- 1:01:26.2 0:13:39.1 08:27.6 87 06:07.4 44 01:31.8 46 12:08.5 23 08:26.4 45 05:57.6 18 04:26.7 35 04:23.5 29 03:06.0 17 06:50.4 49
48 127 GRAMMER Miroslav CZE 1987 --- Specialized 1:02:13.1 0:14:26.0 05:47.8 28 06:20.9 52 01:22.5 15 13:23.3 54 07:57.5 29 06:21.7 45 05:14.5 70 05:12.9 69 03:35.8 62 06:55.7 53
49 191 HÁJEK Josef CZE 1987 ELL Trek 1:02:21.1 0:14:34.0 06:32.2 65 06:25.3 55 01:29.2 36 13:11.2 49 08:18.1 42 06:34.7 59 04:41.5 50 04:41.7 52 03:27.6 54 06:59.1 57
50 18 SVOJŠE Otakar CZE 1988 Blatná Superior 1:02:53.1 0:15:05.9 06:44.5 75 05:56.6 36 01:40.9 68 12:52.2 43 09:28.1 64 06:31.7 54 04:25.0 33 04:47.8 58 03:11.1 27 07:14.8 64
51 59 ZEMAN Jan CZE 1990 Gravel Nové Strašecí Giant 1:03:04.5 0:15:17.4 05:55.2 38 06:54.6 73 01:28.9 35 13:36.7 58 08:37.2 48 06:47.0 65 04:52.9 58 04:46.4 56 03:22.4 47 06:42.9 43
52 196 MIKA Jan CZE 1984 ELL Cannondale 1:03:13.8 0:15:26.7 06:34.9 67 06:43.8 66 01:37.7 60 12:56.3 44 08:42.3 50 06:37.3 62 04:36.5 45 04:58.0 64 03:27.7 55 06:59.1 56
53 148 KŘÍŽ David CZE 1987 --- Qayron 1:03:30.7 0:15:43.5 06:01.7 44 06:51.4 70 01:24.4 21 14:06.2 64 08:27.2 46 06:49.1 68 05:02.2 66 04:35.1 40 03:22.1 46 06:50.9 50
54 108 KINKOR Ondřej CZE 1988 KOLOSHOP Team --- 1:03:36.1 0:15:49.0 05:42.0 23 06:49.1 69 01:21.6 11 15:25.7 76 08:29.9 47 06:31.0 52 04:59.0 63 04:39.6 48 03:23.4 50 06:14.5 25
55 172 MIKOLÁŠ Martin CZE 1990 --- Rock Machine 1:03:36.6 0:15:49.4 06:48.1 79 06:16.1 50 01:59.0 85 12:51.1 42 10:35.0 79 05:59.7 20 04:13.8 25 04:19.9 27 03:04.6 16 07:29.0 68
56 287 ŠTEFFL Michal CZE 1989 --- --- 1:04:16.3 0:16:29.1 06:56.7 82 06:29.7 59 01:42.1 69 13:38.3 59 09:02.6 54 06:37.7 64 04:33.7 43 04:38.0 46 03:31.8 57 07:05.3 59
57 109 KOVÁCS Tomáš CZE 1985 --- --- 1:04:20.4 0:16:33.3 05:03.6 4 05:32.6 20 01:20.9 7 12:12.8 25 17:18.6 88 05:54.1 14 04:06.5 16 04:08.3 16 02:55.4 12 05:47.4 7
58 295 UHNIL Emil CZE 1986 --- --- 1:04:55.8 0:17:08.6 06:02.6 45 06:45.6 68 01:24.4 22 13:56.6 62 08:23.3 43 07:07.5 75 05:49.8 82 05:18.5 73 03:44.3 70 06:22.9 33
59 82 BRYCH Jiří CZE 1987 Gravel Ride Prague --- 1:04:57.4 0:17:10.2 06:33.1 66 06:25.4 56 02:00.2 86 13:12.2 50 09:42.6 68 06:15.6 38 04:42.3 52 04:52.9 60 03:26.9 53 07:45.8 74
60 6 HÁJEK Radek CZE 1987 Chainring Tattoos On One 1:05:50.1 0:18:03.0 06:19.8 61 06:26.5 58 01:34.2 53 13:27.4 55 09:14.2 58 06:50.6 69 05:06.9 67 05:29.1 76 03:48.5 72 07:32.6 69
61 96 SALÁT Robert CZE 1989 --- --- 1:06:13.8 0:18:26.6 06:07.9 53 07:01.3 76 01:40.7 67 14:22.2 69 09:06.9 57 07:08.4 76 05:02.1 65 05:02.6 66 03:38.1 64 07:03.3 58
62 25 ČUPRUNOV Jakub CZE 1986 DECATHLON.CZ --- 1:06:16.1 0:18:28.9 06:41.4 72 06:32.6 62 01:39.1 61 13:40.7 60 09:14.6 59 06:47.8 67 04:55.3 60 04:59.3 65 03:39.2 65 08:05.7 77
63 27 DÖME Radek CZE 1988 SK Babice On-One 1:06:45.9 0:18:58.7 06:28.3 64 06:52.1 71 01:32.1 48 14:17.2 67 09:26.0 62 06:47.5 66 05:11.4 69 04:47.6 57 03:50.4 74 07:33.0 70
64 147 KOLOMICENKO Jakub CZE 1988 TTT Cube 1:06:48.1 0:19:01.0 06:44.7 76 06:30.6 61 01:49.6 80 13:22.0 53 09:36.8 65 06:17.5 40 05:07.8 68 05:15.8 71 03:41.1 67 08:21.8 82
65 93 PLZÁK Jaroslav CZE 1984 Pilsen Mamil Club --- 1:06:48.5 0:19:01.3 06:24.5 62 06:57.5 75 01:47.5 78 14:15.2 66 09:43.4 69 06:59.0 72 04:58.5 62 04:57.7 63 03:33.7 60 07:11.2 62
66 85 HOLEČEK Radomír CZE 1990 --- --- 1:06:56.8 0:19:09.7 06:11.2 57 07:03.4 77 01:46.4 74 15:36.0 78 09:25.5 61 06:30.5 51 04:52.4 57 04:56.6 61 03:24.1 51 07:10.4 61
67 88 VIGUS Tomáš CZE 1983 Princezny Na Jednorožcích --- 1:06:58.1 0:19:10.9 06:42.2 73 06:26.3 57 01:52.9 82 12:47.7 41 10:44.9 83 06:32.4 57 04:46.0 54 05:08.2 67 03:15.1 33 08:42.0 85
68 141 BÁRTA Adam CZE 1987 HO Tesla Cube 1:07:12.4 0:19:25.3 05:35.1 20 05:34.9 24 01:39.7 63 12:04.1 22 17:54.9 89 05:47.2 10 03:58.6 12 04:25.8 32 03:15.3 34 06:56.5 54
69 312 BUTALA Jan CZE 1987 BFI --- 1:08:09.0 0:20:21.8 06:05.2 50 06:43.9 67 01:39.9 65 14:15.0 65 10:29.8 76 07:02.5 73 05:21.2 74 05:25.6 75 03:48.1 71 07:17.5 65
70 184 BEHÚL Lukáš SVK 1991 --- --- 1:08:35.3 0:20:48.1 07:29.5 85 06:30.2 60 02:03.4 87 13:10.9 48 10:37.6 80 06:25.0 46 05:00.2 64 05:15.9 72 03:34.6 61 08:27.5 83
71 69 KLAZAR Lukáš CZE 1991 --- --- 1:09:08.3 0:21:21.2 06:46.8 78 08:05.7 86 01:44.6 72 14:43.6 71 09:39.6 66 06:55.3 71 05:15.3 72 04:51.9 59 03:52.0 75 07:13.0 63
72 64 HORVÁTH Martin CZE 1985 ŠAK Chodov --- 1:09:23.9 0:21:36.8 06:24.5 62 06:43.7 65 01:47.2 77 15:24.7 75 09:27.9 63 06:53.1 70 05:24.4 75 05:29.3 77 04:14.3 82 07:34.4 71
73 53 NOVÁK Martin CZE 1988 Gravel Nové Strašecí Rock Machine 1:09:24.3 0:21:37.2 06:12.0 58 07:07.7 78 01:27.2 28 15:29.7 77 09:00.1 53 07:22.8 79 05:20.2 73 05:30.3 78 04:17.2 84 07:36.7 72
74 320 MUNZAR Zbyněk CZE 1982 H-H Smíchov --- 1:11:25.7 0:23:38.6 06:19.5 60 06:54.0 72 01:37.2 58 14:17.2 67 10:10.7 72 08:17.6 87 05:54.0 85 05:30.4 79 03:48.9 73 08:35.8 84
75 194 LINHART Petr CZE 1991 --- Cube 1:12:05.3 0:24:18.2 07:36.2 86 07:07.8 79 01:39.4 62 14:25.4 70 09:54.1 70 07:06.3 74 05:49.8 83 05:53.7 86 04:11.1 81 08:21.2 81
76 309 WURST David CZE 1989 --- --- 1:12:12.4 0:24:25.3 06:36.3 70 07:46.7 83 01:42.5 70 14:45.3 72 11:09.7 84 07:15.4 77 05:45.3 80 05:46.1 83 04:04.0 78 07:20.9 66
77 144 HOŠŤÁK Henrich SVK 1985 MTBiker Superior 1:13:08.4 0:25:21.2 06:52.3 81 07:14.4 80 01:30.8 42 15:11.0 74 10:25.7 74 08:01.1 85 05:35.4 77 05:45.3 82 04:11.0 80 08:21.0 80
78 322 NOVÁK Jaroslav CZE 1985 NOVAK custom framebuilding factory racing team --- 1:13:47.9 0:26:00.8 07:10.2 83 06:55.8 74 01:34.8 54 16:42.3 83 10:10.6 71 09:07.4 89 05:59.6 86 05:19.2 74 03:42.1 69 07:05.5 60
79 168 KOHOUT Tomáš CZE 1982 Roosters on Bikes Merida 1:15:02.1 0:27:15.0 06:17.4 59 06:34.1 64 01:31.0 43 14:05.3 63 19:36.6 90 06:31.7 54 04:54.7 59 04:57.1 62 03:41.1 67 06:52.7 52
80 47 KALVODA Martin CZE 1985 --- --- 1:15:28.8 0:27:41.7 07:15.8 84 08:14.6 88 01:33.8 51 16:08.9 80 10:30.9 77 08:13.0 86 05:36.0 78 05:49.9 84 04:18.3 85 07:47.3 75
81 52 MAIER Petr CZE 1990 Gravel Nové Strašecí Cube 1:15:39.5 0:27:52.3 06:36.0 69 08:12.3 87 01:43.6 71 16:31.3 82 10:25.7 74 07:33.0 82 06:05.2 87 06:01.1 87 04:16.1 83 08:14.8 78
82 12 LAUTERBACH Martin CZE 1985 --- RB 1:16:24.2 0:28:37.1 06:49.7 80 07:54.3 84 02:39.6 89 15:43.5 79 10:37.6 81 07:29.7 81 05:51.6 84 05:50.8 85 04:40.9 87 08:46.3 86
83 226 KACHLÍK Přemysl CZE 1989 --- --- 1:18:45.3 0:30:58.2 05:48.9 29 05:32.2 19 01:46.6 75 31:37.3 89 09:05.6 55 06:09.2 32 04:23.2 31 04:34.2 38 03:12.4 30 06:35.2 40
84 193 LEHEJČEK Jan CZE 1990 Zgybr Author 1:18:51.7 0:31:04.5 08:48.9 88 07:27.5 81 01:56.3 84 15:02.0 73 13:20.0 87 07:53.5 83 05:47.7 81 05:37.2 80 04:01.4 76 08:56.9 87
85 178 WITAŃSKI Marcin POL 1986 Gravel Silesia Accent 1:19:42.8 0:31:55.6 06:43.1 74 08:00.5 85 01:46.8 76 18:34.1 84 10:42.2 82 08:44.4 88 06:17.5 88 06:07.5 88 04:31.0 86 08:15.1 79
86 104 HOLEC Jakub CZE 1991 Rascal Bikes team --- 1:24:41.3 0:36:54.2 06:11.0 55 06:32.7 63 01:39.8 64 30:54.2 88 10:31.2 78 07:15.7 78 05:14.8 71 05:15.6 70 03:28.7 56 07:37.3 73
87 218 HUSAR Viliam SVK 1986 --- --- 1:25:07.4 0:37:20.3 05:56.1 39 05:42.3 28 01:48.1 79 19:20.8 85 10:15.6 73 06:21.7 44 04:46.5 55 05:08.9 68 03:15.8 37 22:31.2 90
88 21 ANTONÍN Jiří CZE 1984 --- Canyon 1:30:25.0 0:42:37.9 06:39.9 71 07:30.8 82 01:34.0 52 35:18.1 90 08:57.9 52 07:26.8 80 05:43.1 79 05:41.5 81 04:09.0 79 07:23.6 67
89 259 NOVOTNÝ Jiří CZE 1990 --- --- 1:30:38.1 0:42:50.9 09:10.7 89 09:16.5 89 02:05.0 88 19:52.1 86 13:16.6 86 07:59.6 84 07:01.1 89 06:54.8 89 04:52.1 88 10:09.2 88
90 75 SAŇKA Jan CZE 1987 --- Canyon 1:48:27.0 1:00:39.9 10:58.9 90 12:09.5 90 02:47.3 90 24:04.8 87 12:33.6 85 10:31.6 90 08:12.0 90 08:50.7 90 06:27.7 90 11:50.6 89
--- 42 DLOUHÝ Michal CZE 1987 Gravel Nové Strašecí Giant DNF --- 20:57.0 --- 17:26.5 --- 35:56.9 --- 29:29.2 --- 16:46.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 57 TRNKA Tomáš CZE 1989 Gravel Nové Strašecí --- DNF --- 21:22.3 --- 45:00.1 --- 16:32.2 --- 12:01.1 --- 12:02.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 79 WARINGER Gabriel AUT 1989 Format RC --- DNF --- 00:17.0 --- 28:44.5 --- 44:59.1 --- 13:36.2 --- 05:54.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 83 BURDA Vojtěch CZE 1986 Kozli z Plzně --- DNF --- 29:19.7 --- 20:05.7 --- 53:41.0 --- 50:49.5 --- 54:55.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 125 GAJDUŠEK Oldřich CZE 1983 --- Giant DNF --- 15:04.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 143 BURES Ondrej CZE 1988 Tempomakers 3T DNF --- 14:44.6 --- 17:45.5 --- 40:23.9 --- 25:23.4 --- 53:11.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 161 DVOŘÁK Jan CZE 1983 --- Rondo DNF --- 26:53.2 --- 39:23.9 --- 05:18.8 --- 27:13.8 --- 27:48.2 --- 16:52.8 --- 26:39.7 --- 39:06.4 --- 42:38.3 --- 59:30.1 ---
--- 162 ECKL Ondřej CZE 1982 --- Rondo DNF --- 26:59.3 --- 42:12.5 --- 04:27.4 --- 27:31.4 --- 28:32.9 --- 17:00.2 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 179 ZAVORA Jan CZE 1984 --- GT DNF --- 14:48.1 --- 04:36.7 --- 30:47.4 --- 12:37.0 --- 11:46.6 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 205 DZURIK Filip CZE 1989 --- --- DNF --- 26:29.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru