Gravel Blinduro 2021

MTB
DÁTUM :18 - 19.9.2021 MIESTO :Staré Město pod Landštejnem

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Značka kola Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 # RZ8 # RZ9 # RZ10 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Značka kola Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 # RZ8 # RZ9 # RZ10 #
1 46 JANOUŠEK Michal CZE 1980 Gravel Nové Strašecí Superior 0:50:01.1 0:00:00.0 04:58.4 1 04:46.7 1 01:22.0 9 11:00.8 2 06:44.3 2 05:29.6 2 03:42.0 3 03:48.1 1 02:34.6 1 05:34.1 2
2 116 ŠIMERLE Ladislav CZE 1976 --- --- 0:50:57.8 0:00:56.6 05:03.0 2 05:16.4 4 01:21.9 8 11:07.4 3 06:36.9 1 05:36.6 4 03:41.5 1 03:54.6 7 02:45.5 2 05:33.6 1
3 142 BITMAN Petr CZE 1980 Kosmos bikes Pinarello 0:52:31.3 0:02:30.1 05:10.9 3 05:12.9 3 01:24.6 13 11:10.6 4 07:19.1 8 05:30.8 3 03:54.0 5 03:52.0 3 02:57.4 7 05:58.7 12
4 87 JANŮ Petr CZE 1979 --- Merida 0:52:53.2 0:02:52.1 05:23.4 8 05:02.4 2 01:39.5 39 10:52.6 1 07:37.1 12 05:23.8 1 03:54.7 6 03:52.6 4 02:48.4 3 06:18.5 20
5 112 LINHART Stanislav CZE 1976 Bikespace --- 0:52:58.0 0:02:56.8 05:18.1 4 05:23.7 5 01:25.1 17 11:33.0 6 07:08.7 6 05:50.6 8 03:53.1 4 03:54.5 6 02:51.5 4 05:39.5 4
6 63 FOLVARČÍK Jiří CZE 1980 Plamen Chodov --- 0:54:13.8 0:04:12.6 05:26.7 12 06:02.7 19 01:29.3 30 11:17.7 5 07:23.3 10 05:44.4 5 03:58.5 8 03:52.7 5 03:02.4 9 05:55.7 9
7 103 FLORIÁN David CZE 1977 Aspire Sports --- 0:54:26.9 0:04:25.7 05:31.4 15 05:39.1 9 01:27.9 26 11:50.6 8 07:43.2 16 05:51.7 9 03:41.8 2 03:52.0 2 02:57.1 6 05:51.7 6
8 43 GUŇKA Petr CZE 1978 Indivi-duo --- 0:54:29.7 0:04:28.5 05:26.0 11 05:26.7 7 01:28.9 28 11:59.4 9 07:08.2 5 05:44.7 6 04:05.0 9 04:05.1 10 03:01.6 8 06:03.7 15
9 202 DOLEŽAL Petr CZE 1976 Cyklo Kněžice --- 0:55:02.0 0:05:00.8 05:18.3 5 05:42.0 10 01:25.0 15 12:34.9 17 06:50.7 3 06:04.7 11 04:06.8 10 04:03.3 8 03:02.6 10 05:53.2 7
10 300 KOLAŘÍK Roman CZE 1980 Velo Akademie Kladno --- 0:55:44.5 0:05:43.3 05:46.6 23 05:24.6 6 01:31.6 32 12:04.5 10 08:11.1 26 05:48.0 7 03:55.3 7 04:04.9 9 02:55.3 5 06:02.2 14
11 111 LINHART Jiří CZE 1979 Bikespace --- 0:55:46.4 0:05:45.2 05:23.8 9 05:50.6 13 01:23.2 10 12:16.1 11 07:20.5 9 06:07.6 12 04:11.0 12 04:12.0 11 03:06.9 13 05:54.3 8
12 263 PECHÁČEK Petr CZE 1980 --- --- 0:57:43.7 0:07:42.5 06:27.0 41 05:56.1 15 01:23.5 11 12:33.4 16 07:40.4 14 06:11.1 15 04:10.9 11 04:17.8 12 03:05.2 11 05:58.0 11
13 105 HOVORKA Jan CZE 1979 Fanaticus Cannondale 0:57:49.8 0:07:48.6 05:38.5 19 05:59.4 17 01:25.3 18 12:29.5 15 07:47.0 19 06:12.0 16 04:21.2 14 04:20.8 14 03:11.5 15 06:24.3 23
14 31 KRAMPERA Milan CZE 1981 Kolofix --- 0:57:56.6 0:07:55.4 05:40.3 20 06:02.6 18 01:18.3 2 12:22.7 12 08:00.5 22 06:22.7 22 04:24.7 16 04:19.4 13 03:21.3 21 06:03.8 16
15 315 HRONZA Rudolf CZE 1974 Velo --- 0:58:08.5 0:08:07.3 05:23.1 7 05:52.1 14 01:21.6 4 12:58.2 24 07:36.1 11 06:32.4 29 04:41.5 26 04:27.2 18 03:19.7 19 05:56.4 10
16 94 PUTSCHÖGL Jan CZE 1976 Galaxy Cyklošvec Stevens --- 0:58:28.2 0:08:27.0 05:51.2 26 05:31.3 8 02:03.5 59 11:49.4 7 08:27.0 28 06:10.5 14 04:19.2 13 04:34.7 24 03:05.7 12 06:35.2 27
17 173 ONDRÁČEK Martin CZE 1973 Cyklo Bendl Focus 0:58:46.3 0:08:45.1 05:30.3 14 05:57.8 16 01:29.3 29 12:59.6 25 08:02.5 23 06:03.9 10 04:33.2 19 04:21.8 15 03:18.3 17 06:29.3 24
18 314 HORAK Miroslav CZE 1974 --- --- 0:58:50.9 0:08:49.7 05:25.8 10 06:07.9 22 01:26.1 21 13:47.1 36 07:39.6 13 06:18.9 19 04:29.6 18 04:37.1 27 03:07.7 14 05:50.6 5
19 342 MATULA Martin SVK 1980 Kolovna --- 0:58:57.7 0:08:56.5 05:36.1 17 05:50.3 12 01:26.5 23 12:40.4 18 08:28.6 31 06:07.6 12 04:23.2 15 04:27.6 19 03:26.9 26 06:30.1 26
20 283 SKÁLA Martin CZE 1977 Sons of Northern Darkness --- 0:59:31.8 0:09:30.7 05:41.3 21 06:06.2 21 01:24.1 12 13:22.9 28 07:49.7 20 06:20.8 20 04:39.1 23 04:26.7 17 03:17.5 16 06:23.1 22
21 158 STÖCKL Matthias GER 1981 --- --- 0:59:40.5 0:09:39.3 05:44.5 22 06:15.0 31 01:21.6 5 12:57.6 23 07:53.1 21 06:34.8 31 04:44.9 30 04:28.4 20 03:21.0 20 06:19.1 21
22 200 DOBIÁŠ Michael CZE 1973 TRAILPOINT --- 0:59:46.4 0:09:45.3 05:54.7 30 06:14.4 30 01:25.0 15 12:52.6 21 07:44.4 18 06:12.7 17 05:21.1 48 04:26.4 16 03:19.1 18 06:15.7 19
23 110 LABUS Rudolf CZE 1976 Aspire Sports --- 1:00:10.5 0:10:09.3 05:22.5 6 06:20.7 36 01:16.2 1 13:59.3 39 07:11.1 7 06:55.6 40 04:53.3 38 04:32.2 22 03:38.0 37 06:01.2 13
24 152 NOVÝ Petr CZE 1977 Kosmos bikes Niner 1:00:12.1 0:10:10.9 05:33.7 16 06:33.8 40 01:21.6 6 13:47.6 37 07:07.8 4 06:35.6 33 05:00.9 41 04:44.9 30 03:47.1 43 05:38.6 3
25 293 TRÁVNÍČEK Aleš CZE 1980 Bikestrike.com --- 1:00:13.7 0:10:12.5 05:54.3 29 06:08.5 23 01:24.6 13 12:26.7 14 08:11.8 27 06:30.5 27 04:55.6 39 04:42.4 29 03:29.3 29 06:29.6 25
26 274 ŘEZNÍČEK Martin CZE 1975 LEVELSPORTKONCEPT --- 1:00:25.0 0:10:23.8 06:10.4 39 06:31.8 38 01:25.6 19 13:25.8 29 07:42.7 15 06:31.8 28 04:28.9 17 04:34.8 25 03:23.9 22 06:09.1 17
27 49 KINDL Jan CZE 1975 Gravel Nové Strašecí Superior 1:01:16.8 0:11:15.6 05:51.2 25 06:18.2 35 01:43.1 46 12:44.1 19 08:28.7 32 06:35.6 32 04:42.0 27 04:39.7 28 03:34.8 35 06:39.1 28
28 327 VESELÝ Kamil CZE 1974 Kokostezky --- 1:01:46.7 0:11:45.5 06:01.6 35 06:17.8 34 01:26.8 24 13:25.8 29 08:06.8 25 06:29.1 26 05:01.3 42 04:47.3 36 03:28.8 28 06:41.0 29
29 150 KUBA Michal CZE 1977 Café Oliver Teplice Specialized 1:01:49.1 0:11:47.9 06:12.7 40 06:12.3 28 01:47.8 52 12:47.2 20 08:27.1 29 06:13.2 18 04:35.8 21 04:49.6 38 03:32.7 32 07:10.2 39
30 28 HÜBNER Jiří CZE 1980 Kolofix Kona 1:01:56.5 0:11:55.3 05:59.9 34 06:29.2 37 01:21.8 7 14:00.1 40 07:43.5 17 06:50.8 38 04:43.6 28 04:52.7 42 03:41.2 40 06:13.5 18
31 299 FRITSCH Robert CZE 1974 Velo Akademie Kladno --- 1:02:20.2 0:12:19.0 05:47.2 24 06:15.7 32 01:34.0 36 13:31.7 32 08:05.1 24 06:51.6 39 04:50.6 34 04:50.8 39 03:42.0 41 06:51.3 34
32 199 WOLF Robert AUT 1980 Radcore Aleste 1:02:36.6 0:12:35.4 05:58.6 33 05:47.2 11 01:39.8 41 12:23.3 13 08:27.3 30 08:12.7 56 04:34.1 20 04:30.3 21 03:31.0 30 07:32.0 46
33 321 NĚMEC Jan CZE 1973 --- --- 1:02:37.0 0:12:35.8 05:56.5 31 06:09.6 24 01:32.2 34 13:28.1 31 08:54.2 38 06:40.4 34 04:48.2 33 04:54.8 43 03:26.8 25 06:45.7 31
34 107 KÁRNÍK Jan CZE 1978 Fanaticus Specialized 1:02:42.7 0:12:41.5 06:28.9 42 06:10.3 27 01:52.2 53 13:12.6 26 08:50.6 37 06:28.9 25 04:44.3 29 04:34.1 23 03:32.7 31 06:47.7 33
35 166 GRUBECK Jürgen AUT 1980 FREE EAGLE Fun Racing Team KTM 1:03:09.7 0:13:08.5 05:51.7 27 06:36.1 41 01:41.3 43 14:01.5 41 08:42.8 34 06:27.8 24 04:52.0 36 04:47.0 34 03:27.7 27 06:41.5 30
36 275 RICHTER Radek CZE 1979 --- --- 1:03:17.1 0:13:15.9 06:06.3 38 06:13.3 29 01:28.3 27 13:19.4 27 09:19.5 42 06:40.8 35 04:38.4 22 04:50.9 40 03:33.1 33 07:06.7 38
37 8 HORYNA Jakub CZE 1980 Hovrch On One 1:05:00.5 0:14:59.4 06:30.8 44 06:36.5 42 01:45.6 50 14:06.0 42 08:42.4 33 07:08.9 43 04:46.3 31 04:48.7 37 03:34.0 34 07:01.0 36
38 120 ZEMAN René CZE 1976 Aspire Sports --- 1:05:50.6 0:15:49.5 05:52.9 28 07:13.4 48 01:26.1 21 14:51.5 48 09:15.9 41 07:09.4 45 04:52.8 37 04:45.1 31 03:37.1 36 06:46.1 32
39 153 PETERKA Martin CZE 1976 --- GT 1:06:12.7 0:16:11.5 05:37.1 18 06:41.4 44 01:31.1 31 14:44.8 47 08:47.1 35 07:02.5 41 05:10.0 43 05:19.4 46 04:23.6 57 06:55.4 35
40 159 SUŠER Radek CZE 1973 PP Štola Bechyně Specialized 1:06:14.6 0:16:13.5 09:34.0 62 06:10.3 26 01:52.4 54 12:53.3 22 09:03.5 39 06:21.1 21 04:39.7 25 04:35.0 26 03:25.9 23 07:39.2 48
41 7 HARRISON Lee GBR 1972 --- Stevens 1:06:33.2 0:16:32.0 06:41.6 50 06:47.7 45 01:44.8 47 13:35.9 34 09:32.3 46 06:46.5 36 05:23.7 50 04:45.5 32 03:26.6 24 07:48.3 50
42 250 MICHAHELLES Florian GER 1975 --- --- 1:06:39.4 0:16:38.3 06:33.1 46 06:32.0 39 01:33.7 35 14:21.5 43 09:22.9 43 07:10.1 46 05:10.1 44 04:51.8 41 03:40.7 39 07:23.2 44
43 258 ŠULC René CZE 1978 --- Canyon 1:07:06.3 0:17:05.1 06:33.4 47 06:09.7 25 01:55.6 56 13:38.2 35 10:02.5 52 06:49.6 37 04:59.5 40 04:45.6 33 03:45.5 42 08:26.1 55
44 73 MUŠINSKÝ Ladislav SVK 1978 --- RB 1:07:32.0 0:17:30.8 06:30.0 43 06:17.7 33 01:58.4 57 13:35.2 33 11:31.2 59 06:32.5 30 04:39.4 24 04:47.1 35 03:38.0 38 08:02.0 54
45 60 ZIMMERMANN David CZE 1977 Gravel Nové Strašecí Author 1:08:08.3 0:18:07.1 06:05.6 37 07:13.0 47 01:31.7 33 14:29.5 45 09:23.0 44 07:25.4 50 05:16.8 46 05:27.7 48 03:57.7 47 07:17.6 42
46 56 SLÁNIČKA Jan CZE 1976 Gravel Nové Strašecí Kellys 1:11:08.4 0:21:07.2 06:35.8 48 07:30.2 52 01:44.8 47 14:35.7 46 09:04.8 40 07:36.3 52 06:10.1 57 05:45.2 54 04:05.3 51 07:59.8 53
47 198 SCHLAGER Jörg AUT 1979 Radcore PlanetX 1:11:18.8 0:21:17.6 07:08.5 55 07:21.8 49 01:44.8 49 14:24.4 44 09:33.2 47 08:13.7 57 04:51.6 35 05:35.6 51 03:48.7 44 08:36.0 56
48 58 VACEK Petr CZE 1981 Gravel Nové Strašecí --- 1:12:03.1 0:22:01.9 06:03.6 36 07:54.6 57 01:35.4 37 15:20.0 51 09:55.3 51 08:44.2 62 06:03.1 56 05:18.6 45 04:04.2 49 07:03.7 37
49 132 MACHÁČEK Jiří CZE 1974 --- 3T 1:12:04.9 0:22:03.7 07:05.1 53 06:40.5 43 01:59.2 58 13:50.4 38 11:16.5 58 07:10.8 47 05:45.9 52 05:29.2 49 04:02.1 48 08:44.7 57
50 29 KOVARIK Peter CZE 1977 --- Bombtrack 1:12:15.2 0:22:14.0 07:02.7 51 08:06.7 59 01:54.9 55 15:12.5 49 09:49.9 49 07:09.2 44 05:22.3 49 05:32.0 50 04:13.5 53 07:51.2 51
51 286 STEC David CZE 1976 --- --- 1:12:18.9 0:22:17.7 07:52.7 60 07:26.8 51 01:25.7 20 15:18.8 50 08:50.3 36 07:27.4 51 06:32.7 61 05:39.6 52 04:19.3 55 07:25.1 45
52 100 VRANÝ Pavel CZE 1977 Pilsen Mamil Club --- 1:13:32.7 0:23:31.5 06:32.7 45 07:55.1 58 01:42.3 44 15:49.1 53 09:52.3 50 07:56.1 54 05:46.7 53 06:01.6 57 04:08.7 52 07:47.8 49
53 163 ELLIOT Jalley FRA 1975 --- --- 1:13:40.5 0:23:39.4 08:58.1 61 07:52.7 55 01:39.3 38 16:17.7 54 09:36.5 48 07:03.3 42 05:13.5 45 05:42.0 53 04:05.1 50 07:12.1 41
54 325 SKÁLA Jakub CZE 1973 Kokostezky --- 1:16:14.7 0:26:13.5 07:05.2 54 07:44.2 54 01:39.5 40 16:37.2 55 10:53.5 55 08:16.6 58 06:26.8 60 06:19.7 61 03:53.6 46 07:18.0 43
55 197 RYŠAVÝ Tomáš SVK 1981 --- Novák Custom 1:16:34.1 0:26:33.0 07:22.3 56 07:23.9 50 01:41.2 42 15:30.4 52 10:13.7 53 08:24.0 60 06:15.4 58 05:50.0 55 04:19.3 54 09:33.6 60
56 146 JANKECH Pavel CZE 1977 --- Cinelli 1:21:37.0 0:31:35.8 07:40.2 57 08:17.3 61 02:08.3 60 17:41.8 57 11:04.9 56 07:52.1 53 05:57.6 55 06:11.4 60 04:20.6 56 10:22.5 61
57 19 SZCZEPANSKI Jakub POL 1979 geizhals.at VICC-RD Norco 1:22:06.8 0:32:05.6 07:45.1 58 08:08.3 60 02:10.1 61 18:21.4 58 12:03.9 60 08:01.1 55 05:46.7 54 06:02.6 58 04:32.5 60 09:14.7 59
58 130 KEPKA Radovan CZE 1981 --- RB 1:22:48.3 0:32:47.1 05:56.5 31 06:57.1 46 01:26.8 24 29:37.2 60 09:30.0 45 07:16.1 48 05:18.8 47 05:22.6 47 03:49.2 45 07:33.7 47
59 76 SEM Pavel CZE 1980 --- --- 1:27:06.5 0:37:05.3 07:46.0 59 08:47.7 62 02:14.0 62 19:15.0 59 13:30.6 61 08:42.2 61 06:50.3 62 06:06.9 59 04:54.6 61 08:58.9 58
60 339 MOŤKA Pavel CZE 1978 --- --- 1:45:53.8 0:55:52.7 07:03.2 52 07:53.9 56 01:46.7 51 45:48.6 61 10:26.3 54 08:23.5 59 06:19.3 59 05:51.2 56 04:24.8 59 07:56.1 52
61 9 HRUDŇÁK Miroslav CZE 1978 --- Superior 1:48:49.6 0:58:48.4 06:38.1 49 07:37.2 53 01:42.7 45 17:07.5 56 11:11.9 57 07:16.9 49 05:38.0 51 17:53.4 62 10:07.3 62 23:36.1 62
62 305 VESELÝ Pavel CZE 1980 KOLOSHOP Team --- 1:50:18.9 1:00:17.7 05:30.1 13 06:04.5 20 01:19.3 3 47:57.1 62 21:43.6 62 06:25.4 23 04:46.9 32 04:56.1 44 04:23.7 58 07:11.9 40
--- 55 RŮŽIČKA David CZE 1979 Gravel Nové Strašecí GT DNF --- 20:02.5 --- 24:04.5 --- 47:53.3 --- 51:53.7 --- 53:38.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 80 BERNARD Petr CZE 1979 Švih Tempo a Rock n Roll --- DNF --- 12:14.2 --- 24:00.9 --- 55:02.4 --- 19:29.2 --- 33:56.4 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 106 HOVORKA Pavel CZE 1979 Fanaticus Van Rysel DNF --- 15:40.4 --- 05:40.5 --- 33:32.7 --- 50:26.7 --- 49:01.8 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 134 MÜLLER Michal CZE 1976 Loser Riders RB DNF --- 19:23.0 --- 49:14.4 --- 15:03.2 --- 23:23.9 --- 37:31.9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 157 STEFANIAK Arek POL 1981 --- --- DNF --- 19:07.2 --- 26:06.0 --- 53:34.5 --- 54:23.6 --- 01:33.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 195 MAŠÁT Viktor CZE 1974 --- Author DNF --- 17:01.2 --- 07:52.0 --- 35:34.8 --- 18:29.8 --- 22:35.4 --- 31:02.8 --- 05:45.7 --- 37:49.1 --- --- --- 23:14.5 ---
--- 239 KUNDRUM Miloš CZE 1979 --- --- DNF --- 20:55.3 --- 08:41.3 --- 30:23.7 --- 38:57.5 --- 35:59.0 --- 28:26.2 --- 04:56.7 --- 22:52.3 --- --- --- --- ---
--- 316 KORÝDEK Jan CZE 1976 Mamuti Sfinx DNF --- 23:16.8 --- --- --- --- --- 44:50.0 --- 07:27.0 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 317 KUCHLER Karel CZE 1981 HH Smíchov --- DNF --- 57:34.4 --- 08:26.6 --- 27:50.8 --- 08:17.8 --- 03:35.5 --- 01:49.9 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 319 MAN Petr CZE 1975 SOUTH PARK 3T DNF --- 36:47.7 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 29:45.6 --- 55:19.7 --- --- --- --- --- --- ---
--- 328 VOSPĚL Jiří CZE 1976 --- --- DNF --- 11:00.1 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

Kontaktujte časomíru