Gravel Blinduro 2021

MTB
DÁTUM :18 - 19.9.2021 MIESTO :Staré Město pod Landštejnem

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAŤ :   XLS
Výsledky -
Načítanie…
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Značka kola Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 # RZ8 # RZ9 # RZ10 #
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
Poradie Číslo Meno Nár. Roč. Klub Značka kola Čas Strata RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 # RZ6 # RZ7 # RZ8 # RZ9 # RZ10 #
1 210 HAAS Ivan SVK 1967 CK Banská Bystrica --- 0:54:01.1 0:00:00.0 05:34.0 2 05:24.1 1 01:28.0 4 11:40.6 1 07:41.5 2 05:36.4 1 04:02.7 1 03:54.9 1 02:46.2 1 05:52.4 1
2 133 MESTEK Míra CZE 1966 SP KOLO Specialized Specialized 0:54:23.1 0:00:21.9 05:20.0 1 05:37.0 2 01:24.0 1 11:40.6 2 07:06.1 1 05:55.8 2 04:09.0 2 04:08.3 2 03:02.8 2 05:59.1 2
3 164 GAŽO Igor SVK 1964 ITOCA.SK Giant 0:59:30.8 0:05:29.6 05:55.4 3 06:09.2 5 01:39.3 7 12:47.1 4 08:21.8 4 06:15.9 4 04:21.2 3 04:17.9 3 03:10.1 4 06:32.5 4
4 294 TRÁVNÍČEK Aleš CZE 1971 SK Petřín PlzeŇ Cube 0:59:53.2 0:05:52.0 07:31.2 14 06:05.6 4 01:34.1 6 11:59.5 3 08:08.1 3 06:00.7 3 04:41.8 5 04:22.5 4 03:03.2 3 06:26.1 3
5 15 RIBARITS Oliver AUT 1969 VICC Uschi Support Specialized 1:02:50.0 0:08:48.8 06:16.5 5 06:05.5 3 01:47.7 10 12:47.4 5 08:50.6 6 06:33.2 6 04:22.8 4 04:40.5 5 03:19.2 6 08:06.2 11
6 253 MODLITBA Jan CZE 1969 HMSPORT Č.Krumlov --- 1:03:25.0 0:09:23.9 06:34.4 8 06:15.8 6 01:47.3 9 12:48.7 6 09:40.7 9 06:17.1 5 04:42.3 6 04:50.9 6 03:13.6 5 07:13.9 9
7 214 HLAVÁČEK Ivo CZE 1971 --- --- 1:08:20.1 0:14:18.9 06:42.4 10 06:55.7 8 01:55.6 13 15:09.0 10 08:50.4 5 07:25.3 10 05:22.3 8 05:08.6 8 03:38.7 7 07:11.6 8
8 122 CENDELÍN Milan CZE 1968 GEMT Giant 1:08:37.9 0:14:36.7 05:58.8 4 09:40.2 16 01:26.2 2 14:11.2 8 10:15.7 12 06:50.5 7 04:56.7 7 04:59.9 7 03:43.5 8 06:34.7 5
9 3 FORETH Tomáš CZE 1971 --- Trek 1:09:39.2 0:15:38.0 07:09.5 12 06:57.3 9 01:51.8 12 13:28.8 7 09:41.1 10 07:06.5 8 05:42.1 10 05:33.5 10 03:55.9 9 08:12.4 12
10 281 ŠIMÁNEK Petr CZE 1968 bikero.cz --- 1:09:57.0 0:15:55.8 06:31.1 7 07:10.7 10 01:48.7 11 14:45.4 9 09:35.2 8 07:15.6 9 05:36.6 9 05:27.0 9 04:08.2 10 07:38.1 10
11 170 MALEC Antonín CZE 1967 --- Giant Revolt 1:11:38.0 0:17:36.8 06:18.1 6 07:51.6 11 01:27.5 3 16:01.6 13 08:51.7 7 07:49.5 12 05:52.7 11 05:58.2 12 04:22.5 12 07:04.3 7
12 81 BODNÁR Jan CZE 1971 --- Merida 1:14:03.3 0:20:02.1 06:34.8 9 06:52.4 7 01:32.9 5 17:18.5 14 09:45.3 11 08:03.7 13 06:10.0 13 06:14.2 13 04:37.7 14 06:53.6 6
13 20 TRÖTZMÜLLER Robert AUT 1961 geizhals.at VICC-RD Specialized 1:18:39.3 0:24:38.1 08:07.6 17 08:18.0 13 02:15.2 15 15:47.0 11 11:26.7 13 08:08.3 16 05:59.9 12 05:35.0 11 04:29.2 13 08:32.0 13
14 149 KŘÍŽ Jiří CZE 1961 --- Cannondale 1:21:54.0 0:27:52.9 07:50.4 16 08:18.6 14 02:50.0 16 15:54.6 12 12:08.4 15 07:41.5 11 06:21.0 14 06:20.4 15 04:16.9 11 10:12.0 17
15 4 GÁŠEK Karel CZE 1968 --- Trek 1:23:55.0 0:29:53.9 07:41.6 15 08:57.7 15 02:12.2 14 17:23.5 15 11:49.3 14 08:05.7 14 06:28.6 15 06:47.0 16 04:46.5 15 09:42.5 14
16 5 GOBLE Greg USA 1969 Vienna International Cycle Club Norco 1:26:25.6 0:32:24.4 07:17.9 13 07:58.1 12 02:51.1 17 17:33.4 16 14:24.1 17 08:07.4 15 07:12.5 16 06:19.3 14 04:48.0 16 09:53.4 15
17 301 RAUFER Martin CZE 1967 Velo Akademie Kladno --- 1:34:43.2 0:40:42.0 06:49.2 11 12:05.7 17 01:40.6 8 19:20.8 17 13:26.2 16 09:34.1 17 07:59.3 17 07:45.0 17 05:50.8 17 10:11.1 16
--- 140 BALÁK Pavel CZE 1964 MORAVEC TEAM Spinollo DNF --- 06:10.9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 25:37.1 --- 48:53.6 --- 58:07.4 --- 33:56.0 --- 45:57.5 ---
--- 177 WILLIAMS Graeme GBR 1966 --- --- DNF --- 13:59.4 --- 23:23.2 --- 46:33.7 --- 19:36.1 --- 15:17.2 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 189 DANĚK Pavel CZE 1966 PBV MTB Team Brno Specialized DNF --- 16:31.1 --- 09:48.2 --- 34:07.2 --- 21:36.6 --- 26:51.7 --- 33:37.6 --- 09:10.7 --- 39:47.8 --- --- --- 20:01.4 ---
--- 310 ZACHL Christof AUT 1970 --- --- DNF --- 37:00.4 --- 09:04.4 --- 32:49.9 --- 07:30.8 --- 07:50.9 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---