Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
DÁTUM : | 22.5.2021 | MIESTO : | Hustopeče |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5128 | DOSTÁL Martin | 2016 | --- | 1. / Kluci do 5 let | 0:02:14.3 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 5084 | MAREČEK Maxim | 2016 | Kovo Praha | 2. / Kluci do 5 let | 0:02:19.4 | 0:00:05.0 | |
3 | diplom | 5079 | JAROŠ Sebastian | 2016 | --- | 3. / Kluci do 5 let | 0:02:19.8 | 0:00:05.5 | |
4 | diplom | 5176 | TESAŘ Karel | 2016 | ENDEKA BASSTA team | 4. / Kluci do 5 let | 0:02:35.6 | 0:00:21.2 | |
5 | diplom | 5164 | BURŠÍKOVÁ Rozálie | 2016 | --- | 1. / Holky do 5 let | 0:02:49.3 | 0:00:34.9 | |
6 | diplom | 5068 | PRÁŠEK Robert | 2016 | --- | 5. / Kluci do 5 let | 0:03:11.1 | 0:00:56.8 | |
7 | diplom | 5097 | ŠAŠINKA Ondřej | 2016 | --- | 6. / Kluci do 5 let | 0:03:19.8 | 0:01:05.4 | |
8 | diplom | 5069 | PRÁŠEK Augustin | 2017 | --- | 7. / Kluci do 5 let | 0:03:26.6 | 0:01:12.2 | |
9 | diplom | 5071 | VOBORNÁ Julie | 2016 | --- | 2. / Holky do 5 let | 0:03:35.4 | 0:01:21.0 | |
10 | diplom | 5118 | VYBÍRALOVÁ Kristýna | 2016 | --- | 3. / Holky do 5 let | 0:03:36.5 | 0:01:22.1 | |
11 | diplom | 5166 | MÁLKOVÁ Klára | 2017 | --- | 4. / Holky do 5 let | 0:03:40.8 | 0:01:26.4 | |
12 | diplom | 5066 | BENDA Ondřej | 2016 | --- | 8. / Kluci do 5 let | 0:03:46.6 | 0:01:32.2 | |
13 | diplom | 5110 | MELOUNOVÁ Sofie | 2016 | --- | 5. / Holky do 5 let | 0:03:52.2 | 0:01:37.9 | |
14 | diplom | 5081 | MINÁROVÁ Adéla | 2016 | --- | 6. / Holky do 5 let | 0:03:52.8 | 0:01:38.4 | |
15 | diplom | 5073 | VANKE Julie | 2016 | --- | 7. / Holky do 5 let | 0:03:53.9 | 0:01:39.6 | |
16 | diplom | 5093 | HRDINA Adam | 2008 | --- | 1. / Žáci 12-13 let | 0:03:54.3 | 0:01:40.0 | |
17 | diplom | 5002 | KŘUPALA Jakub | 2009 | TufoCykloZakladnaOtrokovice | 2. / Žáci 12-13 let | 0:03:58.0 | 0:01:43.6 | |
18 | diplom | 5003 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | Čistý sport kids racing team | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:04:05.4 | 0:01:51.0 | |
19 | diplom | 5028 | GROŠEK Šimon | 2013 | open cycling academy | 1. / Žáci 8-9 let | 0:04:16.9 | 0:02:02.5 | |
20 | diplom | 5175 | JAITUER Maxim | 2017 | --- | 9. / Kluci do 5 let | 0:04:17.8 | 0:02:03.5 | |
21 | diplom | 5029 | GROŠEK Matěj | 2008 | open cycling academy | 3. / Žáci 12-13 let | 0:04:20.7 | 0:02:06.4 | |
22 | diplom | 5011 | BEDĚRKA Matyáš | 2009 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žáci 12-13 let | 0:04:21.1 | 0:02:06.7 | |
23 | diplom | 5007 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:04:21.9 | 0:02:07.5 | |
24 | diplom | 5131 | BŘEZINA Adam | 2010 | --- | 1. / Žáci 10-11 let | 0:04:24.2 | 0:02:09.8 | |
25 | diplom | 5022 | LANG Robert | 2008 | MLADÁ BOLESLAV | 5. / Žáci 12-13 let | 0:04:27.1 | 0:02:12.7 | |
26 | diplom | 5080 | JAROŠOVÁ Emílie | 2009 | Junior Cycling Projekt Team | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:04:29.1 | 0:02:14.7 | |
27 | diplom | 5005 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:04:31.9 | 0:02:17.5 | |
28 | diplom | 5014 | KOŽELUH David | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 6. / Žáci 12-13 let | 0:04:32.7 | 0:02:18.3 | |
29 | diplom | 5076 | FRÖHLICHOVÁ Natálie | 2008 | OCA-Open Cycling Academy | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:04:34.1 | 0:02:19.7 | |
30 | diplom | 5039 | DOLEŽAL Marek | 2008 | --- | 7. / Žáci 12-13 let | 0:04:34.6 | 0:02:20.2 | |
31 | diplom | 5036 | KOVÁŘ Daniel | 2014 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 1. / Žáci 6-7 let | 0:04:35.4 | 0:02:21.0 | |
32 | diplom | 5041 | ŽERNÍČKOVÁ Zita | 2011 | BIKE8144 | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:04:35.6 | 0:02:21.2 | |
33 | diplom | 5025 | FRÖHLICHOVÁ Lucie | 2011 | OCA-Open Cycling Academy | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:04:36.8 | 0:02:22.4 | |
34 | diplom | 5157 | BARTOŠOVÁ Magdaléna | 2010 | Bike 8144 | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:04:41.2 | 0:02:26.8 | |
35 | diplom | 5008 | KAVALÍR Martin | 2008 | BRILON RACING TEAM MB | 8. / Žáci 12-13 let | 0:04:41.7 | 0:02:27.4 | |
36 | diplom | 5098 | KOLÁŘOVÁ Natálie | 2017 | --- | 8. / Holky do 5 let | 0:04:42.2 | 0:02:27.8 | |
37 | diplom | 5006 | DRÁBEK Tom | 2013 | Čistý sport kids racing team | 2. / Žáci 8-9 let | 0:04:42.3 | 0:02:27.9 | |
38 | diplom | 5023 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | 2. / Žáci 10-11 let | 0:04:42.3 | 0:02:28.0 | |
39 | diplom | 5091 | MATUŠŮ Ondřej | 2014 | SK EDIE TEAM Vsetín | 2. / Žáci 6-7 let | 0:04:47.7 | 0:02:33.3 | |
40 | diplom | 5019 | BLAŽKOVÁ Jolana | 2010 | Nasavrky Bikers | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:04:49.4 | 0:02:35.0 | |
41 | diplom | 5016 | ČERNÝ Antonín | 2008 | BSK Cyklo-Market juniors | 9. / Žáci 12-13 let | 0:04:49.4 | 0:02:35.0 | |
42 | diplom | 5018 | CHLUBNA Šimon | 2012 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 0:04:50.5 | 0:02:36.1 | |
43 | diplom | 5062 | ŽÁČEK Tobias | 2011 | --- | 3. / Žáci 10-11 let | 0:04:51.2 | 0:02:36.8 | |
44 | diplom | 5021 | BEDĚRKA Dominik | 2012 | BIKE FREAKS HOLICE | 4. / Žáci 8-9 let | 0:04:51.8 | 0:02:37.4 | |
45 | diplom | 5052 | VENCBAUER Ondřej | 2010 | --- | 4. / Žáci 10-11 let | 0:04:58.6 | 0:02:44.2 | |
46 | diplom | 5010 | KANDOVÁ Michaela | 2009 | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:05:03.1 | 0:02:48.7 | |
47 | diplom | 5047 | VAVERKA Jiří | 2008 | --- | 10. / Žáci 12-13 let | 0:05:03.1 | 0:02:48.7 | |
48 | diplom | 5012 | HALÁS Antonín | 2011 | CYKLO TEAM KOLARNA Olomouc | 5. / Žáci 10-11 let | 0:05:03.8 | 0:02:49.5 | |
49 | diplom | 5053 | DEDEK Jakub | 2012 | AD TEAM | 5. / Žáci 8-9 let | 0:05:06.5 | 0:02:52.1 | |
50 | diplom | 5159 | BARTPOŠOVÁ; Marie | 2010 | Bike 8144 | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:05:07.0 | 0:02:52.6 | |
51 | diplom | 5015 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 5. / Žákyně 12-13 let | 0:05:11.0 | 0:02:56.6 | |
52 | diplom | 5046 | NEUŽIL Marek | 2012 | --- | 6. / Žáci 8-9 let | 0:05:11.5 | 0:02:57.2 | |
53 | diplom | 5083 | MAREČEK Oliver | 2014 | Kovo Praha | 3. / Žáci 6-7 let | 0:05:11.6 | 0:02:57.2 | |
54 | diplom | 5013 | ADÁMEK Robin | 2011 | Bike team Alby Znojmo | 6. / Žáci 10-11 let | 0:05:14.3 | 0:02:59.9 | |
55 | diplom | 5155 | HOLCOVÁ Kim | 2011 | OCA-Open Cycling Academy | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:05:16.6 | 0:03:02.3 | |
56 | diplom | 5001 | DRONGOVÁ Sofie | 2013 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:05:19.3 | 0:03:04.9 | |
57 | diplom | 5045 | ŽÁČKOVÁ Thea | 2014 | --- | 1. / Žákyně 6-7 let | 0:05:20.9 | 0:03:06.5 | |
58 | diplom | 5105 | MAZÁNEK Matěj | 2010 | Open Cycling Academy | 7. / Žáci 10-11 let | 0:05:21.9 | 0:03:07.5 | |
59 | diplom | 5141 | KUČA Petr | 2012 | DR.A.CY | 7. / Žáci 8-9 let | 0:05:22.4 | 0:03:08.1 | |
60 | diplom | 5038 | KOTASOVÁ Laura | 2012 | --- | 2. / Žákyně 8-9 let | 0:05:25.1 | 0:03:10.7 | |
61 | diplom | 5135 | CEJPEK Dominik | 2008 | --- | 11. / Žáci 12-13 let | 0:05:25.8 | 0:03:11.5 | |
62 | diplom | 5031 | GUŽÍKOVÁ Terezie | 2011 | --- | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:05:26.7 | 0:03:12.3 | |
63 | diplom | 5072 | SVOBODA Antonín | 2017 | --- | 10. / Kluci do 5 let | 0:05:29.5 | 0:03:15.2 | |
64 | diplom | 5500 | MENŠÍK Max | 2011 | --- | 8. / Žáci 10-11 let | 0:05:29.9 | 0:03:15.6 | |
65 | diplom | 5172 | RUMPLÍK Vojtěch | 2017 | --- | 11. / Kluci do 5 let | 0:05:31.4 | 0:03:17.0 | |
66 | diplom | 5109 | JANEČKOVÁ Laura | 2013 | SK EDIE TEAM Vsetín | 3. / Žákyně 8-9 let | 0:05:32.1 | 0:03:17.7 | |
67 | diplom | 5043 | ŠPILEROVÁ Anna | 2013 | CK PeMaP Přerov | 4. / Žákyně 8-9 let | 0:05:36.0 | 0:03:21.6 | |
68 | diplom | 5111 | HABÁSKOVÁ Anna | 2011 | Open Cycling Academy | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:05:39.9 | 0:03:25.5 | |
69 | diplom | 5033 | VYBÍRAL Kryštof | 2013 | POCTA-BikeGallery | 8. / Žáci 8-9 let | 0:05:42.3 | 0:03:28.0 | |
70 | diplom | 5040 | BARTÍKOVÁ Hanna | 2014 | --- | 2. / Žákyně 6-7 let | 0:05:46.1 | 0:03:31.8 | |
71 | diplom | 5112 | LÁNÍK Jakub | 2009 | --- | 12. / Žáci 12-13 let | 0:05:49.9 | 0:03:35.5 | |
72 | diplom | 5034 | ŘEHŮŘKOVÁ Adéla | 2013 | CYKLOŠVEC GALAXY | 5. / Žákyně 8-9 let | 0:05:55.0 | 0:03:40.6 | |
73 | diplom | 5125 | KOZMON Lukáš | 2013 | --- | 9. / Žáci 8-9 let | 0:05:55.7 | 0:03:41.4 | |
74 | diplom | 5133 | KUNSKÁ Lucie | 2017 | --- | 1. / DOZ | 0:05:58.7 | 0:03:44.4 | |
75 | diplom | 5107 | FRÖHLICHOVÁ Eliška | 2009 | Open Cycling Academy | 6. / Žákyně 12-13 let | 0:06:01.1 | 0:03:46.7 | |
76 | diplom | 5156 | WOLFOVÁ Amálie | 2012 | Beany | 6. / Žákyně 8-9 let | 0:06:02.0 | 0:03:47.6 | |
77 | diplom | 5106 | ROJKA David | 2008 | --- | 13. / Žáci 12-13 let | 0:06:04.1 | 0:03:49.8 | |
78 | diplom | 5049 | KUČERA Václav | 2012 | Dolly Vyškov | 10. / Žáci 8-9 let | 0:06:06.0 | 0:03:51.6 | |
79 | diplom | 5057 | SKLENÁŘ Dominik | 2012 | --- | 11. / Žáci 8-9 let | 0:06:08.9 | 0:03:54.5 | |
80 | diplom | 5129 | DOSTÁLOVÁ Andrea | 2014 | --- | 3. / Žákyně 6-7 let | 0:06:09.1 | 0:03:54.7 | |
81 | diplom | 5090 | DIBLÍKOVÁ Barbora | 2018 | --- | 2. / DOZ | 0:06:09.2 | 0:03:54.8 | |
82 | diplom | 5032 | NEUŽILOVÁ Bára | 2014 | --- | 4. / Žákyně 6-7 let | 0:06:12.8 | 0:03:58.5 | |
83 | diplom | 5124 | BRABENEC Lukáš | 2015 | --- | 4. / Žáci 6-7 let | 0:06:13.9 | 0:03:59.5 | |
84 | diplom | 5139 | ŘÍHA Tomáš | 2008 | --- | 14. / Žáci 12-13 let | 0:06:14.7 | 0:04:00.3 | |
85 | diplom | 5158 | KRATOCHVÍL Šimon | 2010 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 0:06:15.6 | 0:04:01.2 | |
86 | diplom | 5162 | HONEL Jakub | 2012 | --- | 12. / Žáci 8-9 let | 0:06:17.9 | 0:04:03.6 | |
87 | diplom | 5114 | BUCHBAUER Daniel Lionel | 2012 | --- | 13. / Žáci 8-9 let | 0:06:19.2 | 0:04:04.9 | |
88 | diplom | 5163 | HONEL Matěj | 2015 | --- | 5. / Žáci 6-7 let | 0:06:33.4 | 0:04:19.0 | |
89 | diplom | 5009 | RŮŽIČKA Mikuláš | 2013 | --- | 14. / Žáci 8-9 let | 0:06:33.7 | 0:04:19.3 | |
90 | diplom | 5130 | KUBĚNA Filip | 2008 | --- | 15. / Žáci 12-13 let | 0:06:34.1 | 0:04:19.7 | |
91 | diplom | 5103 | CHLUBNOVÁ Ella | 2015 | --- | 5. / Žákyně 6-7 let | 0:06:35.4 | 0:04:21.0 | |
92 | diplom | 5051 | KLAUDINGER Mikuláš | 2013 | --- | 15. / Žáci 8-9 let | 0:06:38.1 | 0:04:23.8 | |
93 | diplom | 5075 | GROŠEK Štěpán | 2015 | open cycling academy | 6. / Žáci 6-7 let | 0:06:38.7 | 0:04:24.3 | |
94 | diplom | 5119 | JAŠEK Vít | 2011 | A-team Novo Bruntál | 10. / Žáci 10-11 let | 0:06:40.9 | 0:04:26.5 | |
95 | diplom | 5096 | ŠAŠINKA Radek | 2015 | --- | 7. / Žáci 6-7 let | 0:06:47.4 | 0:04:33.0 | |
96 | diplom | 5134 | STŘELEC Jakub | 2012 | --- | 16. / Žáci 8-9 let | 0:06:48.3 | 0:04:34.0 | |
97 | diplom | 5020 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | BRILON RACING TEAM MB | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:06:55.1 | 0:04:40.8 | |
98 | diplom | 5160 | KOŘENKOVÁ Julie | 2013 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 0:06:56.5 | 0:04:42.1 | |
99 | diplom | 5120 | KONEČNÝ Richard | 2008 | --- | 16. / Žáci 12-13 let | 0:06:59.2 | 0:04:44.8 | |
100 | diplom | 5121 | KONEČNÝ Jiří | 2009 | --- | 17. / Žáci 12-13 let | 0:07:01.1 | 0:04:46.7 |