Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1.Kolo | # | 2.Kolo | # | 3.Kolo | # | 4.Kolo | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5357 | RADA Vojtěch | 2010 | SkiAndBike Kunratice | 1. / Žáci 10-11 let | 0:18:36.1 | 0:00:00.0 | 04:18.7 [1] | 1 | 04:38.2 [1] | 1 | 04:45.9 [1] | 1 | 04:53.2 [3] | 1 | ||
2 | diplom | 5387 | ŠKOPEK Patrik | 2011 | Author team Stupno | 2. / Žáci 10-11 let | 0:18:48.8 | 0:00:12.7 | 04:19.7 [2] | 2 | 04:44.7 [2] | 2 | 04:53.3 [4] | 2 | 04:51.0 [1] | 2 | ||
3 | diplom | 5508 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | --- | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:19:01.3 | 0:00:25.1 | 04:29.9 [4] | 4 | 04:45.7 [3] | 4 | 04:53.2 [3] | 4 | 04:52.4 [2] | 3 | ||
4 | diplom | 5364 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 3. / Žáci 10-11 let | 0:19:01.3 | 0:00:25.2 | 04:24.4 [3] | 3 | 04:48.7 [4] | 3 | 04:48.9 [2] | 3 | 04:59.2 [4] | 4 | ||
5 | diplom | 5358 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | TUFO CykloZákladna Otrokovice | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:19:21.3 | 0:00:45.1 | 04:32.9 [6] | 6 | 04:48.9 [5] | 5 | 05:00.2 [7] | 5 | 04:59.2 [4] | 5 | ||
6 | diplom | 5400 | ZAVADIL Mikuláš | 2011 | Cycling Academy Tábor | 4. / Žáci 10-11 let | 0:19:32.1 | 0:00:55.9 | 04:38.2 [8] | 8 | 04:56.9 [8] | 7 | 04:54.2 [5] | 6 | 05:02.7 [6] | 6 | ||
7 | diplom | 5368 | TOBRMAN Robin | 2011 | COPR TJ PŘEŠTICE | 5. / Žáci 10-11 let | 0:19:37.6 | 0:01:01.4 | 04:39.7 [9] | 9 | 04:56.1 [6] | 8 | 04:56.9 [6] | 8 | 05:04.7 [7] | 7 | ||
8 | diplom | 5376 | DAJČOVÁ Amálie | 2010 | North Bike Club Team | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:19:50.8 | 0:01:14.6 | 04:31.9 [5] | 5 | 04:56.4 [7] | 6 | 05:02.4 [8] | 7 | 05:19.9 [11] | 8 | ||
9 | diplom | 5369 | KOPŘIVOVÁ Adéla | 2010 | BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:20:06.5 | 0:01:30.4 | 04:38.1 [7] | 7 | 05:00.6 [9] | 9 | 05:09.7 [9] | 9 | 05:17.9 [9] | 9 | ||
10 | diplom | 5410 | MAŇAS Adam | 2011 | Cycling Academy Tábor | 6. / Žáci 10-11 let | 0:20:51.8 | 0:02:15.7 | 04:51.4 [10] | 10 | 05:16.7 [11] | 10 | 05:24.4 [12] | 10 | 05:19.2 [10] | 10 | ||
11 | diplom | 5520 | PETERKA Šimon | 2011 | --- | 7. / Žáci 10-11 let | 0:20:55.6 | 0:02:19.4 | 05:12.3 [14] | 14 | 05:12.3 [10] | 11 | 05:18.7 [10] | 11 | 05:12.2 [8] | 11 | ||
12 | diplom | 5438 | PERINA Jan | 2011 | ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR | 8. / Žáci 10-11 let | 0:21:32.3 | 0:02:56.2 | 05:05.9 [11] | 11 | 05:28.2 [13] | 13 | 05:34.1 [15] | 12 | 05:23.9 [13] | 12 | ||
13 | diplom | 5448 | GAMBA Filip | 2011 | ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM | 9. / Žáci 10-11 let | 0:21:33.3 | 0:02:57.2 | 05:07.4 [12] | 12 | 05:22.2 [12] | 12 | 05:42.2 [16] | 13 | 05:21.4 [12] | 13 | ||
14 | diplom | 5524 | NÁGR Vít | 2010 | CAT Tabor | 10. / Žáci 10-11 let | 0:21:53.1 | 0:03:16.9 | 05:26.7 [19] | 19 | 05:34.4 [16] | 16 | 05:23.2 [11] | 15 | 05:28.7 [14] | 14 | ||
15 | diplom | 5525 | TICHÝ Tadeáš | 2011 | CBC TEAM České Budějovice | 11. / Žáci 10-11 let | 0:22:01.8 | 0:03:25.7 | 05:16.9 [15] | 15 | 05:34.2 [15] | 14 | 05:31.9 [14] | 14 | 05:38.7 [18] | 15 | ||
16 | diplom | 5532 | ERBENOVÁ Marianna | 2010 | Czech MultiSport Coaching | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:22:09.7 | 0:03:33.6 | 05:32.6 [21] | 21 | 05:30.9 [14] | 17 | 05:30.4 [13] | 16 | 05:35.7 [16] | 16 | ||
17 | diplom | 5530 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:22:39.5 | 0:04:03.3 | 05:31.3 [20] | 20 | 05:39.2 [17] | 18 | 05:51.7 [18] | 18 | 05:37.2 [17] | 17 | ||
18 | diplom | 5397 | DURDIL Tomáš | 2010 | BSK Cyklo-Market juniors | 12. / Žáci 10-11 let | 0:22:40.7 | 0:04:04.5 | 05:26.4 [18] | 18 | 05:47.7 [18] | 19 | 05:52.2 [19] | 19 | 05:34.3 [15] | 18 | ||
19 | diplom | 5419 | NOVOTNÝ Adam | 2011 | Skiklub Písek | 13. / Žáci 10-11 let | 0:22:43.6 | 0:04:07.4 | 05:11.4 [13] | 13 | 05:49.2 [19] | 15 | 05:59.2 [20] | 17 | 05:43.7 [19] | 19 | ||
20 | diplom | 5402 | KOSÍKOVÁ Nela | 2010 | --- | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:23:20.0 | 0:04:43.8 | 05:50.6 [25] | 25 | 05:53.2 [21] | 22 | 05:47.4 [17] | 22 | 05:48.7 [20] | 20 | ||
21 | diplom | 5454 | KUBA Filip | 2010 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:23:26.6 | 0:04:50.4 | 05:22.4 [17] | 17 | 05:52.1 [20] | 20 | 06:07.7 [21] | 20 | 06:04.2 [23] | 21 | ||
22 | diplom | 5446 | PROKOP Jakub | 2010 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:23:28.1 | 0:04:51.9 | 05:21.4 [16] | 16 | 05:56.4 [22] | 21 | 06:10.9 [22] | 21 | 05:59.1 [21] | 22 | ||
23 | diplom | 5436 | ŠLAJS Viktor | 2010 | --- | 16. / Žáci 10-11 let | 0:24:16.3 | 0:05:40.2 | 05:44.9 [24] | 24 | 06:02.3 [23] | 23 | 06:22.2 [24] | 23 | 06:06.7 [24] | 23 | ||
24 | diplom | 5420 | ŠVANTNER Štěpán | 2011 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:24:16.8 | 0:05:40.7 | 05:44.2 [23] | 23 | 06:19.2 [25] | 25 | 06:13.7 [23] | 25 | 05:59.7 [22] | 24 | ||
25 | diplom | 5477 | NOVÁ Alice | 2011 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:24:59.2 | 0:06:23.1 | 05:40.6 [22] | 22 | 06:06.9 [24] | 24 | 06:29.0 [26] | 24 | 06:42.6 [25] | 25 | ||
26 | diplom | 5363 | KAVALÍROVÁ Ela | 2011 | BRILON RACING TEAM MB | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:19:49.0 | - 1 Lap(s) | 06:26.9 [27] | 27 | 06:44.4 [27] | 26 | 06:37.7 [27] | 26 | --- | --- | ||
27 | diplom | 5459 | ŘEŽÁBOVÁ Nikola | 2010 | TJ Sokol Stachy | 10. / Žákyně 10-11 let | 0:19:49.8 | - 1 Lap(s) | 06:47.1 [28] | 28 | 06:34.8 [26] | 28 | 06:27.7 [25] | 27 | --- | --- | ||
28 | diplom | 5449 | KŘÍŽ Dan | 2011 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 0:20:23.6 | - 1 Lap(s) | 06:23.7 [26] | 26 | 06:55.6 [28] | 27 | 07:04.2 [28] | 28 | --- | --- | ||
29 | diplom | 5491 | DRÁBIK Daniel | 2010 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:23:21.1 | - 1 Lap(s) | 07:15.6 [30] | 30 | 08:03.0 [31] | 31 | 08:02.4 [29] | 29 | --- | --- | ||
30 | diplom | 5533 | BLAHOVA Nelly | 2011 | --- | 11. / Žákyně 10-11 let | 0:23:24.5 | - 1 Lap(s) | 07:13.8 [29] | 29 | 07:53.6 [29] | 29 | 08:16.9 [30] | 30 | --- | --- | ||
31 | diplom | 5507 | LÁZNIČKOVÁ Barbora | 2011 | --- | 12. / Žákyně 10-11 let | 0:23:44.2 | - 1 Lap(s) | 07:18.1 [31] | 31 | 08:00.3 [30] | 30 | 08:25.7 [31] | 31 | --- | --- | ||
32 | diplom | 5433 | STŘELEČEK Ondřej | 2011 | - | 20. / Žáci 10-11 let | 0:16:07.6 | - 2 Lap(s) | 07:26.0 [32] | 32 | 08:41.6 [32] | 32 | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 5413 | NOVOTNÝ Lukáš | 2011 | Skiklub Písek | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5478 | MŽIGOD Josef | 2011 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5500 | LÁZNIČKOVÁ Barbora | 2011 | GHOST junior team | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5522 | NÁGR Vít | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5565 | PEJŠOVÁ Noemi | 2011 | Čistý sport | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5576 | KUTLÁKOVÁ Klára | 2011 | --- | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5604 | DVOŘÁK Nicholas | 2010 | --- | . / Žáci 10-11 let | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |