TECHNISERV CUP - Starý Jičín
DÁTUM : | 6.6.2021 | MIESTO : | Starý Jičín |
---|
USPORIADATEĽ : | Český svaz cyklistiky |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 116 | KRÁL Matyáš | 2009 | DUKLA PRAHA | 0:23:31.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | 112 | KACHLÍK Adam | 2009 | Cycling Academy Tábor | 0:23:35.9 | 0:00:04.5 | ||
3 | 123 | PANUŠ Jakub | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:23:36.2 | 0:00:04.9 | ||
4 | 131 | KANIŠČEV Alexandr | 2009 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 0:23:39.1 | 0:00:07.7 | ||
5 | 117 | BRADÁČ Michal | 2010 | DUKLA PRAHA | 0:23:40.4 | 0:00:09.0 | ||
6 | 105 | BEČVÁŘ Oliver | 2009 | BIKE puzzle team | 0:23:41.9 | 0:00:10.5 | ||
7 | 121 | DOUDĚRA Petr | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:23:42.7 | 0:00:11.3 | ||
8 | 114 | PAZOUREK Tadeáš | 2009 | Cycling Academy Tábor | 0:23:43.2 | 0:00:11.8 | ||
9 | 124 | RAŠKA Tomáš | 2009 | Mapei Merida Kaňkovský | 0:23:48.6 | 0:00:17.2 | ||
10 | 120 | HUSÁR Samuel | 2009 | Flaviol - Bike Team Spiš | 0:23:49.9 | 0:00:18.5 | ||
11 | 113 | KOŘENSKÝ Jan | 2009 | Cycling Academy Tábor | 0:23:52.0 | 0:00:20.7 | ||
12 | 111 | NAGY Matúš | 2009 | CK Olympik Trnava | 0:23:54.4 | 0:00:23.0 | ||
13 | 119 | HASAL Lukáš | 2009 | DUKLA PRAHA | 0:23:55.9 | 0:00:24.6 | ||
14 | 132 | DEDEK Matěj | 2009 | Tufo Pardus Prostějov Z.S. | 0:23:55.9 | 0:00:24.6 | ||
15 | 106 | HLADÍK František | 2010 | Brilon Racing Team Mb | 0:23:59.7 | 0:00:28.3 | ||
16 | 133 | LANČA Dominik | 2010 | Vrv Pro Sport Z.s. | 0:24:05.8 | 0:00:34.4 | ||
17 | 129 | BUCHÁČEK Oliver Trent | 2010 | Team Forman Cinelli | 0:24:05.8 | 0:00:34.5 | ||
18 | 130 | TROUSIL Jakub | 2010 | Tj Stadion Louny | 0:26:03.4 | 0:02:32.1 | ||
19 | 108 | KREJČIŘÍK Matyáš | 2009 | CK DACOM PHARMA KYJOV | 0:26:26.0 | 0:02:54.7 | ||
20 | 122 | DRÁBEK Nikola | 2009 | Jaroslav Kulhavy Cycling Team | 0:26:34.9 | 0:03:03.5 | ||
21 | 127 | RASOCHA Adam | 2010 | SK EDIE TEAM VSETÍN | 0:26:43.9 | 0:03:12.6 | ||
22 | 118 | STRAKATÝ Šimon | 2010 | DUKLA PRAHA | 0:27:06.5 | 0:03:35.1 | ||
23 | 104 | POSPÍŠIL Tomáš | 2009 | BIKE PRO RACING | 0:27:20.6 | 0:03:49.2 | ||
24 | 101 | TOMEČEK Vojtěch | 2009 | 792307253 | 0:27:46.3 | 0:04:15.0 | ||
25 | 107 | MOULIS Ondřej | 2009 | Brilon Racing Team Mb | 0:30:02.2 | 0:06:30.8 | ||
26 | 115 | ICHA Mikoláš | 2011 | Cykloteam Ostrov | 0:30:28.4 | 0:06:57.0 | ||
27 | 103 | ZVĚDĚLÍK Jakub | 2011 | ACS DRAK VRBNO | 0:31:41.1 | 0:08:09.7 | ||
28 | 128 | KNÍŽE Milan | 2011 | SK Petřín Plzeň | 0:32:09.8 | 0:08:38.4 | ||
29 | 102 | RYBÁR Matyáš | 2010 | ACS DRAK VRBNO | 0:32:43.6 | 0:09:12.3 |