Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 246 | NESVADBA Petr | 1986 | ČSK Vysoké nad Jizerou | 1. / M19-29 | 2:35:36.3 | 0:00:00.0 | |
2 | 285 | VALENTA Tomáš | 1976 | Pardubice | 1. / M30-39 | 2:39:42.9 | 0:04:06.6 | |
3 | 289 | ŠINKOVSKÝ Roman | 1976 | VŠSK UHK | 2. / M30-39 | 2:44:36.7 | 0:09:00.4 | |
4 | 269 | PROCHÁZKA David | 1975 | IRON STARS Beroun | 3. / M30-39 | 2:48:09.2 | 0:12:32.9 | |
5 | 349 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | FEL Praha | 1. / M50-59 | 2:52:43.8 | 0:17:07.5 | |
6 | 333 | ŠČERBA Marek | 1969 | DUKE CORPORATION | 1. / M40-49 | 2:55:36.8 | 0:20:00.5 | |
7 | 327 | ZELBA Tomáš | 1969 | HRADEC KRÁLOVÉ | 2. / M40-49 | 3:01:17.9 | 0:25:41.6 | |
8 | 310 | WOLF David | 1972 | MTB TEAM PŘÍCHOVICE | 3. / M40-49 | 3:02:02.8 | 0:26:26.5 | |
9 | 273 | MELIŠÍK Jan | 1974 | REDPOINT PEARL IZUMI | 4. / M30-39 | 3:04:23.1 | 0:28:46.8 | |
10 | 252 | JÁNA Michal | 1984 | --- | 2. / M19-29 | 3:04:25.7 | 0:28:49.4 | |
11 | 247 | BRAMBUS Ondřej | 1987 | Brambus Extreme | 3. / M19-29 | 3:04:29.5 | 0:28:53.2 | |
12 | 335 | ZIKMUND Zdeněk | 1967 | SK LOB Nová Paka | 4. / M40-49 | 3:07:46.9 | 0:32:10.6 | |
13 | 325 | ZEDNÍK Miloslav | 1967 | HK Mladá Boleslav | 5. / M40-49 | 3:16:12.0 | 0:40:35.7 | |
14 | 354 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 2. / M50-59 | 3:16:34.1 | 0:40:57.8 | |
15 | 338 | ŠIMEK Pavel | 1971 | Praha 3 | 6. / M40-49 | 3:17:03.7 | 0:41:27.4 | |
16 | 312 | ZDRÁLEK Jan | 1964 | Praha | 7. / M40-49 | 3:17:22.8 | 0:41:46.5 | |
17 | 284 | PAVEL Šenk | 1975 | Sokol Nusle | 5. / M30-39 | 3:21:29.4 | 0:45:53.1 | |
18 | 294 | ZALESKY Tomas | 1982 | X ski school Strážné | 6. / M30-39 | 3:26:56.8 | 0:51:20.5 | |
19 | 337 | TEPLÝ Robert | 1967 | --- | 8. / M40-49 | 3:26:57.0 | 0:51:20.7 | |
20 | 329 | MELICHAR Pavel | 1971 | Sokol Batňovice | 9. / M40-49 | 3:28:16.1 | 0:52:39.8 | |
21 | 320 | PROCHÁZKA Pavel | 1965 | Hořovice | 10. / M40-49 | 3:29:58.5 | 0:54:22.2 | |
22 | 291 | DOLEŽAL Lukáš | 1979 | Vrchlabí 1 | 7. / M30-39 | 3:30:53.7 | 0:55:17.4 | |
23 | 283 | CVEJN Leoš | 1975 | Horní Maršov | 8. / M30-39 | 3:31:25.9 | 0:55:49.6 | |
24 | 268 | HNIK Petr | 1981 | EKP Ekonom Praha | 9. / M30-39 | 3:33:25.8 | 0:57:49.5 | |
25 | 297 | NOVOTNÝ Václav | 1982 | AC Slovan Liberec | 10. / M30-39 | 3:33:56.4 | 0:58:20.1 | |
26 | 345 | FLIEGL Miroslav | 1954 | PSK UNION PRAHA | 3. / M50-59 | 3:40:48.5 | 1:05:12.2 | |
27 | 318 | FAJFR Zdeněk | 1970 | CS Beznaděj Vrchlabí | 11. / M40-49 | 3:41:50.8 | 1:06:14.5 | |
28 | 296 | FALGE Radka | 1976 | Sokol Nusle | 11. / M30-39 | 3:42:37.0 | 1:07:00.7 | |
29 | 361 | VORLICKÝ Zbyněk | 1950 | SK Žamberk | 1. / M60+ | 3:44:37.5 | 1:09:01.2 | |
30 | 279 | HORAK Lukas | 1979 | Sokol Hradec Králové | 12. / M30-39 | 3:47:04.5 | 1:11:28.2 | |
31 | 270 | HOLOVSKÝ Petr | 1974 | holous extrem | 13. / M30-39 | 3:47:33.0 | 1:11:56.7 | |
32 | 348 | NOVÁK Jindřich | 1960 | Most | 4. / M50-59 | 3:51:46.5 | 1:16:10.2 | |
33 | 298 | ŽENÍŠKOVÁ Markéta | 1977 | KL Slavoj | 14. / M30-39 | 3:51:46.9 | 1:16:10.6 | |
34 | 288 | HAMÁČEK Michal | 1976 | Sokol Harta | 15. / M30-39 | 3:54:11.1 | 1:18:34.8 | |
35 | 278 | ZMATLIK Stanislav | 1978 | LOKO TRUTNOV | 16. / M30-39 | 3:58:19.6 | 1:22:43.3 | |
36 | 321 | ŠAFFEK Vít | 1965 | Skoky Praha | 12. / M40-49 | 3:58:49.1 | 1:23:12.8 | |
37 | 328 | KOHLÍČEK Martin | 1971 | X ski school Strážné | 13. / M40-49 | 3:59:12.9 | 1:23:36.6 | |
38 | 330 | OBR Pavel | 1972 | Teplice | 14. / M40-49 | 4:01:59.2 | 1:26:22.9 | |
39 | 242 | HAAS Jan | 1984 | Trutnov | 4. / M19-29 | 4:02:14.5 | 1:26:38.2 | |
40 | 360 | MELIŠÍK Milan | 1947 | Trutnov | 2. / M60+ | 4:02:31.0 | 1:26:54.7 | |
41 | 352 | TAUCHMAN Miloš | 1953 | SK LOB Nová Paka | 5. / M50-59 | 4:02:59.1 | 1:27:22.8 | |
42 | 290 | DOUŠA Pavel | 1979 | Kolín | 17. / M30-39 | 4:03:49.0 | 1:28:12.7 | |
43 | 353 | VAJDIAK Jaroslav | 1962 | --- | 6. / M50-59 | 4:04:42.0 | 1:29:05.7 | |
44 | 282 | NOVOTNÝ Marek | 1975 | Sokol Nusle | 18. / M30-39 | 4:07:09.3 | 1:31:33.0 | |
45 | 322 | GEFFERT Ivo | 1966 | Sokol Nusle | 15. / M40-49 | 4:15:37.6 | 1:40:01.3 | |
46 | 245 | KALIBERKA Jan | 1984 | Impromat Zachy bike team | 5. / M19-29 | 4:20:09.6 | 1:44:33.3 | |
47 | 350 | SVOBODA Pavel | 1957 | Skoky Praha | 7. / M50-59 | 4:31:32.0 | 1:55:55.7 | |
48 | 276 | CHYTRY Jaroslav | 1975 | Čert team Provodov | 19. / M30-39 | 4:31:55.6 | 1:56:19.3 | |
49 | 313 | NĚMEC Miroslav | 1968 | ECLISSE dveře NĚMCOVÁ | 16. / M40-49 | 4:37:50.0 | 2:02:13.7 | |
50 | 362 | WOHANKA Pavel | 1945 | Spartak Beranka | 3. / M60+ | 4:39:39.5 | 2:04:03.2 | |
51 | 419 | DRBOHLAV Zbyněk | 1960 | --- | 8. / M50-59 | 4:44:35.7 | 2:08:59.4 | |
52 | 343 | VOŽENÍLEK Josef | 1965 | --- | 17. / M40-49 | 4:46:54.7 | 2:11:18.4 | |
53 | 286 | HRON Matěj | 1976 | TK Pinďour | 20. / M30-39 | 4:47:26.0 | 2:11:49.7 | |
54 | 314 | ALGER Robert | 1968 | Vrchlabí | 18. / M40-49 | 4:47:26.6 | 2:11:50.3 | |
55 | 244 | ZÝKA Oli | 1985 | TK Frnda | 6. / M19-29 | 4:48:53.0 | 2:13:16.7 | |
56 | 340 | SKŘIVÁNEK Milan | 1974 | --- | 21. / M30-39 | 4:59:23.9 | 2:23:47.6 | |
57 | 351 | KUBERA Lubomír | 1954 | --- | 9. / M50-59 | 5:02:34.2 | 2:26:57.9 | |
58 | 324 | SMITH Grahamep | 1966 | Vrchlabi | 19. / M40-49 | 5:03:07.8 | 2:27:31.5 | |
59 | 339 | RÉDOU Tony | 1969 | --- | 20. / M40-49 | 5:21:26.9 | 2:45:50.6 | |
60 | 280 | WALDHAUSER Jarda | 1976 | Kadan | 22. / M30-39 | 5:22:45.1 | 2:47:08.8 | |
61 | 323 | LUXA Jan | 1972 | Sokol Troja kanoisti | 21. / M40-49 | 5:25:57.3 | 2:50:21.0 | |
62 | 295 | BLAŽEJOVÁ Petra | 1982 | Konstruktiva Klub Vodáků | 23. / M30-39 | 5:26:23.5 | 2:50:47.2 | |
63 | 250 | SUŠÁNKOVÁ Markéta | 1992 | Praha4 | 7. / M19-29 | 5:27:22.2 | 2:51:45.9 | |
64 | 248 | ŠKVOROVÁ Veronika | 1988 | VK Bohemians Praha | 8. / M19-29 | 5:42:21.5 | 3:06:45.2 | |
65 | 249 | KYSELÁ Kristýna | 1989 | VK Bohemians Praha | 9. / M19-29 | 5:47:08.1 | 3:11:31.8 | |
66 | 299 | JURÁSEK Michal | 1978 | --- | 24. / M30-39 | 5:52:27.5 | 3:16:51.2 | |
67 | 336 | HRUBÝ Michal | 1967 | Veba bike team | 22. / M40-49 | 5:53:12.1 | 3:17:35.8 | |
68 | 326 | SLEZAK Vit | 1969 | Praha 5 | 23. / M40-49 | 6:05:29.0 | 3:29:52.7 | |
69 | 281 | ZELIK Marcel | 1973 | Trutnov | 25. / M30-39 | 6:06:25.1 | 3:30:48.8 | |
70 | 317 | ONDRÁČEK Zdeněk | 1969 | Trutnov 4 | 24. / M40-49 | 6:17:34.4 | 3:41:58.1 | |
71 | 316 | ŠIMŮNEK Jiří | 1969 | Trutnov 4 | 25. / M40-49 | 6:17:34.5 | 3:41:58.2 | |
72 | 300 | TOURNIER Matheu | 1978 | --- | 26. / M30-39 | 6:18:05.6 | 3:42:29.3 | |
73 | 253 | ŠTĚPÁNEK Jan | 1982 | --- | 27. / M30-39 | 6:37:20.1 | 4:01:43.8 | |
74 | 346 | ŠKALOUD Jan | 1954 | MTB Swietelsky | 10. / M50-59 | 6:43:56.3 | 4:08:20.0 | |
75 | 331 | ŠTĚPÁN Milan | 1972 | Trutnov | 26. / M40-49 | 6:50:17.1 | 4:14:40.8 | |
76 | 319 | POLÁK Jiří | 1965 | Hořiněves | 27. / M40-49 | 7:46:57.6 | 5:11:21.3 | |
77 | 293 | PANCNER Michal | 1980 | BROUMOV | 28. / M30-39 | 7:47:24.8 | 5:11:48.5 | |
--- | 241 | PROCHÁZKA Pavel | 1990 | OB Loko Beroun | . / M19-29 | DNF | --- | |
--- | 243 | MALÍK Tomáš | 1984 | SSC Železný Brod | . / M19-29 | DNS | --- | |
--- | 251 | HELIKAROVÁ Kateřina | 1986 | vsk Humanita | . / M19-29 | DNS | --- | |
--- | 266 | HANÁČEK Roman | 1977 | NUTREND HSK cycling team | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 267 | FRANK Petr | 1978 | Česká spořitelna - Specialized MTB Team B | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 271 | PEŠAN Jan | 1974 | TK Novis Praha | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 272 | KUNEŠ David | 1974 | Tišnov | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 274 | ŘÍDEL Jakub | 1975 | TERC | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 275 | VOLF Michal | 1981 | DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 277 | SLÁDEČEK David | 1978 | 4allsport | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 287 | POLÍVKA Jan | 1976 | Čelákovice | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 292 | KAŠŠE Jakub | 1980 | HO Jurije Gagarina | . / M30-39 | DNS | --- | |
--- | 311 | KAPLAN Pavel | 1963 | Hořiněves | . / M40-49 | DNS | --- | |
--- | 315 | VAŇOUS Martin | 1969 | GEODÉZIE | . / M40-49 | DNS | --- | |
--- | 332 | GRUNDMANN Petr | 1970 | žacléř | . / M40-49 | DNS | --- | |
--- | 334 | HÁJEK Tomáš | 1968 | Praha 5 | . / M40-49 | DNS | --- | |
--- | 347 | PEK Miroslav | 1958 | Peksport | . / M50-59 | DNS | --- |