Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 336 | JEŽEK Tomáš | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 1. / Žáci 10-11 let | 0:09:02.3 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 334 | HLADÍK Josef | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 2. / Žáci 10-11 let | 0:09:08.6 | 0:00:06.3 | |
3 | diplom | 341 | NĚMEC Patrik | 2001 | --- | 3. / Žáci 10-11 let | 0:09:13.5 | 0:00:11.2 | |
4 | diplom | 340 | MAROUL Tomáš | 2002 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 4. / Žáci 10-11 let | 0:09:15.4 | 0:00:13.1 | |
5 | diplom | 44 | DUDEK Tomáš | 2001 | SK BP LUMEN ÚPICE | 5. / Žáci 10-11 let | 0:09:16.2 | 0:00:13.9 | |
6 | diplom | 335 | VERNEROVÁ Klára | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:09:57.7 | 0:00:55.4 | |
7 | diplom | 337 | JEDLÁNKOVÁ Martina | 2002 | Alpine Pro Author Team | 2. / Žákyně 10-11 let | 0:10:02.7 | 0:01:00.4 | |
8 | diplom | 339 | FURCHOVÁ Lucie | 2001 | MTB FURCH TEAM | 3. / Žákyně 10-11 let | 0:10:03.5 | 0:01:01.2 | |
9 | diplom | 49 | ŠULC David | 2002 | 2IKE AND SKI 2AKAJDA | 6. / Žáci 10-11 let | 0:10:10.3 | 0:01:08.0 | |
10 | diplom | 24 | MIKŠÍK Adam | 2001 | VRCHLABÍ | 7. / Žáci 10-11 let | 0:10:24.2 | 0:01:21.9 | |
11 | diplom | 344 | JANÍK Ondřej | 2002 | TTS Osek nad Bečvou | 8. / Žáci 10-11 let | 0:10:24.3 | 0:01:22.0 | |
12 | diplom | 45 | LUŠTINEC Filip | 2001 | Apache Bike Team Úpice | 9. / Žáci 10-11 let | 0:10:32.6 | 0:01:30.3 | |
13 | diplom | 39 | ŠNAJOR Šimon | 2002 | --- | 10. / Žáci 10-11 let | 0:10:35.2 | 0:01:32.9 | |
14 | diplom | 31 | KOPT Jakub | 2002 | SK VELO PRAHA | 11. / Žáci 10-11 let | 0:10:36.1 | 0:01:33.8 | |
15 | diplom | 342 | MARKSOVÁ Karolína | 2001 | ALPINE PRO - AUTHOR TEAM | 4. / Žákyně 10-11 let | 0:10:40.6 | 0:01:38.3 | |
16 | diplom | 343 | PECHANEC Ondřej | 2001 | Cykloklub Bendl Vysoké Mýto | 12. / Žáci 10-11 let | 0:10:40.8 | 0:01:38.5 | |
17 | diplom | 338 | MACHÁČKOVÁ Barbora | 2002 | --- | 5. / Žákyně 10-11 let | 0:10:59.8 | 0:01:57.5 | |
18 | diplom | 35 | MIKŠÍK Matěj | 2002 | TJ Spartak Vrchlabí | 13. / Žáci 10-11 let | 0:11:04.0 | 0:02:01.7 | |
19 | diplom | 37 | SIXTA Ondřej | 2002 | --- | 14. / Žáci 10-11 let | 0:11:09.2 | 0:02:06.9 | |
20 | diplom | 38 | Š?ASTNÝ Radim | 2001 | --- | 15. / Žáci 10-11 let | 0:11:16.2 | 0:02:13.9 | |
21 | diplom | 345 | ADAM Jan | 2002 | Survival Specialized Junior | 16. / Žáci 10-11 let | 0:11:31.6 | 0:02:29.3 | |
22 | diplom | 46 | VENCL Filip | 2002 | --- | 17. / Žáci 10-11 let | 0:11:36.8 | 0:02:34.5 | |
23 | diplom | 22 | ČECH Václav | 2002 | --- | 18. / Žáci 10-11 let | 0:11:40.7 | 0:02:38.4 | |
24 | diplom | 36 | ABRAHAMOVÁ Zuzann | 2002 | --- | 6. / Žákyně 10-11 let | 0:12:29.7 | 0:03:27.4 | |
25 | diplom | 64 | DAOBUJANOVÁ Petra | 2002 | --- | 7. / Žákyně 10-11 let | 0:12:33.2 | 0:03:30.9 | |
26 | diplom | 3 | DVOŘÁKOVÁ Michaela | 2001 | --- | 8. / Žákyně 10-11 let | 0:12:37.1 | 0:03:34.8 | |
27 | diplom | 33 | MATEICIUCOVÁ Anna | 2001 | --- | 9. / Žákyně 10-11 let | 0:13:25.0 | 0:04:22.7 | |
28 | diplom | 346 | STIBAL Adam | 2001 | --- | 19. / Žáci 10-11 let | 0:09:25.9 | - 1 Lap(s) | |
29 | diplom | 50 | VOSKA Kryštof | 2002 | --- | 20. / Žáci 10-11 let | 0:09:48.0 | - 1 Lap(s) | |
30 | diplom | 41 | PÁDIVÝ David | 2002 | --- | 21. / Žáci 10-11 let | 0:10:03.9 | - 1 Lap(s) | |
31 | diplom | 94 | MOŠNA Jakub | 2001 | --- | 22. / Žáci 10-11 let | 0:10:19.8 | - 1 Lap(s) |