Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1. kolo | # | 2. kolo | # | 3. kolo | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 601 | RAJCHART Jan | 1996 | AUTHOR TEAM STUPNO | 1. / Kadeti | 0:52:54.2 | 0:00:00.0 | 17:11.2 [2] | 2 | 17:47.2 [1] | 2 | 17:55.8 [1] | 1 | |
2 | 604 | DUDEK Ondřej | 1996 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 2. / Kadeti | 0:52:58.9 | 0:00:04.7 | 17:00.5 [1] | 1 | 17:57.3 [2] | 1 | 18:01.1 [2] | 2 | |
3 | 603 | PRŮDEK Matěj | 1997 | BIKE 2000 | 3. / Kadeti | 0:54:52.6 | 0:01:58.4 | 17:59.8 [4] | 4 | 18:15.3 [3] | 3 | 18:37.5 [4] | 3 | |
4 | 612 | SROVNALÍK Filip | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 4. / Kadeti | 0:55:10.2 | 0:02:16.0 | 17:53.8 [3] | 3 | 18:41.1 [5] | 4 | 18:35.3 [3] | 4 | |
5 | 602 | KOBES Lukáš | 1996 | VELOSPORT DOMAŽLICE | 5. / Kadeti | 0:56:07.0 | 0:03:12.8 | 18:25.3 [6] | 6 | 18:40.7 [4] | 5 | 19:01.0 [5] | 5 | |
6 | 606 | ŠULC Jakub | 1996 | BIKE&SKI BAKAJDA | 6. / Kadeti | 0:56:50.4 | 0:03:56.2 | 18:09.9 [5] | 5 | 19:07.5 [8] | 6 | 19:33.0 [9] | 6 | |
7 | 621 | RASKIN Artur | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 7. / Kadeti | 0:56:55.8 | 0:04:01.6 | 18:38.6 [7] | 7 | 19:02.6 [7] | 7 | 19:14.6 [8] | 7 | |
8 | 626 | BALAEV Evgeny | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 8. / Kadeti | 0:56:55.9 | 0:04:01.7 | 18:40.9 [8] | 8 | 19:00.8 [6] | 8 | 19:14.2 [7] | 8 | |
9 | 653 | MICHAILOV Vladislav | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 9. / Kadeti | 0:58:44.7 | 0:05:50.5 | 19:18.8 [10] | 10 | 19:27.8 [9] | 9 | 19:58.1 [12] | 9 | |
10 | 611 | BYSTROŇ Vilém | 1996 | BIKE PRO RACING | 10. / Kadeti | 0:59:46.3 | 0:06:52.1 | 19:20.3 [11] | 11 | 20:03.2 [11] | 10 | 20:22.8 [13] | 10 | |
11 | 614 | OUDA Matěj | 1997 | AUTHOR TEAM STUPNO | 11. / Kadeti | 0:59:50.8 | 0:06:56.6 | 19:58.4 [16] | 16 | 20:16.4 [13] | 14 | 19:36.0 [10] | 11 | |
12 | 640 | NAVAŘÍK Robert | 1996 | SALITH - SUMTEX | 12. / Kadeti | 0:59:53.2 | 0:06:59.0 | 19:29.3 [12] | 12 | 19:55.4 [10] | 11 | 20:28.5 [15] | 12 | |
13 | 631 | YAKOVLEV Dmitry | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 13. / Kadeti | 0:59:53.7 | 0:06:59.5 | 19:44.3 [13] | 13 | 20:16.7 [14] | 13 | 19:52.7 [11] | 13 | |
14 | 654 | MELNIKOV Nikolai | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 14. / Kadeti | 1:00:17.9 | 0:07:23.7 | 20:54.5 [20] | 20 | 20:10.0 [12] | 16 | 19:13.4 [6] | 14 | |
15 | 609 | LEHKÝ Roman | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 15. / Kadeti | 1:01:08.1 | 0:08:13.9 | 20:08.5 [17] | 17 | 20:36.1 [15] | 15 | 20:23.5 [14] | 15 | |
16 | 618 | KOVÁŘ Jan | 1996 | MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ | 16. / Kadeti | 1:01:34.6 | 0:08:40.4 | 19:17.5 [9] | 9 | 20:37.0 [16] | 12 | 21:40.1 [20] | 16 | |
17 | 616 | JÍLEK Zdeněk | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 17. / Kadeti | 1:02:36.7 | 0:09:42.5 | 19:49.7 [14] | 14 | 21:36.7 [21] | 17 | 21:10.3 [18] | 17 | |
18 | 608 | ŠÍREK Adrian | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 18. / Kadeti | 1:02:50.0 | 0:09:55.8 | 20:49.6 [19] | 19 | 21:05.7 [17] | 20 | 20:54.7 [16] | 18 | |
19 | 629 | ALEKSANDROV Dmitry | 1996 | Karo-Itera-Dinamo Team | 19. / Kadeti | 1:03:03.5 | 0:10:09.3 | 19:55.3 [15] | 15 | 21:50.3 [22] | 19 | 21:17.9 [19] | 19 | |
20 | 615 | KRUMPHANZL Matyáš | 1997 | SK VELO PRAHA | 20. / Kadeti | 1:04:44.4 | 0:11:50.2 | 20:18.8 [18] | 18 | 21:20.4 [18] | 18 | 23:05.2 [29] | 20 | |
21 | 649 | DZIEWA Mikołaj | 1996 | KTM Racing Team Złoty Stok | 21. / Kadeti | 1:04:55.4 | 0:12:01.2 | 21:08.6 [22] | 22 | 21:32.1 [20] | 21 | 22:14.7 [23] | 21 | |
22 | 619 | VRÁNA Dominik | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 22. / Kadeti | 1:05:17.1 | 0:12:22.9 | 21:12.6 [24] | 24 | 22:01.6 [24] | 23 | 22:02.9 [21] | 22 | |
23 | 620 | MATĚJKA Petr | 1997 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 23. / Kadeti | 1:05:52.3 | 0:12:58.1 | 21:01.1 [21] | 21 | 23:42.9 [31] | 26 | 21:08.3 [17] | 23 | |
24 | 628 | BERGMANN Michal | 1996 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 24. / Kadeti | 1:05:57.1 | 0:13:02.9 | 21:11.4 [23] | 23 | 21:54.3 [23] | 22 | 22:51.4 [25] | 24 | |
25 | 637 | DOLEŽAL Václav | 1996 | ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM | 25. / Kadeti | 1:06:09.7 | 0:13:15.5 | 21:50.6 [26] | 26 | 22:06.6 [25] | 25 | 22:12.5 [22] | 25 | |
26 | 623 | STARÝ Dominik | 1997 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 26. / Kadeti | 1:07:47.3 | 0:14:53.1 | 22:35.2 [30] | 30 | 22:16.1 [26] | 27 | 22:56.0 [26] | 26 | |
27 | 630 | FEJFAR Jakub | 1997 | APACHE BIKE TEAM ÚPICE | 27. / Kadeti | 1:08:40.5 | 0:15:46.3 | 22:29.6 [28] | 28 | 23:31.1 [27] | 29 | 22:39.8 [24] | 27 | |
28 | 648 | MAYER Daniel | 1997 | CK MTB MARATON HLINSKO | 28. / Kadeti | 1:09:24.7 | 0:16:30.5 | 22:13.9 [27] | 27 | 23:37.0 [30] | 28 | 23:33.8 [30] | 28 | |
29 | 644 | FLÁMA Tomáš | 1997 | TJ UNIČOV | 29. / Kadeti | 1:09:33.7 | 0:16:39.5 | 23:00.9 [32] | 32 | 23:35.0 [29] | 31 | 22:57.8 [27] | 29 | |
30 | 633 | KOLÁŘ Patrik | 1997 | MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM | 30. / Kadeti | 1:09:50.6 | 0:16:56.4 | 22:42.6 [31] | 31 | 23:32.5 [28] | 30 | 23:35.5 [31] | 30 | |
31 | 632 | MIKULECKÝ Vojtěch | 1996 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 31. / Kadeti | 1:11:15.5 | 0:18:21.3 | 22:30.7 [29] | 29 | 21:20.8 [19] | 24 | 27:24.0 [37] | 31 | |
32 | 635 | SPUDIL Martin | 1997 | SP KOLO LOAP SPECIALIZED | 32. / Kadeti | 1:11:22.6 | 0:18:28.4 | 23:59.5 [34] | 34 | 24:19.0 [33] | 33 | 23:04.1 [28] | 32 | |
33 | 645 | KOTAS Adam | 1997 | BIKE PRO RACING | 33. / Kadeti | 1:13:15.8 | 0:20:21.6 | 23:56.4 [33] | 33 | 23:56.2 [32] | 32 | 25:23.2 [34] | 33 | |
34 | 622 | BARTOŇ Jan | 1996 | REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN | 34. / Kadeti | 1:13:26.7 | 0:20:32.5 | 21:38.3 [25] | 25 | 26:48.1 [37] | 34 | 25:00.3 [33] | 34 | |
35 | 656 | POLÁK Vojtěch | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 35. / Kadeti | 1:13:55.1 | 0:21:00.9 | 24:01.9 [35] | 35 | 24:28.9 [34] | 35 | 25:24.3 [35] | 35 | |
36 | 627 | VYKOUKAL Marek | 1996 | 4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. | 36. / Kadeti | 1:13:56.0 | 0:21:01.8 | 24:43.5 [36] | 36 | 24:34.3 [35] | 36 | 24:38.2 [32] | 36 | |
37 | 655 | ANDRŠ Jakub | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 37. / Kadeti | 1:19:02.8 | 0:26:08.6 | 25:50.1 [38] | 38 | 26:19.7 [36] | 37 | 26:53.0 [36] | 37 | |
38 | 657 | JINDRA Šimon | 1996 | KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N | 38. / Kadeti | 1:21:21.7 | 0:28:27.5 | 24:55.6 [37] | 37 | 27:31.7 [39] | 38 | 28:54.4 [38] | 38 | |
39 | 641 | MATĚJKA Radim | 1997 | CYKLO BENDL CLUB 98 | 39. / Kadeti | 0:53:18.9 | - 1 Lap(s) | 26:24.8 [39] | 39 | 26:54.1 [38] | 39 | --- | --- | |
--- | 607 | NOVÁK Přemysl | 1996 | PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 624 | MORAVEC Karel | 1996 | UNIQA Jihlava | . / Kadeti | DNF | --- | 21:10.1 [-] | --- | 46:34.6 [-] | --- | --- | --- | |
--- | 642 | KUPČÍK David | 1996 | SALITH - SUMTEX | . / Kadeti | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
--- | 643 | TRNČÍK Matěj | 1997 | TJ CYKLOPRAG | . / Kadeti | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |