Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 1. okruh | # | 2. okruh | # | 3. okruh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | BANASZEK Alan | 1997 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | 1. / Men | 3:02:14.3 | 0:00:00.0 | 37:28.7 | 15 | 1:25:45.9 | 9 | 2:16:15.3 | 9 | ||
2 | 10 | MURIAS Jakub | 1998 | Voster ATS Team | 2. / Men | 3:02:15.0 | 0:00:00.6 | 37:28.7 | 14 | 1:25:45.5 | 7 | 2:16:14.8 | 7 | ||
3 | 16 | KUKRLE Michael | 1994 | ELKOV KASPER CZECH CYCLING TEAM | 3. / Men | 3:02:15.1 | 0:00:00.7 | 37:27.9 | 6 | 1:25:45.0 | 6 | 2:16:14.1 | 4 | ||
4 | 25 | KUBIS Lukas | 2000 | Dukla Banska Bystrica | 4. / Men | 3:02:15.2 | 0:00:00.8 | 37:28.4 | 11 | 1:25:46.9 | 15 | 2:16:16.3 | 17 | ||
5 | 15 | ŤOUPALÍK Adam | 1996 | ELKOV KASPER CZECH CYCLING TEAM | 5. / Men | 3:02:15.8 | 0:00:01.4 | 37:27.7 | 5 | 1:25:44.8 | 5 | 2:16:14.5 | 6 | ||
6 | 6 | KACZMAREK Jakub | 1993 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | 6. / Men | 3:02:22.3 | 0:00:07.9 | 37:28.8 | 16 | 1:25:46.0 | 10 | 2:16:15.4 | 10 | ||
7 | 13 | SCHLEGEL Michal | 1995 | ELKOV KASPER CZECH CYCLING TEAM | 7. / Men | 3:02:32.4 | 0:00:18.0 | 37:27.4 | 4 | 1:25:44.4 | 4 | 2:16:14.1 | 4 | ||
8 | 5 | BUDZIŃSKI Tomasz | 1998 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | 8. / Men | 3:02:37.4 | 0:00:23.0 | 37:28.9 | 17 | 1:25:46.1 | 11 | 2:16:15.6 | 11 | ||
9 | 4 | BUDZIŃSKI Marcin | 1998 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | 9. / Men | 3:02:37.6 | 0:00:23.2 | 37:29.1 | 18 | 1:25:46.3 | 12 | 2:16:15.7 | 12 | ||
10 | 21 | ŠTOČEK Matuš | 1999 | Topforex ATT Investments PCT | 10. / Men | 3:04:54.9 | 0:02:40.5 | 37:28.2 | 9 | 1:25:46.5 | 13 | 2:16:15.9 | 13 | ||
11 | 62 | SCHURAN Michal | 1996 | AC Sparta Praha | 11. / Men | 3:04:55.8 | 0:02:41.4 | 37:28.3 | 10 | 1:25:47.6 | 22 | 2:16:16.4 | 19 | ||
12 | 18 | OTRUBA Jakub | 1998 | ELKOV KASPER CZECH CYCLING TEAM | 12. / Men | 3:04:56.0 | 0:02:41.6 | 37:27.0 | 2 | 1:25:43.5 | 1 | 2:16:13.1 | 1 | ||
13 | 17 | NEUMAN Dominik | 1995 | ELKOV KASPER CZECH CYCLING TEAM | 13. / Men | 3:04:56.0 | 0:02:41.6 | 37:27.2 | 3 | 1:25:44.2 | 3 | 2:16:13.9 | 3 | ||
14 | 41 | HOPKINS Dylan | 2001 | Ljubljana Gusto Santic | 14. / Men | 3:04:56.5 | 0:02:42.1 | 37:29.7 | 25 | 1:25:47.6 | 24 | 2:16:16.0 | 14 | ||
15 | 121 | RAUCHFUSS Marek | 1990 | Ceska sporitelna - Accolade | 15. / Men | 3:04:56.7 | 0:02:42.3 | 37:29.4 | 23 | 1:25:46.9 | 16 | 2:16:17.0 | 25 | ||
16 | 33 | STOHER Jan | 1991 | Cycling Academy Trenčín | 16. / Men | 3:04:57.1 | 0:02:42.7 | 37:29.4 | 22 | 1:25:47.6 | 23 | 2:16:16.6 | 22 | ||
17 | 119 | ULMAN Matouš | 1984 | Ceska sporitelna - Accolade | 17. / Men | 3:05:00.2 | 0:02:45.8 | 37:29.5 | 24 | 1:25:47.1 | 19 | 2:16:17.0 | 24 | ||
18 | 9 | JANISZEWSKI Sylwester | 1988 | Voster ATS Team | 18. / Men | 3:05:04.7 | 0:02:50.3 | 37:28.6 | 13 | 1:25:45.7 | 8 | 2:16:15.2 | 8 | ||
19 | 94 | BELLONI Manuel | 1998 | GALLINA ECOTEK COLOSIO | 19. / Men | 3:05:05.0 | 0:02:50.6 | 37:29.3 | 21 | 1:25:47.3 | 20 | 2:16:16.3 | 18 | ||
20 | 26 | FOLTAN Adam | 2000 | Dukla Banska Bystrica | 20. / Men | 3:05:06.9 | 0:02:52.5 | 37:28.1 | 8 | 1:25:47.0 | 17 | 2:16:16.4 | 20 | ||
21 | 14 | ŤOUPALÍK Jakub | 2001 | ELKOV KASPER CZECH CYCLING TEAM | 21. / Men | 3:05:07.3 | 0:02:52.9 | 37:26.8 | 1 | 1:25:44.0 | 2 | 2:16:13.7 | 2 | ||
22 | 24 | BARTA Tomáš | 1999 | Topforex ATT Investments PCT | 22. / Men | 3:05:07.7 | 0:02:53.3 | 37:28.0 | 7 | 1:25:46.6 | 14 | 2:16:16.1 | 16 | ||
23 | 74 | PROCHÁZKA Michal | 1999 | TJ Favorit Brno | 23. / Men | 3:05:07.7 | 0:02:53.3 | 37:29.2 | 20 | 1:25:47.8 | 25 | 2:16:16.7 | 23 | ||
24 | 43 | GRUBER Pavel | 1996 | TUFO PARDUS Prostějov | 24. / Men | 3:05:10.5 | 0:02:56.1 | 37:29.1 | 19 | 1:25:47.1 | 18 | 2:16:16.6 | 21 | ||
25 | 44 | ŘEHA Filip | 2001 | TUFO PARDUS Prostějov | 25. / Men | 3:05:12.3 | 0:02:57.9 | 37:28.4 | 12 | 1:25:47.3 | 20 | 2:16:16.1 | 15 | ||
26 | 96 | CALZONI Walter | 2001 | GALLINA ECOTEK COLOSIO | 26. / Men | 3:15:32.7 | 0:13:18.4 | 38:45.4 | 44 | 1:27:58.2 | 34 | 2:20:22.9 | 26 | ||
27 | 3 | DOMAGALSKI Karol | 1997 | HRE MAZOWSZE Serce Polski | 27. / Men | 3:15:33.6 | 0:13:19.2 | 38:47.0 | 52 | 1:28:00.0 | 46 | 2:20:23.6 | 28 | ||
28 | 95 | PESENTI Jacopo | 1999 | GALLINA ECOTEK COLOSIO | 28. / Men | 3:15:38.4 | 0:13:24.0 | 38:43.5 | 34 | 1:27:58.4 | 35 | 2:20:23.3 | 27 | ||
29 | 38 | SKOK Anže | 2000 | Ljubljana Gusto Santic | 29. / Men | 3:16:24.6 | 0:14:10.2 | 38:43.8 | 36 | 1:27:58.7 | 37 | 2:21:52.7 | 45 | ||
30 | 27 | CANECKY Marek | 1988 | Dukla Banska Bystrica | 30. / Men | 3:16:25.6 | 0:14:11.2 | 38:47.6 | 55 | 1:27:59.7 | 45 | 2:21:52.4 | 42 | ||
31 | 100 | BLAŠKO Matej | 2000 | Region Považie | 31. / Men | 3:16:25.8 | 0:14:11.4 | 38:47.4 | 54 | 1:27:57.4 | 29 | 2:21:51.7 | 36 | ||
32 | 57 | CEURENS Robbe | 2000 | Team Novo Nordisk Development | 32. / Men | 3:16:26.3 | 0:14:11.9 | 38:43.3 | 33 | 1:27:59.2 | 41 | 2:21:52.5 | 43 | ||
33 | 34 | NAGY Simon | 2001 | Cycling Academy Trenčín | 33. / Men | 3:16:26.5 | 0:14:12.1 | 38:47.0 | 51 | 1:28:00.4 | 48 | 2:21:50.9 | 31 | ||
34 | 77 | BÉREŠ Stanislav | 1992 | Regionálny výber SR | 34. / Men | 3:16:26.5 | 0:14:12.2 | 38:47.9 | 56 | 1:27:58.4 | 35 | 2:21:51.3 | 34 | ||
35 | 90 | PATRYK Gieracki | 1999 | TC Chrobry SCOTT Głogów | 35. / Men | 3:16:27.3 | 0:14:12.9 | 38:41.9 | 28 | 1:27:56.8 | 26 | 2:21:51.2 | 33 | ||
36 | 83 | OROSZ Gergő | 1999 | Clubul Sportiv Intersport- TEAM NOVAK | 36. / Men | 3:16:27.3 | 0:14:12.9 | 38:43.6 | 35 | 1:27:59.0 | 39 | 2:21:52.3 | 41 | ||
37 | 68 | KAŠPAR Jan | 2000 | TEAM DUKLA PRAHA | 37. / Men | 3:16:28.0 | 0:14:13.6 | 38:46.2 | 49 | 1:27:57.7 | 31 | 2:21:52.6 | 44 | ||
38 | 92 | ANTONI Olszar | 2001 | TC Chrobry SCOTT Głogów | 38. / Men | 3:16:28.3 | 0:14:13.9 | 38:42.7 | 31 | 1:27:59.1 | 40 | 2:21:51.6 | 35 | ||
39 | 28 | TYBOR Patrik | 1989 | Dukla Banska Bystrica | 39. / Men | 3:16:28.3 | 0:14:13.9 | 38:42.8 | 32 | 1:27:58.0 | 32 | 2:21:52.9 | 46 | ||
40 | 76 | KRENEK Adam | 2001 | TJ Favorit Brno | 40. / Men | 3:16:29.0 | 0:14:14.6 | 38:44.8 | 41 | 1:28:00.1 | 47 | 2:21:52.2 | 38 | ||
41 | 19 | HETFLEIŠ Petr | 2001 | Topforex ATT Investments PCT | 41. / Men | 3:16:30.7 | 0:14:16.3 | 38:45.5 | 45 | 1:27:59.4 | 42 | 2:21:53.3 | 48 | ||
42 | 123 | KARAS Juraj | 1985 | PROefekt team | 42. / Men | 3:16:36.1 | 0:14:21.7 | 38:44.5 | 39 | 1:27:57.2 | 28 | 2:21:50.2 | 29 | ||
43 | 29 | BELLAN Juraj | 1996 | Dukla Banska Bystrica | 43. / Men | 3:16:36.8 | 0:14:22.4 | 38:46.0 | 48 | 1:27:58.1 | 33 | 2:21:52.1 | 37 | ||
44 | 116 | SZATMÁRY András | 1990 | Epronex - GESU Bikewear Cycling Team | 44. / Men | 3:16:41.1 | 0:14:26.7 | 38:48.5 | 59 | 1:27:57.5 | 30 | 2:21:51.1 | 32 | ||
45 | 73 | ROTTER Michal | 2000 | TJ Favorit Brno | 45. / Men | 3:16:42.3 | 0:14:27.9 | 38:45.0 | 42 | 1:27:58.7 | 38 | 2:21:52.2 | 38 | ||
46 | 32 | STOHER Pavel | 1991 | Cycling Academy Trenčín | 46. / Men | 3:16:42.9 | 0:14:28.5 | 38:44.0 | 37 | 1:27:59.7 | 44 | 2:21:50.6 | 30 | ||
47 | 117 | NAGY Bendegúz Mátyás | 2002 | Epronex - GESU Bikewear Cycling Team | 47. / Men | 3:17:00.6 | 0:14:46.2 | 38:48.2 | 57 | 1:27:59.5 | 43 | 2:21:52.2 | 38 | ||
48 | 88 | BARTOSZ Rudyk | 1998 | TC Chrobry SCOTT Głogów | 48. / Men | 3:18:29.4 | 0:16:15.0 | 38:42.2 | 29 | 1:29:49.3 | 60 | 2:23:45.4 | 61 | ||
49 | 40 | POTOČKI Viktor | 1999 | Ljubljana Gusto Santic | 49. / Men | 3:18:29.6 | 0:16:15.2 | 38:45.7 | 46 | 1:29:48.8 | 57 | 2:23:45.9 | 62 | ||
50 | 37 | FINKŠT Tilen | 1997 | Ljubljana Gusto Santic | 50. / Men | 3:18:30.5 | 0:16:16.1 | 38:45.8 | 47 | 1:29:48.4 | 55 | 2:23:43.9 | 54 | ||
51 | 70 | KELEMEN Pavel | 1991 | TEAM DUKLA PRAHA | 51. / Men | 3:18:31.0 | 0:16:16.6 | 38:48.3 | 58 | 1:29:49.0 | 58 | 2:23:44.5 | 57 | ||
52 | 63 | KOHOUT Martin | 1998 | AC Sparta Praha | 52. / Men | 3:18:32.7 | 0:16:18.3 | 38:44.6 | 40 | 1:29:50.3 | 62 | 2:23:44.1 | 55 | ||
53 | 55 | SAIDOV Ulugbek | 1996 | Team Novo Nordisk Development | 53. / Men | 3:18:32.7 | 0:16:18.3 | 38:49.1 | 62 | 1:29:49.3 | 59 | 2:23:45.1 | 59 | ||
54 | 102 | MERTA Filip | 2002 | Region Považie | 54. / Men | 3:18:34.1 | 0:16:19.7 | 38:46.4 | 50 | 1:29:46.4 | 51 | 2:23:42.8 | 51 | ||
55 | 56 | BIETRY Sacha | 2001 | Team Novo Nordisk Development | 55. / Men | 3:18:34.5 | 0:16:20.2 | 38:47.1 | 53 | 1:29:46.9 | 53 | 2:23:44.8 | 58 | ||
56 | 114 | KISS Gergely | 1981 | Epronex - GESU Bikewear Cycling Team | 56. / Men | 3:18:37.1 | 0:16:22.7 | 38:44.3 | 38 | 1:29:46.1 | 50 | 2:23:43.4 | 52 | ||
57 | 79 | NAGY Tomáš | 1989 | Regionálny výber SR | 57. / Men | 3:18:37.2 | 0:16:22.8 | 38:48.8 | 60 | 1:29:45.7 | 49 | 2:23:42.2 | 49 | ||
58 | 82 | NOTA Štefan | 1994 | Regionálny výber SR | 58. / Men | 3:18:38.3 | 0:16:23.9 | 38:40.4 | 26 | 1:29:46.7 | 52 | 2:23:42.6 | 50 | ||
59 | 52 | BALABANOV Preslav | 2001 | Bulgaria National Team | 59. / Men | 3:18:40.6 | 0:16:26.2 | 38:49.0 | 61 | 1:29:47.2 | 54 | 2:23:43.8 | 53 | ||
60 | 106 | HRENKÓ Norbert | 2001 | MKB Cycling Team | 60. / Men | 3:18:43.8 | 0:16:29.5 | 38:45.2 | 43 | 1:29:49.7 | 61 | 2:23:45.3 | 60 | ||
61 | 75 | KMÍNEK Vojtech | 2000 | TJ Favorit Brno | 61. / Men | 3:18:46.3 | 0:16:31.9 | 38:42.4 | 30 | 1:29:48.5 | 56 | 2:23:44.3 | 56 | ||
62 | 125 | JÁNOŠÍK Kristián | 1999 | PROefekt team | 62. / Men | 3:18:51.9 | 0:16:37.5 | 38:41.8 | 27 | 1:27:57.1 | 27 | 2:21:53.0 | 47 | ||
--- | 7 | FRANCZAK Paweł | 1991 | Voster ATS Team | . / Men | NFT | OTL | 38:47.5 | --- | 1:35:11.7 | --- | --- | --- | ||
--- | 11 | CIEŚLIK Paweł | 1985 | Voster ATS Team | . / Men | NFT | OTL | 39:37.0 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 20 | VOLTR Martin | 2001 | Topforex ATT Investments PCT | . / Men | NFT | OTL | 38:47.9 | --- | 1:35:09.9 | --- | --- | --- | ||
--- | 22 | JANOŠ Matyáš | 2001 | Topforex ATT Investments PCT | . / Men | NFT | OTL | 40:25.0 | --- | 1:37:56.3 | --- | --- | --- | ||
--- | 23 | GAJDULA Marek | 2001 | Topforex ATT Investments PCT | . / Men | NFT | OTL | 38:45.2 | --- | 1:37:40.8 | --- | --- | --- | ||
--- | 30 | ROVDER Pavol | 2001 | Dukla Banska Bystrica | . / Men | NFT | OTL | 45:32.7 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 35 | FROLEK Ladislav | 2002 | Cycling Academy Trenčín | . / Men | NFT | OTL | 38:47.7 | --- | 1:29:50.0 | --- | 2:28:19.2 | --- | ||
--- | 39 | AVBELJ Blaž | 2001 | Ljubljana Gusto Santic | . / Men | NFT | OTL | 38:43.9 | --- | 1:37:55.9 | --- | --- | --- | ||
--- | 42 | MAČEK Matic | 2002 | Ljubljana Gusto Santic | . / Men | NFT | OTL | 38:43.2 | --- | 1:37:55.8 | --- | --- | --- | ||
--- | 45 | HOLEC Richard | 1999 | TUFO PARDUS Prostějov | . / Men | NFT | OTL | 38:46.6 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 47 | SMÉKAL René | 2001 | TUFO PARDUS Prostějov | . / Men | NFT | OTL | 45:30.0 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 48 | BABOR Daniel | 1999 | TUFO PARDUS Prostějov | . / Men | NFT | OTL | 42:08.0 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 49 | YASEN Aleksandrov | 1999 | Bulgaria National Team | . / Men | NFT | OTL | 43:07.1 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 51 | MARINKOV Konstantin | 2002 | Bulgaria National Team | . / Men | NFT | OTL | 43:06.8 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 53 | LUMPAROV Georgi | 1989 | Bulgaria National Team | . / Men | NFT | OTL | 40:25.5 | --- | 1:37:38.5 | --- | --- | --- | ||
--- | 58 | DUNNEWIND Jan | 1998 | Team Novo Nordisk Development | . / Men | NFT | OTL | 40:22.9 | --- | 1:35:08.3 | --- | --- | --- | ||
--- | 59 | KOTULSKI Przemyslaw | 2000 | Team Novo Nordisk Development | . / Men | NFT | OTL | 45:34.4 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 60 | HORÁK Dominik | 2001 | AC Sparta Praha | . / Men | NFT | OTL | 40:22.4 | --- | 1:35:08.7 | --- | --- | --- | ||
--- | 61 | RYBA Jan | 1995 | AC Sparta Praha | . / Men | NFT | OTL | 40:28.5 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 65 | VOLF Martin | 2002 | AC Sparta Praha | . / Men | NFT | OTL | 40:26.4 | --- | 1:37:41.0 | --- | --- | --- | ||
--- | 67 | KRAUS Jan | 1993 | TEAM DUKLA PRAHA | . / Men | NFT | OTL | 40:25.1 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 69 | VONEŠ Jan | 2000 | TEAM DUKLA PRAHA | . / Men | NFT | OTL | 38:43.0 | --- | 1:37:56.4 | --- | --- | --- | ||
--- | 72 | ČEKAL Jozef | 2002 | TJ Favorit Brno | . / Men | NFT | OTL | 40:23.9 | --- | 1:37:41.2 | --- | --- | --- | ||
--- | 78 | KAŠKO Dávid | 1997 | Regionálny výber SR | . / Men | NFT | OTL | 40:27.2 | --- | 1:37:59.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 80 | GAVENDA Martin | 2000 | Regionálny výber SR | . / Men | NFT | OTL | 40:22.2 | --- | 1:37:58.8 | --- | --- | --- | ||
--- | 81 | LOHINSKÝ Filip | 2002 | Regionálny výber SR | . / Men | NFT | OTL | 38:47.7 | --- | 1:29:49.8 | --- | --- | --- | ||
--- | 84 | RESTREPO DIOSA Jaime Alberto | 1996 | Clubul Sportiv Intersport- TEAM NOVAK | . / Men | NFT | OTL | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 85 | AGUSTÍN Del Negro | 2000 | Clubul Sportiv Intersport- TEAM NOVAK | . / Men | NFT | OTL | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 86 | MOLINA RICO Wilmar | 1998 | Clubul Sportiv Intersport- TEAM NOVAK | . / Men | NFT | OTL | 40:23.6 | --- | 1:37:57.7 | --- | --- | --- | ||
--- | 93 | MARCIN Zarębski | 2000 | TC Chrobry SCOTT Głogów | . / Men | NFT | OTL | 38:42.2 | --- | 1:29:50.1 | --- | --- | --- | ||
--- | 97 | BAUCE Davide | 1999 | GALLINA ECOTEK COLOSIO | . / Men | NFT | OTL | 39:40.9 | --- | 1:37:40.2 | --- | --- | --- | ||
--- | 98 | MOTTA Alessandro | 2002 | GALLINA ECOTEK COLOSIO | . / Men | NFT | OTL | 38:48.9 | --- | 1:29:47.8 | --- | --- | --- | ||
--- | 99 | BERZI Andrea | 2000 | GALLINA ECOTEK COLOSIO | . / Men | NFT | OTL | 40:27.9 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 103 | MAZÁN Matúš | 2002 | Region Považie | . / Men | NFT | OTL | 45:33.3 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 104 | COMA Richard | 2000 | Region Považie | . / Men | NFT | OTL | 45:32.8 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 107 | CSORBA Bence Máté | 2001 | MKB Cycling Team | . / Men | NFT | OTL | 43:07.4 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 108 | FORRÓ Lajos | 2002 | MKB Cycling Team | . / Men | NFT | OTL | 43:07.8 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
--- | 109 | OSTERLING Ádám | 2002 | MKB Cycling Team | . / Men | NFT | OTL | 43:00.4 | --- | --- | --- | --- | --- |