VIAMONT Ve stopě Zlaté lyže
DÁTUM : | 15.1.2022 | MIESTO : | Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | 3 km | # | 6 km | # | 9 km | # | 12 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5015 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VSK MFF UK | 1. / M30-39 | 0:37:01.8 | 0:00:00.0 | 0:07:12.5 | 3 | 14:45.2 | 1 | 22:11.8 | 1 | 0:29:42.5 | 1 | ||
2 | diplom | 5051 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper-Swix Team | 1. / M40-49 | 0:37:34.8 | 0:00:32.9 | 0:07:14.7 | 4 | 14:50.8 | 2 | 22:25.0 | 2 | 0:30:09.1 | 2 | ||
3 | diplom | 5025 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI Skuhrov nad Bělou | 2. / M40-49 | 0:38:02.1 | 0:01:00.2 | 0:07:12.0 | 2 | 14:56.0 | 4 | 22:40.3 | 3 | 0:30:23.0 | 3 | ||
4 | diplom | 5013 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 2. / M30-39 | 0:38:38.6 | 0:01:36.7 | 0:07:05.2 | 1 | 14:52.0 | 3 | 22:52.8 | 4 | 0:30:50.3 | 4 | ||
5 | diplom | 5010 | SRNSKÝ Radim | 1989 | TJ Žďár nad Sázavou | 3. / M30-39 | 0:38:45.3 | 0:01:43.5 | 0:07:21.7 | 5 | 15:16.5 | 5 | 23:09.5 | 5 | 0:31:04.8 | 5 | ||
6 | diplom | 5056 | VENHODA Milan | 1971 | SKI team VYSOČINA | 1. / M50-59 | 0:39:18.2 | 0:02:16.4 | 0:07:31.8 | 7 | 15:28.5 | 6 | 23:27.3 | 6 | 0:31:31.1 | 6 | ||
7 | diplom | 5008 | PAVLÍK Tomáš | 1987 | SK Rover Praha | 4. / M30-39 | 0:39:25.3 | 0:02:23.4 | 0:07:34.0 | 8 | 15:37.2 | 8 | 23:39.3 | 8 | 0:31:39.0 | 7 | ||
8 | diplom | 5033 | ZAJÍC Václav | 1979 | Rossignol racing team | 3. / M40-49 | 0:39:54.0 | 0:02:52.2 | 0:07:37.7 | 10 | 15:30.8 | 7 | 23:29.5 | 7 | 0:31:47.8 | 8 | ||
9 | diplom | 5039 | RYBÁŘ Tomáš | 1981 | LOKAL BLOK | 4. / M40-49 | 0:40:13.5 | 0:03:11.6 | 0:07:39.7 | 11 | 15:50.8 | 10 | 23:56.5 | 9 | 0:32:09.8 | 9 | ||
10 | diplom | 5049 | POZLER Tomáš | 1976 | EDPOTEAM | 5. / M40-49 | 0:40:20.0 | 0:03:18.1 | 0:07:44.7 | 13 | 16:00.5 | 11 | 24:01.3 | 10 | 0:32:22.1 | 10 | ||
11 | diplom | 5041 | RYŠKA Vít | 1975 | --- | 6. / M40-49 | 0:41:03.5 | 0:04:01.7 | 0:07:41.5 | 12 | 16:00.8 | 12 | 24:20.8 | 11 | 0:32:46.6 | 11 | ||
12 | diplom | 5060 | SVOBODA Pavel | 1971 | KKL Hlinsko | 2. / M50-59 | 0:41:15.0 | 0:04:13.1 | 0:07:22.0 | 6 | 16:03.8 | 13 | 24:27.5 | 13 | 0:32:52.8 | 12 | ||
13 | diplom | 5001 | SVOBODA Pavel | 2003 | KKL Hlinsko | 1. / M15-29 | 0:41:21.8 | 0:04:20.0 | 0:07:47.0 | 15 | 16:12.5 | 14 | 24:42.0 | 15 | 0:33:06.3 | 14 | ||
14 | diplom | 5003 | KOUŘÍK Pavel | 1993 | LK Tatran Chodov | 2. / M15-29 | 0:41:34.6 | 0:04:32.7 | 0:07:37.2 | 9 | 15:47.7 | 9 | 24:21.8 | 12 | 0:33:05.3 | 13 | ||
15 | diplom | 5040 | KALOVSKÝ Vladimír | 1974 | SK Skol Brno | 7. / M40-49 | 0:41:55.3 | 0:04:53.4 | 0:07:55.0 | 16 | 16:17.3 | 16 | 24:37.5 | 14 | 0:33:08.8 | 15 | ||
16 | diplom | 5023 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | Café racers | 8. / M40-49 | 0:42:15.3 | 0:05:13.4 | 0:08:14.5 | 23 | 16:49.5 | 20 | 25:21.8 | 18 | 0:33:54.5 | 16 | ||
17 | diplom | 5017 | CHMELAŘ Lukáš | 1991 | www.chaloupkydestne.cz | 5. / M30-39 | 0:42:24.0 | 0:05:22.2 | 0:08:00.0 | 17 | 16:42.5 | 17 | 25:20.8 | 17 | 0:33:57.8 | 18 | ||
18 | diplom | 5002 | MOLVA František | 1994 | SKI team VYSOČINA | 3. / M15-29 | 0:42:47.8 | 0:05:46.0 | 0:07:45.2 | 14 | 16:12.7 | 15 | 25:05.5 | 16 | 0:33:57.8 | 17 | ||
19 | diplom | 5047 | PAPOUŠEK Marek | 1977 | Žďár nad Sázavou | 9. / M40-49 | 0:42:51.0 | 0:05:49.1 | 0:08:08.0 | 21 | 16:45.0 | 18 | 25:25.3 | 19 | 0:34:14.3 | 19 | ||
20 | diplom | 5029 | MINÁŘ Jan | 1981 | --- | 10. / M40-49 | 0:42:57.0 | 0:05:55.1 | 0:08:25.7 | 27 | 16:59.3 | 23 | 25:34.5 | 20 | 0:34:20.3 | 20 | ||
21 | diplom | 5066 | BELIANSKÝ Anton | 1962 | KL Nováky | 1. / M60+ | 0:43:06.7 | 0:06:04.8 | 0:08:17.0 | 25 | 16:45.8 | 19 | 25:34.6 | 21 | 0:34:25.1 | 21 | ||
22 | diplom | 5024 | SEJK Jan | 1980 | --- | 11. / M40-49 | 0:43:19.3 | 0:06:17.4 | 0:08:12.5 | 22 | 16:52.0 | 21 | 25:39.8 | 22 | 0:34:28.6 | 22 | ||
23 | diplom | 5018 | KOCOUREK František | 1983 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | 6. / M30-39 | 0:43:51.3 | 0:06:49.4 | 0:08:33.7 | 29 | 17:21.3 | 27 | 26:08.8 | 24 | 0:35:05.5 | 24 | ||
24 | diplom | 5027 | BUBULA Pawel | 1980 | SKIPOL.PL | 12. / M40-49 | 0:43:53.8 | 0:06:51.9 | 0:08:05.5 | 19 | 16:59.0 | 22 | 26:00.0 | 23 | 0:35:04.8 | 23 | ||
25 | diplom | 5055 | KULICH Jaroslav | 1963 | Vltava Fund Ski Team | 3. / M50-59 | 0:44:03.7 | 0:07:01.8 | 0:08:26.0 | 28 | 17:13.5 | 26 | 26:12.0 | 25 | 0:35:11.1 | 25 | ||
26 | diplom | 5116 | MAREČEK Petr | 1969 | SK team Vysočina | 4. / M50-59 | 0:44:29.5 | 0:07:27.6 | 0:08:16.5 | 24 | 17:11.7 | 25 | 26:20.5 | 26 | 0:35:32.0 | 26 | ||
27 | diplom | 5004 | ŠINDELÁŘ Miroslav | 1995 | Žižkovský tygři | 4. / M15-29 | 0:44:51.8 | 0:07:49.9 | 0:08:05.7 | 20 | 17:40.5 | 30 | 26:52.0 | 29 | 0:35:55.8 | 28 | ||
28 | diplom | 5006 | KUČERA Michal | 1992 | ČKS SKI Jilemnice | 7. / M30-39 | 0:45:05.0 | 0:08:03.2 | 0:08:03.2 | 18 | 17:03.7 | 24 | 26:25.8 | 27 | 0:35:52.0 | 27 | ||
29 | diplom | 5038 | DEDEK Ales | 1975 | AD TEAM | 13. / M40-49 | 0:45:08.2 | 0:08:06.3 | 0:08:38.5 | 33 | 17:49.8 | 31 | 26:58.5 | 31 | 0:36:09.1 | 30 | ||
30 | diplom | 5028 | KOLÁŘ Petr | 1973 | Klub biatlonu Blansko | 14. / M40-49 | 0:45:14.0 | 0:08:12.1 | 0:08:35.0 | 31 | 17:40.0 | 29 | 26:54.0 | 30 | 0:36:18.3 | 31 | ||
31 | diplom | 5026 | KORCINA Michal | 1973 | Brno | 15. / M40-49 | 0:45:16.3 | 0:08:14.4 | 0:08:24.0 | 26 | 17:33.3 | 28 | 26:46.0 | 28 | 0:36:02.8 | 29 | ||
32 | diplom | 5037 | SPILKA Kryštof | 1982 | Sokol Maxicky | 16. / M40-49 | 0:45:27.0 | 0:08:25.1 | 0:08:56.0 | 37 | 17:56.3 | 33 | 27:01.8 | 32 | 0:36:27.6 | 32 | ||
33 | diplom | 5012 | KLAKURKA Václav | 1983 | AD TEAM | 8. / M30-39 | 0:45:30.1 | 0:08:28.2 | 0:08:53.0 | 36 | 18:16.5 | 38 | 27:28.8 | 35 | 0:36:31.3 | 34 | ||
34 | diplom | 5019 | REJSEK Ondřej | 1979 | Želivák HK | 17. / M40-49 | 0:45:49.8 | 0:08:47.9 | 0:08:38.2 | 32 | 17:51.5 | 32 | 27:10.3 | 33 | 0:36:30.5 | 33 | ||
35 | diplom | 5014 | KILIAN Ondřej | 1987 | TJ Vysočina | 9. / M30-39 | 0:46:11.8 | 0:09:09.9 | 0:08:41.2 | 34 | 17:58.7 | 35 | 27:25.0 | 34 | 0:36:51.5 | 35 | ||
36 | diplom | 5034 | KLÍMA Martin | 1982 | Elmtrade Racing team | 18. / M40-49 | 0:46:24.2 | 0:09:22.4 | 0:09:00.0 | 38 | 18:14.3 | 37 | 27:36.8 | 37 | 0:37:13.1 | 37 | ||
37 | diplom | 5009 | LORENC Lukáš | 1990 | --- | 10. / M30-39 | 0:46:37.0 | 0:09:35.2 | 0:08:34.2 | 30 | 17:58.5 | 34 | 27:30.0 | 36 | 0:37:06.3 | 36 | ||
38 | diplom | 373 | SKŘIČKA Jan | 1978 | SK Nové Město na Moravě | 19. / M40-49 | 0:46:37.7 | 0:09:35.8 | 0:08:44.9 | 35 | 18:11.4 | 36 | 27:47.9 | 38 | 0:37:18.5 | 38 | ||
39 | diplom | 5021 | ŠUNKA Jan | 1976 | Moravan Louňovice | 20. / M40-49 | 0:47:46.3 | 0:10:44.4 | 0:09:13.5 | 41 | 19:13.5 | 42 | 28:56.5 | 41 | 0:38:27.8 | 39 | ||
40 | diplom | 5048 | NOVAK Petr | 1973 | KKL Hlinsko | 21. / M40-49 | 0:48:17.2 | 0:11:15.3 | 0:09:09.5 | 40 | 18:58.0 | 41 | 28:43.8 | 39 | 0:38:33.3 | 40 | ||
41 | diplom | 5062 | CHMELAŘ Pavel | 1964 | Chaloupky Deštné | 5. / M50-59 | 0:49:00.2 | 0:11:58.3 | 0:09:13.8 | 43 | 18:55.3 | 40 | 28:56.6 | 42 | 0:39:07.6 | 42 | ||
42 | diplom | 5113 | ŠIMURDA Ivo | 1983 | TJ Vysočina | 11. / M30-39 | 0:49:06.6 | 0:12:04.7 | 0:09:07.0 | 39 | 18:48.1 | 39 | 28:49.6 | 40 | 0:38:58.4 | 41 | ||
43 | diplom | 5016 | STANĚK Vojtěch | 1988 | eD system Silvini team | 12. / M30-39 | 0:49:11.8 | 0:12:09.9 | 0:09:22.7 | 46 | 19:24.5 | 44 | 29:25.1 | 44 | 0:39:33.8 | 44 | ||
44 | diplom | 5057 | OŽANA Václav | 1964 | NMNM | 6. / M50-59 | 0:49:24.7 | 0:12:22.8 | 0:09:48.5 | 53 | 19:36.0 | 46 | 29:27.6 | 45 | 0:39:26.1 | 43 | ||
45 | diplom | 5063 | POSPÍŠIL Martin | 1964 | SK Skol Brno | 7. / M50-59 | 0:49:50.2 | 0:12:48.3 | 0:09:21.8 | 45 | 19:15.0 | 43 | 29:20.1 | 43 | 0:39:43.1 | 45 | ||
46 | diplom | 5054 | FRANZ Luděk | 1965 | KB Říčany | 8. / M50-59 | 0:50:20.9 | 0:13:19.1 | 0:09:36.8 | 48 | 19:56.3 | 49 | 30:14.6 | 48 | 0:40:17.1 | 46 | ||
47 | diplom | 5046 | SACHS Daniel | 1980 | Brno | 22. / M40-49 | 0:50:59.2 | 0:13:57.3 | 0:09:18.5 | 44 | 19:30.8 | 45 | 30:05.1 | 46 | 0:40:29.1 | 47 | ||
48 | diplom | 5042 | KOLÁŘ Vít | 1980 | Blansko | 23. / M40-49 | 0:51:01.0 | 0:13:59.1 | 0:09:13.7 | 42 | 19:45.3 | 47 | 30:13.0 | 47 | 0:40:34.8 | 48 | ||
49 | diplom | 5045 | KREJSA Tomáš | 1977 | KUS Sopotnice | 24. / M40-49 | 0:51:18.2 | 0:14:16.3 | 0:09:36.5 | 47 | 19:52.5 | 48 | 30:19.3 | 49 | 0:40:42.1 | 49 | ||
50 | diplom | 5043 | KOTLÁR Matej | 1981 | --- | 25. / M40-49 | 0:51:23.7 | 0:14:21.8 | 0:10:17.8 | 58 | 20:37.3 | 56 | 30:58.1 | 52 | 0:41:25.1 | 51 | ||
51 | diplom | 5022 | BORUNSKÝ Tomáš | 1974 | Orentační Běh Opava | 26. / M40-49 | 0:51:51.2 | 0:14:49.4 | 0:09:38.2 | 49 | 20:12.5 | 52 | 30:35.5 | 50 | 0:41:12.3 | 50 | ||
52 | diplom | 5032 | ŽÁRA Pavel | 1973 | --- | 27. / M40-49 | 0:52:10.7 | 0:15:08.9 | 0:10:12.2 | 57 | 20:45.8 | 57 | 31:13.3 | 57 | 0:41:47.8 | 52 | ||
53 | diplom | 5067 | KŘEČEK Miroslav | 1962 | Vltava Fund Ski Team | 2. / M60+ | 0:52:14.6 | 0:15:12.7 | 0:09:44.0 | 52 | 20:18.5 | 53 | 31:05.1 | 53 | 0:41:54.8 | 54 | ||
54 | diplom | 5005 | KUNDERA Zdeněk | 1989 | KuKu team | 13. / M30-39 | 0:52:36.0 | 0:15:34.1 | 0:09:43.2 | 51 | 20:11.0 | 51 | 31:12.0 | 56 | 0:42:00.0 | 57 | ||
55 | diplom | 5073 | POHANKA Jiří | 1962 | --- | 3. / M60+ | 0:52:38.9 | 0:15:37.0 | 0:09:59.5 | 55 | 20:33.1 | 55 | 31:07.1 | 54 | 0:41:49.9 | 53 | ||
56 | diplom | 5052 | ŠIMEČEK Tomáš | 1966 | TJ ČZU Rolníci | 9. / M50-59 | 0:52:43.9 | 0:15:42.1 | 0:09:42.8 | 50 | 20:10.5 | 50 | 30:53.8 | 51 | 0:41:57.3 | 56 | ||
57 | diplom | 5106 | DLOUHÝ Jiří | 1983 | --- | 14. / M30-39 | 0:52:45.3 | 0:15:43.4 | 0:09:58.8 | 54 | 20:28.0 | 54 | 31:09.1 | 55 | 0:41:55.6 | 55 | ||
58 | diplom | 5050 | HOLEMÝ Libor | 1973 | Valaští bajkeři | 28. / M40-49 | 0:53:47.9 | 0:16:46.1 | 0:10:34.1 | 62 | 21:19.3 | 60 | 31:59.3 | 58 | 0:42:59.1 | 58 | ||
59 | diplom | 5070 | JANÁK Karel | 1957 | TITAN TRILIFE | 4. / M60+ | 0:54:24.1 | 0:17:22.2 | 0:10:37.3 | 63 | 21:43.3 | 62 | 32:51.6 | 62 | 0:43:47.4 | 61 | ||
60 | diplom | 5061 | KOLÁŘ Petr | 1972 | --- | 10. / M50-59 | 0:54:26.8 | 0:17:25.0 | 0:10:33.5 | 61 | 21:17.0 | 59 | 32:23.6 | 59 | 0:43:38.6 | 60 | ||
61 | diplom | 5071 | PŘIBIL Petr | 1959 | PJR Frenštát p.R. | 5. / M60+ | 0:54:37.9 | 0:17:36.0 | 0:10:23.5 | 59 | 21:13.1 | 58 | 32:28.6 | 60 | 0:43:22.9 | 59 | ||
62 | diplom | 5044 | ŠTURSA Vít | 1979 | TJ ČZU Rolníci | 29. / M40-49 | 0:54:47.9 | 0:17:46.1 | 0:10:08.8 | 56 | 21:22.3 | 61 | 32:38.8 | 61 | 0:43:55.3 | 62 | ||
63 | diplom | 5072 | ORNER Zdeněk | 1956 | TITAN TRILIFE | 6. / M60+ | 0:57:23.6 | 0:20:21.7 | 0:10:55.5 | 66 | 22:27.6 | 65 | 34:10.8 | 63 | 0:45:55.9 | 63 | ||
64 | diplom | 5105 | BUCHTA Michal | 1975 | Ski team Jimramov | 30. / M40-49 | 0:58:04.5 | 0:21:02.6 | 0:10:29.5 | 60 | 22:22.0 | 64 | 34:15.4 | 64 | 0:46:11.3 | 64 | ||
65 | diplom | 5115 | VOSKA Filip | 1975 | --- | 31. / M40-49 | 0:58:13.7 | 0:21:11.8 | 0:10:41.8 | 64 | 22:05.3 | 63 | 34:20.6 | 65 | 0:46:39.6 | 65 | ||
66 | diplom | 5088 | NAVRATIL Jakub | 1989 | ADTeam | 15. / M30-39 | 1:00:37.0 | 0:23:35.2 | 0:11:02.8 | 67 | 23:19.8 | 67 | 35:44.9 | 66 | 0:48:12.9 | 66 | ||
67 | diplom | 5086 | FORET Miloslav | 1967 | TITAN TRILIFE | 11. / M50-59 | 1:00:45.9 | 0:23:44.0 | 0:11:33.2 | 68 | 23:37.7 | 68 | 36:03.0 | 68 | 0:48:45.8 | 68 | ||
68 | diplom | 5031 | KOVALČÍK Tomáš | 1973 | on-off team | 32. / M40-49 | 1:01:53.9 | 0:24:52.1 | 0:10:43.0 | 65 | 22:54.3 | 66 | 35:45.8 | 67 | 0:48:42.3 | 67 | ||
69 | diplom | 5069 | KELLER Libor | 1955 | --- | 7. / M60+ | 1:02:18.3 | 0:25:16.5 | 0:11:54.8 | 69 | 24:21.8 | 69 | 37:05.6 | 69 | 0:49:42.6 | 69 | ||
70 | diplom | 5059 | KOUTNÝ Petr | 1968 | Borci zdar | 12. / M50-59 | 1:15:59.7 | 0:38:57.9 | 0:14:03.0 | 71 | 29:45.3 | 70 | 45:31.6 | 70 | 1:01:03.4 | 70 | ||
71 | diplom | 5085 | SVĚTINSKY Radek | 1977 | TITAN TRILIFE | 33. / M40-49 | 1:19:22.8 | 0:42:20.9 | 0:13:57.0 | 70 | 30:29.3 | 71 | 46:28.6 | 71 | 1:02:35.4 | 71 | ||
--- | 5036 | WAGNER Jiří | 1980 | BODY CARE FITNESS | . / M40-49 | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5007 | ŠÍL Ladislav | 1986 | --- | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5011 | TRÁVNÍČEK Tomáš | 1990 | SK POLAR | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5020 | DVOŘÁK Miroslav | 1973 | --- | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5030 | ŠMÍD Jakub | 1982 | --- | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5035 | GOLDSCHMIDT Roman | 1973 | SKK Moravský Krumlov | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5053 | KUČERA František | 1971 | --- | . / M50-59 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5058 | TEPLY Robin | 1967 | Olfincar Skilauf Team | . / M50-59 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5064 | ZOUREK Pavel | 1960 | PBV Brno | . / M60+ | DNS | --- | 2:05:28.3 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5065 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | . / M60+ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5068 | PRAŽAN Josef | 1953 | --- | . / M60+ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5084 | HAVELKA Miroslav | 1963 | --- | . / M50-59 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5087 | NAVRTATIL Jakub | 1989 | AD TEAM | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5107 | URBÁŠEK Michal | 1989 | Strahovští kolibříci | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5108 | MONČEV Martin | 1988 | Strahovští kolibříci | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5117 | MATULA Antonín | 1967 | Troskotovice | . / M50-59 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |