VIAMONT Ve stopě Zlaté lyže
DÁTUM : | 15.1.2022 | MIESTO : | Nové Město na Moravě |
---|
USPORIADATEĽ : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítanie…
Poradie | Číslo | Meno | Nár. | Roč. | Klub | Kategórie | Čas | Strata | Čistý čas | 2 km | # | 4 km | # | 6 km | # | 8 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5025 | EHL Jaroslav | 1981 | SKI Skuhrov nad Bělou | 1. / M40-49 | 0:27:36.8 | 0:00:00.0 | 0:27:36.8 | 0:05:08.8 | 1 | 0:10:44.8 | 1 | 0:16:22.5 | 1 | 0:22:05.6 | 1 | ||
2 | diplom | 5051 | VEBER Tomáš | 1974 | Kasper-Swix Team | 2. / M40-49 | 0:28:31.8 | 0:00:54.9 | 0:28:31.8 | 0:05:20.3 | 2 | 0:11:05.8 | 2 | 0:16:56.8 | 2 | 0:22:50.8 | 2 | ||
3 | diplom | 5015 | POLÁŠEK Jan Ferdinand | 1988 | VSK MFF UK | 1. / M30-39 | 0:28:41.7 | 0:01:04.8 | 0:28:41.7 | 0:05:33.1 | 6 | 0:11:16.1 | 3 | 0:17:03.1 | 3 | 0:22:55.8 | 3 | ||
4 | diplom | 5010 | SRNSKÝ Radim | 1989 | TJ Žďár nad Sázavou | 2. / M30-39 | 0:29:03.1 | 0:01:26.2 | 0:29:03.1 | 0:05:29.6 | 4 | 0:11:27.1 | 5 | 0:17:23.1 | 5 | 0:23:19.2 | 4 | ||
5 | diplom | 5013 | KUBRIČAN Lukáš | 1984 | Rossignol racing team | 3. / M30-39 | 0:29:27.1 | 0:01:50.2 | 0:29:27.1 | 0:05:22.4 | 3 | 0:11:19.1 | 4 | 0:17:20.4 | 4 | 0:23:24.7 | 5 | ||
6 | diplom | 5008 | PAVLÍK Tomáš | 1987 | SK Rover Praha | 4. / M30-39 | 0:30:21.2 | 0:02:44.3 | 0:30:21.2 | 0:05:42.2 | 7 | 0:11:47.5 | 7 | 0:17:56.7 | 7 | 0:24:18.2 | 7 | ||
7 | diplom | 5002 | MOLVA František | 1994 | SKI team VYSOČINA | 1. / M15-29 | 0:30:33.9 | 0:02:57.0 | 0:30:33.9 | 0:05:29.9 | 5 | 0:11:32.6 | 6 | 0:17:37.9 | 6 | 0:24:24.1 | 8 | ||
8 | diplom | 5039 | RYBÁŘ Tomáš | 1981 | LOKAL BLOK | 3. / M40-49 | 0:30:35.4 | 0:02:58.5 | 0:30:35.4 | 0:05:46.1 | 8 | 0:11:50.7 | 8 | 0:17:58.2 | 8 | 0:24:10.4 | 6 | ||
9 | diplom | 5060 | SVOBODA Pavel | 1971 | KKL Hlinsko | 1. / M50-59 | 0:30:41.1 | 0:03:04.2 | 0:30:41.1 | 0:05:46.9 | 9 | 0:12:12.7 | 9 | 0:18:25.4 | 9 | 0:24:39.5 | 9 | ||
10 | diplom | 5081 | BOUDÍKOVÁ Adéla | 1986 | Vltava Fund Ski Team | 1. / W30-39 | 0:31:06.3 | 0:03:29.4 | 0:31:06.3 | 0:05:59.7 | 15 | 0:12:25.2 | 14 | 0:18:45.7 | 11 | 0:25:06.7 | 10 | ||
11 | diplom | 5056 | VENHODA Milan | 1971 | SKI team VYSOČINA | 2. / M50-59 | 0:31:34.6 | 0:03:57.7 | 0:31:34.6 | 0:05:51.8 | 11 | 0:12:18.8 | 12 | 0:18:45.4 | 10 | 0:25:14.4 | 12 | ||
12 | diplom | 5023 | TEPLÝ Ondřej | 1978 | Café racers | 4. / M40-49 | 0:31:35.2 | 0:03:58.3 | 0:31:35.2 | 0:06:05.1 | 17 | 0:12:21.7 | 13 | 0:18:46.9 | 12 | 0:25:13.7 | 11 | ||
13 | diplom | 5066 | BELIANSKÝ Anton | 1962 | KL Nováky | 1. / M60+ | 0:31:42.9 | 0:04:06.0 | 0:31:42.9 | 0:05:56.7 | 14 | 0:12:16.5 | 11 | 0:19:06.3 | 16 | 0:25:26.5 | 13 | ||
14 | diplom | 5001 | SVOBODA Pavel | 2003 | KKL Hlinsko | 2. / M15-29 | 0:31:55.1 | 0:04:18.2 | 0:31:55.1 | 0:05:53.9 | 13 | 0:12:31.2 | 16 | 0:19:02.4 | 15 | 0:25:33.9 | 15 | ||
15 | diplom | 5018 | KOCOUREK František | 1983 | SK SKIVELO neslyšících Olomouc | 5. / M30-39 | 0:31:58.4 | 0:04:21.5 | 0:31:58.4 | 0:06:04.7 | 16 | 0:12:27.5 | 15 | 0:18:59.5 | 14 | 0:25:29.3 | 14 | ||
16 | diplom | 5003 | KOUŘÍK Pavel | 1993 | LK Tatran Chodov | 3. / M15-29 | 0:32:12.4 | 0:04:35.5 | 0:32:12.4 | 0:05:48.5 | 10 | 0:12:15.5 | 10 | 0:18:56.5 | 13 | 0:25:42.8 | 16 | ||
17 | diplom | 5055 | KULICH Jaroslav | 1963 | Vltava Fund Ski Team | 3. / M50-59 | 0:32:24.3 | 0:04:47.4 | 0:32:24.3 | 0:06:13.9 | 23 | 0:12:44.4 | 19 | 0:19:17.7 | 17 | 0:25:52.0 | 17 | ||
18 | diplom | 5024 | SEJK Jan | 1980 | --- | 5. / M40-49 | 0:32:34.4 | 0:04:57.5 | 0:32:34.4 | 0:06:10.2 | 21 | 0:12:44.5 | 20 | 0:19:20.7 | 18 | 0:25:59.8 | 18 | ||
19 | diplom | 5027 | BUBULA Pawel | 1980 | SKIPOL.PL | 6. / M40-49 | 0:32:52.8 | 0:05:15.9 | 0:32:52.8 | 0:05:53.5 | 12 | 0:12:33.2 | 17 | 0:19:21.0 | 19 | 0:26:19.5 | 20 | ||
20 | diplom | 5019 | REJSEK Ondřej | 1979 | Želivák HK | 7. / M40-49 | 0:32:53.1 | 0:05:16.2 | 0:32:53.1 | 0:06:11.1 | 22 | 0:12:55.4 | 21 | 0:19:36.9 | 21 | 0:26:17.9 | 19 | ||
21 | diplom | 5041 | RYŠKA Vít | 1975 | --- | 8. / M40-49 | 0:32:59.4 | 0:05:22.5 | 0:32:59.4 | 0:06:05.8 | 18 | 0:12:43.0 | 18 | 0:19:27.3 | 20 | 0:26:22.6 | 21 | ||
22 | diplom | 5040 | KALOVSKÝ Vladimír | 1974 | SK Skol Brno | 9. / M40-49 | 0:33:56.4 | 0:06:19.5 | 0:33:56.4 | 0:06:20.1 | 25 | 0:13:03.9 | 23 | 0:19:57.4 | 22 | 0:26:53.7 | 22 | ||
23 | diplom | 5047 | PAPOUŠEK Marek | 1977 | Žďár nad Sázavou | 10. / M40-49 | 0:33:57.0 | 0:06:20.1 | 0:33:57.0 | 0:06:15.9 | 24 | 0:13:03.6 | 22 | 0:20:06.1 | 23 | 0:27:03.9 | 23 | ||
24 | diplom | 5014 | KILIAN Ondřej | 1987 | TJ Vysočina | 6. / M30-39 | 0:34:15.5 | 0:06:38.6 | 0:34:15.5 | 0:06:26.8 | 28 | 0:13:21.9 | 26 | 0:20:27.6 | 25 | 0:27:23.1 | 24 | ||
25 | diplom | 5021 | ŠUNKA Jan | 1976 | Moravan Louňovice | 11. / M40-49 | 0:34:19.3 | 0:06:42.4 | 0:34:19.3 | 0:06:31.9 | 31 | 0:13:32.4 | 30 | 0:20:28.7 | 27 | 0:27:26.5 | 25 | ||
26 | diplom | 5033 | ZAJÍC Václav | 1979 | Rossignol racing team | 12. / M40-49 | 0:34:28.6 | 0:06:51.7 | 0:34:28.6 | 0:06:31.6 | 30 | 0:13:27.4 | 29 | 0:20:27.7 | 26 | 0:27:32.2 | 26 | ||
27 | diplom | 5048 | NOVAK Petr | 1973 | KKL Hlinsko | 13. / M40-49 | 0:34:33.1 | 0:06:56.2 | 0:34:33.1 | 0:06:26.8 | 27 | 0:13:26.1 | 28 | 0:20:30.8 | 28 | 0:27:33.3 | 27 | ||
28 | diplom | 5084 | HAVELKA Miroslav | 1963 | --- | 4. / M50-59 | 0:34:43.4 | 0:07:06.5 | 0:34:43.4 | 0:06:09.2 | 20 | 0:13:09.7 | 24 | 0:20:15.7 | 24 | 0:27:35.5 | 28 | ||
29 | diplom | 5037 | SPILKA Kryštof | 1982 | Sokol Maxicky | 14. / M40-49 | 0:34:58.5 | 0:07:21.6 | 0:34:58.5 | 0:06:30.5 | 29 | 0:13:40.3 | 31 | 0:20:42.5 | 29 | 0:27:56.8 | 29 | ||
30 | diplom | 5006 | KUČERA Michal | 1992 | ČKS SKI Jilemnice | 7. / M30-39 | 0:35:27.4 | 0:07:50.5 | 0:35:27.4 | 0:06:23.9 | 26 | 0:13:25.6 | 27 | 0:20:42.7 | 30 | 0:28:03.7 | 30 | ||
31 | diplom | 5004 | ŠINDELÁŘ Miroslav | 1995 | Žižkovský tygři | 4. / M15-29 | 0:35:36.4 | 0:07:59.6 | 0:35:36.4 | 0:06:06.4 | 19 | 0:13:14.9 | 25 | 0:20:58.5 | 31 | 0:28:41.4 | 31 | ||
32 | diplom | 5005 | KUNDERA Zdeněk | 1989 | KuKu team | 8. / M30-39 | 0:36:11.9 | 0:08:35.0 | 0:36:11.9 | 0:06:59.8 | 39 | 0:14:15.3 | 35 | 0:21:21.8 | 33 | 0:28:54.1 | 34 | ||
33 | diplom | 5064 | ZOUREK Pavel | 1960 | PBV Brno | 2. / M60+ | 0:36:12.4 | 0:08:35.5 | 0:36:12.4 | 0:06:46.7 | 34 | 0:14:07.2 | 34 | 0:21:19.0 | 32 | 0:28:44.7 | 32 | ||
34 | diplom | 5116 | MAREČEK Petr | 1969 | SK team Vysočina | 5. / M50-59 | 0:36:17.2 | 0:08:40.4 | 0:36:17.2 | 0:06:37.0 | 32 | 0:13:58.7 | 32 | 0:21:23.3 | 34 | 0:28:51.0 | 33 | ||
35 | diplom | 5017 | CHMELAŘ Lukáš | 1991 | www.chaloupkydestne.cz | 9. / M30-39 | 0:36:28.7 | 0:08:51.8 | 0:36:28.7 | 0:06:45.0 | 33 | 0:14:05.3 | 33 | 0:21:29.8 | 35 | 0:29:06.5 | 35 | ||
36 | diplom | 5113 | ŠIMURDA Ivo | 1983 | TJ Vysočina | 10. / M30-39 | 0:37:06.7 | 0:09:29.8 | 0:37:06.7 | 0:07:34.3 | 52 | 0:14:53.9 | 44 | 0:22:27.4 | 40 | 0:29:40.1 | 36 | ||
37 | diplom | 5067 | KŘEČEK Miroslav | 1962 | Vltava Fund Ski Team | 3. / M60+ | 0:37:10.8 | 0:09:33.9 | 0:37:10.8 | 0:06:48.0 | 35 | 0:14:23.3 | 37 | 0:22:06.9 | 36 | 0:29:49.8 | 37 | ||
38 | diplom | 5032 | ŽÁRA Pavel | 1973 | --- | 15. / M40-49 | 0:37:30.3 | 0:09:53.4 | 0:37:30.3 | 0:06:58.2 | 37 | 0:14:42.2 | 40 | 0:22:24.2 | 39 | 0:30:02.3 | 39 | ||
39 | diplom | 5061 | KOLÁŘ Petr | 1972 | --- | 6. / M50-59 | 0:37:37.1 | 0:10:00.2 | 0:37:37.1 | 0:06:59.0 | 38 | 0:14:28.5 | 38 | 0:22:10.0 | 38 | 0:29:57.8 | 38 | ||
40 | diplom | 5009 | LORENC Lukáš | 1990 | --- | 11. / M30-39 | 0:37:52.5 | 0:10:15.6 | 0:37:52.5 | 0:06:50.7 | 36 | 0:14:19.2 | 36 | 0:22:07.5 | 37 | 0:30:07.2 | 40 | ||
41 | diplom | 5054 | FRANZ Luděk | 1965 | KB Říčany | 7. / M50-59 | 0:38:00.5 | 0:10:23.7 | 0:38:00.5 | --- | --- | 0:14:53.0 | 43 | 0:22:41.1 | 43 | 0:30:30.6 | 41 | ||
42 | diplom | 5016 | STANĚK Vojtěch | 1988 | eD system Silvini team | 12. / M30-39 | 0:38:25.4 | 0:10:48.5 | 0:38:25.4 | 0:07:10.6 | 43 | 0:15:07.9 | 46 | 0:23:05.4 | 47 | 0:30:56.9 | 45 | ||
43 | diplom | 5034 | KLÍMA Martin | 1982 | Elmtrade Racing team | 16. / M40-49 | 0:38:36.1 | 0:10:59.2 | 0:38:36.1 | 0:07:06.2 | 41 | 0:14:43.0 | 41 | 0:22:30.5 | 42 | 0:30:42.8 | 42 | ||
44 | diplom | 5026 | KORCINA Michal | 1973 | Brno | 17. / M40-49 | 0:38:38.6 | 0:11:01.7 | 0:38:38.6 | 0:07:09.5 | 42 | 0:14:49.3 | 42 | 0:22:48.1 | 44 | 0:30:49.8 | 44 | ||
45 | diplom | 373 | SKŘIČKA Jan | 1978 | SK Nové Město na Moravě | 18. / M40-49 | 0:38:40.5 | 0:11:03.6 | 0:38:40.5 | 0:07:21.3 | 48 | 0:15:13.8 | 48 | 0:23:14.1 | 48 | 0:31:07.4 | 47 | ||
46 | diplom | 5052 | ŠIMEČEK Tomáš | 1966 | TJ ČZU Rolníci | 8. / M50-59 | 0:38:44.1 | 0:11:07.2 | 0:38:44.1 | 0:07:05.4 | 40 | 0:14:41.1 | 39 | 0:22:30.4 | 41 | 0:30:46.2 | 43 | ||
47 | diplom | 5045 | KREJSA Tomáš | 1977 | KUS Sopotnice | 19. / M40-49 | 0:38:58.6 | 0:11:21.7 | 0:38:58.6 | 0:07:16.7 | 46 | 0:15:04.4 | 45 | 0:22:59.7 | 45 | 0:31:00.5 | 46 | ||
48 | diplom | 5038 | DEDEK Ales | 1975 | AD TEAM | 20. / M40-49 | 0:39:23.9 | 0:11:47.0 | 0:39:23.9 | 0:07:22.8 | 50 | 0:15:19.0 | 51 | 0:23:15.1 | 49 | 0:31:25.1 | 48 | ||
49 | diplom | 5035 | GOLDSCHMIDT Roman | 1973 | SKK Moravský Krumlov | 21. / M40-49 | 0:39:36.9 | 0:12:00.0 | 0:39:36.9 | 0:07:21.5 | 49 | 0:15:28.0 | 52 | 0:23:33.5 | 51 | 0:31:41.8 | 50 | ||
50 | diplom | 5070 | JANÁK Karel | 1957 | TITAN TRILIFE | 4. / M60+ | 0:39:50.6 | 0:12:13.8 | 0:39:50.6 | 0:07:15.1 | 45 | 0:15:18.4 | 50 | 0:23:23.1 | 50 | 0:31:35.9 | 49 | ||
51 | diplom | 5057 | OŽANA Václav | 1964 | NMNM | 9. / M50-59 | 0:40:28.8 | 0:12:51.9 | 0:40:28.8 | 0:07:58.4 | 57 | 0:16:17.4 | 54 | 0:24:22.7 | 54 | 0:32:27.5 | 51 | ||
52 | diplom | 5062 | CHMELAŘ Pavel | 1964 | Chaloupky Deštné | 10. / M50-59 | 0:40:52.7 | 0:13:15.8 | 0:40:52.7 | 0:07:38.4 | 53 | 0:15:58.5 | 53 | 0:24:12.5 | 53 | 0:32:37.2 | 54 | ||
53 | diplom | 5012 | KLAKURKA Václav | 1983 | AD TEAM | 13. / M30-39 | 0:41:06.6 | 0:13:29.7 | 0:41:06.6 | 0:07:13.7 | 44 | 0:15:18.0 | 49 | 0:23:43.8 | 52 | 0:32:33.8 | 53 | ||
54 | diplom | 5050 | HOLEMÝ Libor | 1973 | Valaští bajkeři | 22. / M40-49 | 0:42:26.7 | 0:14:49.8 | 0:42:26.7 | 0:07:45.8 | 55 | 0:16:20.9 | 55 | 0:24:53.9 | 55 | 0:33:51.9 | 56 | ||
55 | diplom | 5043 | KOTLÁR Matej | 1981 | --- | 23. / M40-49 | 0:42:28.1 | 0:14:51.2 | 0:42:28.1 | 0:08:01.9 | 60 | 0:16:34.6 | 60 | 0:25:15.4 | 57 | 0:33:57.2 | 57 | ||
56 | diplom | 5063 | POSPÍŠIL Martin | 1964 | SK Skol Brno | 11. / M50-59 | 0:42:33.1 | 0:14:56.2 | 0:42:33.1 | 0:08:00.2 | 59 | 0:16:25.2 | 57 | 0:25:02.5 | 56 | 0:33:50.7 | 55 | ||
57 | diplom | 5073 | POHANKA Jiří | 1962 | --- | 5. / M60+ | 0:42:46.8 | 0:15:09.9 | 0:42:46.8 | 0:07:17.9 | 47 | 0:15:13.2 | 47 | 0:23:03.5 | 46 | 0:32:30.0 | 52 | ||
58 | diplom | 5044 | ŠTURSA Vít | 1979 | TJ ČZU Rolníci | 24. / M40-49 | 0:42:50.8 | 0:15:13.9 | 0:42:50.8 | 0:07:45.1 | 54 | 0:16:32.4 | 59 | 0:25:18.1 | 58 | 0:34:07.4 | 58 | ||
59 | diplom | 5106 | DLOUHÝ Jiří | 1983 | --- | 14. / M30-39 | 0:43:00.0 | 0:15:23.1 | 0:43:00.0 | 0:08:07.6 | 62 | 0:16:42.9 | 61 | 0:25:35.7 | 60 | 0:34:26.7 | 60 | ||
60 | diplom | 5105 | BUCHTA Michal | 1975 | Ski team Jimramov | 25. / M40-49 | 0:43:20.3 | 0:15:43.4 | 0:43:20.3 | 0:07:47.3 | 56 | 0:16:23.8 | 56 | 0:25:21.8 | 59 | 0:34:20.8 | 59 | ||
61 | diplom | 5072 | ORNER Zdeněk | 1956 | TITAN TRILIFE | 6. / M60+ | 0:43:26.7 | 0:15:49.8 | 0:43:26.7 | 0:08:18.1 | 65 | 0:16:55.2 | 64 | 0:25:37.9 | 61 | 0:34:42.7 | 62 | ||
62 | diplom | 5117 | MATULA Antonín | 1967 | Troskotovice | 12. / M50-59 | 0:44:13.2 | 0:16:36.3 | 0:44:13.2 | 0:08:07.0 | 61 | 0:17:00.2 | 65 | 0:26:15.0 | 64 | 0:35:38.5 | 65 | ||
63 | diplom | 5028 | KOLÁŘ Petr | 1973 | Klub biatlonu Blansko | 26. / M40-49 | 0:44:24.0 | 0:16:47.1 | 0:44:24.0 | 0:07:27.7 | 51 | 0:16:27.7 | 58 | 0:25:46.2 | 62 | 0:34:27.3 | 61 | ||
64 | diplom | 5042 | KOLÁŘ Vít | 1980 | Blansko | 27. / M40-49 | 0:44:44.2 | 0:17:07.3 | 0:44:44.2 | 0:07:59.6 | 58 | 0:16:53.6 | 62 | 0:26:16.4 | 65 | 0:35:26.4 | 64 | ||
65 | diplom | 5082 | BENEŠOVÁ Jolana | 1969 | Redpoint Team | 1. / W50+ | 0:44:47.3 | 0:17:10.4 | 0:44:47.3 | 0:08:13.2 | 63 | 0:16:54.9 | 63 | 0:25:51.9 | 63 | 0:35:15.5 | 63 | ||
66 | diplom | 5071 | PŘIBIL Petr | 1959 | PJR Frenštát p.R. | 7. / M60+ | 0:45:44.3 | 0:18:07.4 | 0:45:44.3 | 0:08:15.0 | 64 | 0:17:47.0 | 66 | 0:26:52.1 | 66 | 0:36:22.1 | 66 | ||
67 | diplom | 5046 | SACHS Daniel | 1980 | Brno | 28. / M40-49 | 0:46:31.4 | 0:18:54.5 | 0:46:31.4 | 0:08:55.6 | 67 | 0:18:36.4 | 68 | 0:27:59.6 | 67 | 0:37:34.1 | 67 | ||
68 | diplom | 5007 | ŠÍL Ladislav | 1986 | --- | 15. / M30-39 | 0:48:29.8 | 0:20:52.9 | 0:48:29.8 | 0:08:31.0 | 66 | 0:18:20.8 | 67 | 0:28:17.8 | 68 | 0:38:28.3 | 68 | ||
69 | diplom | 5083 | VLČKOVÁ Romana | 1971 | Brno | 2. / W50+ | 0:49:47.1 | 0:22:10.2 | 0:49:47.1 | 0:09:03.6 | 68 | 0:18:51.6 | 69 | 0:29:23.7 | 69 | 0:39:49.2 | 69 | ||
70 | diplom | 5069 | KELLER Libor | 1955 | --- | 8. / M60+ | 0:51:37.2 | 0:24:00.3 | 0:51:37.2 | 0:09:34.3 | 69 | 0:19:50.8 | 70 | 0:30:20.1 | 70 | 0:40:59.3 | 70 | ||
71 | diplom | 340 | DRÁSALOVÁ Vlasta | 1969 | --- | 3. / W50+ | 0:53:18.1 | 0:25:41.2 | 0:53:18.1 | 0:10:09.6 | 72 | 0:21:10.6 | 73 | 0:31:55.9 | 73 | 0:42:42.1 | 72 | ||
72 | diplom | 392 | KŘÍŽ Václav | 1957 | Ay Caramba | 9. / M60+ | 0:53:30.2 | 0:25:53.3 | 0:53:30.2 | 0:09:52.1 | 71 | 0:20:22.7 | 71 | 0:31:29.4 | 71 | 0:42:31.5 | 71 | ||
73 | diplom | 5059 | KOUTNÝ Petr | 1968 | Borci zdar | 13. / M50-59 | 0:53:49.5 | 0:26:12.6 | 0:53:49.5 | 0:09:46.0 | 70 | 0:20:26.3 | 72 | 0:31:44.1 | 72 | 0:43:01.1 | 73 | ||
74 | diplom | 388 | HRUBÝ Jiří | 1969 | --- | 14. / M50-59 | 0:57:09.5 | 0:29:32.6 | 0:57:09.5 | 0:10:43.8 | 73 | 0:21:54.8 | 74 | 0:34:00.1 | 74 | 0:45:41.4 | 74 | ||
--- | 5020 | DVOŘÁK Miroslav | 1973 | --- | . / M40-49 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5085 | SVĚTINSKY Radek | 1977 | TITAN TRILIFE | . / M40-49 | DNF | --- | --- | 0:39:47.6 | --- | 0:51:00.6 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5086 | FORET Miloslav | 1967 | TITAN TRILIFE | . / M50-59 | DNF | --- | --- | 0:39:14.8 | --- | 0:49:22.1 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5107 | URBÁŠEK Michal | 1989 | Strahovští kolibříci | . / M30-39 | DNF | --- | --- | 0:38:23.8 | --- | 0:52:46.4 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5108 | MONČEV Martin | 1988 | Strahovští kolibříci | . / M30-39 | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5011 | TRÁVNÍČEK Tomáš | 1990 | SK POLAR | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5022 | BORUNSKÝ Tomáš | 1974 | Orentační Běh Opava | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5029 | MINÁŘ Jan | 1981 | --- | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5030 | ŠMÍD Jakub | 1982 | --- | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5031 | KOVALČÍK Tomáš | 1973 | on-off team | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5036 | WAGNER Jiří | 1980 | BODY CARE FITNESS | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5049 | POZLER Tomáš | 1976 | EDPOTEAM | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5053 | KUČERA František | 1971 | --- | . / M50-59 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5058 | TEPLY Robin | 1967 | Olfincar Skilauf Team | . / M50-59 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5065 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | . / M60+ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5068 | PRAŽAN Josef | 1953 | --- | . / M60+ | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5087 | NAVRTATIL Jakub | 1989 | AD TEAM | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5088 | NAVRATIL Jakub | 1989 | ADTeam | . / M30-39 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 5115 | VOSKA Filip | 1975 | --- | . / M40-49 | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |